Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 МЕ:RTP MATCH 2011

Go down 
+14
Awesome
sdfg
billy_kidman
GOAT
ChampViaDQ
RVD
Undertaker
Adji
Geor4
DamonX
Petioo09
king of kings
World of Kings
Sashundera
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty10/7/2011, 19:28

Сина бива елиминиран, шеймъс притежава невероятна мощ!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Petio_da_pripada
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petio_da_pripada


Join date : 01.12.2010
Posts : 190

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty10/7/2011, 19:33

10 .. 9 .. 8 .. 7 .. .6.. 5...4...3.....2....1.. THE FINAL SHOWDOWN !!!!!.... BEEEEP



ТОВА Е ТОЙ!ЗЛАТНИЯТ ПРАХ ТОЙ СТЪПВА НА РИНГА НА TNWG.ТОЙ, БЕ ПОХВАЛЕН ДОСТА В ДОСТА КОМПАНИЙ.ДАЛИ И ТУК ЩЕ ИМА ТАКЪВ УСПЕХ ЩЕ РАЗБЕРЕМ СЛЕД МАЛКО!


Върнете се в началото Go down
Awesome
Superstar
Superstar
Awesome


Location : Plovdiv
Join date : 16.05.2011
Posts : 350
Age : 1024

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty10/7/2011, 19:40

Джон се усмихва и прави дропкик на Ричардс.Ричардс тръгва към Джон,но получава хурикана.Сега Шеймъс и Джон се гледат.Шеймъс рита Джон и му прави суплекс.Сега Шеймъс прави Axe handle на Чък.Морисън става и прави клоутслайн на Шеймъс.Дайви става и получава STO Backbreaker.Морисън започва да налага Чък и му прави некбрейкър.След това се качва на въжетата и това е moonsault.Morrison опитва да елиминира Чък,но той се задържа.Сега Ричардс се опитва изненадващо да елиминира Морисън и Чък,но и двамата са още в мача.Джон се връща в ринга и забожда ензигури на Ричардс.Морисън раздава калф кикове,а Шеймъс получава Flapjack.Сина се връща в ринга и получава торнадо ддт от Морисън.Шеймъс опитва да удари Морисън,но това е Flying Chuck
МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Johnmorrisonflyingchuck
ДжМо започва да раздава юмруци и ритници.Чък и Шеймъс тръгват към Морисън,но и двамата получават ритник в корема и Джон едновременно им прави суплекс.Рънинг ний за Ричардс.Морисън се качва на въжетата и това е крос боди върху Чък.Ричардс получава ензигури.Джон излиза от най-долното въже,взима стол и след това почва да удря опонентите си,докато стола не се счупва.Сега Морисън прави Starship Pain на Ричардс.Шеймъс се опитва да удари Джон,но той контра-атакува с Facebuster.Чък се засилва ,но бива отблъснат с Knee Drop.Морисън го усеща!Два клоутслайна,последвани от калф кик за Чък.ДжМо се обръща,вижда Шеймъс да тича към него,но той бързо реагира с Flapjack
МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 2ccsayq
Ричардс става и веднага бива съборен с Leg Drop от Джон.Но Тайлър атакува в гръб Джон.Ричърдс става и това е Omega Driver за Ричардс.Сега Шеймъс вдига Ричърдс и му прави Irish Curse.През това време Морисън става и чака Тайлър да се обърне.И това е ДДТ от Хардкор шампиона.Шеймъс гледа Морисън и двамата почват да ритат Тайлор.Сега това е двоен суплекс от Морисън и Шеймъс.Ричардс става и отнася Flip Bottom oт Джон!
МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Zyania
Сега Джон изправя Ричардс и го премята извън ринга.
Дали Ричардс ще бъде елиминиран?
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/ProWrestlingFedForum?feature=mhee
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty10/7/2011, 19:42

Davey се задържа доста дълго, но ето че и той бива елеминиран какъв мач, каква вечер за TNWG!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Nick_Blade
New User
New User
Nick_Blade


Location : Бургас / Пловдив
Join date : 20.12.2010
Posts : 48
Age : 33

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty10/7/2011, 19:49

10...
9...
8..
7..
6..
5..
4..
3..
2..
1..

BEEP!


!!! WAIT A DAMN MINUTE !!!

SECOND CITY SAINTS



Announcer:Ladies and Gentlemen Please Welcome from Gainesville, Georgia ..A...J STYLES!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Nick_Blade
New User
New User
Nick_Blade


Location : Бургас / Пловдив
Join date : 20.12.2010
Posts : 48
Age : 33

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty10/7/2011, 20:07

Мача продължава с пълна сила. На ринга са Шеймъс, Голдъст, Ей Джей, който току-що влезе, Тейлър, Кабана и Джон Морисън. Колт се нахвърля върху Ей Джей, като започват да си раздават злобни ритници и удари, но Кабана надделява, след което го хваща в Headlock, прилагайки Takeover, а след това се изправя и отпуска захвата, като оставя Стайлс на другите. Той от своя страна отива до въжетата и поздравява Си Ем, който му намига и го поздравява. "Boom Boom" започва да гледа противниците си и си изгражда техника, като минава зад Морисън, който награбва Шеймъс, хваща го през корема и-и-и-и... НЕВЕРОЯТЕН ДВОЕН GERMAN SUPLEX!! Какъв Impact!! Публиката започва да скандира името на Кабана, който се усмихва и започва да налага всички около него. Младока се нахвърля върху "The Prince of Perverzion" и го удря в лицето, като започа да раздава stiff удари, засилва го към отсрещните въжета, като при връщането му го награбва и бързо прилага... CABANARAMA!! КАКВО НЕВЕРОЯТНО CRADLE DDT! ГОЛДЪСТ РАЗЦЕПИ РИНГА С ГЛАВАТА СИ!! Ей Джей се облегнал в обтегачите, Тейлър е на пода, а единствените, които са на крака и продължават мача са Морисън и Колт. Те сключват Collar & Elbow Tie-Up, като Кабана надделява и го запраща с всичка сила в обтегачите, като той се приземява в ъгъла на Ей Джей. "The Phenomenal One" започва да го бута, като опитва да се освободи, но "The Guru of Greatness" минава напред и докато опита да залегне, бива премазан, заедно с Ей Джей, след невероятен... DOUBLE FLYING ASSHOLEEEEE!!! КАКЪВ НАЕЛЕКТРИЗИРАЩ ПУБЛИКАТА ХОД!! ВСИЧКИ СА В ЕУФОРИЯ, А КАБАНА ХВАЩА ПРОТИВНИЦИТЕ СИ И ЗАПОЧВА ДА ГИ ПРЕМЯТА ПРЕЗ ВЪЖЕТАТА!! Тейлър се изправя и минава зад Кабана, като опитва да го елиминира, какво ли следва? Шеймъс също се изправя-я-я-я.. ПАЗИ СЕ!! НО КАКВО, ПО ДЯВОЛИТЕ? На ринга влиза Пънк, като посреща Тейлър и Шеймъс с .. ПО ЕДИН НЕВЕРОЯТЕН ROUNDHOUSE KICK В ГЛАВИТЕ! Шеймъс пада и се отдръпва назад, заедно с Чък. Морисън и Ей Джей биват вкарани на ринга, а Голдъст все още лежи на пода. Пънк се заема с Чък, като започва да му ръси брутални ForeArm Smash-ове в главата, последвани от... ОТБОРНА ИГРА И НЕВЕРОЯТЕН DOUBLE SNAP SUPLEX ОТ THE SECOND CITY SAINTS!! Пънк се качва на най-горния обтегач, Кабана също. Пънк награбва Тейлър със себе си, а Кабана успява да покачи Голдъст, след като успява да го зашемети от удари и ритници. Той го награбва, качва го на гърба си, успява да се задържи на крака, скача-а-а-а-а.. DIVING SAMOAN DROP, ГОЛДЪСТ ОСТАВА НЕПОДВИЖЕН, ПЪНК СКАЧА С ТЕЙЛЪР... ДААА!! THE PEPSI PLUNGE CONNECTED!! КАКЪВ НЕВЕРОЯТЕН ХОД, ЧЪК БИВА ПРИЗЕМЕН ПРЕЗ ТЯЛОТО НА ГОЛДЪСТ!!

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 2hxagpl МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Wmplayer200909061852304

Кабана и Пънк премятат Тейлър и Голдъст през най-горните въжетата, това ли ще е краят за тях? След това Пънк скача върху коментаторската маса, а съдията няма и понятие какво се е случило току-що.. имаме ли двойна елиминация?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty10/7/2011, 20:11

Goldust и Chuck Taylor биват елиминирани, каква комбинация само !

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
ivan_97
New User
New User
ivan_97


Join date : 13.02.2011
Posts : 43
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty10/7/2011, 20:18

10.....9....8....7.....6......5....4...3...2...1....В залата гръмва песента на Сабин....

Да това е тои Сабин...
МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Csf-e10484bd85
Той се насочва кам ринга .Качва се на ринга.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
МЕ:RTP MATCH 2011
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Go to The Top 2011
» Return на 2011 год.
» Модератор на 2011 год.
» Админ на 2011 год.
» Mr. TNWG 2011 год.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: RTP 2011-
Идете на: