Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 587
Age : 27

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan    TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Empty24/5/2024, 19:27

TNW Fact or Fiction #1/2024


TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Roster-blesnar  VS. TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Roster-sheamus


1. Когато ветераните се откажем от играта, ще настъпи и краят за е-федовете.


 @SevBoom  : FACT! Не искам да бъде така, но реалността е такава и това е видимо. Колко играча, които играят в момента са се записали в последната една година например? А какъв процент от играчите са от старите епохи? Дори без да поглеждам, за да потвърдя със сигурност съм обеден, че едни 90% от играчите са играчи, записали се преди 2016-та година. Дори и сега да се намерят група нови играчи, то те няма как да се задържат, ако няма ветерани във форума и ще изчезнат. Да речем, че тази година намерим 10 нови играча и ги оставим да си цъкат - ами няма как, защото просто не знаят как, а и все още няма да имат изградена страст към играта. Чак, когато един потребител прекара дълго време в тези среди, чак тогава изгражда тази страст. Във форума винаги трябва да има голям процент от стари играчи, които да помагат на по-новите, а тези нови играчи ще станат сигурна част от е-федовете чак, когато и те самите се превърнат в такива.

  @Yuliyan  : FACT! Ветераните сме тези, които крепим двата е-феда. Трудно се намират нови потребители, така че основно се разчита на по-опитни играчи. На всичкото отгоре не всеки нов се задържа. Ние сме запалени от играта, поддържаме я жива толкова години и от нас зависи колко дълго ще продължи да съществува.


2. Екипът на TNW в момента е в перфектен състав.


  @SevBoom  : PASS! Според мен е трудно да се каже, че нещо е перфектно. Смятам,че екипа в момента е на много добро ниво и може би напоследък взима едни от най-справедливите решения, които форума е виждал, но това не значи, че във форума няма потребители, които биха вдигнали акциите на екипа. Като човек, който доскоро бе в екипа мога да кажа (мое мнение, не искам никой да се засяга, а и Нено не е бил в екипа, докато аз бях), но личните ми наблюдения са, че екипа са Вили, Адам и Баев, и реално те са тримата, които движат всички. И според мен се справят на много добро ниво сравнение с последните години, много по-справедливи решения, но за да кажа, че нещо е перфектно, то трябва да бъде наистина перфектно, а съм, бил несъгласен с някои неща, затова съм и PASS.


  @Yuliyan  : PASS! Честно казано на този етап не съм сигурен, но отстрани ми изглежда, че бройката е в повече. Има го и това, че не съм напълно наясно с ролите на абсолютно всички и може да има неща за които да се допринася без да знам, така че не мога да дам конкретно мнение, което ме кара да избера опцията 50/50. Като цяло екипът е солиден, но за перфектност надали може да се говори на този етап.


3. Тази година трябва да се направи и King of the Ring tournament.


  @SevBoom  : FACT! Абсолютно съм за, защото този турнир е още един успех, за който всички ще се нахъсат и борят. Като човек, който винаги е обичал подобни предизвикателства съм на мнение, че е хубаво да има такъв тип надпревари в играта. Квалификационни мачове, голяма награда различна от титла и евентуално развитие на образа (на човека, който спечели турнира). Обаче смятам, че не трябва името на турнира да е като това от WWE. King of Pro Wrestling или някакво ново име е по-подходящо. Според мен победителя в този турнир трябва да получи златен шанс да издигне образа на кечиста си и да го експериментира с него.

  @Yuliyan  : FACT! Не само, че имам медия за евентуално спечелване на KOTR, което още от записването на Sheamus ме кара да искам осъществяването на подобен турнир, но също така ще е полезен за някои от хората, които са решени да се изкачат по стълбицата и да се борят за отличия. Не се знае кой може да изгрее. Така ще се предаде повече значимост и на някое PPV, Rampage ще има малко повече мачове, което бих казал на моменти е проблем, тъй като сегментите понякога много се струпват, а и може би ще се случат двубои, които надали ще видим по принцип.

4. Ново съвместно шоу между двата е-феда ще се окаже добро попадение поради голямото различие на играчи.


   @SevBoom  : PASS! По принцип винаги съм ЗА такива идеи, но в случая не съм много запознат какво се случва в другия е-фед. При един такъв турнир между двата форума си спомням, че едва ли не бях единствения, който си завърши нещата, заедно с един потребител от EWF, което беше лош знак тогава. Но това не е главната причина да съм пас, главната причина е, че самите методи за игри в двата форума са вече различни, а и какво правим, ако една и съща суперзвезда се играе от двама различни души в двата форума... Така ще е гадно на евентуалния турнир някой да не може да се включи, защото кечиста му се повтаря. Обикновено бих казал ДА на такава идея, но в случая съм пас, защото задължително трябва да бъде добре подготвено всичко, а това не винаги се получава.

  @Yuliyan  : PASS! Не съм наясно със ситуацията в EWF през последната година, тъй като горе-долу от толкова време не играя там. Проверявал съм от време на време какво се случва, но не мога да стигна до определен извод. Лично на мен ми е интересно да се тествам срещу голямо разнообразие от потребители, но цялостно тази идея е хубаво да се обсъди по-подробно преди да се вземе решение за осъществяването ѝ.

___________________
TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Maxresdefault

Pete Apple, SevBoom, JohnnyZ, Yuliyan and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
who cares
Superstar
Superstar
who cares


Join date : 26.01.2021
Posts : 183

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan    TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Empty24/5/2024, 20:08

Като цяло велики отговори и от двамата, но ако ме питате кой е дал по-добри отговори, то бих казал SevBoom! На моменти ми се стори по изчерпателен в отговорите си.

SevBoom харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7356

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan    TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Empty25/5/2024, 00:48

Добро издание. Като цяло съм на едно мнение с Юлиян и Сев за повечето твърдения. За съжаление федът се крепи почти само на хора, които играят вече от години. Мисля, че все пак е възможно да се привлекат нови хора, ако се направи читава реклама (препоръчително платена, с линк към самия форум) и има кой да ги обучава и въведе в играта. За екипа и аз съм на мнение, че в момента нещата са добре - може би дори най-добре от поне 4-5 години. Денката (Адам) и Баев са наистина отговорни хора и се надявам да останат админи, докато все още имат възможността да се занимават. За KOTR тип турнира - нали вече имаше Fight For Glory турнир. За мен няма голямо значение как ще се казва, но е хубаво пак да има подобен tournament.

SevBoom and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan    TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan  Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #14 - Elite Ceko vs. Yuliyan
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.4 - Dimarata/Slavchov15
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW FACT OR FICTION-
Идете на: