Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+30
Dimarata
FreeRiver
Агента от Сливен
Mr. 305
Yuliyan
bultras
The "1948" One
Chris Wolf BG
ne sum darka
GOAT
The Pharaoh
Cherveniqt Koshmar
BarsakaMadafaka
LegitBo$$
Ziggler
Nina
Blue Justice
Cekoki 2.0
monday_night_messiah
mr_enchev
Cekoki
Skrolins
Independent
The Machine Gun
Diamond Cutter
Charles Robinson
Shizo
Slavchov15
JohnnyZ
Scroller
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
АвторСъобщение
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty22/1/2022, 17:04

НЕ! РОУДС СЕ ЗАДЪРЖА!
НЯМАМЕ ЕЛИМИНАЦИЯ!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty22/1/2022, 17:16

3...

2...

1...




7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 JifLgKa

НОМЕР ДВАДЕСЕТ И ТРИ! Tommaso Ciampa, дами и господа! Това е човек, който знае чувството да се провалиш точно в самия край на такова меле. През 2020-та година Ciampa първо участва в мач за световната титла срещу Seth Rollins на това скъпоплатено събитие, а после се включи в мелето под номер двадесет и седем. Тогава се представи по достоен начин и не му остана много до победата, но в крайна сметка бе елиминиран едновременно с Kazuchika Okada и стигна само до топ 4. Възможно ли е на това издание нещата да преминат към по-добро? Предстои ни да разберем! И този път задачата няма да бъде лесна, имайки предвид участниците, които са на ринга в момента, а пък да не говорим за тези, които тепърва предстои да излезнат. В момента “The Psycho Killer” спринтира с пълна скорост към бойното поле и се впуска агресивно в атака още щом се качи на ринга!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 XKQEO29

KENNY OMEGA БЕ ПОВАЛЕН С ЧУДЕСНО ИЗПЪЛНЕН JUMPING CLOTHESLINE! Ето тази енергия искаме да виждаме от участниците в този мач! Точно такава страст кара публиката да бъде наелектризирана! Ciampa се оглежда внимателно за хората около себе си и вижда че го напада Wheeler Yuta, който е дебютант в Total Nonstop Wrestling, както уточнихме по-рано. “The Decoder” му нанася един-два юмрука по главата, но Ciampa отвръща с коляно в корема и го отблъсква. 24-годишният талант се държи за корема, което дава шанс на опитния Tommaso Ciampa да установи надмощие върху него. “The Blackheart” хваща Yuta, вдига го във въздуха… и това е Vertical Suplex! Може двадесет и трима да са слезли по тази рампа, но едва сега започваме!

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty22/1/2022, 17:19

МЕЛЕТО Е В РАЗГАРА СИ! Нещата стават доста напечени. Austin елиминира Ziggler още с влизането си в мача. "The Texas Rattlesnake" никога не е печелил този мач, но сега има възможността да го направи. Той иска да оглави PAIN. Austin загуби мача си по-рано срещу Ospreay, но се би мъжки и показа много интересни захвати. Дори беше на косъм да си тръгне с титлата. Но все пак, той влезе в мача, където от начало искаше да спечели. 'Stone Cold' се е нахъсал да спечели мелето и да отиде в главния мач на най-голямата сцена. Но, нека да проследим какво се случва на ринга, тъй като участниците са изключително много. Steve и DDP се налагат в средата на ринга. Двамата си разменят удари, като Page избутва Austin назад, а той се засилва яростно към него и прави серия от удари в главата му. Diamond Dallas е на пода, след този побой от 'Stone Cold'. Steve веднага тръгва да го изправя на крака и го засилва над въжетата. ЕЛИМИНИРА ЛИ ГО? НЕ! ТОЙ ОСТАНА! НА РЪБА НА РИНГА Е, А AUSTIN ТРЪГВА КЪМ НЕГО... Dallas Page му прави hotshot. "The Rattlesnake" се обеси на въжетата и се връща в средата на ринга, като е с гръб към Page. DDP се засилва и го поваля със саблен удар. Умората в Steve си личи отдалеч. Той не се е възстановил напълно от мача си с European шампиона. 'Stone Cold' лежи на пода, а Page не бърза да го елиминира. Той го изправя на крака и го качва на раменете си, но в този момент, Austin успява да слезе и след това обръща Diamond към себе си, рита го в корема и прави опит за Stunner... НЕ! DALLAS СЕ ИЗМЪКНА, ЗАБИВА ЛАКЪТ В ТИЛА НА 'STONE COLD'! "The Rattlesnake" се замая и отива към обтегачите, където Page се опитва да го махне от мача. Това не се случва, тъй като Austin се спасява, само че опасноста за него не е преминала. Той избута Dallas Page назад, но Page се връща с Big Boot! STEVE AUSTIN ПАДА НА КОЛЕНЕ, А PAGE ОПИТВА CUTTER, НО НЕ СЕ ПОЛУЧАВА, ЗАЩОТО 'STONE COLD' ГО ИЗБУТА НАПРЕД! DALLAS ПАДА ПО ГРЪБ, НО БЪРЗО СЕ ИЗПРАВЯ И AUSTIN ОПИТВА ДА ГО МАХНЕ, НО ТОЙ СЕ ХВАНА ЗА ВЪЖЕТО ОТНОВО! Steve Austin дава възможност на Page да се върне на ринга и той това прави, а след това, Steve отново се засилва към негооооо... CLOTHESLINE FROM DIAMOND DALLAS PAGE, СЛЕД КОЕТО ТОЙ ИЗПРАВЯ 'STONE COLD' STEVE AUSTIN НА КРАКА, ЗАСИЛВА ГО КЪМ ВЪЖЕТАТА, ТОЙ СЕ ОТЛАСКВА ОТ ВЪЖЕТАТА, А PAGE СЕ ОПИТВА ДА ГО СВАЛИ С РИТНИК, НО 'STONE COLD' ЗАЛЯГА И СЛЕД ТОВА ХВАЩА PAGE И ГО ЗАСИЛВА НАД ВЪЖЕТАТА!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 XD7Vzg6

AUSTIN ИЗИГРА DDP! ТОЙ ГО МЕТНА НАД ГОРНОТО ВЪЖЕ! ДАЛИ ТОЗИ ПЪТ ЩЕ ИМАМЕ ЕЛИМИНАЦИЯ? ДО ТУК ЛИ Е PAGE?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty22/1/2022, 17:19

КРАЙ!
DDP БЕШЕ ИЗДЪРЖАЛ ПРЕКАЛЕНО ДЪЛГО
НО НАЙ-НАКРАЯ Е АУТ! AUSTIN С ВТОРА ЕЛИМИНАЦИЯ!
Върнете се в началото Go down
Mr. 305
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Mr. 305


Location : Miami, Florida
Join date : 17.04.2021
Posts : 39
Age : 50

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty22/1/2022, 17:39

5… 4… 3… 2… 1… *BEEEP!!!*


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 GcSeZ4H

БОЖЕ МОЙ! ДАМИ И ГОСПОДА, ТОВА ПРОСТО НЕ Е ИСТИНА! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ НА СОБСТВЕНИТЕ СИ ОЧИ! ТОЙ Е ТУК! ТОЙ Е ТУУУККК!!! ЕДНА ОТ НАЙ-МРАЗЕНИТЕ ПЕРСОНИ НА TOTAL NONSTOP WRESTLING! МОЖЕ БИ НАЙ-МРАЗЕНИЯ ЧОВЕК В ТАЗИ ИНДУСТРИЯ! MONTEL… VONTAVIUS… POOORTEEERRR!!! ЕТО ГО И НЕГО! ЧАСТ ОТ ПУБЛИКАТА КОЯТО ВИДИМО СА АДЕКВАТНИ ЗАПОЧВА ДА СКАНДИРАТ ИМЕТО МУ, А ОСТАНАЛИТЕ КЕЛЕШИ И КОМПЛЕКСАРИ ВЕЧЕ ПОЧНАХА ДА ГО ПЛЮЯТ! НО НА НЕГО КАКТО ВИНАГИ НЕ МУ ДРЕМЕ! ТОЙ Е ТУК С ЕДНА ЦЕЛ - ДА СПЕЧЕЛИ МЕЛЕТО! PORTER ПРАВИ СВОЯ ИКОНИЧЕН ТАУНТ, А СЛЕД ТОВА СЕ ПУСКА ПО РАМПАТА И ВЛИЗА НА РИНГА! ВРЕМЕ Е ЗА ЕКШЪН! *pisha post ot narga bara, chakam credit*

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty22/1/2022, 17:54

ТОВА Е ТОЙ! ТОВА НАИСТИНА Е MONTEL VONTAVIOUS PORTER! След толкова време отсъствие най-накрая MVP се завърна на кеч сцената! Най-накрая ще стъпи на ринг, който е собственост на TNW. Личи си, че липсваше на феновете. Няма значение дали го харесвате, няма значение дали го мразите - неоспорим факт е, че притежава специална харизма. Влиза с гръм и трясък в мелето, като първата му работа е да повали “Stone Cold” на тепиха със Shoulder Tackle. Добро първо впечатление прави пред TNW Universe. По лицето му се вижда мазна усмивчица. Тупа се по рамото, но това му самочувствие като че ли му изигра лоша шега, защото Ciampa го напада със саблен удар! “The Blackheart” се засилва с помощта на въжетата, а MVP през това време се опитва да стъпи отново здраво на краката си, но за негово съжаление го направи прекалено бавно и бившият отборен шампион му остави отпечатък от обувката си с ритник в главата! Големи радости, че “The Franchise Playa” се е завърнал, но в крайна сметка така е в тези мачове - не знаеш кой откъде ще ти изникне и какво ще ти стори. Дори и да си напълно концентриран, то все някой ще те изненада с нещо. Ciampa се е облегнал на въжетата, поема дълбоко въздух и поема към MVP. Това обаче не са добри новини за “The Blackheart”, защото попадна право в лапите на противника! MPV го стиска силно за гърлото, но Ciampa показва чудесен боен дух и намира начин да се измъкне!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 ZlGV7Ky

Успява и да контраатакува с ботуш в лицето! MVP се е облегнал на въжетата, това може да се окаже прекрасна възможност за “The Sicilian Psychopath” да го елиминира! Засилва се с помощта на въжетата отсреща и се насочва към “The Ballin’ Superstar”, за да се пробва да го заправи извън ринга! Ще успее ли? НЕ-Е-Е! MVP реагира добре на атаката на Tommaso Ciampa, като го отблъсна с лакът! Ciampa се държи за ченето, а “Mr. 305” пък гледа да атакува на свой ред. Ciampa показва добри рефлекси и не позволява да бъде наранен! Демонстрира сила с този Back Body Drop! По всичко изглежда, че MVP поне за малко няма да го тормози. Ето го и Yuta, който по-рано се беше сбил с Ciampa. Младокът отново връхлита върху него с Running Big Boot! Ciampa е зашеметен и пада на едното си коляно. Yuta използва въжетата за засилка и се пробва отново да го ритне в главата, но Ciampa контрира с брутален Spinebuster! Какво динамично меле, дами и господа! Ход след ход, пълен хаос! Точно заради това обичаме този мач! Точно заради това го чакаме всяка година с нетърпение! CIAMPA МОЖЕ И ДА СИ Е ПОМИСЛИЛ, ЧЕ ЩЕ СИ ПОЧИНЕ ЗА МИГ, НО MVP ПРОДЪЛЖАВА ДА ГО ТОРМОЗИ! Тъкмо Ciampa застана на крака и започна да се оглежда за потенциални плячки и тогава MVP го хвана, като сега се опитва да го метне... САМО ЧЕ CIAMPA УСПЯВА ДА РЕАГИРА НАВРЕМЕ И ГО ЗАПРАЩА НАД ВЪЖЕТАТА! ДАЛИ ПЪК ТОВА НЯМА ДА БЪДЕ ВСИЧКО ЗА MONTEL VONTAVIOUS PORTER?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty22/1/2022, 17:59

CIAMPA СЕ ВПУСКА С ГРЪМ И ТРЯСЪК, EЛИМИНИРАЙКИ MVP!
УЧАСТИЕТО НА „MR.305“ ПРОДЪЛЖИ ТВЪРДЕ КРАТКО!

Yuliyan, Slavchov15 and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty22/1/2022, 18:05


Ross: ОООО, НЕ!!! ИГРАТА ОКОНЧАТЕЛНО ЗАГРУБЯ! ПОД НОМЕР 25 ИЗЛИЗА НЕ КОЙ ДА Е, А "THE SUPREME COMMANDER OF TNW" РОМАН РЕЙНС! ТОЗИ ЧОВЕК ПРИТЕЖАВА ЗАБЕЛЕЖИТЕЛЕН РЕКОРД, КОЙТО НИКОЙ ДРУГ НЕ Е УСПЯВАЛ ДА СЧУПИ ДОСЕГА! 9 ЕЛИМИНАЦИИ В ЕДНО МЕЛЕ - ПРЕЗ 2017 ГОДИНА! ВИЖТЕ ГО! ТОЙ ИЗЛИЗА НА РАМПАТА С ДЖИМ КОРНЕТ И НЕ ГУБИ НИКАКВО ВРЕМЕ! "THE TRIBAL CHIEF" СЕ ЗАТИЧВА КЪМ РИНГА, МИНАВА ОТСТРАНИ, СКАЧА И СРИТВА В СЛЕПООЧИЕТО КРИСЧЪН КЕЙДЖ!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 9BOwRRM

Graves: РЕЙНС Е ПРЕВКЛЮЧИЛ НА РЕЖИМ "РАЗРУХА"! ТОЙ ВЪЗНАМЕРЯВА ДА НАДДЕЛЕЕ ТАЗИ ВЕЧЕР И ДА СПЕЧЕЛИ МЕЛЕТО! РОМАН ПОДПУКВА С ЮМРУК В ЧЕНЕТО ВСЕКИ, КОЙТО ВИДИ НА ПЪТЯ СИ! ПЪРВИ ГО ОТНАСЯ КОУДИ РОУДС! ПОСЛЕ ДЖЕЙ УАЙТ! СЕГА И УОЛТЪР! ГЛЕДАЙ КАКВО СТАВА! РОМАН РЕЙНС СЕ НАСОЧВА КЪМ КЕЙН И ОПИТВА ДА ЗАБОДЕ УДАР, НО "THE BIG RED MONSTER" БЛОКИРА И ГО СГРАБЧВА ЗА ГЪРЛОТО, ОПИТВАЙКИ CHOKESLAM! РЕЙНС НАНАСЯ РИТНИК В КОРЕМА И ПОСЛЕ ЗАПРАЩА ГОЛЕМИЯ МЪЖ КЪМ МЕТАЛНИЯ КОЛ. ЧАКАЙ МАЛКО! ВИЖТЕ КОЙ ДРУГ Е НА КРАКА, ОСВЕН РЕЙНС! ЛЕДЕНИЯ СТИВ ОСТИН! РЕЙНС И ОСТИН СЕ ПРИБЛИЖАВАТ ЕДИН КЪМ ДРУГ И СЕ ПОГЛЕЖДАТ В ОЧИТЕ, ЧЕ ДАЖЕ И СИ ДОПИРАТ ЧЕЛАТА!!! КАКВО ПЪК СЕГА?!?! РОМАН И СТИВ БЯХА НАПАДНАТИ В ГРЪБ ОТ САША БАНКС И КЕНИ ОМЕГА! ОМЕГА ПРИКЛЕЩВА ОСТИН НА ЪГЪЛА, А БАНКС ОБРЪЩА САМОАНЕЦА КЪМ СЕБЕ СИ И ГО УДРЯ НЯКОЛКО ПЪТИ БЕЗРАЗБОРНО В ЛИЦЕТО! КАКВО СИ МИСЛИ, ЧЕ ПРАВИ ТАЗИ?!?! СЕГА ТЯ СЕ ЗАСИЛВА КЪМ РАЗЛЮЛЯНИЯ РЕЙНС, НО "THE SUPREME LEADER OF TNW" Я ПОСРЕЩА СЪС БЕЗСКРУПУЛЕН SPEAR В ГЪРДИТЕ! КАКВО НАПРАВИ, РОМАН? КАК МОЖА ТАКА ДА НАРАНИШ ТОВА КРЕХКО СЪЗДАНИЕ?!?!?

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 NSrN3RV

РОМАН РЕЙНС СЕ ИЗПРАВЯ, СГРАБЧВА ЗА КОСАТА САША И Я ЗАСИЛВА КЪМ ВЪЖЕТАТА! ТОЙ Я ПРЕХВЪРЛЯ ЗАД РИНГА, НО ДАЛИ ИМА ЕЛИМИНАЦИЯ?!?


Последната промяна е направена от Агента от Сливен на 22/1/2022, 18:07; мнението е било променяно общо 1 път

GOAT and SevBoom харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty22/1/2022, 18:07

„THE TRIBAL CHIEF“ MAKES HIS PRESENCE KNOWN!
ГЕРОИЧНОТО УЧАСТИЕ НА „THE BOSS“ ПРИКЛЮЧИ!

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty22/1/2022, 18:20

ROMAN REIGNS С ПЪРВА ЕЛИМИНАЦИЯ! Едва ли някой си е помислил, че Sasha Banks е имала какъвто и да е шанс срещу него. Разликата в категориите е огромна. Още с влизането си “The Head of the Table” показва огромно самочувствие. Тази вечер Reigns трябва да покаже, че все още има този манталитет на победител за какъвто бе известен преди време. Началото на неговото участие е обещаващо, въпреки че елиминацията на Sasha Banks може би не е най-впечатляващата. Следващият който ще се пробва да потуши инерцията му е Wheeler Yuta! Момчето смело се хвърля срещу всекиго без капка страх, което е изумително. Reigns обаче лесно се справи с него, като му направи Samoan Drop! “The Big Dog” доволен от себе си поглежда към публиката и усеща, че доминира. Точно тогава се обръща и зад него е Tommaso Ciampa, който се взира право в очите му. Това ще бъде МНОГО интересно! Christian Cage обаче се пробва да си го върне на Reigns, но не му се получава и бе отнесен със саблен удар! Отново се обръща към Ciampa…

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 A7Qse3m

DISCUS LARIAT! ЖЕСТОКО ИЗПЪЛНЕНИЕ! “The Supreme Leader of TNW” може и да надделее над някои, но винаги може да се намери поне един, който да действа достатъчно умно, за да те свали от небесата. Време е и за номер двадесет и шест!


Последната промяна е направена от Yuliyan на 22/1/2022, 18:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 8 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: