Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Go to The Top 2011

Go down 
+2
suicide12345
Sashundera
6 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Go to The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Go to The Top 2011   Go to The Top 2011 EmptyВто 4 Яну - 13:11

На 23.01.11...

Go to The Top 2011 1679xzs
Official Song:P.O.D - Addicted


ОБЯВЕНИ МАЧОВЕ:


Цитат :
WHC CHAMPIONSHIP - Kaval vs The Rock


BG CHAMPIONSHIP - Edge vs Mitsuharu Misawa


CS CHAMPIONSHIP - AJ Styles vs Chris Jericho

EU CHAMPIONSHIP - Jeff Jarrett vs Jeff Hardy

HC CHAMPIONSHIP - Brock Lesnar vs Shawn Michaels

HOT TITLE - Kelly Kelly vs. Ashley Massaro

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

Go to The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари.   Go to The Top 2011 EmptyСъб 22 Яну - 22:41

Вашите коментари за първия турнир за 2011!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
suicide12345
Superstar
Superstar
suicide12345


Join date : 07.01.2011
Posts : 154

Go to The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Go to The Top 2011   Go to The Top 2011 EmptyНед 23 Яну - 10:30

Хммм мачовете бяха AWESOME
1.Hot championship-браво на Кели
2.European championship- 🇳🇴
3.Hardcore championship-Наистина съжелявам че не бях там но все пак :punk: се получи
4.WHC Championship-Няма кво да коментирам :hang:
5.CS Championship-Добра намеса на Джерико браво
Върнете се в началото Go down
sangrr
Superstar
Superstar
sangrr


Join date : 22.07.2010
Posts : 332
Age : 23

Go to The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Go to The Top 2011   Go to The Top 2011 EmptyНед 23 Яну - 10:35

BULGARIAN CHAMPIONSHIP : Много очаквано беше да си тръгна като шампион. Лично аз бях нахъсан на тази титла от доста време, но пък се ядосах защото Ренди Ортън "шампиона" даже не си направи труда да дойде и да си защитава титлата. Кърт Енгъл който се водише големият претендент също го нямаше , добре че Мисава се появи и то беше ясно кой ще стане новият Български шампион.

EUROPEAN CHAMPIONSHIP: Хареса ми! Много добър мач спретнаха тези въпреки , че беше мъничък. Но пък ми хареса краят, добре беше измислен и Крис Джерико върна услугата на Джарет.

HARDCORE CHAMPIONSHIP: Тук очаквах Майкълс да си тръгне като шампион защото той наистина го заслужаваше но пък и Леснар не е лош избор. Сега Леснар, е доста силен и е набрал голямо наддмощие интересно е кой ще го спре?

CYBERSPACE CHAMPIONSHIP: Този мач може да се каже че беше вторият който очаквах със най-голямо нетърпение. Определено Стайлс и Джерико се разбиха но намесата на Джарет беше просто черешката на тортата. Ето, че сега Джарет си навлича врагове а, Джерико печели титли.

HOT CHAMPIONSHIP: Очаквано победа за Кели Кели, тя вече не може да бъде спряна със месеци наред. Тя е най-добрата дива и се справя страхотно и не знам до кога ще брани златото си но няма да го загуби скоро!

WHC CHAMPIONSHIP: Ето, този беше мачът който очаквах със най-голямо нетърпение. Мислех че Скалата ще спечели титлата но определено не съм очаквал такъв край! Е, честито на новият шампион дано да си брани титлата защото има доста тежка задача! Не е никак лесно да си WHC Champion!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Go to The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Go to The Top 2011   Go to The Top 2011 EmptyНед 23 Яну - 11:36

BULGARIAN CHAMPIONSHIP : Адски несериозно отношение както от страна на Ортън, така и от страна на Енгъл. Разочарована съм и от двамата. Но все пак нещо хубаво излезе от всичко това - заслужено, Едж шампион. Радвам се за него и съм сигурна,че ако продължава в същия дух .. няма да има кой да му се опре.

EUROPEAN CHAMPIONSHIP: Краят ми хареса много. Честито на новия шампион!

HARDCORE CHAMPIONSHIP: С голямо нетърпение чаках този мач, но и с голяма изненада видях,че Lesnar запази. Очаквах доста повече все пак..

CYBERSPACE CHAMPIONSHIP: Очертава се доста интересна вражда .. между може би Харди + Стайлс срещу Джарет и Джерико. Крис и Джарет определено ще са добър тийм. Честито на новия шампион и дано да станат невероятни мачове, както този.

HOT CHAMPIONSHIP: Това беше максимумът след неочакваното напускане на Ашли. Съжалявам,че не се получи нещо по-добро.

WHC CHAMPIONSHIP: От доста отдавна МЕ-тата не са се получавали толкова добре. Невероятна игра и на двамата. Интригата беше до последно. Поздравление на Лоу Ки и се надявам да продължава да играе с този хъс. Колкото до Скалата .. видяхме стегнатата игра, която искахме всички да видим от доста време. Браво!

Въпреки несериозните хора, които се опитаха да провалят нещата .. успяхме да направим доста успешно първо за годината PPV.
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

Go to The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Go to The Top 2011   Go to The Top 2011 EmptyНед 23 Яну - 17:21

HOT CHAMPIONSHIP

-Еми за пореден път някой се прави на важен и изчезва,Кели си направи мача и сама добре. xD


CYBERSPACE CHAMPIONSHIP

-Интересен мач стана.Добра вражда се очертава.Една забележка към Warewolf - на PPV няма реклами.


HARDCORE CHAMPIONSHIP

-Ставаше,но Леснар можеше и повече.


EUROPEAN CHAMPIONSHIP

-Добре се представиха,както казах очаква се голяма вражда.



BULGARIAN CHAMPIONSHIP

-След като великия БГ шампион не дойде,sangrr си заслужи титлата.


WHC CHAMPIONSHIP

-Тук найстина очаквах да спечеля,бях се надъхал яко но..загубих.Браво на адаша,добър мач направихме.Но аз все още няма да се откажа от титлата Smile
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

Go to The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Go to The Top 2011   Go to The Top 2011 EmptyНед 23 Яну - 21:30

HOT CHAMPIONSHIP

Браво на Кели както винаги добра игра от нейна страна.


CYBERSPACE CHAMPIONSHIP

На мен лично ми хареса...


HARDCORE CHAMPIONSHIP

АБЕ ХОРА СЕГА МЕ РАЗБЕРЕТЕ МЕН МЕ НЯМАШЕ И ГЕОР4 ИГРА СЕБЕ СИ СРЕЩУ СЕБЕ СИ. РАЗБЕРЕТЕ ПОСТАРАХ СЕ ДА ДОЙДА НО СЕ ЯВИХ ЧАК СЛЕД КАТО МАЧА ПРИКЛЮЧИ. КОМПА МИ НЕ БЕШЕ В РЕД И МУ ПРЕИНСТАЛИРАХА ЛИНДОУСА. СЕГА РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ НЕ СЪМ ИГРАЛ АЗ ГЕОР4...

EUROPEAN CHAMPIONSHIP

Добре...

BULGARIAN CHAMPIONSHIP

sangrr си заслужи титлата, бр...


WHC CHAMPIONSHIP

Добър мач напраиха...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Go to The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Go to The Top 2011   Go to The Top 2011 EmptyПон 24 Яну - 7:48

HOT CHAMPIONSHIP

- Ако Ашли не беше напуснала в последния момент мача щеше да бъде супер.Но иначе браво на Кели много добро представяне.


CYBERSPACE CHAMPIONSHIP

- Мисля, че се справихме добре с WeReWoLf и дано мача да ви е харесал.Втория ми пост беше кратък защото играх още в 1-2 мача и се побърках.И пожелавам дълго царуване на WeReWoLf с CS титлата.


HARDCORE CHAMPIONSHIP

- Беше трудно да играя срещу себе си трябваше да изчакам още малко и нямаше да стане така, но както и да е.Според някой мача сигурно ще е глупав, но ми беше трудно да играя с Леснар..

EUROPEAN CHAMPIONSHIP

- Нещо не ми допадна да свърши толкова бързо мача.Можеше да продължи още дълго, но и така става.Връщането на услугата от страна на Джерико може да доведе до един мега як feud.

BULGARIAN CHAMPIONSHIP

- Това трябваше да е един от великите мачове на вечерта, а то стана много заспало.От всички само дето сангрр се появи и му благодаря.Иначе той си заслужаваше титлата.


WHC CHAMPIONSHIP

- Мога да опиша този мач само с една дума - AWESOME!Наистина великолепен мач направиха както каза Вили в по горния пост ME-тата не се изиграваха през последния месец, но този път успя.Браво и на двамата.

ОБЩА ОЦЕНКА 8/10.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

Go to The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Go to The Top 2011   Go to The Top 2011 EmptyПон 24 Яну - 17:40

BULGARIAN CHAMPIONSHIP :Очаквано беше попринцип Острието да вземе титлата дори да бях тук нямаше да мога да го бия.Аз съм голям карък и се извинявам,че не дойдох но бях си изкълчил ръката и сега едвам пиша плюс това нета ми спря с повреда в 18:30.Ортън също не е дошъл и Мисала го е заместил ама не се е получило.Все пак честито на Острието!

EUROPEAN CHAMPIONSHIP: Добре направен мач,добър отбор се очертава.

HARDCORE CHAMPIONSHIP: Както разбрах Майкълс е играл сам срещу себе си.Поипринцип и аз очаквах Майкълс да бие но ще има шанс на Маднес!

CYBERSPACE CHAMPIONSHIP: Изключително добре се е получило.Само незнам как да се нарекат Джарет и Джерико,може би Triple J Very Happy

HOT CHAMPIONSHIP:Кели се оправи сама тук.Браво на нея и Честито!
WHC CHAMPIONSHIP:НЕВЕРОЯТЕН МАЧ И АЗ МИСЛЕХ ЧЕ САШО(СКАЛАТА) ЩЕ БИЕ,НО КРАЯ НАПРАВО МЕ УБИ.ЧЕСТИТО НА НОВИЯ ШАМПИОН!!

ОЦЕНКА:9,5/10 Може би аз бяж причината да не напиша 10.СЪЖЕЛЯВАМ!!
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
Sponsored content





Go to The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Go to The Top 2011   Go to The Top 2011 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Go to The Top 2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дива на 2011 год.
» Шампион на 2011 год.
» МЕ:RTP MATCH 2011
» Return на 2011 год.
» Модератор на 2011 год.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2011-
Идете на: