Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+30
Dimarata
FreeRiver
Агента от Сливен
Mr. 305
Yuliyan
bultras
The "1948" One
Chris Wolf BG
ne sum darka
GOAT
The Pharaoh
Cherveniqt Koshmar
BarsakaMadafaka
LegitBo$$
Ziggler
Nina
Blue Justice
Cekoki 2.0
monday_night_messiah
mr_enchev
Cekoki
Skrolins
Independent
The Machine Gun
Diamond Cutter
Charles Robinson
Shizo
Slavchov15
JohnnyZ
Scroller
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty22/1/2022, 23:43

BÁLOR СЕ ОПИТВА ДА ЕЛИМИНИРА
CIAMPA... НЕ! ТОЙ СЕ ЗАДЪРЖА!
TOMMASO ОСТАВА В МЕЛЕТО!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty22/1/2022, 23:57

УЧАСТНИЦИТЕ СТАВАТ ВСЕ ПО-МАЛКО! Много сме близо до края, драги зрители! Какво ще стане обаче?  Всички това се питаме... Cody Rhodes, който е първи номер е все още в мача. Това е уникално, Goldberg сее разруха. Той прави по двойни елиминации. Наистина е феноменално това. Austin също записва доста елиминации в списъка си. За сега изглежда, че спора ще се решава между тях. Най-здравите копелета. 'Stone Cold' вижда опонента си от тази вечер - Will Ospreay и тръгва към него. European шампиона и "The Rattlesnake" си разменят погледи. Те знаят през какво минаха по-рано. Austin каза, че ще си отмъсти. Ospreay му казва, че следващата му елиминация вече е сигурна. След което и двамата започват да си разменят удари! ПУБЛИКАТА ИЗБУХВА ПРИ ВСЕКИ УДАР! ШАМПИОНА ОБАЧЕ УСПЯВА ДА ВЗЕМЕ НАДМОЩИЕ, ТОЙ ХВАЩА НАРАНЕНАТА РЪКА НА 'STONE COLD' И Я РИТА! Това кара Steve да се хване за нея и да отиде близо до въжетата. Steve Austin усети много силно болката, а това дава възможност за 'Краля на TNW' да направи елиминация! ТОЙ ТРЪГВА ДА ВДИГА AUSTIN И ДА ГО ИЗКАРВА ОТ РИНГА, НО "THE RATTLESNAKE" УСПЯ ДА СЕ ЗАДЪРЖИ! МАЛЕ, ЗА МАЛКО ДА БЪДЕ ЕЛИМИНИРАН! OSPREAY ОСЪЗНАВА, ЧЕ БЕШЕ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО БЛИЗО ДО ТОВА ДА МАХНЕ ТАЗВЕЧЕРШНИЯ СИ ОПОНЕНТ! Ако трябва да съм честен това беше най-добрия мач за вечерта, разбира се че има още един, който всички очакваме, но поне за сега този мач ми грабна окото. Дали Austin ще успее да си отмъсти на британеца? Steve успя да се спаси от опасноста пред себе си. Той застава лице в лице с William. Austin му се усмихва, явно е впечатлен. НО СЛЕД ТОВА РИТА OSPREAY В КОРЕМА И ОПИТВА ДА МУ НАПРАВИ STUNNER... НО НЕ! ШАМПИОНА УСПЯ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ, САМО ЧЕ СЕ ОБЪРНА ПО ГРЪБ И 'STONE COLD' ГО УДРЯ В ГЪРБА! МЯСТОТО, КЪДЕТО ЦЯЛ МАЧ "THE RATTLESNAKE" АТАКУВАШЕ! Ospreay пада на колене, а Steve Austin започва да го налага! Акцията на Austin ще продължи и в мелето, дами и господа! Ospreay изпитва още по-големи болки. Да, той имаше време да си почине, но то не е нужно, защото мача им беше буквално преди самото меле. Та, сега да се върнем на случващото се. Ospreay бива изправен на крака и след това, Austin го хваща и го закарва към обтегачите, като се опитва да го изкара от там, НО ШАМПИОНА ОТКАЗВА! ТОЙ ЗАБИВА ЛАКЪТ В ТИЛА НА 'STONE COLD' И ГО ЗАПРАЩА НАЗАД! Шампиона слиза от там, обаче Steve веднага тръгва в атака и прави...

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 J9BVjwi

STUNNER!

STUNNER ЗА OSPREAY! ТОЙ ОТИВА ДИРЕКТНО КЪМ ВЪЖЕТАТА, А 'STONE COLD' СЕ ЗАСИЛВА КЪМ НЕГО И СЕ ОПИТВА ДА ГО ЕЛИМИНИРА! УСПЯ ЛИ?

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty22/1/2022, 23:57

AUSTIN СИ ГО ВЪРНА!
OSPREAY Е ЕЛИМИНИРАН!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2411
Age : 19

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty23/1/2022, 00:12

МОЖЕ БИ НАЙ-ГОЛЯМАТА ЕЛИМИНАЦИЯ ДО ТОЗИ МОМЕНТ! БЕЗМИЛОСТЕН STUNNER ОТ STEVE AUSTIN, КОЙТО СИ ГО ВЪРНА НА WILL OSPREAY ЗА ДВУБОЯ ИМ ПО-РАНО! ЕВРОПЕЙСКИЯТ ШАМПИОН КАЗА ЧАО НА НАДЕЖДИТЕ СИ ЗА ГЛАВНИЯ МАЧ НА PAIN! МОЖЕ И ДА СИ ТРЪГНЕ КАТО ШАМПИОН ОТ ТОВА МЯСТО, НО НЯМА ДА ОГЛАВИ НАЙ-ГОЛЯМОТО СЪБИТИЕ В ИСТОРИЯТА НА ТОЗИ БИЗНЕС! Поредният вълнуващ момент в това меле! Участниците продължават да летят като гълъби един след друг над въжетата, а емоциите по трибуните продължават да са все така бурни. “The Texas Rattlesnake” не спира да си намира по някоя жертва. Тъкмо да си помислиш, че се е укротил и хоп - унищожава някого с голите си ръце и го праща под душовете. Останаха само осем смелчаги. Осем смелчаги, сред които само един може да запише със златни букви името си в историята на Total Nonstop Wrestling като победител в един от Road to Pain мачовете. Това е възможност, която може би за някои дори няма да се открие в бъдеще, а дори и да получат нов шанс, то може и да не се развият нещата толкова добре за тях, така че или грабват здраво с лапите си тази възможност, или си заминават у дома разочаровани. Много е трудно да се определи фаворит сред тези войни, а дори и някой да изпъква повече, например Steve Austin заради броя елиминации, то трябва да си припомним, че късметът играе голяма роля. Колкото и добре да се представяш, колкото и хора да елиминираш, то пак можеш да загубиш. И така, стига толкова приказки… нека възообновим екшъна! Виждаме как Bryan Danielson нанася ритник в слепоочието на Steve Austin, който тъкмо бе намерил сили да се изправи. Умората започва да се натрупва. Болката и тя създава проблеми за всеки един кечист на този ринг. В центъра му сега се намират Danielson и Finn Bàlor. Това ще бъде епично, дами и господа. Само че те не са оставени насаме! Включва се и Tommaso Ciampa, който създава поредната ситуация, доказваща хаосът, който наблюдаваме тази вечер. Bàlor и Danielson се опитват да спрат Ciampa от осъществяването на идеята му, но той не се дава и показва, че има достатъчно енергия в себе си!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 RD8dABg

DOUBLE CLOTHESLINE! И ДВАМАТА СЕ СТРОПОЛИХА НА ТЕПИХА НАВЕДНЪЖ! THIS IS THE SICILIAN PSYCHOPATH WE ALL KNOW! НИКАКВА МИЛОСТ - БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КОЙ СЕ НАМИРА НА ПЪТЯ МУ! За втори път наблюдаваме как се измъква от ситуация ‘двама на един’. Ако това не е показателно за формата в която се намира, то не знам кое е. Драмата продължава! Обрат след обрат… Кой знае какво ще гледаме оттук насетне!
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2280
Age : 31

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty23/1/2022, 00:20

БОЖЕ МОЙ! Томассо Чемпа полудя дами и господа! каква сензация! Чемпа направи двоен саблен удар на Балор и "Малкия пакет" Браян Дениълсън! Изведнъж обаче Сина се връща в мелето и започва да се развихря, направо скача към Томассо Чемпа който хваща Сина и го нарамва на рамото си. Чемпа пробва да тръшне Сина на тепиха но Сина прави MONKEY FLIP! Ха-ха! Сина преобърна Томассо Чемпа на коленете си и го преметна като Чемпа се тръшна на гръб! Сина сега taunt-Ва сред множеството фенове които правят овации за Джон Сина! Сина прави саблен удар към Томасо Чемпа но Чемпа заляга! Следва крак в стомаха за Джон Сина. Чемпа обвързва ръцете си около ребрата на Сина и пробва да го вдигне за германски суплес но Сина се съпротивлява успешно. Сина прави няколко лакътя на Томассо. Томассо залита назад и сега Сина се освобождава от удара. Сега Сина сграбчва Томассо през вратът, засилва го към въжетата:

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Giphy

БОЖЕ МОЙ! СИНА ЩЕ ЕЛИМИНИРА ЧЕМПА! СИНА ЗАСИЛВА ТОМАССО ЧЕМПА КЪМ ВЪЖЕТАТА! ЧЕМПА ИМАШЕ СИЛНА ИЗЯВА НО СИНА Е НА ПЪТ ДА ГО ОТСТРАНИ ОТ МЕЛЕТО! ЕЛИМИНИРА ЛИ СИНА ТОМАССО ЧЕМПА?

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty23/1/2022, 00:21

ЧАМПА... ЧАМПА... ЧАМПА...
ДА! ТОЙ Е ЕЛИМИНИРАН!
JOHN CENA ЕЛИМИНИРА ЧАМПА!
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 998
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty23/1/2022, 00:33

МОЖЕ И ДА НЕ ВИ СЕ ВЯРВА, НО ТОМАСО БЕ ЕЛИМИНИРАН ОТ ДЖОН СИНА! ЧАМПА ПРИКЛЮЧИ С ТОВА МЕЛЕ! Останаха само седем и Джон Сина в момента изглежда доволен от постигнатото, но не трябва да забравя, че зад него стои Скалата, КОЙТО СЕ ОПИТА ДА ГО ЕЛИМИНИРА! Джон бе метнат над най-горното въже, но успя да се задържи и да се спаси, но за сега. Роки се опитва да го елиминира, но ето го и Остин, който напада в гръб и в момента нанася удар след удар в главата на Роки, който не може да се защити по никакъв начин. Остин спря с ударите, а Роки му удря шамар. Роки преди месец направи същото с Голдбърг, а сега и с Остин. Остин поваля Скалата на земята и отново го налага с юмруци по главата. Роки не може да се защити. Остин е в режим атака, той е бесен и трудно може да бъде спрян по какъвто и да е начин. Остин успя да разкървави леко лицето на The Rock, а след това го изправя и го мята към въжетата. РОКИ МИНА НАД НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ, НО СЕ ЗАДЪРЖА ЗА НЕГО И ОСТАВА В МАЧА! Остин няма да се занимава повече със Скалата, но ето го Фин Балър, който го нападна. Балър налага Остин с ритници и юмруци по цялото тяло, но това налива допълнително масло в огъня и Steve се ядосва още повече. Следва ритник в корема и STUNNER! STUNNER BY STEVE AUSTIN! БАЛЪР Е ПОВАЛЕН НА ЗЕМЯТА И ОСТИН ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ ДЪРЖИ НЕЩАТА ПОД КОНТРОЛ! МОМЕНТ САМО! САБЛЕН УДАР ОТ СКАЛАТА, КОЙТО УСПЯ ДА ПОВАЛИ ЗА КРАТКО ГЪРМЯЩАТА ЗМИЯ, КОЯТО ИЗГЛЕЖДА ЗАШЕМЕТЕНА! РОКИ ХВАЩА ОСТИН, МЯТА ГО НАД ВЪЖЕТАТА, НО БЕЗ НИКАКЪВ УСПЕХ! Роки изглежда недоволен, но той няма време за губене и се насочва към безжизненото тяло на Фин. Скалата хваща Фин и го метна над въжетата.

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Giphy.gif?cid=790b76110a1296052df4b60b20e730e33ebe6ff54ba8f6c1&rid=giphy

Скалата се опитва да елиминира Фин с ритници, които малко по малко постигат своята цел! Ще успее ли Скалата да елиминира Фин или Балър ще се спаси този път?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty23/1/2022, 00:34

СКАЛАТА Е НА ПЪТ ДА ГО МАХНЕ!
ТОВА ЛИ Е КРАЯ ЗА FINN?
НЕЕЕ! ТОЙ ОСТАВА! ТОЙ ОСТАВА!
ПОВТАРЯМ, ТОЙ ОСТАВА!
Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty23/1/2022, 00:48

Колкото повече напредва времето, толкова повече намалят и участниците в това меле. Вече сме сред последните седем. Към момента е безопасно да се каже, че със сигурност всеки един от тези бохеми е фаворит за спечелването. Остава само и единствено да се определи кой измежду тях ще е човекът с високо вдигнати ръце в края на вечерта. Умората е изписана по лицата на всички , няма нито една суперзвезда, която може да каже, че има пълната енергия да елиминира всички останали. Именно тук обаче идва и интересният момент - на колко са готови оцелелите, за да стигнат до края. Нека не забравяме, че голямата награда в тази ситуация е Main Event на PAIN за главната титла на компанията - мечта, която всеки от тях бленува, която нито един не иска да изпусне. Goldberg е в полезрението на снимачният екип. Той е изтощен и се набира по въжетата в опит да се изправи. Неговото присъствие е наистина доминантно, до сега той има два опита за елиминация, и двата успешни, и двата двойни. Определено е най-доминиращата физически суперзвезда и със сигурност е с най-огромна мишена на гърбът си. Той бавно се изправя и започва да се оглежда в погрома на бойното поле. Пред него е едно от най-големите имена на бизнеса - John Cena, който изглежда е погледнал бившата футболна звезда леко накриво. Goldberg тръгва към него с яростен поглед, но бива изблъскан назад със силен chop в гърдите. Впрочем, те са толкова голяма мишена тази вечер, че със сигурност ще трябва да понесат големи купчини лед, за да се възстановят както трябва. Goldberg е още по-яростен. Той решава да направи своя собствена офанзива, засилва се и прави брутален shoulder buckle с който поваля Big Match John. Машината се обръща настрани и забелязва Danielson, който също преплита поглед в него. Bryan решава пръв да атакува, той се засилва и...

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Oax1VdQ


РИТНИК В КОРЕМА, ПОСЛЕДВАН ОТ МОЩЕН CLOTHESLINE! Danielson бе повален и неутрализиран. Атлантската машина за болка се обръща и забелязва 'Stone Cold', който се е подпрял в един от ъглите и очевидно се опитва да поеме въздух - да почине от цялата тази ситуация. Двете гологлави bad-ass персиони за пореден път тази вечер преплитат погледите си. Goldberg пристъпва към него с ясната цел, че иска това да е следващата му жертва. The Texas Rattlesnake обаче е хитра, Austin вижда Bill и напуска квадратното бойно поле под най-долното въже. Първоначално публиката замълква, но очевидно хората бързо се сещат, че това е напълно легално в подобен тип мачове. Goldberg решава да го последва и също се плъзга под най-долното въже, а след това тръгва яростно след него. Steve Austin причаква Bill до един от металните колове, а когато Чудовището от Атланта се засилва към него се опитва да направи най-старият трик в книгата, отмествайки се с цел да накара тежкоатлета да направи грешка с която да навреди повече на себе си. Интересен out of the ring action, който обаче не се развива по плана на 'Stone Cold' - Goldberg се спира на милиметри преди колеца. Атлантската машина рязко се обръща към Austin, подхваща го за кръста и прави Sidewalk Slam с който го поваля на пода до апрона. Атлантецът решава да се върне на бойното поле и да съсредоточи вниманието си над някой друг. Когато го прави, първият човек на когото се спира погледът му е Finn Balor. Атлантецът бързо тръгва към него. The Demon вижда заплахата, отскача и се опитва да забие side kick, който обаче бива контриран от навеждане. Goldberg успява да подхване плячката си за кръста, повдига го високо и го хвърла зад себе си. Докато Balor се изправя, Goldberg го причаква, обръща се и ...

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 LANrwkl


A GREAT SPINNING BACK KICK! Balor е толкова силно зашеметен, че прави няколко крачки назад и се мята над най-горното въже. Той прави отчаяни опити да се задържи, но по всичко изглежда, че ръката му е хлъзгава и ще изпусне телесната си маса. Дали това е краят за The Demon King? Ще успее ли Goldberg да запише нова елиминация в книгата си тази вечер?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty23/1/2022, 00:48

GOOOOLDBERG ОТНОВО!
ОТНОВО НАПРАВИ ЕЛИМИНАЦИЯ!
BÁLOR Е АУТ ОТ МЕЛЕТО!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 14 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 14 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: