Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+102
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Sev
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
106 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Next
АвторСъобщение
Petio_da_pripada
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petio_da_pripada


Join date : 01.12.2010
Posts : 174

#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty4/9/2014, 22:11

Камерите ни пренасят в бекстейдж, където забелязваме Голдъст и Рене Йънг. Те се прегръщат, а после се и целуват! Любовния живот на Голдъст е в разгара си!

#TNW365 - Page 6 140w3di
Върнете се в началото Go down
Nevermore
New User
New User
Nevermore


Join date : 08.08.2011
Posts : 31

#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty5/9/2014, 22:26

Виждаме Шон Майкълс да загрява за предстоящия му мач backstage... но почакайте, това са Stevie Richards и Hollywood Nova! Те свалят Майкълс на земята и се нахвърлят отгоре му с юмруци и stomp-ове в корема! Ричардс дава знак на Нова да изправи Шон на краката си и да го държи на едно място... и HBK отнася удар с метална тръба в главата си!

#TNW365 - Page 6 Sheamus-attack-triple-h-v3-o

Но те не са приключили! Richards намира метален стол и докато Michaels се опитва да се съвземе и да стъпи на краката си получава chairshot в корема, след което и в гърба! Stevie казва на Nova да го изправи... и го обезглавява със Stevie Kick (Superkick)! Shawn се олюлява назад, но Нова го спира, рита го в корема... И ГО ТРЪШВА ПРЕЗ ЕДНА ОТ ДЪРВЕНИТЕ МАСИ BACKSTAGE С POWERBOMB!!! "Лакеите" на Raven определено си свършиха работата както трябва и дадоха сериозен повод на Ерик Бишоф да се тревожи...
Върнете се в началото Go down
KiNg_SiZe
Superstar
Superstar
KiNg_SiZe


Location : БОлгария.
Join date : 30.05.2014
Posts : 666
Age : 23

#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty6/9/2014, 08:41

Предаване на живо от стадион Васил Левски където се проведе TNWG RAMPAGE
Byron Saxton:Вчера шоуто беше страхотно както и футболния мач след него бях много ваудошевен особено когато новата звезда на  Manchester United  Димитър Баев набута цели четири гола на Челси.Я май виждам Барет да тренира на скамейките дай да отидем при него о недей той идва към нас.
Хей Барет кво става как е?
#TNW365 - Page 6 Tumblr_mc2tgnH3rF1rnac0lo4_250
Кво става ли? Така ли ме посрещате?Кво подяволите стана вчера?Тези кретени се намесиха в мача ми в моя мач :!: :!: :!: :!: :!: :!: .Исках честна победа а не такава с дискфалификация.Искам да кажа че няма да оставя нещата така ще си отмъстя особено на тоя Стиви Ричарст на тая пионка на Рейван.
Byron Saxton:Добре Уейд успокой се да те питам хареса ли ти мача Ман.Унитед срещу Челси.
Уейд Барет:Да беше страхотен много ме изкефи новият футболист Димитър Баев особено когато им набута онези невероятни  четири гола и така  те биха Челси.
Byron Saxton:Добре Барет айде за сега ще се видим другата събота.
Барет:Айде чао лек ден мерси.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty6/9/2014, 09:10

^ Призовавам екипа на TNWG да му даде голям push.

___________________

#TNW365 - Page 6 VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2764
Age : 24

#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty6/9/2014, 12:43

^
Още другата седмица !

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
#TNW365 - Page 6 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Kepi
New User
New User
Kepi


Location : Село Бурканово
Join date : 01.04.2011
Posts : 89

#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty6/9/2014, 13:29

WE WANT CAPPY!
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2280
Age : 31

#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty6/9/2014, 13:43

Аре без спам тука, ве!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2280
Age : 31

#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty15/9/2014, 00:33

Дийн Амброуз за мачът му с Ей Джей Стайлс на The Great Bulgarian Bash


Виждаме Амброуз, който влиза backstage след брутален "falls count anywhere" мач с Рейвън, като пътят му бива препречен от репортерът Josh Mathews.
Josh: Дийн, след турнирът за номер едно претендент за шампионската титла установихме, че на The Great Bulgarian Bash те очаква мач с лицето на TNWG, AJ Styles....
Преди Matthews да си довърши изречението обаче, "Лунатикът" избутва журналистът с всички сили, след което застава пред камерите и започва да говори:

#TNW365 - Page 6 Untitled-2

-Бившото лице на TNWG, Josh! Сега аз съм лицето на тази компания, и както виждате - не съм в особено добро настроение, защото Ей Джей Стайлс....наистина успя да ми навлезе под кожата! Огледай ме хубаво, Стайлс!!! Погледни ме, защото двамата с теб сме напълно различни персони. Мислиш си, че си герой и модел за подражание за всички онези хора, които скандират за теб, и че си също от онези "весели типове", които всички харесват, но истината е, че има много хора в тази съблекалня, които искат да си вземат парченце от теб, но НИКОЙ....повтарям - НИКОЙ не иска това повече, отколкото мен! Едно време, всички проявяваха уважение към теб, но времената се променят, също както тази сграда, която ти помогна да се издигне и да стане това, което е днес. Имал си своите шансове срещу Крисчън, както и срещу останалите "големи лица", но нека да ти кажа едно - никога до сега не си срещал някой....който е като мен! Въобще не ми пука колко титли си печелил, също и колко си способен, ти направи най-голямата си грешка в живота - и тя е, че се намеси не само на пътя на моята слава, но и в моето лично пространство. И аз много те мразя за това, Стайлс....МНОГО, МНОГО те мразя за това, което направи, защото те мислех за готин тип, но всъщност, ти си точно обратното - ти си ОТРЕПКА, точно както всички останали, които си мислят, че нямам никакъв шанс срещу теб на The Great Bulgarian Bash, но когато времето настъпи....ще разберат колко грешат! За всичко! И също така ти ще разбереш, че дори и да имаш всичко, с което разполагаш, за да можеш по какъвто и да е начин да се изправиш срещу мен - целия "виртуален" свят, в който си въобразяваш, че си по какъвто и да е начин подходящ за да се наричаш "феноменален" - целия този твой свят ще се стовари върху теб.....И реалността ще те удари в главата, когато разбереш, че да си "велик" не е достатъчно да победиш СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН на TNWG....Дийн Амброуз!

След тези думи, Амброуз нарамва титлата върху гърба си и си продължава по пътя.
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3657
Age : 21

#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty26/9/2014, 20:24

ORTON СЪС СЪОБЩЕНИЕ КЪМ BOBBY ROODE!

- Виж сега Bobby не знам защо направи това на турнира, но не ми пука какво направи ти с мен, а какво ще направя аз с теб. Ясно ли е? Не искам да стават пречки между мен и теб. Дори и този мач беше не очакван. Но ти май си решил друго. Е само едно ще кажа и то е, че ти сам сгреши. Но аз не сам дошъл само за това. Аз съм тук също за да излезеш тук на ринга като мъж. Но да забравих, че ти не си тук, а си на почивка. Ако бях на твоето място щях да тренирам всеки ден. Все пак виж срещу кой ще се биеш. Ето сега искам да пуснете какво направи Bobby Roode с мен.
Spoiler:
#TNW365 - Page 6 XxoCj86#TNW365 - Page 6 3018864521_1_3_FbpYPo5N

- Lol.. Да нападнеш човек в гръб. Колко героично. Надявам се да ти е харесало защото няма да се повтори пак. Не смятам да те изпускам от поглед. Така, че по-добре се стягай и не се лигави защото ще ти излезе през носа. Но ти прави каквото искаш аз само те съветвам. Знам, че си добър, но това не значи, че ще ме победиш и още по-малко, че съм слаб.

Tazz: Randy напуска залата докато пускат неговата музика. Но той застава пред рампата и си вдига ръцете.
Styles: След това той си отива с широка усмивка. Сигурно Bobby е бесен ако гледа това в момента.


Последната промяна е направена от ThE_ViPeR на 25/1/2015, 12:24; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото Go down
KiNg_SiZe
Superstar
Superstar
KiNg_SiZe


Location : БОлгария.
Join date : 30.05.2014
Posts : 666
Age : 23

#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty6/10/2014, 15:25

I'M OFF THE CHAIN, TIME TO GO AGAINST THE GRAIN
I'M OFF THE CHAIN, NEVER GONNA BE THE SAME

LOOK OUT WORLD, MY TIME HAS COME
NEW LIFE FOR ME'S BEGUN
OPEN THE GATES, AND WATCH ME RUN
TOWARDS MY NEW FREEDOM

I'M OFF THE CHAIN, TIME TO GO AGAINST THE GRAIN

I'M OFF THE CHAIN, NEVER GONNA BE THE SAME
Тазз:Здравейте фенове това е продължението на шоуто TNWG RAMPAGE
Джо:Това е страхотно понеделнично шоу.
Сега Рууд излиза на ринга със своята роба
#TNW365 - Page 6 2017837
след което се качва на един от обтеагачите и тунтва
#TNW365 - Page 6 2017844
и взима един микрофон и почва да говори:
-Значи Ортън ще водим война а? Само да те предупредя вече имам човек до мен и това е
BRIE MODE
TAZZ:Какво Бри Белла...
Джо:Тя ще е мениджърка на Рууд
#TNW365 - Page 6 892D3Wo
Бри се запътва и се качва на ринга,Боби Рууд като добър джентълмен и подава ръка.
Двамата се прегръщат и целуват след което се запътват към саблекалните под овациийте на феновете.
Тазз:Стана интересно.
Джо:Съгласен съм колега.Драги фенове не сменяйте канала защото ще ви очакват още готини промота и мачове.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





#TNW365 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 6 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: