Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 МЕ:RTP MATCH 2011

Go down 
+14
Awesome
sdfg
billy_kidman
GOAT
ChampViaDQ
RVD
Undertaker
Adji
Geor4
DamonX
Petioo09
king of kings
World of Kings
Sashundera
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty10/7/2011, 21:27

The Rock се нахвърля над Едж, като започва да му забива чукове по гърба, след това го хваща за косата и опитва да го метне, но неуспява, Скалата отнася Impaler DDT.Едж се готви за своят финилен удар - SPEAR, изчаква Скалата да се изправи, но той се мръдва и Едж забожда Копие на току-що сприятелиялия се Шеймъс.Скалата хваща Едж и го засилва към въжетата той се оттласква от тях и отнася Samoan Drop!

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Therocksamoandrop6tq

Edge се изправя бързо като се държи за кръста, Скалата опитва да го изхвърли със саблен удар, но и този път неуспява.Шеймъс лежи размазан в единия ъгъл, а Джон Морисън отива да помогне на Скалата и опитват да го елеминират, но Едж с хитрост успява да се измъкне и да се върне на ринга.След това Едж се оттласква от въжетата и опитва да събори двамата си съперници, но Скалата успява да улови Едж и да му направи Spinebuster.Скалата изчаква Едж да се изправи и явно той се готви за Rock Bottom, той улавя Едж и нее, Едж успява да се измъкне.Морисън се качва на обтегача и поваля Едж с Падащ Лист от обтегача.Сега Шеймъс се изправя и тръгва да атакува Скалата, но получава няколко Headbutt-a, а след това DDT.Скалата е във вихара си тази нощ, той се готви за Лакътя на Народа ще успее ли??Едж се отдръпва навреме, Скалата се изправя недоволен рита Едж корема и му прави DDT, a след това го хваща за краката и му заключва The Sharpshooter, но каква полза от това в мача не важат предавания.Скалата усилва захвата, а Шеймъс го спира, след това хваща Джон Морисън за гушата и му прави Задушаващо тръшване.Шеймъс изправя Скалата и опитва да изпълни Power Bomb, но Скалата успява да се спаси и да забоде DDT на Шеймъс, Джон Морисън се изправя и тръгва да изхвърля Шеймъс, Скалата изчаква Едж да се обърне и следва:

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 3474771o

ROCK BOTTOM!ROCK BOTTOM ON EDGE!Скалата го изправя и опитва да елеминира Едж!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous



МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty10/7/2011, 21:29

EDGE HAS JUST BEEN ELIMINATED. OMG!
На ринга остават Шеймъс, Морисън и .. СКАЛАТА ..
Върнете се в началото Go down
Awesome
Superstar
Superstar
Awesome


Location : Plovdiv
Join date : 16.05.2011
Posts : 350
Age : 1024

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty10/7/2011, 21:43

Невероятен мач дами и господа!Рок и Джон се гледат.Морисън събаря с тукат Рок.След това прави два клоутслайна,последвани от калф кик.Шеймъс хваща Рок и му прави Irish Curse,a Джон прави Flying Chuck!Невероятна комбинация.Шеймъс качва на сглобката Рок и му прави супер суплекс.След това Джон прави Moonsault.Джон опитва Мооnlight Drive,но Рок се измъква и това е Рок ботъм.Сега Шеймъс хваща Рок и се опитва да го елиминира,но не успява.Рок се задържа в мача.Шеймъс получава ДДТ.След това The Most Electryfying Man се опитва да елиминира Джон,но той се задържа.Шеймъс става и прави neckbreaker на Скалата.Сега Джон се засилва и това е Running Knee за Скалата.Сега Шеймъс и Морисън си стискат ръцете и започват битка.Шеймъс сграбчва Джон,но той се освобождава и прави ензигури.Джон чака Шеймъс да стане и това е STO Backbreaker.Сега Джон се подготвя за Nitro Blast,но това е Browkick.Шеймъс опитва да елиминира Джон,но той се задържа.Ирландецът се засилва към Джон,но получава ритник в лицето,с който е нокаутиран.Сега Джон се приготвя за Starship Pain
МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Johnmorrisonstarshippai
Дали Морисън ще елиминира Шеймъс?
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/ProWrestlingFedForum?feature=mhee
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty10/7/2011, 21:53

Morrison не успява да елеминира Шеймъс!Мача продължава!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty10/7/2011, 22:55

Скалата се съвзема след този брутален ритник от Морисън.Той се изправя и атакува в гръб Шеймъс.Той пада и Скалата веднага атакува Морисън.Последват хиляди удари.Скалата поваля Морисън със саблен удар и веднага атакува Шеймъс отново.Той се цели в ръката му като я рита многократно.Изправя Шеймъс и го засилва.. DDT!Морисън се засилва към него ..DDT!Скалата е във вихъра си!Той изправя Морисън и го премята над въжетата.Опит за елимиране, но Морисън се държи.Шеймъс сега обаче се засилва, блъска Морисън , НО ВИЖТЕ ..ТОЙ СЕ ХВАНА ЗА ОГРАДАТА!!КАКЪВ АТЛЕАТИЗЪМ!Той скача обратно на стълбите и влиза в ринга, а докато Скалата гледа учудено, Шеймъс го напада в гръб.Морисън се качва на въжетата и поваля Шеймъс с missle dropkick.Той обаче се рани тежко.Тримата лежат с болки.Изведнъж Morrison и Скалата се изправят с kick up!Следва поглед от уважение.Шеймъс се изправя също и тримата се гледат.Морисън показва PAIN II надписа горе на тавана и тримата си мислят за него.Един от тях тримата ще отиде отиде в Мейн Евента там.Те ще дадат всичко от себе си тази вечер за това.. AND HERE WE GO!Скалата поваля Шеймъс с удар и веднага се почват с Морисън, Удар от роки, Удар от ДжоМо , сега Скалата взима надмощие и започва с удар .. удар ... поглежда си ръката .. УДАР!!Тhe Rock is on a Rampage!Сега засилва Морисън, не той контрира но Скалата го забожда с надолу главата с този Running swinging neckbreaker!Леле това заболя.Скалата използва цялата си сила за да забоде главата му в тепиха.


МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 2nlre50


Сега Скалата се концентрира върху Шеймъс.Прави му суплекс.И още един.Айде три за късмет.Изправя го и го забожда в ъгъла където с ботуша му натиска в гръдния му кош.Сега започва facewash.Скалата отпуска и поваля сега Морисън с копие.Последват много удари в областта на черепа.Сега Шеймъс идва към Скалата ...ROCK BOTTOM! ROCK BOTTOM ! A ROCK BOTTOM BY THE GREAT ONE!Сега.. spine of a kind for JoMo!СКАЛАТА СЕ РАЗВИХРЯ!МИСЛИТЕ ЛИ СИ ЗА ТОВА, ЗА КОЕТО И АЗ СИ МИСЛЯ!?ВРЕМЕ Е ЗА THE MOST ELECTFYFYING MOVE IN SPORTS ENTERTAINMENT TODAY..PEOPLES ELBOW ! CONNECTS!!Скалата изправя Морисън и ...ROCK BOTTOM !


МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 4soh3p


Той подпира Морисън на въжетата, блъска Шеймъс в металния пост!Той се запозна добре с метала.Скалата го издърпва и го слага до Морисън.Сега Скалата се заслушва в ROCKY ROCKY ROCKY чантовете и показва bring it таунта!Скалата се засилва и премята двамата наведнъж през въжетата!Ще успее ли да спечели мача?Ще изпълни ли мечтата си Скалата?ЩЕ СЕ БИЕ ЛИ ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА!?


Последната промяна е направена от Sashundera на 10/7/2011, 23:18; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Гост
Гост
Anonymous



МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty10/7/2011, 22:58

ДААААААААААААА!! СКАЛАТА ОТИВА НА ПЕЙН СРЕЩУ ШАПИОНА РОКИ УСПЯ ДА ЕЛИМИНИРА ШЕЙМЪС И МОРИСЪН ТОЙ ОТИВА НА "THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL" КАКВА НОЩ ОСТАНЕТЕ С НАС И ЩЕ ВИДИМ ДРУГАТА ГОДИНА КОЙ ЩЕ БИЕ В МЕЛЕТО СИГУРНО AJ STYLES..

ЕDITED BY LAIOK!! BARBIE НЕ ГО БЕШЕ НАПИСАЛА ДРАМАТИЧНО!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
МЕ:RTP MATCH 2011
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Go to The Top 2011
» Return на 2011 год.
» Модератор на 2011 год.
» Админ на 2011 год.
» Mr. TNWG 2011 год.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: RTP 2011-
Идете на: