Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+30
Dimarata
FreeRiver
Агента от Сливен
Mr. 305
Yuliyan
bultras
The "1948" One
Chris Wolf BG
ne sum darka
GOAT
The Pharaoh
Cherveniqt Koshmar
BarsakaMadafaka
LegitBo$$
Ziggler
Nina
Blue Justice
Cekoki 2.0
monday_night_messiah
mr_enchev
Cekoki
Skrolins
Independent
The Machine Gun
Diamond Cutter
Charles Robinson
Shizo
Slavchov15
JohnnyZ
Scroller
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
АвторСъобщение
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2278
Age : 31

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty22/1/2022, 18:21

5...
4...
3...
2...
1...



*BEEP*!





R-R-R-R-R
RAPADOOOOOOOOOO~!




Your time is up, my time is now
You can't see me, my time is now
Its the franchise, Boy, I'm shining now
You can't see me, my time is now

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Giphy

In case you forgot, or fell off, I'm still hot, knock your shell off
My money stack fat, plus I can't turn the swell off
The franchise doing big business, I live this
Is automatic I win this so you hear those horns who finish

О ДА! ЦЯЛАТА ЗАЛА Е НА КРАКА СЛЕД КАТО СЕ ЧУВА "MY TIME IS NOW"! ДЖОН СИНА Е НОМЕР 26-ТИ! В ОУПЕНИНГ МАЧЪТ ТАЗИ ВЕЧЕР ДЖОН СПЕЧЕЛИ ЧРЕЗ "DQ" СРЕЩУ ДЖОНИ МУНДО В МАЧ ЗА ЕЛИТ ТИТЛАТА, ако премине през всичките оцелели до сега в мелето, той ще има привилегията да предизвика Мундо отново за Елит титлата, без неговото изрично съгласие. Или пък да предизвика Световния Шампион за да си върне титлата, ВСЕ ПАК НЕКА ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ СИНА ДОРИ НЕ ПОЛУЧИ РЕВАНШЪТ СИ СЛЕД КАТО ИЗГУБИ СВЕТОВНАТА ТИТЛА ОТ КЪРТ ЕНГЪЛ!

A soldier and I stay under you fighting
'Cause I'm stormin' on you chumps like thunder and lightning
Ain't no way you breaking me kid, I'm harder than nails
Plus I keep it on lock like I'm part of the jail


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Giphy

I'm slaughtering stale competition
I got the whole block wishing they could run with my division
But, they gone fishing with no bait
Can't your boy hold weight?
I got my soul straight, I brush your mouth like Colgate

"The Franchise" изглежда свежарка, въпреки тежкия мач който имаше срещу Мундо тази вечер. Той се е пременил и готов да размята задници! Със самодоволна усмивка, той поглежда към всички които са на рампата, докато обира овациите от феновете на първите редове, виждаме даже някой как заснима клипче на Джон Сина за да го публикува в социалните медии. Сина е идол и фаворит на всички фенове. Без съмнение той е фаворит и за спечелването на това меле. Номер 25-ти преди него беше Рейнс, 25 и 26 са номерата с най-голям шанс да спечелят такъв мач и това е доказано в историята на феда! "The Chaingang Soldier" започва да taunt-ва по рампата докато Рейнс поглежда нервно към рампата разбирайки кой се появи след него, а също и Стоун Колд Стийв Остин, за тези двамата Сина представлява огромна заплаха. Всички трябва да се страхуват еднакво от Сина тъй като той е един от кечистите които лесно са побеждавали в мачове със много струпани опоненти, сега Джон ще има същинския шанс да се докаже ако успее да оцелее в мач с толкова много атлети които все още се държат на ринга. Но не за дълго!

In any weather, I'm never better, your boy is so hot
You'll never catch me in the next man's sweater
And if they hate, let 'em hate, I drop their whole clan
Lay your ass down for the three second tan


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Giphy

Your time is up, my time is now
You can't see me, my time is now
It's the franchise, Boy, I'm shining now
You can't see me, my time is now (Yeah)

Um, it's gon' be, what it's gon' be
Five pounds of courage buddy, base tan pants with a gold tee

Охо! Ето че Рейнс и Сина разменят няколко конфронтални думи. Рейнс е като "Аз ще спечеля това меле, Сина" докато Сина е като "О, така ли? Трябва да минеш през мен първо!" Всички участници в мелето ще трябва да имат това в предвид, тъй като Сина не е никак лесен за отстраняване и ще се бори с цялата си воля която е всякаш неизчерпваема, по-рано тази вечер той изпита поредното разочарование когато не спечели Елит титлата, но сега отново е в перфектно настроение и още по-нахъсан благодарение на феновете които са зад него тази вечер! Изведнъж Рейнс който се бе загледал към Сина и губи фокус, бива избутан от Грамадата и Рейнс пада на тепиха, а Джон мята шапката си и се впуска на ринга.

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Giphy

ОТ ВСИЧКИ КОИТО СА НА РИНГА, ДЖОН СЕ СПУСНА СРЕЩУ НАЙ-ГОЛЕМИЯ ПОГВАЙКИ THE BIG SHOW! ВИЖТЕ СИНА! ТОЙ ПОЧВА ДА РАЗДАВА КРУШЕТА В СТОМАХА НА ГРАМАДАТА, И НЕ МУ ДАВА ДАЖЕ ДА НАПРАВИ ЕДНО РЯЗКО ДВИЖЕНИЕ СРЕЩУ НЕГО, И ВСИЧКО ТОВА СЕ СЛУЧВА ПО СРЕДАТА НА РИНГА! WOW, CENA GOT NO CHILL!

GOAT, Dimarata and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty22/1/2022, 18:34

СИНА И ГРАМАДАТА СЕ СБИХА!!! ГИГАНТЪТ НАДДЕЛЯВА И СИНА ЗАПОЧВА ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ ДА ГУБИ НАДМОЩИЕ! ЧАКАЙ МАЛКО!!! SUPERMAN PUNCH ОТ РЕЙНС ЗА БИГ ШОУ! ГРАМАДАТА Е РАЗЛЮЛЯН!!! ТОВА ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ НА ДЖОН И РОМАН ДА СЕ СЪЮЗЯТ ЗА КРАТКО! ТЕ ХВАЩАТ ГОЛЕМИЯ МЪЖ ЗА РЪЦЕТЕ И СЕГА ОПИТВАТ ДА НАПРАВЯТ SUPLEX - УСПЯХА!!! БИГ ШОУ Е ПОВАЛЕН!!! Рейнс и Сина веднага се изправят. Джон се отправя към Кени Омега, но Рейнс има други планове - той хваща за главата "The Cenation Leader" и го запраща към въжетата. Джон Сина се хваща за най-долното и остава на ръба. Рейнс сега отива при Ледения и го подхваща с мощни юмруци в главата, после започва да използва и ритници, после се отдалечава и го премазва с тежестта си. Роман отива в средата, Адам Коул се засилва срещу него, РЕЙНС СЕ ОБРЪЩА НАВРЕМЕ И ГО ХВАЩА ВЪВ ВЪЗДУХА И СЕГА ГО ПРЕХВЪРЛЯ НАД ВЪЖЕТАТА, НО ДАЛИ ИМА ЕЛИМИНАЦИЯ?!?!?

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 YJTKOMs.gif

FreeRiver харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 555

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty22/1/2022, 18:35

ЩЕ БЪДЕ ЛИ ЕЛИМИНИРАН ADAM COLE BAY BAY?!
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! КОУЛ СЕ ХВАЩА С ДВЕТЕ РЪЦЕ ЗА ВЪЖЕТАТА И ОЦЕЛЯВА!
ВРЕМЕ Е ЗА 27-МИ НОМЕР! КОЙ ЛИ ЩЕ БЪДЕ ТОЙ?!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2758
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty22/1/2022, 18:37

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Lc6ZGj



7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 3dy286ya

Matt Striker: Под номер 27 излиза не друг, а TNW European champion и "King of TNW" - Will Ospreay! 27 има репутация да бъде доста успешен номер за такъв вид мелета! Лидерът на United Empire се насочва към ринга с антуража си. Остин веднага разпознава музика и се обръща където вижда как Уил се насочва към ринга. Оспри и Остин минаха през един от най-напрегнатите Submission мачове в историята на тази федерация където в края видяхме как Стийв Остин изгуби съзнание от ръцете на ето този мъж пред вашите екрани. Оспри сваля тениската си като също така предава титлите си на Kyle Fletcher и Mike Devis, който се прибират назад към backstage-a, а Оспри се втурва на ринга! Шампионът има Walter за свое подкрепление но в този момент единственото внимание на Уил е приковано към "Тексаската гърмяща змия", а двамата с Остин започват бясно да си разменят крошета! Нека видим как ще се развие този Road to Pain мач!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Teodosiy харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2278
Age : 31

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty22/1/2022, 18:48

Ето че се появи и Уил Оспри който веднага погва един от фаворитите в този мач, "Ледения"! Роумън току-що се опита да извърши елиминация, Но неуспешно. Сина се мъчи с всичкия си да спре Грамадата, но той няма да му се даде без бой и поваля Сина с Big Boot. За Шоу не е трудно да повали някой от ръста на Сина и ако беше някой слабак сигурно щеше да бъде парализиран след този гигандски ботуш който изяде, но не! Сина почти внезапно се изправя. Двамата с Грамадата обикалят и конфронтират поглед. Джон намира "приятел" в този свой план да елиминира най-големия и следователно най-опасния в това меле кечист, и това е Томасо Чемпа. И двамата се нахвърлят към Шоу с крушета. Ако само Сина беше скочил на Грамадата щеше да му е лесно да се справи с него. Тази вечер обаче Сина има стратегия и сега е двама срещу един. И въпреки това, ГРАМАДАТА ХВАЩА И ДВАМАТА И СЕ ОПИТВА ДА ГИ ПОВАЛИ С ДВОЙНО ЗАДУШАВАЩО! Но се включва и Рейнс който прави short-arm lariat na Шоу! Сега и тримата са над грамадата и го налагат безмилостно. Грамадата се свива на кълбо но изведнъж нещо се ядосва, става и избутва всички от себе си. След това връща фокуса си към човекът който го бе нападнал първоначално, именно - Джон. Шоу се съсредоточава към изправящият се Сина който отново започва да набива юмруци в стомашната област на гиганта който като една грамадна боксова круша няма събаряне! Изведнъж от нищото, Шоу с ОМП се пробва да нокаутира "The Franchise",! Джон заляга и избягва, след това се оттласква от въжетата към Шоу:

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Giphy
LEAPING SHOULDER BLOCK!

КАКВА КОЛАЗИЯ САМО! СИНА ПОВАЛЯ ГИГАНДСКИЯ АТЛЕТ С РАМОТО СИ И СЛЕД ТОВА ВЕДНАГА НАПАДА АДАМ КОУЛ С CLOTHESLINE! Коул се бе върнал и си мислеше че може да се справи със Сина, но Сина бе нашрек. Той си пази гардът, сякаш има свръх инстинкт за който и да му се изпречи и точно това трябва да има някой в мач от този тип. Биг Шоу се мъчи да се изправи благодарение на въжетата които са до него. Джон тръгва към Шоу. О НЕ! КАКВО ЛИ СЕ ГОТВИ СИНА? СИНА ЗАСТАВА В БЛИЗОСТ ДО ГРАМАДАТА....


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Giphy

КАЗВАТ ЧЕ СГОВОРНА ДРУЖИНА ПЛАНИНА ПОВДИГА, НО СИНА ИМА ТАКАВА МОЩ КАТО ГРУПИЧКА ОТ ТРИМА! 180 КИЛОГРАМА! КАКВА ЧУДОВИЩНА СИЛА! ЕДИНСТВЕНО ДЖОН ПОВДИГА ГРАМАДАТА НАД ВЪЖЕТАТА И СЕ ПРОБВА ДА ГО ОТСТРАНИ ОТ МЕЛЕТО! ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ?

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 555

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty22/1/2022, 18:49

НЕЕЕЕЕЕ! ГИГАНТЪТ СЕ ОКАЗВА ПРЕКАЛЕНО МОЩЕН,
ЗА ДА БЪДЕ ОТСТРАНЕН ОТ „BIG MATCH JOHN“!
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 980
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty22/1/2022, 18:53


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Giphy.gif?cid=790b7611167f6b497e8fdeb78b1b80c8dab03621e7c3981a&rid=giphy

ФЕНОВЕТЕ В ЗАЛАТА СА НА КРАКА! THE ROCK IS IN THE HOUSE! ВСЕКИ ФЕН ИСКА ДА СЕ ДОКОСНЕ ДО НЕГО! ВСЕКИ ФЕН В МОМЕНТА КРЕЩИ НЕГОВОТО ИМЕ, ЗАЩОТО ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ЗВЕЗДА В РАЗВЛЕКАТЕЛНИЯ БИЗНЕС! СКАЛАТА Е ТУК И ИЗГЛЕЖДА ПОВЕЧЕ ОТ ГОТОВ ДА СИ ТРЪГНЕ КАТО ПОБЕДИТЕЛ! Този човек преди година беше изтеглил късата клечка и се появи под номер едно, но тази година той е номер 28. Късмета тази година му се усмихна и той изглежда видимо доволен от развоя на събитията на ринга. Той е свеж, той е готов за битка. Скалата е сред най-големите фаворити за този мач и самият факт, че се появи под номер 28 му вдига шансовете още повече, а може би го прави и основния фаворит за спечелването на това меле. На ринга обаче всеки е насочил погледа си именно към Роки. Скалата не е харесван от много хора и задачата му да спечели си остава все така трудна. В рамките на една година той постигна всичко и заради това той си създаде много врагове. Врагове, които са на ринга и го чакат да се качи във всеки момент. Мелето през изминалата 2021 завърши с провал заради Ренди Ортън, който го елиминира, но да видим днес какво ще направи "Шампионът на народа". Ще успее ли Роки да спечели? Ще си гарантира ли участие в главния мач на Pain? Ето че той е на ринга и изглежда готов за бой, но как ли ще бъде посрещнат от останалите участници? РОКИ СЕ КАЧИ НА РИНГА И ВЕДНАГА БЕ ПОСРЕЩНАТ ОТ ТОМАСО! ДВЕ СЕДМИЦИ, В КОИТО РОКИ ПРЕЦАКВАШЕ ТОМАСО, НО ДНЕС ДВАМАТА СА НА ЕДИН РИНГ И МЕЛЕТО МЕЖДУ ТЯХ ДВАМАТА ЗАПОЧНА! НАПРЕЖЕНИЕТО НА РИНГА Е ОГРОМНО!

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2758
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty22/1/2022, 19:04

Маtt Striker: Оспри и Остин продължават да си налагат серия от удари в челата докато течеше излизането на "The Great One", но тази вражда е доста голяма и за двамата мъже! Остин блъска Уилиам в корнера и изглежда че бившия претендент за European титлата e взел надмощие в тази схватка, но шампиона успява да го наниже с chop в гърлото както и още един! Оспри засилва Stone cold към въжетата - Остин rebount-ва, Уил прави удивителен ход като използва пъргавината си и тук имаме wallrun flip от тялото на Остин, шампиона се приземява на крака и комбинира офанзивата си с Enziguiri като по учебник, което сваля Стийв Остин! Оспри не е приключил и не спира да налага Остин този път със серия от chop-ове! Целият стадион в San Antonio, Texas скандира "WOO", което приковава вниманието на не кой да е, а "Детето на природата" Ric Flair! Рик обръща Оспри и започва да го trash talk-ва както само тази легенда може като след това прави свой chop върху Оспри! Европейския шампион се запазва във вертикална позиция и отвръща със свой chop за Flair! Ric пада на едно коляно, а Оспри допълнително го сваля с ритник в главата! Оспри минава през второто въже по най-бързия начин и изчаква Флеяр да се надигне...Оспри скача върху "The Nature Boy" с..

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Yc8rcr22
АSSASSIN'S FOREARM~!

Joey Styles: Закова го! Оспри изправя Рик на крака и след това го вдига като ще иска да го елиминира като го преметне над третото въже! Ще видим ли елиминация от шампиона на Европа ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 555

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty22/1/2022, 19:05

РИК ОТНОВО Е В БЕДА!
НО ТОЙ ОТНОВО СЕ ЗАДЪРЖА!
НЕВЕРОЯТНО, ТОЙ ОТНОВО ОСТАНА!
Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty22/1/2022, 19:09

3

2

1


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 ZK0o5St



7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 NaUDuNa 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Oz584if

ТОВА НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ИСТИНА, ДАМИ И ГОСПОДА! ГОЛДБЪРГ Е В ROAD TO PAIN RUMBLE MATCH-A! Никой не вярваше, че ще се появи в срещата, но ето го на върхът на рампата, по-страховит от всякога! Погледнете изражението на 'Stone Cold' Steve Austin само! Застанал е по средата на ринга и сякаш е видял призрак. Но не можем да го виним, все пак това са две персони, които са сравнявани постоянно и среща измежду тях е dream match. Нямаше нито един признак за това, че Голдбърг може да участва в Rumble срещата. Както коментирахме по-рано днес, коефициентът за това той да победи е един от най-големите, което автоматично ни караше да си мислим, че няма и минимални възможности да се появи тук. И ето, че все пак виждаме пушекът излизащ от ноздрите му за втори път тази вечер. Голдбърг влиза в този мач след невероятна победа над Минору Сузуки и Джон Моксли. Според официална информация Сузуки дори е транспортиран в болница заради копието през барикадата - счупени са няколко от ребрата му и има засегнати органи. Чудовището от Атланта се присъединява под номер 29, което го прави изключително опасен за останалите участници - макар и след тежък мач тази вечер, макар и ясно изразените синини по тялото му от онези удари на Сузуки с барикадата, той е сравнително свеж в сравнение с останалите, а сами знаем, че арсеналът му може да ни изненада. Приятелите му от Холивуд все още са на първите редове, те отново ръкопляскат на Атлантската машина, всеки от тях е тук, за да почете суператлетът. Трудността на Rumble мачът току-що се вдигна от 'Hard' na 'Expert'. Какво включване само, публиката ще полудее...

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 U7lUPdA

Стигайки ринга Голдбърг отскача и преминава между второто и третото въже. С бавни крачки той се изправя срещу Austin и все още не отделя поглед от него нито за миг. Голдбърг е крайно съсредоточен върху ситуацията и е готов да се възползва от нея до толкова до колкото му позволяват възможностите. Публиката не спира да скандира името му, а в подобен етап на мача това може да бъде геймчейнджър за подсъзнанието на останалите участници, особено на човекът стоящ срещу атлантеца. Близо сме до последният стадий на срещата, а все още има какво да ни изненада. Именно за това този мач е толкова велик. Голдбърг се завърна едва преди няколко месеца, а от тогава е господар на хауса в компанията. Реалистичните шансове да спечели Road to Pain са на масата. С правилните ходове и правилното обработване на останалите опоненти, Голдбърг ще успее да стигне до Main Event-a на PAIN, където ще има шансът да се бие за световната титла. Чудовището решава, че няма да чака по-правилен момент от този и се засилва право към към 'Stone Cold', който се опитва да го повали с clothesline. Тежкоатлетът обаче успява да избегне опитът като се привежда и минава под ръката му, отблъсква се от въжетата, съсредоточава цялата си скорост обратно към Austin и ...

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Hr6TiMj

SPEAR

'STONE COLD' БЕ ПОСЕЧЕН НА ДВЕ! ТОЧНО КАКТО СУЗУКИ ПО-РАНО ТАЗИ ВЕЧЕР! Именно за това е толкова опасен, именно за това никой не иска да си има работа с него! Бил Голдбърг направи категорично влизане в срещата. Ще успее ли обаче да запази мястото си тук и ще бъде ли последният оцелял? Ще влезне ли в историята и ще си подсигури ли място в Мейн Ивента на Пейн? Единствено времето ще ни покаже!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 9 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 9 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: