Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW FACT OR FICTION - EPISODE #11 - Scroller vs. King Severin

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



TNW FACT OR FICTION - EPISODE #11 - Scroller vs. King Severin Empty
ПисанеЗаглавие: TNW FACT OR FICTION - EPISODE #11 - Scroller vs. King Severin   TNW FACT OR FICTION - EPISODE #11 - Scroller vs. King Severin Empty7/3/2022, 20:06

TNW Fact or Fiction #11



TNW FACT OR FICTION - EPISODE #11 - Scroller vs. King Severin DaL2Kdv VS. TNW FACT OR FICTION - EPISODE #11 - Scroller vs. King Severin FHExn34


1. Първата спечелена титла, независимо от ранга и престижа й, се запомня повече от която и да е Световна след това.



@Scroller : FACT! Лично за мен усещането на първата титла е велико. Просто, защото точно в този мач, когато спечелих първата ми титла си мислех, че ще загубя, защото шампиона беше нов и не очаквах, че ще ми дадат титлата. Много пъти съм казвал, че най-великия ми момент е когато закрих PAIN 8, но самото усещане, когато спечелих първата титла беше велико и ме нахъса много повече да стана по-добър и да се боря за по-големите титли.

@King Severin : FICTION! Не мисля, че е така. Усещането, когато взех титла за първи път беше готино, но WHC-то през 2015-та бе несравнимо. Това е най-големия момент за мен в TNW, не смятам, че досега дори съм постигнал нещо по-голямо и затова мисля, че първото спечелване на световна титла е в пъти по-голямо, както е и в живота. Не мисля, че ще усетя такава емоция отново, може би, ако успея да я грабна отново, все пак не съм от над половин десетилетие.


2. Pain XIII ще надмине Pain XII от гледна точка на качество на мачовете.



@Scroller : PASS! Не съм сигурен дали ще го задмине, а и още е рано да го кажем де, защото не е ясно какви ще са мачовете и не можем да бъдем сигурни дали ще са по-добри от миналогодишния PAIN. Но според мен настроението около PAIN ще е по-добро от колкото миналата година и се надявам всички участници да са нахъсани, въпреки времената в момента, защото не на малко хора им е трудно, както и на мен с нещата, които стават и дано да направим силен PAIN, който да се запомни преди да навлезем в летния сезон, който ще бъде тежък.

@King Severin : FACT! Винаги съм оптимист и винаги смятам, че шоуто от миналата година може и трябва да бъде подобрено. Винаги трябва да се върви нагоре, потребителите стават все по-добри с времето и мачовете съответно също трябва да стават все по-добри. Вярвам, че това ще бъде грандиозен Pain.


3. Съществуването на Red-Bull титлата нямаше огромен смисъл, но и не бе "премахната" по най-добрия начин.



@Scroller : FACT! Тази титла беше тъпа идея от самото начало. Аз бях против, защото не виждах смисъл в нея. На е-федове не е нужна part-time титла или пък в реалния живот. Пък и part-time играчи няма, когато някой каже, че ще играе part-time после почва да играе редовно. По-скоро това трябваше да е mid-card титла, която да замени IC/US и самата история щеше да е добре замислена да е спонсорска и мид кард, щеше да стане по-добре от колкото да е просто за парт тайм играчи. Иначе идеята за нейното премахване беше добра. Смятам че точно на място я включиха във враждата между Косьо и deren и като цяло ми хареса идеята с изключение, че Косьо точно там си загуби streak-а, а не трябваше по такъв начин.

@King Severin : FICTION! Аз имах големи надежди за тази титла и мисля, че в главата ми тя беше много по-добре замислена от начина, по който я представиха от екипа. След като видях, че ще се пуска подобна титла, в главата ми тя наистина беше нещо голямо. Трябваше да се държи само от големи имена, дори тогава се надявах, че екипа ще ме пусне за нея, защото HHH е най-богатия кечист в TNW и щеше да е добре завързано, ако точно той защитаваше бранда на Red Bull. Аз лично смятам, че екипа се провали с нея и тя можеше да бъде нещо много голямо, да се защитава рядко, но Шампиона да не е part-timer. Ако решат да я върнат някой ден, имах много идеи за нея, могат да ми пишат. И да, беше премахнато тъпо.


4. Играта срещу потребители, записали кечисти от съвсем старата школа, е по-трудна.



@Scroller : FICTION! Според мен не е трудна. Ако вложиш креативност и не бухаш 143141 хода в един пост ще имаш идеи за поне 3-4 поста. Аз когато нямам желание да пиша пост и да бъда срещу AJ Styles ми се струва трудно да измисля нещо. Когато си ограничен към ходове се научваш да не правиш толкова много в един пост и да си ги пазиш за другите. Това успях да го науча по време на играта ми с John Cena, Roman Reigns и сега Austin. В един боен пост не е нужно постоянно да правиш опит за туш или някой силен ход, можеш да обработваш дадена част от тялото на опонента си без да ползваш целия арсенал от ходове.

@King Severin : FICTION! Няма как да е по-трудна, може би за хората, които играят с тях - може би да. Но за хората, които са срещу тях е едно и също. Все пак си ползваш гифове за твоя кечист, не виждам някакъв проблем. Описваш действия в мача и т.н. Няма защо да му пречи на някого.
Върнете се в началото Go down
 
TNW FACT OR FICTION - EPISODE #11 - Scroller vs. King Severin
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #5
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #6
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #7
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #8

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW FACT OR FICTION-
Идете на: