Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+30
Dimarata
FreeRiver
Агента от Сливен
Mr. 305
Yuliyan
bultras
The "1948" One
Chris Wolf BG
ne sum darka
GOAT
The Pharaoh
Cherveniqt Koshmar
BarsakaMadafaka
LegitBo$$
Ziggler
Nina
Blue Justice
Cekoki 2.0
monday_night_messiah
mr_enchev
Cekoki
Skrolins
Independent
The Machine Gun
Diamond Cutter
Charles Robinson
Shizo
Slavchov15
JohnnyZ
Scroller
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 EmptyСъб 22 Яну - 21:39

НИКОЙ НЕ ОТПАДА!
ВСИЧКИ ОСТАВАТ В МАЧА!
НЯМА НИКАКВИ ЕЛИМИНАЦИИ!
НЕВЕРОЯТНО!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 EmptyСъб 22 Яну - 21:49

КАКВО МЕЛЕ, ДАМИ И ГОСПОДА! Просто невероятно. Това е може би най-великото меле в историята. Феновете тръпнат в очакване. Те искат да видят кой ще спечели. След което излязоха всичките 30 човека се видя, че обстановката е приятна. Феновете се забавляват, а кечистите са още по нахъсани да си тръгнат с голямата награда - БИЛЕТ ЗА ГЛАВНИЯ МАЧ НА PAIN! Goldberg и 'Stone Cold' застават лице в лице. Точно Goldberg направи Spear на Austin още с влизането си в мача. Личи си, че това са големите кучета на ринга. АКУЛИТЕ! ТЕ ЗАПОЧВАТ ДА СИ РАЗМЕНЯТ УДАРИ, А ТОВА Е КАТО ПРАЗНИК ЗА ФЕНОВЕТЕ! ИСТИНСКА КЛАСИКА! Goldberg засилва Austin към въжетата, той се отласква и посяга за саблен удар, GOLDBERG ЗАЛЯГА И ОПИТВА SPEAR, НО STEVE AUSTIN ГО РИТА В ГЛАВАТА И СЕ ОПИТВА ДА ГО ЕЛИМИНИРА, НО НЕ! GOLDBERG СЕ ЗАДЪРЖА! Само че зад 'Stone Cold' дебне Christian Cage, който тръгва да маха Austin! ПОЧТИ ГО МАХНА, САМО ЧЕ "THE TEXAS RATTLESNAKE" СЕ ЗАДЪРЖА! Cage искаше да отиде при него, само че Steve успя бързо да се усети и се върна навреме. Cage обаче замахва с удар в главата. 'Stone Cold' дава назад и след това отива към въжетата, където Christian пробва да го елиминира. AUSTIN ОБАЧЕ ГО ПРЕХВЪРЛЯ НАД ВЪЖЕТАТА... САМО ЧЕ CHRISTIAN СЕ ЗАДЪРЖА! Двамата имаха много тежки мачове по-рано. Но въпреки това, те са тук и се раздават много. Спечелиха вниманието на феновете и искат да си осигурят участие в главния мач срещу Световния шампион. Хубавото е, че след мелето следва и мача за Световната титла. Всички трепнем в очакване. Според много хора това ще е най-великия мач в историята на кеча. Сега виждаме, че Cage и Austin са в средата на ринга и си разменят удари. Градусите се покачват, а виждаме как Bryan се опитва да елиминира Adam Cole, но "The One" оцелява. Всички фенове имаме усещането, че ще стане нещо неповторимо. CAGE СЕ ОПИТВА ДА ПОВАЛИ AUSTIN, НО НЕ УСПЯВА! 'STONE COLD' ИЗБУТВА CAGE КЪМ ОБТЕГАЧИТЕ, СЛЕД КОЕТО СЕ ЗАСИЛВА КЪМ НЕГОООО... RUNNING CLOTHESLINE! Austin започва серия от stomp-ове по тялото на Christian. Тази брутална серия наистина влиза много здраво. След това Steve Austin го оставя и прави няколко крачки назад, като тръгва да се засилвааа... CHRISTIAN СЕ ИЗПРАВЯ И СЛЕДВААА DROPKICK! ФЕНОМЕНАЛНО! DROPKICK ОТ CHRISTIAN! Austin отива в ъгъла, като се изправя с помощта на обтегачите, а Cage тръгва да го налага, само че сега 'Stone Cold' го сритва за крака и ВЕДНАГА ГО ЗАСИЛВА НАД ВЪЖЕТАТА!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 QtHEDII

AUSTIN ГО ХВЪРЛИ НАД ГОРОНТО ВЪЖЕ! ДАЛИ CHRISTIAN CAGE Е ЕЛИМИНИРАН?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 EmptyСъб 22 Яну - 21:49

ИИИИИ... ДААА!
CHRISTIAN Е АУТ!
AUSTIN С ТРЕТА ЕЛИМИНАЦИЯ!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 EmptyСъб 22 Яну - 22:06

“STONE COLD” STEVE AUSTIN IS ON FIRE TONIGHT! ТРЕТА ЕЛИМИНАЦИЯ! CHRISTIAN CAGE СИ ЗАМИНА! ТОВА БЕШЕ ВСИЧКО ОТ НЕГОВОТО УЧАСТИЕ В МЕЛЕТО! Достойно представяне, но то не бе достатъчно, за да може да сбъдне целта си - Main Event на “The Grandest Stage of Them All”. Започват малко по малко кечистите да хвърчат извън ринга. Напрежението нараства с всяка изминала секунда. Ако трябва да съм честен… това е сред най-добрите мелета, които съм виждал в историята на тази компания. Помня че преди няколко години едно меле получи пет звезди от самия Dave Meltzer и няма да се изненадам ако това се повтори и този път, че даже може би ще видим и някоя звезда отгоре - никой не знае. Austin се намира в прекрасна форма откакто се завърна в TNW. Не знаеше какъв е вкусът на провала преди загубата му от William Ospreay тази вечер. Сега всеки усеща от нрава му. Austin трябва да внимава, защото Adam Cole се е запътил към него… ОПИТ ЗА CORNER BODY SPLASH, НО НЯКАК СИ “THE TEXAS RATTLESNAKE” ГО ИЗБЕГНА! Cole също се спря в последния момент, а ако не го беше направил щеше да целуне обтегача. Austin му забожда Corner Clothesline, след което му прави Irish Whip към срещуположния ъгъл, но по средата на пътя му бива повален от Tommaso Ciampa, който го посрещна с юмрук! Cole пада на тепиха и Ciampa директно тръгва към Austin. Бившият световен шампион замахва за удар, но Ciampa блокира ръката му със своите две ръце, след което забожда пържола, която въпреки всичкия този шум се чу много ясно. Сега Cole се намира вдясно и Ciampa решава да бъде проактивен, като и на него му нанася Chop! Изглежда, че единственият вариант за изход в тази ситуация е креативността на неговото въображение. Време е “The Sicilian Psychopath” да ни демонстрира колко умен е всъщност! Продължава със серията пържоли, като гърдите и на двамата го притиснали участници почервеняха. Дори и нанася кроше в черепа на Cole, като именно същият секунда по-късно се пробва да го ритне, но Tommaso го спипа! Adam отчаяно скача за Enziguri Kick… И УСПЕШНО ГО ЕКЗЕКУТИРА, НО НЕ ВЪРХУ ПРАВИЛНИЯ ЧОВЕК!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 CrgtxKp

AUSTIN БЕ ЖЕРТВАТА НА ТОВА ИЗПЪЛНЕНИЕ! Cole не можа да се измъкне. “The Psycho Killer” го удря още веднъж, след което се пробва да го метне! Ще полети ли като гълъб над въжетата бившият Grand шампион?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 EmptyСъб 22 Яну - 22:07

COLE ОБАЧЕ СЕ ЗАДЪРЖА!
МЕЛЕТО ПРОДЪЛЖАВА С НЕГО!
Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 EmptyСъб 22 Яну - 22:08

ДАМИ И ГОСПОДА, МЕЛЕТО ПРОДЪЛЖАВА С ПЪЛНА СИЛА! ВСЕКИ Е САМ ЗА СЕБЕ СИ И ВСИЧКИ СЕ БОРЯТ ЗА ЕДНО! МАЧ ЗА TNW WORLD CHAMPIONSHIP НА PAIN XIII СРЕЩУ КЪРТ ЕНГЪЛ! РОМАН РЕЙНС ВЛЕЗЕ ПОД НОМЕР 25 И Е ВСЕ ОЩЕ В СРЕЩАТА! ВИДЯХМЕ КАК "THE SUPREME COMMANDER OF TNW" ЕЛИМИНИРА ПО ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЖЕСТОК НАЧИН КРЕХКАТА САША БАНКС ОТ МАЧА. Той първо й забоде безскрупулен Spear, а после я метна извън ринга, сграбчвайки я за косата. Нека обаче се пренесем в единия ъгъл на ринга. Там Рейнс налага Коуди Роудс с градушка от юмруци в главата. Спомнете си, че в края на 2021 те имаха мач помежду им. Явно неприязънта на Роман към Коуди още не е минала. Роман продължава да си излива гнева по "The American Nightmare" с ритници в корема, а сега вижте кой се насочва към тях - Фин Балър. Рейнс изобщо не го интересува това и не спира да налага Коуди - какво прави Балър, за бога?!?! ТОЙ ИЗБУТА НАСТРАНИ РЕЙНС, ЗА ДА МОЖЕ ТОЙ ДА ПРОДЪЛЖИ С АТАКИТЕ НАД РОУДС! Само виж изражението на "The Supreme Leader of TNW". Тази постъпка на Балър не се понрави изобщо на Роман - ВНИМАВАЙ!!! КАКЪВ УДАР В БРАДИЧКАТА ОТ РЕЙНС ЗА ФИН!!! Роман изправя насила Балър отново, после му забожда няколко удара с колена в корема И ГО ЗАПРАЩА СРЕЩУ КОУДИ РОУДС НА ЪГЪЛА, А СЕГА СЕ ЗАСИЛВА И ГИ СМАЗВА С ТЕЖЕСТТА СИ. Този ход никак не беше красив, дами и господа. И двамата се държат за корема. Роман напълно контролира нещата, но нека не забравяме, че има и други хора на ринга. ЧАКАЙ МАЛКО - АДАМ КОУЛ СЕ ХВЪРЛЯ НА ГЪРБА НА РОМАН РЕЙНС ОТ НАЙ-ГОРНАТА СГЛОБКА. Той се опитва да приложи Sleeper Hold на самоанеца, който обаче се бори с всички сили и накрая се освобождава, прехвърляйки напред Коул. "The Panama City Guy" става на крака и се обръща към Рейнс, а той го посреща с УБИЙСТВЕН BIG BOOT В ГЛАВАТА!!! Коул набързо си плати за дързостта с този Big Boot. "The Tribal Chief" сграбчва насила Адам за главата, довлича го до единия ъгъл и после започва да му забива лицето в сглобката. Той прави това няколко пъти, сега опитва отново да го направи, но Адам нанася лакът в коремната област на Роман, който го отблъсква в средата на ринга. Това дава възможност на младока да се качи на най-горната сглобка - той се приготвя за летящ ход, но дали ще го забие. Той скача - БОЖЕ ГОСПОДИ!!! РЕЙНС ПОСРЕЩНА КОУЛ С БЕЗМИЛОСТЕН SUPERMAN PUNCH ВЪВ ВЪЗДУХА!!! "The Panama City Guy" не знае къде точно се намира. ТОВА Е ИДЕАЛНА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА "THE TRIBAL CHIEF"! Адам Коул се изправя на крака от шемета, ОБРЪЩА СЕ НАЗАД, РЕЙНС СЕ ЗАСИЛВА И НАНАСЯ БРУТАЛЕН SPEAR! SPEAR!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 6QepOUM

"THE SUPREME LEADER OF TNW" НЕ ГУБИ НИТО СЕКУНДА, СГРАБЧВА ЗА ГЛАВАТА КОУЛ И ГО ПРЕХВЪРЛЯ ЗАД РИНГА С МОЩНА СИЛА, НО ДАЛИ ГО ЕЛИМИНИРА?!?!?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 EmptyСъб 22 Яну - 22:09

КАКВО ПРАВИ ТОЗИ ADAM COLE?
ТОЙ СЕ ХВАНА В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ ЗА ВЪЖЕТО!
COLE ОСТАВА!
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2280
Age : 31

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 EmptyСъб 22 Яну - 22:17

Роумънс се опита да елиминира за пореден път Адам Коул, но не успя! Изведнъж Джон Сина се появява в гръб на Роумън и почва да го напада в кръста. Рейнс се обръща и избива Сина с рамо от себе си. Следва кратка конфронтация между двамата.

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Giphy

Рейнс и Сина се споглеждат лошо. Двамата след това почват да се налагат един срещу друг. Рейнс хваща Сина и се пробва да му направи Самоанско Спускане, Сина се изплъзва от рамото на Рейнс и го избутва към въжетата! Рейнс се задържа. След това като се приближава към Сина, изяжда ритник в стомаха. Джон сграбчва Рейнс през стомаха. Рейнс се опита да се съпротивли обаче изяжда Release Fisherman Suplex от Сина! СИНА ЕКСПЛОДИРА! Той вдига Рейнс и се мъчи да го хвърли над въжетата но "The Tribal Chief" се задържа с двете ръце за въжетата и не позволява на Сина да го елиминира. Към Сина се присъединява и Адам Коул и сега двамата сграбчват Рейнс за двата крака мъчейки се да го отстранят. Публиката скандира "LET'S GO CENA!" но по този начин насочват цялото внимание върху Сина и всички споглеждат към него. Те се налитат към Сина но Джон препуска между всички и почва да прави Саблен Удар за всеки един от мелето минус Грамадата който лежи там в един ъгъл се е депресирал. Рейнс се връща в мелето и пробва да нанесе Супермен Пънч на Сина но Джон се отдръпва. И сега Сина хваща Рейнс през шията като го засилва към въжетата:

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Giphy

БОЖЕ МОЙ! СИНА ПРЕМЯТА РЕЙНС НАД ВЪЖЕТАТА! ОТСТРАНЕН ЛИ Е РЕЙНС ОТ МЕЛЕТО?
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 EmptyСъб 22 Яну - 22:19

СИНА ПОЧТИ ГО МАХНА!
РЕЙНС ОБАЧЕ СЕ ЗАДЪРЖА!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2764
Age : 24

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 EmptyСъб 22 Яну - 22:31

Matt Striker:  Рейнс успява да се задържи като на Сина не му достигна съмвсем малко да елиминира "The Big Dog" ! И така тази среща продължава с пълна сила дами и господа! Този мач е в разгара си! Фин Балър и Адам Коул си разменят удари като тук Балър взима надмощие! Балър засилва Адам към въжетата и ще опита атака, но-о-о не толкова бързо защото ирландеца бива повален от стар съпърник! Точно така, Оспри повали Балър със  shoulder tackle и двамата не махат очи един от друг! Балър все едно видя кошмар от миналото си в този момент. Балър се изправя на крака и се опитва да се опълчи на Европейския шампион със серия удари в лицето! Балър залюлява за момент британеца като след това оправя и discus lariat в тялото на шампиона! Лидера на United Empire се дава няколко крачки назад...Балър се засилва към него със Running Spl-a-..НЕ! Оспри го хваща докато Балър е на сглобките! Фин е в беда защото Оспри приклещва главата на Фин между сглобките за CHEEKY NANDOS SUPERKICK!! Адам Кол е доволен от това което вижда, но внимание Yuta се насочва към Оспри с Axe handle в плешките на "The Commonweight Kingpin".. Wheeler Yuta рита Оспри в корема, а след това го наглася за него голямо-о това може би ще бъде момента на Yuta, който като чели вдига Оспри за нещо като Brainbuster...само че Оспри се спасява навреме! Британската суперзвезда успява да се измъкне и да се приземи на крака като тук прави Roundhouse kick в черепа на Wheeler! Младокът се дава леко назад в ъгъла...Оспри се засилва за атака, но тук имаме тежък пропуск от шампиона! Оспри отново опитва да атакува, но се нанизва на крака на Yuta, който мисля че търси ход известан като Tornado DDT, но Оспри успява да се измъкне с удари в ребрата...последвани от смъртоносен..

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Muxwbcxj
C H O P!

Joey Styles: Yuta бива рапратен над третото въже и може би извън бойното поле след като душата му едва не бе изтръгната от европейския шампион! Имаме ли елиминация от Уил Оспри в този мач ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:


Последната промяна е направена от PrinceDamyan на Съб 22 Яну - 22:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 12 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 12 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: