Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 МЕ:RTP MATCH 2011

Go down 
+14
Awesome
sdfg
billy_kidman
GOAT
ChampViaDQ
RVD
Undertaker
Adji
Geor4
DamonX
Petioo09
king of kings
World of Kings
Sashundera
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty10/7/2011, 20:21

Какъв главен мач, Стайлс, Колт, Шеймъс, Джон Морисън, а сега и Крис Сейбин.На ринга става огромно меле, Стайлс се е нахвърли на току-що влезлият Сейбин.Стайлс започва да го рита в корема, а след това го изправя и засилва към единия обтегач.Сейбин бива посрещнат с няколко chop-a по гърдите, а след това Стайлс го качва на най-горното въже ще видим ли Суплекс оттам?Нее, Сейбин поваля Стайлс, оттам, след това скача и опитва да събори Стайлс, но "Феноменалния" го улавя в ръцете си и му прави Power Bomb.Styles изправя Сейбин и го засилва към въжетата, но Шеймъс го хваща и му прави Spinebuster, след това го изправя и опитва да го елеминира, но Сейбин успява да се задържи.Колт се засилва към Стайлс и опитва да го елеминира, но Стайлс го спира и двамата започват да се налагат със удари, Стайлс успява да забоде Dropkick на Колт.След това го изправя и опитва да го изхвърли извън ринга, но неуспява, Шеймъс идва на помощ на Стайлс и двамата опитват да го елеминират, но Колт успява да се измъкне все пак, а след това да се нахвърли над Шеймъс.Стайлс се засилва към Джон Морисън и започва да го налага с бесни чукове, а след това го изправя и това е опит за Styles Clash, но Джон Морисън го прехвърля назад, Стайлс остава на краката си, Джон Морисън се обръща и двамата се вкопчват един в друг, Джон засилва Стайлс към въжетата и след това му забожда SuperKick, премества тялото му до единия обтегач и опитва Starship Pain той почти ще го направи, ще го направи, но Стайлс се мръдва на време и Джон се размазва в тепиха.Стайлс се изправя на крака и изправя Джон, а след това опитва Styles Clash, но вижда как Колт е на ръба на ринга избутва Джон назад и отива към Колт като опитва да го елеминира, но Колт му забива шамар качва се на обтегача, Стайлс се обръща и бива повален с Moonsault.Колт се изправя радостен на краката си, а след това тръгва да елеминира Сейбин, но неуспява.Стайлс минава на ръба на ринга изчаква Джон да се обърне, а след това да му забоде Flying Forearm:

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 3398084S

John се залюлява назад, а Шеймъс го довършва със саблен удар, ще бъде ли елеминиран Джон Морисън от мача?

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty10/7/2011, 20:24

John Morrison успява да се задържи в мача, а на ринга влиза другият участник

BEEP!

Това е Крисчън той се плъзга по ринга, но всички му се нахвърлят. Участниците се разпръснаха в следващата секунда, но ето,че Шеймъс успява да забоде Brogue Kick на Кейдж .. Крисчън е елеминиран!!
Върнете се в началото Go down
ivan_97
New User
New User
ivan_97


Join date : 13.02.2011
Posts : 43
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty10/7/2011, 20:34

Какъв мач само!! Морисън забожда няколко удара на Sabin, след което го засилва към въжетата, но пропуска dropkick! Сейбин се възползва от това и забожда няколко ритника в ребрата на ДжоМо. Надига го и забива няколко пържоли, след което и ритник в корема. Наглася опонента си и това е Powerbomb..
МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Chrissabinsitdownpowerbombqj8
Вместо това той надига безпомощния Морисън и това е Cradle shock!
МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Chrissabincradleshock0vm
Сейбин отправя злобен поглед към Джон, засилва се към него и това е Running arched big boot!
Морисън пада, Сейбин се качва на най-горното въже и това е Moonsault!
МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Chrissabinstandingmoonsaultsy8
Сейбин дига Морисан и това е Cradle shock!Сабин вдига Морисан и пробва да го елиминира....дали ще успее!!!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty10/7/2011, 20:35

John Morrison успява да се спаси отново!!!!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty10/7/2011, 20:39

10...
9...
8..
7..
6..
5..
4..
3..
2..
1 !!!!!!!!!!!

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
ivan_97
New User
New User
ivan_97


Join date : 13.02.2011
Posts : 43
Age : 26

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty10/7/2011, 20:51

Мача продължава и Сабин започва да налага Edge кто го поваля с Дропкик.Качва се на важетата и полита като забожда Springboard Legdrop.После се изправя и започва да налага Стаилс и пробва да го елиминира но Стаилс го удря в корема и пада. Сабин се изправя и започва да налага Острието накрая го хваща и му прави Cradle Shock!!!
МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Chrissabincradleshock0vm
Сабин се изправя и залага Острието на сглопката...Засилва се и това е Hesitation Dropkick!!!Сабин таунтва и хваща Острието за косата изправя го и го качва на сглобката и това е ....Avalanche Cradle Shock!!!Острието е повален а Сабин се качва на сглопката и това е Springboard Legdrop...Псле вдига Острието и това е Cradle Shock!!!
МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Shellsock
После вдига Острието и се пробва да го елиминира.....
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty10/7/2011, 20:53

Острието успява да се спаси тъй като е с доста свежи сили!Време е да разберем кой е номер 20 ..
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 Empty10/7/2011, 20:56


BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEP!Кой е 20-ти номер?Кой е по-дяволите?


МЕ:RTP MATCH 2011 - Page 6 70d20245ff20043e