Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Revenge 2016

Go down 
+7
JohnnyZ
GOAT
Scroller
Don't cross Rhodes!
Cekoki
SevBoom
Geor4
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 EmptyПет 12 Авг - 21:05

UNDISPUTED HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Triple Threat Match
Triple H (c) vs. Brock Lesnar vs. Seth Rollins
- nqma ko da sa obqsnqwam. SAMO DA BIIST BROK LESNAR!

One on One Match
AJ Styles vs. Roman Reigns
- ei jei stails

WOMEN'S CHAMPION
Sasha Banks (c) vs. Maryse
- sa6aa

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
One on One Match
Chris Benoit (c) vs. Kurt Angle vs. Bret Hart
- залагам на THE HITMAN BAABBYYYY! ХОРА ИСКАХ ДА ВИ ПИТАМ ДАЛИ ВИ КЕФЯ С БРЕТ ХАРТ? Иконката на Поколени

One on One Match
CM Punk vs. Batista
- dafai baef (sq kosio nqma da mi dade pobeda los kosio)

Kiss My Ass Match
Rey Mysterio vs. Shawn Michaels
- ПРОСТО НЯМА КАКВО ДА КАЖА! ТОЙ И 30 САНТИМЕТРОВИЯ МИ К*Р ЩЕ ЦЕЛУНЕ, ПРИЯТЕЛИ!

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
No Disqualification Match
Kevin Owens (c) vs. Dean Ambrose
- Доста качествен мач, очаквам победа от Дийн!

TAG TEAM CHAMPIONSHIPS
Tag Team Match
Team Big Yes! (c) vs. The Stunning Break
- obi4am the stunning break
Върнете се в началото Go down
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 EmptyСъб 13 Авг - 0:44

Божо, съвсем откровено ще те помоля да даваш по-сериозни прогнози вместо да се лигавиш да пишеш на латиница, която е строго забранена в постове, особено във важни теми като тази. Колкото до изказването ти, вероятно е в кръга на шегата, но имаш право да предполагаш който искаш да е победител от мачовете. Ако загубиш мачът си, няма да е заради мен, а заради това, че опонентът ти те е надиграл. Благодаря и моля бъдете сериозни и се отнасяйте с уважение към TNW и нейните турнири, давайки добри и приятни за четене анализи.
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 22

TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 EmptyСъб 13 Авг - 11:56

Отнасяй се с уважение Божо,това не ти е Мандра, тук анализираме и даваме прогнози, ще е по-добре да си изтриеш латиница и едноредовите прогнози и да напишеш нещo свестно, а не да ме псуваш, виждам как се подготвяш за мача ... Shame on you !
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 EmptyПет 19 Авг - 23:15

Цитат :
ME: Brock Lesnar def. Seth Rollins and Triple H in Triple Triple  threat Match To Become The New TNW CHAMPION. CASH IN: Edge def. Brock Lesnar to become a new TNW Champion.

Roman Reigns def. AJ Styles

Sasha Banks def. Maryse to retain her Women's Champion

Bret Hart def. Chris Benoit and Kurt Angle in Triple Threat Match to become the new European Champion

CM Punk def. Batista

Shawn Michaels def. Rey Mysterio in Kiss My Ass Match

Dean Ambrose def. Kevin Owens in a No Disqualification Match to become the new Bulgarian Champion

Tyson Kidd and Cesaro def Team Big Yes in a Tag Team Match to become the new Tag Team Champions

The Introduction of the new 'Grand Championship'


Последната промяна е направена от Scroller на Съб 20 Авг - 10:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 EmptyПет 19 Авг - 23:28

ME: Brock Lesnar def. Seth Rollins and Triple H in Triple Triple  threat Match To Become The New TNW CHAMPION. CASH IN: Edge def. Brock Lesnar to become a new TNW Champion.
- Невероятен мач между тримата! BlueJaysFTW е доказана легенда Цецо и Сев са доказани бъдеща на федерацията. Определено и Цецо и Сев заслужаваха победата, но след това, което се случи, просто нямаше значение, защото щеше да стане жертва на Жони и неговия куфар, който ме изненада, че не победи във първия пост, но няма значение все пак стана шампион честито на Жони и се надявам Сев най-сетне да спечели титлата на федерацията без да я държи няколко часа.

Roman Reigns def. AJ Styles
- Бултраса направи много мощен пост! Крайно време е да получи пуш, но това ще стане скоро, той също е бъдещето на форума и се надявам скоро да е в картинката за титлата на федерацията!

Sasha Banks def. Maryse to retain her Women's Champion
- Отново хубав мач! Титлата не смени носителя си, но все пак ни предоставиха хубав мач, а завръщането на Нинка беше неочаквано това въобще не го очаквах и бях изненадан!

Bret Hart def. Chris Benoit and Kurt Angle in Triple Threat Match to become the new European Champion
- Честито на Васко. Преди 5 месеца, той спечели тази титла, но напусна и ето, че 5 месеца по - късно, той отново получи шанс за нея и я спечели! Браво и на Сезо и, той се представи много добре и на Кални, който изигра невероятен последен мач със Беноа дано с Окада стане шампион на федерацията. И отново ще кажа, че мачът беше супер!

CM Punk def. Batista
- Две легенди една срещу друга! Косьо и Баев направиха як мач. Честита победа на Косьо. но какво ли ще стане напред? Ще разберем.

Shawn Michaels def. Rey Mysterio in Kiss My Ass Match
- Този мач се получи супер. Шизо и Божко играха супер и двамата бяха равни, но накрая Божко, успя да спечели. Честита победа!

Dean Ambrose def. Kevin Owens in a No Disqualification Match to become the new Bulgarian Champion
- Някой, може да не ми повярват, но аз пожелах да я си загубя титлата срещу Тедо. С него направихме невероятен мач и се надявам да направи невероятен рейн със нея. Честита титла! И това беше последния ми мач с Оуенс. Надявам се Тедо да издигне много дивизията на българската титла!

Tyson Kidd and Cesaro def Team Big Yes in a Tag Team Match to become the new Tag Team Champions
- И стигнахме до отборния мач! Той също протече добре. Беше ясно, че ще имаме нови шампиони и се радвам, че загубих титлите срещу Цецо и Жони!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 EmptyСъб 20 Авг - 0:04

ME: Brock Lesnar def. Seth Rollins and Triple H in Triple Triple  threat Match To Become The New TNW CHAMPION. CASH IN: Edge def. Brock Lesnar to become a new TNW Champion.
-Много добър мейн евент, както се и очакваше! Със сигурност това е мачът на турнира и кандидат за мач на годината. И тримата се представиха страхотно и ни направиха свидетели на една епична битка, която ще се помни дълго. Цецо даде много силен старт, след което Сев отвърна със същото, а BlueJaysFTW продължи доброто темпо и въпреки, че бе почти сигурно, че ще видим нов шампион, Трите Хикса не отстъпваше на Брок и Сет. В крайна сметка Леснър спечели титлата след много усилия и тогава дойде моментът на вечерта... Завръщането на Острието! Много хора очакваха Едж да се завърне точно на този турнир в Канада и да кешне своя куфар и ето, че точно това и стана! Радостта на Брок не траеше дълго и Острието закри турнира като шампион! Евала на BlueJaysFTW, Сев и Цецо! Спретнаха зрелищен мач!

Roman Reigns def. AJ Styles
-Този мач завърши само с един пост и няма какво толкова да се каже, освен, че Бултраса е задобрял страшно много и има бъдеще в тази индустрия! Доста яко squash-на Стайлс!

Sasha Banks def. Maryse to retain her Women's Champion
-Мачът не бе лош. Саша показа шампионска игра и запази титлата си успешно. По-интересното обаче дойде след края на мача, когато Нинка направи своето завръщане в TNW с Бейли! Определено ни очаква интересна вражда между двете, която ще вдигне нивото на женската дивизия.

Bret Hart def. Chris Benoit and Kurt Angle in Triple Threat Match to become the new European Champion
-Втората страхотна тройна заплаха за вечерта! Всичко започна страхотно още от самото излизане на Брет с химна на Канада, след което и даде много силен старт със страхотния си пост. Енгъл обаче отвърна на удара и напрежението започна да расте. След това дойде и ред на Келнера, който играеше последния си мач с Беноа и бе ясно, че ще drop-не титлата, но въпреки това той показа колко класен играч е и представи стабилен пост! Васко и Сезо продължиха да се надиграват, а Келнера си изигра картите брилянтно, като последният му пост с Беноа беше наистина "Като за последно"! В крайна сметка Васко спечели мача с трети убедителен пост и окачи Европейската титла на рамото на Брет Харт! Честито на стрелеца!

CM Punk def. Batista
-Баев и Косьо направиха стабилно мачле и както се очакваше, СМ Пънк си тръгна като победител. Мачът свърши с малък "трик" от страна на Пънк, което може да доведе до още един мач между тези двамата или пък просто това е за да изпъкне heel образът му.

Shawn Michaels def. Rey Mysterio in Kiss My Ass Match
-Две момчета, които показаха, че имат светло бъдеще в TNW! Шизо и Божко ме изненадаха изключително приятно със страхотната си игра и направиха този мач зрелищен! Може би можеха да го направят малко по-дълъг, но все пак останах доста доволен. Браво момчета! Надявам се много скоро да ви видя с титли на рамото!

Dean Ambrose def. Kevin Owens in a No Disqualification Match to become the new Bulgarian Champion
-Брутален мач! Пистолети, резачки, вилици... Тедо и Скролър ни направиха свидетели на една невероятна битка! Дийн и Оуенс "минаха през ада", но в крайна сметка Амброуз успя да грабне победата и да си тръгне като новия Bulgarian Champion! И двамата имат страшна фантазия, която направи този DQ мач още по-невероятен! Скролър направи стабилен рейн с титлата и нямам търпение да видя в каква посока ще поеме и с кой кечист ще продължи кариерата си. А на Парцалев му желая един качествен рейн с титлата!

Tyson Kidd and Cesaro def Team Big Yes in a Tag Team Match to become the new Tag Team Champions
-Отборната дивизия се върна с гръм и трясък! Този мач откри турнира и го направи по един невероятен начин. Едва ли някой очакваше толкова старание от Kidd & Cesaro в tag-team мач, но истината е че отборните титли имат велика история и трябва да бъдат важна част от федерацията! Благодаря на Васко и Скролър, които ни помогнаха и заедно с Цецо върнахме престижа в таг дивизията!

Общо взето се получи много качествен турнир със страхотни мачове, нови шампиони и няколко изненади! Всичко се изигра много бързо, за което поздравявам всички! Едно от най-добрите PPV-та за 2016!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 EmptyСъб 20 Авг - 10:19

ME: Brock Lesnar def. Seth Rollins and Triple H in Triple Triple  threat Match To Become The New TNW CHAMPION. CASH IN: Edge def. Brock Lesnar to become a new TNW Champion.
-Мача ми хареса много особено края ще си го призная зарадвах се, когато Сев спечели, защото както аз чаках момента си така и той го чака, но тази поява от Острието ме изненада въпреки, че се очакваше нещо такова все пак хубав и класен мач се получи.
Roman Reigns def. AJ Styles
Браво на Бултръса и все пак повече ме радваше с Майк Бенет не ми се сърди Брат, но не харесвам особено Роман все пак честито за победата.
Sasha Banks def. Maryse to retain her Women's Champion
Честито на Миа Банкс показа защо е шампионка при дивите, а Памелска не показа кой знае каква игра, а тя може много повече явно наистина няма желание за игра, но все пак Браво на Саша запази обедително.
Bret Hart def. Chris Benoit and Kurt Angle in Triple Threat Match to become the new European Champion
Мача на вечерта в мойте очи от 5 месеца чаках тази възможност и ето, че чакането си струваше изправих се срещу много класни играчи Кърт Енгъл ме държа на нокти през цялото време браво брат дказа се, а Беноа последния пост си помислих, че ще запази, но накрая един надделя и тва беше Стрелеца Брет Харт благодаря и на двамата за мача.
CM Punk def. Batista
две легенди, но по голямата легенда се каза Пънк и си и пролича добър мач.
Shawn Michaels def. Rey Mysterio in Kiss My Ass Match
Тук очаквах Шон да победи и така стана в този мач Божо ми показа, че може да пише повече от
30 реда пост и се доказа пред мен заслужена победа.
Dean Ambrose def. Kevin Owens in a No Disqualification Match to become the new Bulgarian Champion .
Браво на Диин въпреки лошата репутация, която Мариян му направи той отново е шампион браво и на Оуенс и той беше там като цяло брутален мач радвах се най- много на старите гифове на Дийн от индитата хитро от Парцалев.
Tyson Kidd and Cesaro def Team Big Yes in a Tag Team Match to become the new Tag Team Champions.
Тук беше малко смешно не знаех, че ще пиша с Грамадата докато не ми писаха мисла, че се представихме на ниво браво на детето и Сезаро.
Върнете се в началото Go down
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 EmptyСъб 20 Авг - 12:59

ME: Brock Lesnar def. Seth Rollins and Triple H in Triple Triple  threat Match To Become The New TNW CHAMPION. CASH IN: Edge def. Brock Lesnar to become a new TNW Champion.

- Нямам никакви думи за този мач, просто за мен трябваше Сев да спечели, не веднъж го казвам, не трябваше да кешваш сега, Жоне. Сев заслужаваше поне един качествен reign със титлата, но..

Roman Reigns def. AJ Styles

- Няма да коментирам мача, даже не го гледах - sori motori.

Sasha Banks def. Maryse to retain her Women's Champion

- Евала на Mия(а) не знам как се пише името ти - sori motori.

Bret Hart def. Chris Benoit and Kurt Angle in Triple Threat Match to become the new European Champion

- СТРЕЛЕЦА БЕЙБИИ! DA HITMAN BEIBEE! OO YEEE! Евала на "Стрелеца" и нямам търпение да видя Келнера как ще цъка със Kazuchika Okada.

CM Punk def. Batista

- Toзи мач свърши най-бързо, не можах да видя всички постове на Баев, но исках той да спечели честно казано!

Shawn Michaels def. Rey Mysterio in Kiss My Ass Match

- ИСКАМ СЕГА ДА БЛАГОДАРЯ ПУБЛИЧНО НА СЕВ, КОЙТО БЕШЕ С МЕН ПО ВРЕМЕ НА ЦЕЛИЯ МАЧ! И НЕ САМО ЗА ТОВА ГО ПОДКРЕПЯХ ОТ НАЧАЛОТО ДО КРАЯ НА ME-ТО, ПРОСТО ТОЙ БЕШЕ МОЯ ФАВОРИТ!

Dean Ambrose def. Kevin Owens in a No Disqualification Match to become the new Bulgarian Champion

- БРАВО ТЕДО! НАТРИ НОСА НА ОУЕНС И СЕ РАДВАМ, ЧЕ АМБРОУС ВСЕ ОЩЕ Е ЖИВ.

Tyson Kidd and Cesaro def Team Big Yes in a Tag Team Match to become the new Tag Team Champions

- Сега искам да видя господин Пистолет с кой кечист ще разцъква, иначе евала на Kidd & Cesar-ката.

The Introduction of the new 'Grand Championship'

- GLORIOUS!
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 22

TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 EmptyСъб 20 Авг - 19:32

ME: Brock Lesnar def. Seth Rollins and Triple H in Triple Triple  threat Match To Become The New TNW CHAMPION. CASH IN: Edge def. Brock Lesnar to become a new TNW Champion.
- Страхотно Мейн-Евент се получи,мисля ,че Цецо беше с една идея по-добър от другите,но това неможе да отрече ,че които да беше победил щеше да е заслужено, Сев накрая надделя и заслужено стана 2-кратен Световен Шампион.. и тук идва ОСТРИЕТО БЕЙБЕЕЕ НАЙ-НАКРАЯ,мисля ,че 1-2 дни преди този Cash-In казах на Жоне ''Кога ше cash-ваш ве Жоне'' Very Happy Много добър развой за закриване на турнира!

Roman Reigns def. AJ Styles
- Не знам защо мача свърши толко бързо с един пост,можеби сценаристите решиха,че мача ще се развие твърде бавно и са казали на Бултраса да завърши с Копие, но пък извади добър пост!

Sasha Banks def. Maryse to retain her Women's Champion
- Памела трябваше да се потруди повече,не застраши Миа с нищо,Само Така Шефке Миа Smile
и тук идва .. HEY, HEY BAYLEY, UH AH, I WANNA KNOW IF YOU'D BE MY GIRL !! HEY, HEY BAYLEY, UH AH, I WANNA KNOW IF YOU'D BE MY GIRL !! HEY, HEY BAYLEY, UH AH, I WANNA KNOW IF YOU'D BE MY GIRL !! HEY WE WANT SOME BAYLEY, HEY WE WANT SOME BAYLEY !! HEY WE WANT SOME BAYLEY, HEY WE WANT SOME BAYLEY !!


Bret Hart def. Chris Benoit and Kurt Angle in Triple Threat Match to become the new European Champion
- От както беше обявена Тройната Заплаха знаех ,че Васко ще спечели Европейската Титла, Келнера обяви ,че ще я загуби, надявах се Сезо да се опълчи малко повече на Васко за да има евентуален шанс за титлата, но Васко показа страхотна игра ! The Hitman,Babe !

CM Punk def. Batista
- Получи се доста добър мач ако съдим по това ,че нямаше никакъв залог, впечатление ми направи това ,че свърши много бързо!

Shawn Michaels def. Rey Mysterio in Kiss My Ass Match
- К'во да кажа тук,помолих ги за 3-ти пост но ме отрязаха, к'во да се прае, божо ще го посъветвам едно, да не слага след 2-3 думи на коментатор интервал щото поста се грози.

Dean Ambrose def. Kevin Owens in a No Disqualification Match to become the new Bulgarian Champion
- Мисля ,че се знаеше това ,че Тедо ще вземе Българската титла, получи се страхотен сблъсък и добре избрано правило на мача което даде повече шанс на 2-мата за по дълбок пост,Честита титла, Тедо, може да дойда за нея ;_)

Tyson Kidd and Cesaro def Team Big Yes in a Tag Team Match to become the new Tag Team Champions
- Дори не знаех ,че Цецо и Жоне направиха отбора,а по огромна изненада стана това ,че бяха вкарани в мача, не знам дали това е заради напускането на Ванката но се получи ДОСТА ЯКО! Какви постове от Цецо и Жоне! Честити титли, American Alpha is coming for them !

The Introduction of the new 'Grand Championship'
- Страхотна титла, страхотно представяне, Мариан се върна много яка изненада и не с кой да е а с Bobby Roooooooooooooooooooooooooo, дано нивото на титлата е високо и 1-вият й притежател да е достоен.


Последната промяна е направена от FosterTP на Нед 21 Авг - 0:40; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 EmptyНед 21 Авг - 0:06

ME: Brock Lesnar def. Seth Rollins and Triple H in Triple Triple  threat Match To Become The New TNW CHAMPION. CASH IN: Edge def. Brock Lesnar to become a new TNW Champion.
- Много як мач, играта на Цецо направо им скри шапките според мен, но нищо щеше да ме е по-яд, ако Жони бе кешнал върху него. хд Сев също се справи феноменално ии кешването на Жонката ме изненада, дори забравих, че куфара е у него. ;д Много, много ми хареса, направо избиха рибата с този мач.

Roman Reigns def. AJ Styles
- Не знам причината за краткия мач, ама си беше излагация.

Sasha Banks def. Maryse to retain her Women's Champion
- НИНКАА БЕЙБИИ! <3

Bret Hart def. Chris Benoit and Kurt Angle in Triple Threat Match to become the new European Champion
- Силен мач направиха и тримата. Личеше си, че Сезо и Васко се постараха най-много. Честито на Васко, всеки знае колко упорито искаше да спечели single титла и най-накрая я получи. Мощно напред!

CM Punk def. Batista
- Невероятен мач! Доста е интересно да се гледа играта на Косьо със Straight Edge Punk.

Shawn Michaels def. Rey Mysterio in Kiss My Ass Match
- Хубав мач с разочароващ край. Ясен победител си беше Шизака. Според мен постовете му бяха на доста по-голямо ниво, от тези на Божи.

Dean Ambrose def. Kevin Owens in a No Disqualification Match to become the new Bulgarian Champion
- Честитка на Тедо, мача беше супер.

Tyson Kidd and Cesaro def Team Big Yes in a Tag Team Match to become the new Tag Team Champions
- Никаква идея нямам от къде ги вадите тия постове, ама Евала Азис. Честито на новите отборни шампиони, добре заслужена победа. Не съм много запозната с историята на отборите в TNW ама да кажем, че сте най-добрите. ;дд

The Introduction of the new 'Grand Championship'
- GLORIOUS!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge 2016   TNW Revenge 2016 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Revenge 2016
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Revenge 2017
» Revenge (2018)
» Revenge (2019)
» TNW Revenge (2020)
» Revenge (2021)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2016-
Идете на: