Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 587
Age : 27

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki Empty17/6/2024, 17:31

TNW Fact or Fiction #5/2024


TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki Roster-shawnmichaels  VS. TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki Roster-sguevarra


1. Pain XV може да се нареди в топ-3 на най-добрите Pain event-и и сезони в историята.


 @Scroller: PASS! Не мога да кажа, че беше най-добрия PAIN, но не беше и лош. Дали е за топ 3 не мога да бъда напълно сигурен, тъй като съм играл от PAIN VII до сега и не знам за предишните на какво ниво са били, но определено беше по-добър от миналогодишния, който се проточи прекалено дълго.

  @Cekoki : FICTION! Според мен чисто като качество отстъпваше на други издания. Не си спомням конкретно всички издания на Pain от както ме има, но си мисля че като ниво чак за топ 3 е леко преувеличено. Не искам да обиждам никого, но малко главният мач трябваше да е далеч по-интересен. Онези неща на Васко както той сам си призна в подкаста си с Johnnyz, че няма необходимия опит на главната сцена си оказа влияние. Някак си неговите грешки наклониха сериозно везните към полза Дамян, защото Джони тепърва се беше завърнал и не го виждах като Световен шампион, макар и да беше най-добрият в мача. Фактът, че поне в моите очи главният мач не беше на нужната висота спомага да на е сложа този Pain в топ три. Цялостно като качество и ниво на мачовете отстъпва на други години. Разбира се тук идва и факторът, че активността не е както едно време. Не беше лош Pain със сигурност, но е по-скоро топ 5, от колкото топ 3.


2. Никога повече няма да видим The Undertaker в мач на Wrestlemania отново.


  @Scroller  : FACT!  Undertaker даде много на този бизнес, но вече е излишен като кечист. Годините си оказват влияние, а и както му прекратиха стрйика за мен нямаше смисъл да си продължава кариерата, защото появите му на манията бяха свързани точно с това серията му на Кечмания. Единствената му логична вражда за манията бих сложил тази с Roman Reigns с която го издигна, макар и да не turn-наха тогава Reigns а беше идеалния момент, но вече няма смисъл да се върне, защото неговата история приключи.


  @Cekoki: FACT! Като цяло се надявам повече да не го видим. Нямам нищо против Тейкър, но според мен ще е най-добре повече да не участва в двубой. Сигурен съм, че ще има различни изяви на Кечмания било то като някъв водещ, било то някое друго задушващо тръшване. Вече WWE претърпя сериозни промени и при толкова наличен талант, а и видимо феновете оценяват продукта не виждам логика да се търсят вече остаряли кечисти. Undertaker е сред, хората които са дали най-много на този бизнес и е време вече да си гледа здравето. По-добре да бъде помнен в най-силните си години, от колкото някакъв дядка и да се молят феновете да не му стане нещо на ринга.


3. Първата кеч-школа в България може значително да вдигне интереса към този род спорт и шоу, и съответно да донесе „дивиденти“, т.е нови потребители в е-федовете..


  @Scroller: FICTION! Вече съм загубил всякакви надежди за намирането на нови потребители. Да, Васко успява някак си да намери 2-3-ма, но ако не им хареса на момента играта изчезват. Целта е да се намерят млади момчета и момичета, които да имат интерес към такъв тип игра, защото те ще разполагат с много повече време и ако има хора, на които може да се има доверие биха поели форума, както стана с поколение '15 по едно време. Мога да дам пример със себе си, аз на 14 години станах админ, Джони и Мариан също на ранни години са били част от екипа, но тогава беше пълно и с хора на нашите години. Най-големите бяха на по 17-18. Сега ще е цяло чудо, ако се навие някое дете на 13. 20+ годишните вече имат други интереси и едва ли ще се надъхат да седят толкова време на компа да пишат постове, че и гифове да правят. Биха предпочели да ровят в Тик-Ток 2 часа без никакъв смисъл от колкото да седнат и да напишат един пост за 30 минути. Затова не мисля, че първата кеч-школа ще донесе, каквото и да е за е-федовете, защото те ще отидат от интерес да видят какво представлява в действителност кеча, а и ако на някои им хареса да се пробват в шоу-бизнеса.

  @Cekoki: PASS! Доста се колебая тук между PASS OR FICTION. Със сигурност ще донесе дивиденти към интереса за кеча, но не съм напълно сигурен, че ще се отрази на нас чак толкова. Според мен повечето, които ще се пуснат ще са някакви борци или фитнесджии, чиито мерак бързо ще огасне. Тази школа, ако беше направена по-назад във времто със сигурност щеше да има далеч по-огромен успех. Все пак дори 1-2 човека да успеем да доведем тук ще е успех и за това разгриначавам 50/50, а не Fiction. Проблемът е, че ние сме вече изчезващ вид. Едва ли ще можем да играем още дълго, имайки предвид, че средната ни възраст ще е около 25 години. Дори да се запалят момчета/девойки да се пробват в кеч школата, то може да е късно за е-федовете и те да са затворили врати. В общи линии бих обобщил по следния начин - Ще се вдигне интересна към реалния кеч и компании като AEW (ако не изчезнат до тогава) и WWE ще берат плодове, но от към наша страна е-федерите няма да има чак таква разлика.


4. Потребителите, които прецакват или прекъсват вражда преждевременно, не трябва да бъдат връщани обратно към титла или МЕ-spot в период от поне половин година.


   @Scroller: FACT! Като бивш админ на TNW мога да се съглася с това, защото през годините съм виждал всякакви истории за напускания и то в разгара на вражди, даже някои са били Main Event, но ако напускането е наложително поради лични проблеми или здравословни, както се случи на Adam 2022-ра, то тогава бих уважил това, защото все пак това е една игра и ние се забавляваме, но ако е, защото даден играч не искал да ляга на друг или не сме му дали титла, то тогава той не бива да бъде връщам в ME сцената поне половин година, защото за някои вражди се е изисквало сериозен build и време, за да стане топ и накрая някой заради неговите претенции да напусне по средата на враждата и да остави екипа в неведение какво да прави. Пък в случай, че е напуснал по време на Main Event вражда, като му се е дало шанс лично за мен би трябвало за повече време да бъде лишен от Main Event spot.

  @Cekoki: FACT! Разбира се, че може да се случи на някого, но когато няма явни и основателни причини или се случи повече от веднъж то не следва да се гледа на човека забавил нещата от несериозност като потенциален бъдещ Световен или какъвто и да е друг шампион. Много е лошо, защото хем вредиш на себе си, хем убиваш устрема на опонента ти, а през това време има доста хора, които чакат подходящия шанс да блеснат. Аз съм бил срещу не един или двама подобни потребители, които са се бавили от несериозност и знам колко е неприятно така да "осират" с извинение труда ти. Да не говорим, че освен неговата и на противника му вражда, то те така бавят шоуто/турнира. НЕСЕРиозността е заразна и често се предава от юзър на юзър. За мен шансове особено, когато говорим за МЕ трябва да се дава на човек, който в продължение на поне половин година е играл сериозно без да бави с един кечист и разбира се да има качество в постовете. Разбира се на "съгрешилите" може да се даде нов шанс, но само ако е взета поука и човекът е показал сериозна и отговорна игра дълго време, след като е сгафил.

___________________
TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki Maxresdefault

Rainmaker and Martozzy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7356

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki Empty18/6/2024, 00:54

Намирането на нови потребители наистина е сериозен проблем, който за да се реши - може би трябва да се хвърлят стотици левове в качествена реклама под каквото и да е форма... За съжаление явно и интересът към такъв тип игри е все по-нисък сред младите хора през 2024, така че въобще не се знае дали ще има следващо 'поколение' потребители.

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #11 - Scroller vs. King Severin
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.4 - Dimarata/Slavchov15
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW FACT OR FICTION-
Идете на: