Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+102
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Sev
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
106 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Next
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty8/12/2017, 23:27

Charly Caruso: Фин, миналата седмица ти се завърна по-рано от очакваното, след като претърпя една неприятна контузия, заради която се наложи ти да предадеш своята интерконтинентална титла. Сега къде се целиш? Ще искаш ли да получиш своят реванш?

#TNW365 - Page 21 W5tMWLj


Finn Bàlor: Няма как да не поискам своят реванш, но това ще стане някой друг път, защото в момента искам да влезна във форма. Мисля, че така се прави. Просто когато не си подготвен не трябва да се правиш на смелчага. В момента най-новото попълнение на TNW, Андраде "Сиен" Алмас, заплаши всички останали в locker room-а, но на един човек му писна да го слуша и това бях аз. Не ме е страх от лучадора. Алмас е умен и хтър, но вече имам опит с такива като него. Знам какво трябва да направя, за да го победя, а аз знам, че ние ще се срещнем скоро. Както обявих в този епизод на Rampage Live, аз и Алмас ще се бием на Day of Reckoning, като по-добрият ще спечели, тоест аз. Може би не сте ме виждали в тази светлина. Наговорих толкова много неща, които не са обичайни. Аз съм по-спокоен, рядко избухвам, но знаете... когато искаш да си на върха понякога трябва да преминеш от лошата страна. На огъня с огън! Сигурно се питате дали ще видите демонът на последният скъпоплатен турнир за годината... Не, това едва ли ще се случи. Демонът няма нужда да си хаби силите точно сега. 
Charly Caruso: И последен въпрос... Според теб кой ще бъде световният шампион след Day of Reckoning? Може ли Мат Ридъл да се докаже като едно голямо име или напротив? Не успя да царува дълго с гранд титлата, на която ти стана първият притежател, но след като счупи ръката на Рейнс, то може това да се случи с Окада.
Finn Bàlor: Виж сега... Мен не ме засяга. Все някога ще стигна и до Main Event-а, но както виждаш сега няма как да се случи, не искам да рискувам. Претърпях доста контузии тази година, мисля че първо трябва да смачкам Алмас, да опитам да си върна интерконтиненталната титла и чак тогава ще стигна до Окада или Ридъл. 
Върнете се в началото Go down
The Kingslayer
New User
New User
The Kingslayer


Location : Davenport, Iowa
Join date : 01.08.2011
Posts : 63
Age : 37

#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty24/12/2017, 01:40

#TNW365 - Page 21 Bu2wFoZ

Ето го и Seth Rollins, дами и господа. Тази вечер, той ще се изправи срещу Rusev за United States титлата. Дали Rollins ще успее да грабне престижната титла от българина? Възможно ли е Rusev да се превърне в първия United States Champion, който държи титлата ден? Дали, той ще направи толкова кратко царуване. Сигурен съм, че Rusev няма да загуби толкова бързо титлата. Според мен, той е очаквал подобно нещо и според мен се е подготвил много добре за такъв двубой. Seth Rollins обаче не е като другите кечисти, които са едни и същи, той е много по-различен. "The Man" успя да грабне три титли тази година, тази вечер може да грабне четвърта и да покаже, че той е един от най-великите кечисти за всички времена в историята на TNW. Той каза, че тази вечер ще бъде историческа и аз лично му вярвам. Ще наблюдаваме мач за United States титлата, който се очаква да бъде много силен. Това е първата титла на Русев в TNW, той е тук от две години и не бе печелил титла, но миналата вечер, той успя да победи Samoa Joe, премазвайки го и, успявайки да спечели титлата. А сега е длъжен да я защитава ден след като я спечели. Дали ще си тръгне с нея след тази вечер? Ще разберем по-късно, дами и господа! Останете с Rampage 300!
Върнете се в началото Go down
IvoG
New User
New User
IvoG


Join date : 03.07.2017
Posts : 11

#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty2/1/2018, 18:58

Renee Young: Какво се случи с теб? Защо изгуби United States титлата по такъв начин?


#TNW365 - Page 21 Backstage%2BTalk%2B2


Samoa Joe: Случи се, да... изгубих титлата си! Няма какво да крия! Предадох се! Защо се предадох? Ситуацията е подобна като тази на Dolph Ziggler в WWE. Аз се отказах от титлата си! Онези мухльовци, които се тъпчат с бърза храна по цял ден не ме заслужават! Не заслужават да видят великана Samoa Joe като шампион! Сега обаче имам друга цел. Ще стана шампион по някое време. Не знам дали ще поискам реваншът си за U.S. титлата, но аз ще царувам в скоро време. Този път няма да се интересувам от това кой заслужава да ме види като шампион и кой не. Сигурно се питате и кога ще се завърна... Не искам да отгововарям на този въпрос. Когато - тогава!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty3/1/2018, 20:42

#TNW365 - Page 21 Backstage%2BTalk%2B2

Travis Banks: Уважаеми фенове на най-голямата кеч федерация, TNW, искам да обявя, че току-що подписах договор и скоро ще се появя. Надявам се, че ще имам възможност да взема участие в предстоящото меле между цели 30 човека на 'Road to Pain'. За тези, които не са запознати с мен... сега е моментът да разбере кой съм аз. Аз съм Travis Banks, станах известен с участията си в една от най-добрите инди федерации за последната година - WCPW или с новото си име Defiant Wrestling. Там бях част от един доста силен стейбъл - "Престижът". Един ден обаче всички ме предадоха. Обаче аз не се предадох! Стъпих здраво на краката си и започнах да се издигам все повече и повече и стигнах до TNW. Оттук насетне ще има само да се доказвам на ринга.
Върнете се в началото Go down
Shizo Red Machine
New User
New User
Shizo Red Machine


Join date : 30.12.2017
Posts : 3

#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty6/1/2018, 01:53

Зад кулисите сме където виждаме Кейн да пие кафето си и да размишлява над нещо, а това е Ролинс.. Шампиона на Щатите! Кейн оставя своето кафе, какво ли ще стане...

#TNW365 - Page 21 Tumblr_nv1ypeyVwr1saykaxo3_400

- Чух ,че си в Road to Pain мача, ех жалко не исках да елиминирам точно теб но ще ми се наложи защото аз също съм в него.. Хубав ден!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty7/1/2018, 15:34

Репортер: Какви са ти впечатленията за Окада, откакто той е шампион?

#TNW365 - Page 21 VDtVElE

Finn Bàlor: Как така какви са ми впечатленията? УЖАСНИ! Отвратителен шампион! Никога няма да счупи рекорда на Дийн Амброз, НИКОГА! Хей, Карл, ела кажи и ти какво мислиш за Окада!

#TNW365 - Page 21 N3oqsDg

Karl Anderson: WE HATE OKADA! SCREEEEEEEEEEEEEEEEEEW OKADAAAA-A-A-A!!
Finn Bàlor: Карл, покажи ми Rainmaker-а!

-Ъ... А.... ООО...
#TNW365 - Page 21 HY7Ryni

Finn Bàlor: Окада, точно това ще се случи на турнира при всеки твой опит за прилагане на твоят Finisher! Жалкото ти царуване с титлата приключва на Road To Pain~!!
Върнете се в началото Go down
Wrestling God
Superstar
Superstar
Wrestling God


Location : NYC
Join date : 20.12.2010
Posts : 211

#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty29/1/2018, 23:47

Renee Young: Дами и господа, тук при мен е главният мениджър на Rampage, JBL. Той иска да направи специално изявлание пред вас...

#TNW365 - Page 21 RKhmRVf

- Renee, видя ли какво се случи преди малко?! Видя ли какво направи този изрод?! Тази грешка на природата унищожи кола за 200,000$... И то след като го отстраних временно от шоуто! Това не може да продължава! Това не са нормални условия при които мога да си върша работата. Трябва да бъдат взети мерки. За това, следващата седмица искам да говоря с адвоката на Brock Lesnar. Точно така, Paul. Говоря на теб. Искам двамата да се срещнем другата седмица на живо на ринга на Rampage и да си поговорим като цивилизовани хора. И ще те помоля да държиш аномалията далеч от мен. Дори не го води в залата!
Върнете се в началото Go down
OmegaLe
New User
New User
OmegaLe


Join date : 31.01.2018
Posts : 4

#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty31/1/2018, 21:33

Пренасяме се зад кулисите.Гледаме как КОУДИ РОУДС е пред огледалото в саблекалнята.
#TNW365 - Page 21 Giphy
Коуди - Било приятнчко тук.Нямам търпение да им покажа на тези идиоти какво мога!Те ще разберат най - после кой е КОУДИ РОУДС.
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1645
Age : 24

#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty8/2/2018, 19:59

Renee Young: Miz, как ще коментираш интервюто, което AJ Styles даде по-рано днес? Готов ли си за мача на турнира този месец?

#TNW365 - Page 21 ASxKAJ6

- Дали съм готов за мач? Естествено, че съм готов Renee, ако съм едно нещо в тази компания то е Fighting Superstar! Styles, в момента говори такива неща само, защото видя на какво съм способен. Той видя, че без мен миналата седмица нямаше шанс срещу nWo, точно за това и аз "The Miztourage" показахме на този прехвален тип, че мога да го сваля на земята с един удър и точно, защото никой до сега не беше свалял Стайлс на земята не само в буквалния смисъл, но и в преносен, точно за това той реши, че едно интервю за това как ще ме победи на турнира ще му помогне да запази малкото му останали фенове. Отново започнаха да се споменават неща от сорта на това как той е единственият в тази компания, който е слагал световната титла около кръста си, но истината е, че самия Styles вече не е в същата форма като преди и смятам да ви го докажа като на турнира Back in Black победя и унижа за пореден път любимецът ви, а сега ако обичате, трябва да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty9/2/2018, 03:06

Tom Phillips: Тук с мен в момента се намира наскоро завърналата се суперзвезда - Джони Гаргано! Джони, искам да те питам няколко неща, които вълнуват не само мен,но и TNW UNIVERSE. Първо искам да те питам какво беше чувството да се завърнеш в TNW, да стъпиш на нашият ринг и да спечелиш мача си? Второ: Когато чу музиката на Кърт Енгъл какво си помисли, какво беше чувството за бъдеш с него на един ринг? И трето: Какви емоции те обливат преди Back in Black? Все пак имаш голям мач тогава.
#TNW365 - Page 21 Backstage%2BTalk%2B2

Johnny Gargano: Уау, колко много въпроси само! Така, спокойно, ще отговоря на всичките един по един. Започваме с въпроса защо моето завръщане... Ами беше невероятно! Публиката ме посрещна доста топло, не очаквах такава реакция. За самият мач... Реално погледнато Самоа Джо бе в лоша форма, но все пак да приспиш такъв гигант е нещо много голямо и нещо, което не всеки би могъл да направи. Оттук вече успях да впечатля Кърт, който излезе на ринга, за да може да ме поздрави за победата и следователно да ме предизвика на мач, който ще се проведе на Back in Black. Много хора биха се похвалили с този факт и аз също бих си го позволил, тъй като не се случва всеки ден легенда като Кърт да излезе на този ринг и да те предизвика на мач, за да разкрие пълният ти потенциал. Смятам, че това е една огромна възможност за мен да покажа на целият свят, че мога да се меря с много големи имена и легенди. Дори така мога да впечатля шефовете си и кой знае - може да ми дадат шанс да бъда на върха на федерацията, на върха на планината, просто да бъда нещото, за което вие всички ще говорите. Смятам че имам едно много добро бъдеще, но за сега нищо, освен обявеният голям мач за предстоящият турнир, не е ясно. Няма да давам прогнози, но само знам, че този мач е много важен за мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





#TNW365 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 21 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 21 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: