Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 696
Age : 27

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala Empty27/5/2024, 08:23

TNW Fact or Fiction #3/2024


TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala Roster-srollins  VS. TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala Roster-szayn


1. Финалът на МЕ-то за Световната титла на Pain XV трябваше да е различен.


 @VaskoMetala  : FICTION! Не съм съгласен, че трябваше да е различен финалът, да искаше ми се да бъда аз победителят и да имам Pain момент, но съм окей и със победа на Димарата, защото и той не е имал такъв момент! Джони най-малко се нуждаеше от такава победа, понеже наскоро се беше завърнал. Според мен решението беше правилно.

  @JohnnyZ : FICTION! Взимайки напредвид факта, че отсъствах дълго време от форума, докато опонентите ми на PAIN не само играха редовно, но и го правеха на едно много високо ниво, смятам, че нямаше да бъде справедливо спрямо тях именно аз да си тръгна като победител от мача. Лично за мен бе редно някой измежду Васко и Дамян да спечели и с оглед на това, че Дамян се представи по-добре чисто игрово, смятам, че съвсем заслужено си тръгна от PAIN като световен шампион.

2. Sacrifice титлата е с много оригинална концепция и би издигнала голяма част от по-новите потребители.


  @VaskoMetala  : FACT! Съгласен съм напълно, ще дам и пример за това нещо - Свиката, този човек стоеше на едно място доста време, но когато взе Sacrifice титлата. Той я използва, за да се издигне до големите титли! Той я кашна за Global титлата, която както знаем е една от главните титли. Друг пример ще ви дам с мен, максимума ми беше Европейската титла, но когато взех Sacrifice титлата, тя ми даде шанс, който може да бъде получен само от човек, който е спечелил Road To Pain мачът. Това е именно главен мач на Pain! Тук се и постави началото сега да съм Световен шампион! Тази титла може да ти промени цялата кариера и трябва да я има. Полезна е за всеки.


  @JohnnyZ: FACT! Лично на мен много ми допада идеята за подобна титла, тъй като е нещо доста различно, което аз поне не съм виждал в реалния свят на кеча. Дълго време се придържахме към варианта на WWE с куфара. След това бяха вкарани “ключовете”, които обаче са горе-долу на същия принцип. Това, което отличава Sacrifice титлата в случая е правилото, че двама поредни шампиона не могат да я “жертват” за един и същ колан. Общо взето колкото повече оригинални и нестандартни идеи има в TNW, толкова по-добре.


3. RTP победа е long-term най-печеливша за всеки играч от гледна точка на издигане в card-a.


  @VaskoMetala: FACT! Съгласен съм тук, определено е печелившо за всеки да спечели Road To Pain! Това да седиш до толкова късно е сериозна заявка! Не е случайно, че това е един от най-трудните мачове за спечелване, просто не го дават на случаен човек. Самата мисъл, че победителят ще отиде в Main Event на Pain говори достатъчно. Вече този човек ще бъде взет насериозно и ще гледат на него по друг начин. Напълно съм съгласен, че всеки може да бъде издигнат, ако спечели такъв мач, независимо дали след това ще спечели на Pain или не.

  @JohnnyZ: PASS! Тук нещата са доста относителни. Да, евентуална победа в мелето, особено от човек, който досега е заемал по-ниска позиция в card-a определено насочва вниманието към него. Ще дам два скорошни примера от последните няколко години, а именно Славчов и Фараона, които не се бяха докосвали до голямата сцена преди да спечелят мелето. Много зависи обаче какво следва след Road to PAIN и как екипът ще реши да развива съответния победител. Дали ще спечели световната титла на PAIN, колко дълго ще продължи царуването му и колко време изобщо ще се задържи във високите нива на card-a. Също така много зависи и от самия играч колко сериозно ще подходи след като спечели мелето, дали ще успее да задържи инерцията, колко постоянен ще бъде и т.н. В общи линии една победа в мелето би могла да е чудесен “трамплин” към голямата сцена, но със сигурност не означава гаранция за успех.


4. Летните месеци тази година в TNW няма да се отразят толкова негативно на активността и Mayhem event-a бе доказателство за това.


   @VaskoMetala  : FICTION! Не съм съгласен и това не е само мое мнение, да Mayhem беше силен турнир, но не е гаранция, че ще е все така! Идва лятото, всеки ще иска да е навън и от там идва проблемът, спада активността и т.н. чист пример е миналата година! Точно по това време положението беше трагично и трябваше да влизам в екипа, за да оправям нещата! Надявам се да не съм прав, но за моментът това ми е мнението. Смятам, че летният сезон е един от най-слабите за TNW.

  @JohnnyZ: PASS! Спадът в активността на форума през лятото е една добре позната тенденция, която е много трудно да бъде избегната. Така нареченият “отпускарски сезон”, в комбинация с хубавото време, предразполагат повечето потребители да прекарват голяма част от деня навън и съответно по-малка вкъщи пред монитора. Съдейки по активността след PAIN и това, че Mayhem се изигра навреме, смея да твърдя, че тази тенденция все още не ни е застигнала. Имайки напредвид обаче, че тепърва навлизаме в този период и лятото на практика все още не е започнало, ми е трудно да кажа дали ще успеем да я избегнем тази година. Може би трябва да изчакаме до края на Юни, за да кажем със сигурност. Лично аз се надявам да не губим инерция и да успеем да избутаме този “слаб сезон” за TNW.

___________________
TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala Maxresdefault

Dimarata, JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7359

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala Empty28/5/2024, 15:31

Хубави твърдения и от двамата!

Аз също съм на мнение, че Sacrifice титлата е нещо готино и няма нужда да се правят другите тип мачове, които се правеха преди.

Относно RTP победата, несъмнено самата победа, дори и да не доведе до нищо след това, дава сериозен тласък на човека и го утвърждава като сериозно име, особено ако не е изграден main eventer във феда, и вдига със сигурност мотивацията му за игра, но в дългосрочен план може и наистина да се окаже безполезна (случая с Марто, примерно). Така че тук Джони е прав - зависи как после ще бъде оползотворена тази победа и дали ще доведе до някакво развитие при победителя, за да има значение и в дългосрочен план.

А относно летните месеци, за съжаление неминуемо интересът към феда спада в този сезон, но вярвам, че с достатъчно сериозно поведение от играчите можем да задържим нещата стабилни, а в момента виждам такива предпоставки! Така че наистина се надявам лятото да не изпадаме в застой!

Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.4 - Dimarata/Slavchov15
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple
» TNW FACT OR FICTION #2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW FACT OR FICTION-
Идете на: