Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 МЕ:RTP MATCH 2011

Go down 
+14
Awesome
sdfg
billy_kidman
GOAT
ChampViaDQ
RVD
Undertaker
Adji
Geor4
DamonX
Petioo09
king of kings
World of Kings
Sashundera
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
????
Гост
Anonymous



МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 17:28

Какво по дявлоите става ... защо угаснаха светлините!?Хайде по-бързо ги оправете, не можем да гледаме.Светлините се връщат но какво по!?Харди бива изкаран извън ринга и мистериозен мъж с маска го дърпа.Те отиват backstage и мистериозния мъж налага Харди.Минава някакъв камион, отварят се вратите и мистериозния мъж хвърля Харди вътре и камиона заминава.Како стана по дяволите!?
Върнете се в началото Go down
RVD
New User
New User
RVD


Location : Battle Creek, Michigan
Join date : 10.06.2010
Posts : 77
Age : 124

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 17:38


Миз не чака да го представят и веднага се затичва!Той влиза в ринга и е готов да рита задници.
Върнете се в началото Go down
Undertaker
New User
New User
avatar


Join date : 16.06.2011
Posts : 12

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 17:42

The Undertaker започва да поваля всички на ринга с European Uppercut-и.Миз влиза и опитва да събори "Мъртвеца" със саблен удар, но бива съборен с Big Boot, а след това получава лакът в корема.Гробаря се изправя и хваща Миз за косата, а след това му прави Side Slam в средата на тепиха.Гробаря го изчаква за Задушаващо тръшване, но ето, че Чък се качва на обтегача и с Падащ Лист оттам събаря Гробаря.Чък изправя Гробаря за Omega Driver, но Гробаря успява да се измъкне след това да хване Чък за гърлото и да се опита да го изхвърли, но Чък се спасява.Миз отново се нахвърля над Тейкър, но той хваща ръката му качва се на обтегача и следва Old School:

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 4kfzgo

Гробаря хваща Миз и се опитва да го изхвърли от ринга ще успее ли ?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 17:44

The Miz бива бързо преметнат от третото въже, но я вижте Гробаря е с гръб към Чък обръща се и получава Superkick с който бива елиминиран.Миз и Гробаря са елиминирани !!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
ChampViaDQ
Superstar
Superstar
ChampViaDQ


Join date : 14.05.2011
Posts : 223

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 17:49

Ladies and Gentlemen please Welcome the TNWG European Champion Davey Richardssssss!!!!!


--------------------------------------------------------------------------------------
Making his way to the ring, From Othello, Washington weight 205 lb (93 kg) and height 5 ft 8 in (1.73 m) Davey Richardsssssss!!!

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 E5pft1
Върнете се в началото Go down
Adji
New User
New User
Adji


Join date : 16.04.2011
Posts : 5

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 18:05

Колко интересно се развива мача дами и господа!Първо мистериозен мъж напада Джеф Харди,а пък Гробаря и Миз са елеминирани малко след като са влезли.Сега Кейн хваща Tyler и му забожда уникален ъперкът който се разчу из цялата зала!Но сега двамата талантливи техничари Чък Тейлър и Дейв Ричардс нападад Кейн в гръб и след което го засилват към въжетата пробват двоен саблен,но Кейн заляга и пропускат,сега за 2-ри път се отласква от въжетата и това е двоен саблен удар,за Чък и Дейв.Но пък сега Харди опитва бърз ритник и обратът на седбата но Кейн успява,да избута Харди към въжетата,Харди отласквайки получава страхотен Big Boot.Изглежда че всички са долу,но вижте Зак той дебне ''Голямата червена машина'',Кейн се обръща.. а Tyler се засилва към него това сигорно ще бъде Leg Lariat,но Кейн успява да го улови в въздуха,и това е Задушаващо тръшване!Божичко!Как успя да го направи?!?!Кейн грам не губи време и се опитва да метне Taylor от най-горното въже..но дали ще успее?!?
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 18:08

НЕ,Чък се задържа!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 18:09



It's a shame for they, lost their head A careless man who could wind up dead You wear your sin like it's some kind of prize Too many lies, too many lies Oh, oh, these words are true, and I'll make you believe Yeah, ya' fight for air and struggle just to breathe...

От Дъблин, Ирландия с тегло 123 кг. "The Celtic Warrior" Sheamus! Ето го и него "The First Irish born World Champion" е в залата и публиката освирква с пълно гърло. Шеймъс прави таунта си в началото на рампата

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 3550166L

И продължава уверено към ринга качва се по металните стълби и върви по ръба на ринга влиза вътре и е прави отново таунт

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 3550168B


Последната промяна е направена от laiok на 10/7/2011, 20:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
ChampViaDQ
Superstar
Superstar
ChampViaDQ


Join date : 14.05.2011
Posts : 223

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 18:18

Тейлър успя да се спаси, а ето, че нов кечист влезе в мача, това е Шеймъс! Той хваща Кейн в гръб и го качва на раменете си, следва Electric Chair право към сглобката! Кейн нарани много лошо главата си, а Дейви Ричардс и Чък Тейлър отново са на крака! Сега тримата се съюзяват срещу Кейн, като го държат легнал до сглобката, чрез мощни стомпове в главата му! Сега Чък изправя Кейн и го отблъсква към въжетата, следва Spinning Wheel Kick право в главата на "The Big Red Monster"! Дейви Ричардс и Шеймъс са се качили на срещуположни сглобки и се поглеждат, дават си знак чрез намигане и скачат към легналия Кейн, като Дейви забива Swanton Bomb в корема му, а Шеймъс - Legdrop в гърлото! Невероятно, сега мачът е трима на един, като тримата дават всичко от себе си да изморят Кейн, за да могат да го преметнат над горното въже успешно! Но я вижте Чък! Той качва Кейн на сглобката и го обръща, след това го навежда надолу... OMEGA DRIVER ОТ ВЪРХА НА СГЛОБКАТА! Кейн е разрушен! Но това не е всичко! Тейлър го вдига на крака, а Шеймъс се отблъсква от въжетата... Bicycle Kick в главата на Кейн! Идва ред и на Ричардс! Той се качва на обтегача... SHOOTING STAR PRESS! 3 финишъра подред, заковани в тялото на Кейн! Сега тримата го вдигат и пробват да го елиминират... това е сигурна елиминация!
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 18:21

Кейн посреща пода,каква отборна игра от Тейлър, Ричърдс и Шеймъс!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Sponsored content





МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
МЕ:RTP MATCH 2011
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Go to The Top 2011
» Return на 2011 год.
» Модератор на 2011 год.
» Админ на 2011 год.
» Mr. TNWG 2011 год.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: RTP 2011-
Идете на: