Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+102
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Sev
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
106 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next
АвторСъобщение
Lita ATL
New User
New User
Lita ATL


Join date : 29.07.2014
Posts : 56

#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty29/12/2014, 10:46

Близначките броени минути след мача:

Brie: Nikki съжалявам, съжалявам.. Чуй ме! Много съжалявам.. Прости ми!
- Защо Brie.. Защо!? Ако бяхме направили това което планирахме.. Сега нямаше AJ да е главна претендентка за Divas Championship. Знаеш, че и двете искаме най-малко тя да спечели. Знаеш го много добре, но защо не направи това което ти казах.. ЗАЩО!?
Brie: Съжалявам много! Извиних се и преди малко, но..
- Какво.. НО!? Какво искаш да кажеш с това? Не ми пука колко пъти ще ми се извиняваш! Ти ми обеща, а както се казва.. СЕМЕЙСТВОТО ПРЕД ВСИЧКО!!! Според теб явно не винаги.. СЕМЕЙСТВОТО.. Е пред всичко.. Така ли!? Явно не знача.. Нищо.. За теб!
Brie: Моля те.. Моля те.. ПРОСТИ МИ!
- Ще ти простя, но.. Но не и сега.. Ако някоя от нас вземе титлата на дивите.. Ще ти простя.
Brie: Но-о..
#TNW365 - Page 9 Tumblr_ne3rwdVxwM1sbzhteo1_400
Spoiler:


Последната промяна е направена от TNWGDivasOfficial на 10/1/2015, 22:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2758
Age : 23

#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty29/12/2014, 15:01

Виждаме очарователната Рене Иънг,а до нея е Хидео Итами с важно съобщение.
Рене: Здравейте фенове на TNWG, тук съм с Хидео Итами  който има важно съобщение към всички негови фенове
#TNW365 - Page 9 0
Здравейте всички,работата е там,че трябва да се отегля и да оставя TNWG на заден план,защото вчера в късният след следобед заметресение с магнитуд 7,0 по рихтер е ударило селото близо до Токио където живеят моите родители. Мой дълг е да се върна в родната ми страна за да им помогна. Благодаря на TNWG феновете за цялата подкрепа покрай тези славни битки който се водеха на ринга,ще ми липсва всичко това...!

Рене:Това беше всичко от нас,довиждане.

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
#TNW365 - Page 9 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост
Anonymous



#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty3/1/2015, 16:08

Намираме се във медицинския център на TNWG!

В момента виждаме как лекарите промиват раните на Скалата.
Да отидем при него да видим какви са плановите му.

Тод: Роки как се чустваш след този брутален мач между теб и Ортон.

- Тод чуствам се прекрасно изтърпях огромна болка но важното е че направих това което никой не беше правил от много време победи Ортан,
Но Тод да не се лъжем Ортан все още няма загуба на турнир за това с него ще се видим на турнира Last Man Standing и то във мач Last man Standing зад стените на Ад в клетка и с него ще се видим там за последен път.

Тод: Роки някакви планове за бъдещето ?

- Да мисля да се боря за някоя титла всъщност да чух че Роман Рейнс приема предизвикателства тази вечер така че Рейнс викам те на турнира PAIN VI Аз ти и тази титла ще чакам отговор скоро.

Тод: Дами и господа благодаря ви че бяхте с нас шоуто продължава ще видим ли отговор от Рейнс за Скалата тази вечер ще разберем по късно.


Последната промяна е направена от The Rock на 3/1/2015, 16:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3648
Age : 21

#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty3/1/2015, 16:44

Josh: Добър вечер.. Дами и господа! Вие сте с Josh, а до мен е Randy Orton. Randy как ще коментираш загубата си преди броени минути!? Също така.. Как би коментирал предизвикателството на The Rock за Last Man Standing!?
- Бих казал, че загубата си е загуба! Няма кечист в тази.. Както и в друга федерация без загуби от много време, но.. Може да ви прозвучи егоистично от моя страна, но The Rock не заслужаваше тази победа! Да.. Той ме победи и това е факт, но не заслужаваше тази победа! Все пак.. Загубата си е загуба и аз не мога да я оспоря. Ха-ха.. Last Man Standing Hell In A Cell Match така ли!? Ха-ха.. Меко казано.. Ако имаме такъв мач на турнира.. Меко каза.. Ще те убия!!! Ти не знаеш какво е да си затворен в клетка с мен и.. И да няма как да се измъкнеш! Имал съм мач с Bobby Roode на The Great Bulgarian Bash'14 и аз победих! А той не се измъкна без контузия!!! Да може това да е било Steel Cage Match, но знай, че.. Че, ако имаме Last Man Standing Hell In A Cell Match.. Няма да се измъкнеш! В този мач няма да искам победа, а да те нараня, но знам, че ще те победя!!! Дори не знам.. Аз съм обеден!!!
Josh: Мерси Orton! Успех! Е това беше всичко от мен.. До нови срещи!!!
Върнете се в началото Go down
KiNg_SiZe
Superstar
Superstar
KiNg_SiZe


Location : БОлгария.
Join date : 30.05.2014
Posts : 666
Age : 23

#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty4/1/2015, 00:35

Джон Сина часове след мачът си
Byron Saxton: - Добра вечер фенове вие сте с  #TNWG365 аз съм Байрън Сакстън а моят гост днес е Джон Сина.Здрасти Джон !

Джон Сина: - Здравей ! *двамата си стискат ръцете*

- Е Джон,кажи какво стана след мачът ти ?
#TNW365 - Page 9 R9sgO
- Ами изгубих този мач и ме е доста яд заради това.Все пак беше ''първият ми мач'' в тази федерация.Почуствах се доста гадно защото загубих на ''дебюта'' си . И след този мач,опонента ми се фукаше на феновете а Аз лежах повален на ринга и отчаян заради загубата ми . Докато бях на земята на ринга този пич на име Сами Зейн дойде и ме нападна.Какъв му е проблема с мен ?! Следях го доста и го мислех за печен тип а той се оказа боклук !! Направи голяма грешка,като ме нападна . Ще му отнема две неща: достойнството и ХАРД-КОР-ТИТЛАТА . Аз лично не бих отказал да нося шампионски колан.

- Добре а какво ще е бъдещето ти в TNWG ?
- Ще продължавам да се бия в тази готина федерация .Бъдещето ми е тук !

-Добре благодарим ти Джон. Фенове на кеча не сменяйте канала а останете с нас.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Guest
Гост
Anonymous



#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty4/1/2015, 02:29

#TNW365 - Page 9 VJ8OH

Виждаме как Скалата се е запътил към изхода на залата а Тод отива към него за да вземе последно изказвание за тази вечер.
Виждаме че раката на Скалата е в бинд както и няколко нови шева са добавени след мача му с Ортан.

Тод: Скала одеве неможахме да те питам всичко което исках но сега бих желал да ти задам няколко въпроса.
- Добре, Тод давай слушам те имаш цялото ми внимание вмомента.
Тод: Скала новата година дойде как се чустваш през новата година и какво е чутвото да започнеш новата година със победа ?
- Тод, истината е че се чуствам невероятно въпреки цялата болка която понесах аз си тръгнах като победител а Ортан казва че не заслужавам тази победа, е Ортан спомни си кой лежеше туширан на пода преди час аз ще ти подзкажа ти. Ортан мача ни на следващия турнир ще е много по брутален защото трябва да пребиеш опонента си до такава стемен че той да не може да се изправи повече а аз мисля че тази вечер доказах че съм най-добрия в това.
Тод: Скала ти се завърна скоро какви са ти впечатлеията от миналата година и какво мислиш за федерацията в момента ?
- Тод миналата година беше добра за мен започнах доста динамично след завръщането си нищо че загубих на последния турнир но важното е че почнах новата с победа, други впечатления като цяло от миналата година и федерация имам че много неща са се променили тук трябва да целуваш задника на някой хора за да може да преуспеш става въпрос за една блондинка на име Кели Кели както всички знаем. Нека бъдем честни Тод искам да искажа изкрено увашение към скоро заминалия си Бриско надявах се да направя мач с него това е човек който уважавам и ми харесва да го гледам на ринга но явно няма да имам тази възможност но кой знае бъдещето не е известно на никой а отностно мача последния мач на Бриско мишката Деан Амбросе показа не уважение към една легенда той твърди че е не победим но Деан трябва да слезе на земята преди да се налага да го свалят долу, Деан не е непобедим ох извинявам се Деан ли казах ще цитирам един велик кечист "bitch" не е непобедим за титлата единственото което има той е късмет и неговия шеф Кели Кели.
Деан всъщност не заслужава тази титла в крайна сметка но както и да е нека спрем да говорим за този анимационен герой.
Редник Бриско отдавам ти пълно уважение човече ти си един от най-добрите както и бъдещ член на залата на славата късмет човече живей за мига без страх както винаги си правил.
Скалата тупа Тод по рамото и продължава към изхода на залата.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty4/1/2015, 08:04

Оттук нататък всеки пост, написан НЕГРАМОТНО, особено ако става въпрос за ИМЕНА на кечисти, ще бъде трит без предупреждение ! Затварям си очите за нелепия правопис и фактология, когато става дума за мачовете ви, но явно ще трябва да започна да санкционирам и там, ако не си вземете бележка. Не се излагайте, вярвам,че всеки е минал 3-ти клас и поне веднъж е СЛУШАЛ реално някое предаване.

В този смисъл - Orton в никакъв случай не е "ОртАн" или "ОртОн". Dean Ambrose в никакъв случай не е "Амбросе" или "Деан".  :shock:
Върнете се в началото Go down
Lita ATL
New User
New User
Lita ATL


Join date : 29.07.2014
Posts : 56

#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty10/1/2015, 16:06

Josh: Здравейте.. Nikki.. The Rock! Как бихте..
The Rock: Млъкни Josh.. Млъкни!!! Не знам как тези идиоти успяха да ни победят, но го направиха. Randy сигурно се е спукал от смях на краят на мача, но аз ще спукам задника му на Last Man Standing!!! Колкото до теб Nikki.. Ние загубихме само и единствено заради теб!!! Можехме да сме първите Tied Champions! Заради теб..
Rocky знам, че загубихме заради мен, но..
The Rock: КАКВО.. НО!? КЪСАМЕ.. ТОВА Е!!!
Чакай.. Rocky.. Съжалявам.. Не тръгвай! Тръгна!
Josh: А-а-а.. Nicole.. Как би коментирала..
Не знам.. Не знам! Не мога да коментирам нищо в момента! Не знам.. До другият път Josh!
Josh: А-а-а.. Добре.. Довиждане Nikki!
Върнете се в началото Go down
Teller
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Teller


Location : Miami, Florida, U.S.
Join date : 06.07.2011
Posts : 1216
Age : 24

#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty10/1/2015, 23:50

Пренасяме се в backstage-а на TNWG!

Рене: Здравейте, до мен са двойката претенденти за новите титли на предсоящия турнир - Сами Зейн и Пейдж.Сами, пръво ще започна с теб.Повечето фенове видяха, че се справи добре срещу Скалата и в крайна сметка успяхте да грабнете победата.Също така ти предстоят не един, а два мача.Можеш ли да дадеш кратък коментар за случилото се тази вечер и какво смяташ да правиш другата седмица?

#TNW365 - Page 9 Dfdf

Зейн: Здравей и на теб Рене!Ами мога да кажа, че Скалата е силен протвинк, но в крайна сметка по-добрия отбор победи.Победата се дължи изцяло на партньорката ми Пейдж зад мен.Имам цели...в момента държа Хардкор колана, защо пък да не взема и едната от отборните титли?Ха, всичко е въпрос на преценка.Зависи кой ще ни се падне на турнира, но гарантирам на TNWG Universe, че ще направим каквото се иска, за да вземем златото.Не оставям на по-заден план и Сина.Този човек е готов във всеки един момент да ми отнеме титлата, но му обещавам, че това, което искаме и двамата ще си остане на моя кръст.Джон имаше алтернативи, но той реши, че иска да влезе в директен конфликт и мача ни да е за шампионския колан.А колкото това за достойнството, Джон, така наречената ти жена е по-мъж от теб...Да не се залъгваме.Аз и ти, след седмица - Extreme Rules Match.Good luck!

Рене: Благодаря ти, Сами!Сега до мен е дивата, която за отрицателно време успя да стигне до върха и да подчини вниманието върху себе си.Пейдж, ще те питам директно, мислиш ли, че имаш нужното, за да се наречеш първата дива, окичила се с Tied Championship?

#TNW365 - Page 9 Sdf

Пейдж: Виж, Рене, сега ще ти разкажа за какво става дума.Когато дойдох тук, никой не вярваше, че ще постигна нещо, че ще пожъна някакъв успех от всичко това...Останалите диви в съблекалнята гледаха на мен като на човек, който няма никаква възможност да се добере до техните успехи.Тук идва и голямото НО.Тази вечер беше нашата вечер!Вечерта на Зейн и Пейдж.Относно Ники Бела - добра но, не достатъчно.Колкото до това с титлата, всичко зависи от противниците ни на турнира.Вярвам в себе си и вярвам в Сами, че ще успеем да го направим.След точно седмица отново ще е нашата вечер.Искам да предупредя двойката, която ще се изправи срещу нас, взаимно да пазят гърбовете си, защото ние идваме!Нямам какво да допълня повече.

Рене: Благодаря, Пейдж!Дами и господа, останете с TNWG Rampage!


Последната промяна е направена от Anto519 на 11/1/2015, 12:47; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://picasaweb.google.com/109072055099657802222/SethRollinsPa
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3648
Age : 21

#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty11/1/2015, 00:16

#TNW365 - Page 9 XqUtl

Josh: Здравейте фенове на кеча! Аз съм Josh, а човекът пред мен.. Който прави смешни лица е Randy. Orton.. Здравей! Как би коментирал загубата на The Rock!?
- Ха-ха.. Стига Josh! В момента ми е забавно! Забавно ми беше и да гледам мача. Видях те и направих смешното лице за да дойдеш и се посмеем заедно на The Rock! Радвам се, че Nikki ме заряза, ако бяхме още заедно можеше да съм в мача вместо The Rock. А не искам след, като кифла е рамо до рамо с мен! Беше ясно коя ще тушира другата още когато мача бе определен. Разбира се, ако The Rock беше малко умен и не бе допускал Nikki "Silicon Queen" Bella да излезе на ринга.. Можеха и да победят. Разбрах също, че той би ритал задника ми отново и отново.. Ха-ха! Дано се радва на думите си.. Защото всеки в съблекалнята.. Пред телевизора.. Дори ти Josh и ти знаеш, че The Rock няма да ме победи на турнира. Сигурен съм, че ще запазя Streak-а си! The Rock.. Ха-ха.. Успех след две седмици.. Ще ти трябва! Сигурен.. Съжалявам.. Грешка на езика.. ОБЕДЕН СЪМ, ЧЕ ЩЕ ТЕ ПОБЕДЯ!!!
Josh: До скоро Randy! А вие пред телевизорите.. Не сменяйте канала защото TNWG още не е свършило!


Последната промяна е направена от ThE_ViPeR на 25/1/2015, 12:32; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





#TNW365 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 9 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 9 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: