Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+30
Dimarata
FreeRiver
Агента от Сливен
Mr. 305
Yuliyan
bultras
The "1948" One
Chris Wolf BG
ne sum darka
GOAT
The Pharaoh
Cherveniqt Koshmar
BarsakaMadafaka
LegitBo$$
Ziggler
Nina
Blue Justice
Cekoki 2.0
monday_night_messiah
mr_enchev
Cekoki
Skrolins
Independent
The Machine Gun
Diamond Cutter
Charles Robinson
Shizo
Slavchov15
JohnnyZ
Scroller
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Cekarlito
New User
New User
Cekarlito


Join date : 30.05.2021
Posts : 21

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 EmptyНед Яну 23, 2022 12:49 am

CODY RHODES, STEVE AUSTIN, JOHN CENA, THE ROCK, GOLDBERG, BRYAN DANIELSON! ОСТАНАХА САМО ШЕСТИМА ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ СУПЕРЗВЕЗДИ НА КОМПАНИЯТА НА РИНГА, А САМО 1 ЩЕ ПОЛУЧИ ЗАВЕТНАТА НАГРАДА - ГЛАВНИЯТ ДВУБОЙ НА PAIN! НАПРЕЖЕНИЕТО Е ОГРОМНО, А ШЕСТИМАТА ДУШИ ЗАПОЧВАТ ДА СЕ ИЗПРАВЯТ НА КРАКА! ЦЯЛ ТЕКСАС СЪЩО Е НА КРАКАТА СИ И Е НАСТРЪХНАЛА ОТ ГЛАВАТА ДО ПЕТИТЕ, ЗА ДА НАУЧИ НАЙ-ВАЖНИЯТ ОТГОВОР - КОЙ ЩЕ Е ГОЛЕМИЯТ ПОБЕДИТЕЛ? Шестимата души са вече на крака и започват да се гледат на кръв, как ли ще се атакуват и какво ще се случи? Нека да видим... Danielson пристъпва смело напред, НО ЧАКАЙ?! КАКВО СЕ СЛУЧВА, ДЯВОЛ ДА ГО ВЗЕМЕ?!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 KFkHsMq

ТОВА... ТОВА СА БИВШИТЕ ОТБОРНИ ШАМПИОНИ - CHRIS MASTERS И CARLITO, КАТО MASTERS АТАКУВА DANIELSON В ГРЪБ, НО „THE AMERICAN DRAGON“ МУ ПРОТИВОДЕЙСТВА, ДОКАТО НЕ ПОЛУЧАВА ТЕЖЪК УДАР, ПОСЛЕДВАН ОООООТ... DDT FROM „THE CARIBBEAN BAD APPLE“! ЗАЩО?! ЗАЩО СА В ТОЗИ МАЧ, КОЙ ГИ Е ДОПУСНАЛ И ЗАЩО... ЗАЩО НАПАДАТ САМО BRYAN DANIELSON? ОСТАНАЛИТЕ НЕ СМЯТАТ ДА СЕ ПРИТИЧАТ НА ПОМОЩ, ТОВА ТЯХ ГИ УСТРОЙВА... CHRIS MASTERS НЕ ГУБИ ВРЕМЕ И ВЕДНАГА УЛАВЯ DANIELSON В...

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 VGtBHLT
THE MASTERS LOCK~!!!

СТИГА, СПРЕТЕ, ДОСТАТЪЧНО! НЯКОЙ ДА СЕ НАМЕСИ, ТЕ ДОРИ НЕ УЧАСТВАТ В ТОЗИ МАЧ! ЩЕ УСПЕЯТ ЛИ ОБАЧЕ ДА ПОСТИГНАТ СЯКАШ ЦЕЛТА СИ?! BRYAN DANIELSON ПРЕМИНА ПРЕЗ МНОГО, ТОЙ ПОКАЗА РАЗЛИЧНОТО СИ ЛИЦЕ ТАЗИ ВЕЧЕР, НО СЯКАШ ТЯЛОТО МУ ОТКАЗВА ДА СЕ БОРИ, А САМО СЪС СЪРЦЕ НЯМА КАК ДА СЕ СЛУЧАТ НЕЩАТА... ТОЙ ИЗПАДА В НЕСВЯСТ! MASTERS И CARLITO ГО ХВАЩАТ ПО НАЙ-БЪРЗИЯ НАЧИН И СЕ ОПИТВАТ ДА ГО ЕЛИМИНИРАТ! TEXAS И 64 000 ЗАЛА СЕ ПРЪСКАТ ОТ ОСВИРКАВНИЯ, УСПЯХА ЛИ ДВАМАТА КУЧИ СИНОВЕ ДА ИЗПЪЛНЯТ ТОВА, ЗА КОЕТО СЕ НАМЕСИХА ТАЗИ ВЕЧЕР?

GOAT, Dimarata and Teodosiy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 557

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 EmptyНед Яну 23, 2022 12:50 am

ФЕНОВЕТЕ ПСУВАТ! ЧУВАТ СЕ ПСУВНИ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
CARLITO И CHRIS MASTERS ПРЕЦАКАХА BRYAN!
ТОЙ Е АУТ! ИДОЛА НА ФЕНОВЕТЕ Е АУТ! ТОЙ Е АУТ!
ОСТАНАХА САМО ПЕТИМА! НЕ Е ВЪЗМОЖНО ТОВА!
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1052
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 EmptyНед Яну 23, 2022 1:04 am

Не останаха много, дами и господа! На ринга остават само най-залужилите от всички и битката става все по-напрегната с наближаването на финала! На ринга само няколко атлета, които доказаха пред целия свят, че са върха на тази индустрия и сега ще решат всичко помежду си. Имаме Голдбърг, който е непобеден от идването си, имаме Скалата, който е бивш Световен шампион, имаме Сина, който също е бивш Световен шампион, имаме Ледения Стив Остин, един от коравите кечисти, също така имаме и Global шампиона, който е безспорния терминатор, който влезе под номер 1 и въпреки всичко успя да се добере до последните оцелели. Битката ще се реши между тези мъже и те знаят че всеки един от тях има своя шанс и просто трябва да го грабне. Голдбърг към момента е машината за елиминации, като прави дори по 2 наведнъж и гази всичко, което се изпречи на пътя му. Той изглежда като най-изявения фаворит, но никой от останалите не е достигнал до тук случайно и не бива да бъде подценяван. Коуди Роудс на свой ред пък тази вечер доказа от какво е направен и освен че спечели индивидуалния си мач по-рано през деня, влезе в мелето под номер 1 и остана в последните оцелели. Това е нещо наистина УНИКАЛНО! Сега на ринга битката се води между Голдбърг и Скалата, които се налагат в единия от ъглите, докато на срещуположния ъгъл боя се разиграва между Ледения и Сина. Ледения има надмощието и го налага доста серизоно, докато в центъра на ринга Сина е срещу Коуди Роудс и обработва тялото му, след което го хваща и започва да влачи към единия от ъглите, където да опита да го вдигне, за да го прехвърли над третото въже. Това упражнение изглежда невъзможно имайки предвид умората на Сина, но той въпреки всичко с доста усилия успява да направи така, че Коуди да бъде качен на третия обтегач и сега вече може да се пробва поредната елиминация. Сина се качва при своя персонален опонент, но Коуди се бори! Той се задържа и започва да забива лакти и крошета в главата на пехотинеца, след което и двамата сядат на третия обрегач и Роудс ще опита нещо изключително рисковано. Той хваща своя персонален съперник през главата и минава зад него, след което поглежда отвъд бойното после, след това към центъра му иии...INVERTED SUPLEX!!! Брутален ход от страна на Роудс, който смазва Сина, но вече срещу него е Ледения, който без да губи време го хваща през крища и го мята на суплекс. Следващия, който ще полети обаче е именно Остин, който отнася саблен удар от Скалата, който пък на своя ред получава big boot от Голдбърг, който сега вдига Сина и започва да обработва именно него, като го запраща в ъгъла, където започва да го налага с мощни ритници. През това време Скалата и Остин решават да работят в екип и да пробват да изхвърлят Коуди, който обаче се законтря за най-долното въже и въпреки че бива ритан силно от двамата си съперника, се държи като удавник за сламка и не пуска за нищо на света. Това изнервя допълнително Скалата и Ледения, които от работа в екип преминават в караница, която прераства в бой помежду им и те започват да се налагат бясно в центъра на ринга, колкото сили имат и съвсем забравят в какъв мач са и че около тях има и други хора, които не им мислят доброто. Двамата се смилат от бой и се разхождат из целия ринг докато се налагат. Така неусетно те отиват в ъгъла, където е Голдбърг и двамата се блъскат в него. Той изобщо не е очарован от това и моментално се нахвърля върху двамата и битката сте превръща от дуел в тройна заплаха. Голдбърг е най-мощния от тях и започва да взима надмощието, нанасяйки ритник в корема на Скалата, след което го заислва с главата напред право в тялото на Ледения и двамата се разбиват един в друг. Това дава страхотно предимство на Голдбърг, който хваща Скалата, след което го тръшва мощно и го вдига, след което го пуска отвъд въжетата и дори не поглежда какво става. Скалата се задърcа на ръба на ринга, а Голдбърг се връща вътре и бива отнесен от мощен drop kick от страна на Сина. В този момент Коуди се връща в битката и връхлита върху Джон с Pump Kick! ТОЙ СЕ ОГЕЛЖДА И ВИЖДА КАК НА РЪБА НА РИНГА ОТ ВЪНШНАТА МУ СТРАНА Е СКАЛАТА. КОУДИ СЕ ЗАСИЛВА, ОТСКАЧА ОТ ВТОРОТО ВЪЖЕ И ЗАБИВА...

Beautiful disaster!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 LqkA9cx

Излетя ли Скалата?! Това ли е края на неговото участие?!

Teodosiy харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 557

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 EmptyНед Яну 23, 2022 1:04 am

КАКВОООООО?
CODY RHODES ЩЕ ЕЛИМИНИРА ЛИ СКАЛАТА?
КАКВООООО? КАКВООООООО?? ДАААА! ДААА!
THE ROCK Е ЕЛИМИНИРАН! СКАЛАТА Е АУТ!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6440
Age : 21

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 EmptyНед Яну 23, 2022 1:14 am

КАКВОООО? THE ROCK Е АУТ! CODY RHODES ЕЛИМИНИРА "THE GREAT ONE" ОТ МЕЛЕТО! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ НА ТОВА, КОЕТО ВИЖДАМ... НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ, ПРОСТО! ЕДИН ОТ ФАВОРИТИТЕ В МЕЛЕТО БЕШЕ ЕЛИМИНИРАН, А GLOBAL ШАМПИОНА ВСЕ ОЩЕ Е В МЕЛЕТО! Той излезе под номер едно и се държи. Rhodes прави уникален Road To Pain мач. Наистина мелето се получава много добре. Феновете са на крака и трепнат в очакване на това, което ще стане сега! НЕ МИГАЙТЕ, ЗАЩОТО МОЖЕ ДА ИЗПУСНЕТЕ НАЙ-ВАЖНИТЕ МОМЕНТИ! AUSTIN, GOLDBERG, RHODES И JOHN CENA! Какви имена. Austin и Cena се налагат, както и Goldberg и Cody Rhodes. Усещам, че скоро ще има нова елиминация. 'Stone Cold' взима надмощие срещу John Cena. Austin го засилва към обтегачите, а John се удря в тях и се връща към "The Rattlesnake"... А СЛЕД ТОВА СЛЕДВААА... САБЛЕН УДАР! Умората в участниците си личи. Те не могат да издържат. Феновете са доволни от мелето, въпреки че преди малко Bryan Danielson беше елиминиран. Феновете не останаха в много приятен вкус. Но защо се намесиха е въпроса? Защо имаше намеса от Carlito и Chris Masters? Въпрос на който ще трябва да си отговорим в близкото бъдеще... John Cena се изправя и веднага бива ударен от "The Rattlesnake"! Goldberg през това време се опитва да махне Cody Rhodes, който държи от самото начало. ЩЕ ГО МАХНЕ ЛИ? НЕ, RHODES СЕ СПАСЯВА! ТОЙ ЗАБИВА ENZUGIRI! Шампиона се спаси. Не е за вярване. Cody Rhodes все още е в мелето. ОБАЧЕ ВИЖТЕ КАКВО СТАВА ПРИ JOHN CENA И 'STONE COLD' STEVE AUSTIN! CENA ГО ВДИГА НА РАМЕНЕТЕ СИ, ТОЙ СЕ ОПИТВА ДА ОТИДЕ ДО ВЪЖЕТАТА И ДА ГО МАХНЕ! НО НЕ! AUSTIN СЕ СПАСЯВА, СЛИЗА ОТ РАМЕНЕТЕ НА JOHN И ВЕДНАГА ГО УДРЯ В ТИЛА, А СЛЕД ТОВА ГО ЗАСИЛВА КЪМ ВЪЖЕТАТА, НО JOHN МУ ОТВРЪЩА ЧРЕЗ SHOULDER TACKLE! STEVE AUSTIN ПАДНА НА ПОДА И ОТИВА КЪМ ВЪЖЕТАТА, КЪДЕТО CENA ОТИВА... ТОЙ СЕ ОПИТВА ДА ГО ЗАСИЛИ, САМО ЧЕ STEVE AUSTIN REVERS-ВА И ЗАСИЛВА JOHN НА СВОЙ РЕД... СЛЕД ТОВА AUSTIN ОПИТВА CHOP, НО JOHN ЗАЛЕГНА, САМО ЧЕ ПРИ СЛЕДВАЩОТО НЕ УСПЯ ДА СЕ СПАСИ!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 5ZUJIf9

LOU THESZ PRESS!!

AUSTIN ГО СПУКА ОТ УДАРИ В ГЛАВАТА, JOHN CENA Е В НЕСВЯСТ, А STEVE AUSTIN ГО ИЗПРАВЯ НА КРАКА И ГО ЗАСИЛВА НАД ВЪЖЕТАТА! ДАЛИ ИМАМЕ ЕЛИМИНАЦИЯ? ДО ТУК ЛИ Е "BIG MATCH JOHN"?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 557

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 EmptyНед Яну 23, 2022 1:14 am

НЕ! AUSTIN НЕ УСПЯВА!
ТОЙ ОСТАВА В МЕЛЕТО!
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2279
Age : 31

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 EmptyНед Яну 23, 2022 1:27 am

МИЛИ БОЖЕ! СТОУН КОЛД СЕ ОПИТА ДА ОТСТРАНИ СИНА НО СИНА ОСТАВА В МЕЛЕТО ДАМИ И ГОСПОДА! ОСТИН СИ МИСЛЕШЕ ЧЕ ДЖОН Е В НЕСВЯСТ НО ДЖОН ВСЕ ПАК УСПЯВА ДА СЕ ВЪРНЕ В МАЧЪТ! СВЕЖДАМЕ МЕЛЕТО ДО 4-МА! КОУДИ - ОСТИН - СИНА - ГОЛДБЪРГ!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Giphy

КОУДИ ОСТИН И СИНА СА НА РИНГА! ТЕ СЕ СПОГЛЕЖДАТ КОНФРОНТАЛНО! СТОУН КОЛД КАКТО И КОУДИ РОУДС ПОЧВАТ ДА НАЛАГАТ ДЖОН СИНА! ПУБЛИКАТА ЩЕ ИЗБУХНЕ НО ТЕ ЗАСТАВАТ НА СТРАНАТА НА "THE FRANCHISE"! ТЕХНИЯ ИДОЛ! НЕ СЕ ДАВАЙ, ДЖОН! РОУДС И ОСТИН СЕ ПРОБВАТ ДА ЕЛИМИНИРАТ СИНА ЕДНОВРЕМЕННО! РОУДС И ОСТИН ДЪРЖАТ СИНА ЗА ДВАТА КРАКА И СЕ ПРОБВАТ ДА ГО ОТСТРАНЯТ ОТ ТОЗИ МАЧ! ДЖОН СЕ ДЪРЖИ СЪС ЦЯЛАТА СИ ВОЛЯ! ГОЛДБЪРГ СЕ ЗАДАВА НА ПОМОЩ! Голдбърг погва Остин а след него също погва и Коуди Роудс. РОУДС ПРАВИ ПАДАЩ ЛИСТ НА ГОЛДБЪРГ! ГОЛДБЪРГ ЗАЛИТА НАЗАД! ЛЕЛЕ МАЙКО! Сина прави Clothesline с който поваля Роудс на тепиха. И Остин също се съвзема като забожда ритник на Сина. След това Остин се пробва да направи Стъннер на Джон! Остин е фаворитът в това меле и всички го уважават но той не успява да нанесе Стъннера на Джон! Джон контрира избутвайки Остин в Коуди Роудс който прави Neckbreaker на Остин! Джон Сина погва Роудс като му прави One Handed Bulldog! Роудс е в близост до въжетата и това е опасно за Сина! Джон обаче е паднал, а за да се направи елиминация трябва да се прехвърли кечистът над 3-тото въже! Роудс се приближава към Сина но Сина забожда ритник в стомахът на Роудс. Сега Сина запраща Роудс към въжетата. Роудс се оттласква от въжето към Сина. Джон прави BACK BODY DROP НА РОУДС, ПОЧТИ ИЗХВЪРЛЯЙКИ ГО ОТ РИНГА! ИЗВЕДНЪЖ ОТ НИЩОТО ГОЛДБЪРГ ОТ ЕДНИТЕ ВЪЖЕТА ТРЪГВА ДА ТИЧА КЪМ ДЖОН КОЙТО КОНТРИРА С РИТНИК! ГОЛДБЪРГ СИ МИСЛЕШЕ ЧЕ ЩЕ ЕЛИМИНИРА ДЖОН! ТОЙ СЕ ЗАДАВА ОБРАТНО ЗА ДЖОН КОЙТО ГО СГРАБЧВА И СЕ ПРОБВА ДА ГО ИЗХВЪРЛИ ОТ РИНГА:

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Giphy
FU!

СИНА СЕ МЪЧИ ДА ИЗХЪРЛИ ГОЛДБЪРГ ОТ РИНГА С "FU"! КОРИГИРАНЕ НА ОТНОШЕНИЯТА! ИМАМЕ ФИНИШЕР! СИНА СЕ МЪЧИ ДА ОТСТРАНИ ГОЛДБЪРГ! "THE ENIGMA" Е МОЖЕ БИ НАЙ-ОПАСНАТА ЗАПЛАХА В МОМЕНТА, ЗАПЛАХА ЗА КОЯТО СЕ ИЗИСКВА САМО СУПЕР-СИЛА КАТО ДЖОН ДА ОТСТРАНИ! ЩЕ ЕЛИМИНИРА ЛИ СИНА БИЛЛ ГОЛДБЪРГ СЪС СВОЯ ЗАВЪРШВАЩ ХОД - FU?
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 557

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 EmptyНед Яну 23, 2022 1:29 am

СИНАА.... СИНА.... ДААА! ТОЙ ЕЛИМИНИРА ГОЛДБЪРГ!
ТОЙ ЕЛИМИНИРА ГОЛДБЪРГ! НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ!
ОСТАВАТ САМО ТРИМА! ОСТАВАТ САМО ТРИМААА...
RHODES - AUSTIN - CENA!
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1052
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 EmptyНед Яну 23, 2022 1:35 am

Топ 3 в мелето е ясен, дами и господа! Коуди Роудс, Сина и Ледения Стив Остин в битка помежду си за светия граал! Победителя от тези тримата големи мъже ще отиде в мейн евента на PAIN, където ще се изправи срещу Световния шамион в мач за Световната титла. Ледения атакува Коуди и му нанася няколко силни удара, след което му забива Sleeper hold! Коуди бива запратен в ъгъла да ближе рани и сега Ледения се изправя очи в очи с Cena, докато Роудс лежи на пода и събира сили, докато двамата се споглеждат свирепо и е време за битка! Двамата дискурират нещо, след което посочват лежащия Global шампион, след което кимват одобрително с глава и се насочват именно към него. Двамата се надвесват над него, след което го издигат нагоре и му забиват двойно DDT! Американския кошмар е разбит и малко му остава да бъде елиминиран. Задружните усилия може би ще дадат резултат, но гледайте какво се случва. Cena хваща Ледения за ръката, след което го засилва към въжетата и го засреща с big boot право в лицето. Той е единствения на крака от всички в момента и поглежда тримата лежащи на ринга, след което посочва логото на PAIN, след което отново насочва вниманието си към тримата си съперници. Той трябва да реши кой да опита да изхвърли и учудващо това е Ледения, а не Роудс! Явно Cena е решил да остави лесното за накрая и се насочва именно към Ледения. Той го вдига и го запраща в единия от ъглите, където му нанася множество ритници в тялото. Cena проявява жестокост и не спира да нанася ритници по своя персонален съперник, които го изстощават още повече. Той продълaжва да натиска в търсене на победата и нанася все по-тежки удари на Остин. Той е в много тежко положение, докато Коуди се добира до срещуположния ъгъл, където сяда и започва да събира сили за това, което престои. А то е само едно, финалната права пред така жадуваната победа! Тя вече се вижда много ясно и отчетливо и той знае много добре как е успял да стигне до тук от номер 1 и сега събира сили, възползвайки се от факта, че другите двама изобщо не се занимават с него. Cena запраща Ледения в цетъра на ринга, където забива мощен саблен удар и поваля Остин. Следващата стъпка на Cena, e PowerSlam! Остин обаче обръща нещата в своя полза и забива...STUN GUN! AUSTIN РАЗМАЗА CENA И МОЖЕ БИ ЩЕ ГО ЕЛИМИНИРА. ТОЙ ГО ПРИТИСКА ДО ВЪЖЕТАТА, НО ВИЖТЕ РОУДС! ТОЙ СКАЧА НА КРАКА И АТАКУВА STONE COLD, ЗАБИВАЙКИ МУ DROP KICK, СЛЕД КОЕТО ГО ЗАПРАЩА В ЪГЪЛА, КЪДЕТО СЕ РАЗМАЗВА. КОУДИ ВЕДНАГА ПРЕМЯТА СИНА НАД ТРЕТОТО ВЪЖЕ, НО ДЖОН СЕ ЗАДЪРЖА! КОУДИ ОБАЧЕ Е НЕПРЕКЛОНЕН И ОТНОВО ЗАБИВА...BEAUTIFUL DISASTER!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 63XU47q

Успя ли Коуди да извърши втора поредна елиминация по един и същи начин?! До тук ли беше Сина?!

FreeRiver харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 557

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 EmptyНед Яну 23, 2022 1:35 am

СИНА Е АУТ! КАКВО СТАНА?
КАКВО СТАНА? СИНА Е АУУУТ!
ОСТИН СРЕЩУ РОУДС!
ОСТИН СРЕЩУ РОУДС!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 15 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: