Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 587
Age : 27

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty24/5/2024, 19:38

TNW Fact or Fiction #2/2024


TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple 6J0AEBT

1. Ще бъде интересно ако има турнир, в който останалите потребители да изберат типа мачове, в които участват съфорумците.


 @Rainmaker  : FACT! Мисля, че подобен турнир имаше в EWF, като концепцията не е лоша и вкарва някаква непредвидимост за самите участници в мачовете. Преди три години пък тук имахме турнир "Roulette of Fate", на който произволно се избира една стипулация от три такива, което също не е лош вариант. Аз нямам против, но може би все пак не е нужно всички мачове да бъдат със стипулация, избирана от потребителите, ако двама играчи, примерно, са си уговорили предварително враждата и искат да бъдат в мач с нормална стипулация. А и в момента, доколкото знам, почти няма подобни гимик турнири, така че това би внесло някакво разнообразие в ППВ календара.

  @Pete Apple : FACT! Вярвате ли ми, или не - наскоро се замислих за нещо такова. Преди години имахме "Roulette of Fate" с подобна концепция, където бяха обявени три стипулации, но по спомен нямаше "зрителски" вот. Един ежегоден турнир в стил "Cyber Sunday", или дори едно специално издание на Rampage поне по мое мнение биха спомогнали не само за по-голяма въвлеченост на потребителите в storyline-овете на останалите си съфорумници (защото няма да е много окей вот напълно на сляпо, без никаква запознатост с предисторията на дадения мач), но смятам, че също така ще накара самите играчи да бъдат до някаква степен по-ентусиазирани, както и би тествало лимитите на въображението, ако до последно не знаят в какъв вид среща точно ще влязат.


2. Ще е по-интересно ако потребителите дават вот по Слами категориите.


  @Rainmaker   : FICTION! Бих искал тук да се съглася, защото ако потребителите, които гласуват в тези награди, реално са следили активно феда, запознати са с играта на всички останали и вотът е обективен, то наистина това е най-честното. Но няма как да сме напълно убедени кой доколко е следил и как гласува, като в подобни награди по принцип винаги има хора, които дават вот на приятелски начела или без дори да имат по-обширни наблюдения върху феда. Затова смятам, че е най-резонно тези сламита да се гласуват от екипа, които се предполага, че имат поглед върху нещата и могат да изберат обективно победителите, или поне от потребители, които са коментирали активно турнирите през годината и гласът им би имал някаква стойност.

  @Pete Apple : FACT! Вижданията ми тук се съчетават с тези от предния въпрос, но според мен ще е по-добре категориите за гласуване да бъдат разделени на две - за да може да видим както какво мисли екипът, така и какво смятат играчите. Мисля, че ще е интересно за всички да се види доколко преценката на администраторите и модераторите се припокрива с тази на потребителите. За пример ще изкарам интересен факт, от препълнената ми с полезна информация глава - в музикалните награди на списание "Rolling Stone" през 94-та феновете определят Stone Temple Pilots като най-добрата новоизгряла банда, докато критиците им дават оценка за най-лошата такава.


3. Някои от играчите в TNW пресъздават кечистите си по-добре от WWE/AEW замисъла.


  @Rainmaker  : FACT! Ами тук не виждам какво има особено да се дискутира, това си е факт, като важи и за другите федерации. Аз винаги съм бил на мнението, че не е от особено значение какъв персонаж си избрал да разиграваш, а как го развиваш. Дори и да не е особено интересен, което е субективно, ти можеш със своите представи да го пресъздадеш по много по-добър начин и не е задължително да се придържаш към това, което се случва в реалните федерации. Примерно, помним какво направи Славчов с Curt Hawkins, а ако искаш, и GOAT с Jinder Mahal. И в този ред на мисли, не съм и съгласен да се оценява играта на някого само по избора му на кечист - конкретно ако е някое по-непознато име за повечето или с по-нисък статут в WWE, AEW или другите компании. Важното е продуктът, който предлага човекът зад този персонаж, а не самият персонаж в реалния кеч.

  @Pete Apple : FACT! И няма как да е другояче, въпреки че ти трябва играч със завидно логическо мислене и който успява да пресее идеите си, за да не излезе пресъздаването преувеличено или нереалистично. Просто самият факт, че това е една игра и почти всичко е позволено ти дава неограничена свобода да развиеш дадена идея, а основите на кечиста, в когото ще се превъплътиш, вече са поставени в истинския свят. Тоест целта ти е да надградиш над нещо вече познато, без да бъдеш възпиран от факторите в реалния живот - backstage политики, фенско негодувание, притеснение под враждебна публика и т.н. Е, със сигурност могат да се извадят някакви съпоставки, имайки предвид, че тук също има екип с правила и наставления, както и други играчи, готови да критикуват написаното от теб - но сравнението с факторите в WWE/AEW и която и да е друга компания бледнее пред предизвикателствата, с които са изправени хората там. И ако трябва да подкрепя тезата си с примери, то погледнете към Rollins на JohnnyZ, Okada на Rainmaker, или Johnny Mundo на Cekoki.

4. Дългите вражди, дори да завършат със загуба, помагат на потребителите да изградят по-солиден образ.


   @Rainmaker : PASS! Тук е трудно да се отговори, защото много зависи самата вражда каква е и как е book-ната. По принцип дори и да загубиш определена вражда или мач, това далеч не означава, че не можеш да излезеш дори по-силен от тази програма, отколкото си бил преди. Всичко зависи как се представиш и какъв е booking-ът. Това и че една вражда е по-дълга, дава и повече време на участниците в нея да я разгърнат, както и съответно да развият образите си чрез нея, но пак зависи как ще бъде реализирано това. Възможна е една вражда, дълга или кратка, да закопае образа при лош booking, както и недобро представяне от потребителя. Затова отговарям с пас, тъй като само по себе си твърдението не е задължително вярно или грешно.

  @Pete Apple  : FACT! Не знам дали е имало някой, който да се съгласи с всички поставени тези досега, но и тук съм на същото мнение! Въпросът е постоянно да има някаква интрига и залогът да се покачва. За мен няма загуба в е-фед, от която да не може да се отърсиш впоследствие, като особено в по-дълги вражди кулминацията почти винаги трябва да е с един губещ във финалния сблъсък, въпросът е победата на другия е да е логична или морално праведна. Говорейки от опит - ако се върнете назад във времето и видите какво направихме с Geor4 във feud-а AJ Styles vs. Chuck Taylor, то минахме през толкова много различни свади, моменти и персонажи, че почти никога не останахме без някаква идея и не мисля, че е имало дори един сегмент, който да изиграе ролята на "пълнеж". Сега вижте какво се случи досега между MJF и Karrion Kross на Руслан, където двамата също успяха да запазят историята свежа и ще има причини и за двете страни да загубят последната среща. Плюс ако Adam не играеше Jericho на втори акаунт, то промяната в образа на Y2J, дължаща се на тормоза, нанесен му от Christian Cage на Вили, е напълно достойна за персонаж на ниво първи акаунт, който само бива кален още повече в бой от загубата си на PAIN.

___________________
TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Maxresdefault


Последната промяна е направена от SUPREME. на 25/5/2024, 08:15; мнението е било променяно общо 1 път

Pete Apple, SevBoom and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 587
Age : 27

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty25/5/2024, 08:14

milionerche

___________________
TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty25/5/2024, 09:54

Сламитата НИКОГА не са раздадени на точните хора, поне от 2014-та насам (откакто съм във форума). Така е било, така е и така ще бъде, независимо дали екипа решава или съфорумниците.

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty25/5/2024, 10:34

SevBoom написа:
Сламитата НИКОГА не са раздадени на точните хора, поне от 2014-та насам (откакто съм във форума). Така е било, така е и така ще бъде, независимо дали екипа решава или съфорумниците.

Или винаги просто ще има някой недоволен.

Pete Apple and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty25/5/2024, 14:05

То, че винаги ще има недоволни ще има, но е факт, че сламитата не струват, както и в реалните федерации ппц, а тук още повече. Wink Дано това се промени, ама слабо.

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6516
Age : 22

TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty28/5/2024, 16:24

Като човек, който е бил дълги години в екипа мога да кажа, че за мен екипа е редно да решава за сламитата, защото в повечето случай всеки ще гласува по приятелска линия. Не казвам, че е лошо, то е нормално, но пък и в екипа е възможно да стане това. Затова е хубаво екипа от хора, които ще гласуват да не са от един 'лагер' и да се обменят аргументи защо този човек трябва да вземе това слами. Ппц винаги е бил критикуван екипа за сламитата, но това се дължи на това, че всеки си мисли че заслужав дадено слами. Но риска от troll-ване при гласуването е нисък, тъй като екипа не би си позволил да троли на слами, както стана с една седмична награда преди години, когато с Андрей решихме от тук насетне всичко да се гласува от екипа, за да избегнем такива ситуации.

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple   TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.2 - Rainmaker/Pete Apple
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.1 - SevBoom/Yuliyan
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.3 - JohnnyZ/VaskoMetala
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.4 - Dimarata/Slavchov15
» TNW Fact or Fiction - 2024/Ep.5 - Scroller/Cekoki
» TNW FACT OR FICTION #2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW FACT OR FICTION-
Идете на: