Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+30
Dimarata
FreeRiver
Агента от Сливен
Mr. 305
Yuliyan
bultras
The "1948" One
Chris Wolf BG
ne sum darka
GOAT
The Pharaoh
Cherveniqt Koshmar
BarsakaMadafaka
LegitBo$$
Ziggler
Nina
Blue Justice
Cekoki 2.0
monday_night_messiah
mr_enchev
Cekoki
Skrolins
Independent
The Machine Gun
Diamond Cutter
Charles Robinson
Shizo
Slavchov15
JohnnyZ
Scroller
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
АвторСъобщение
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 663
Age : 22

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty22/1/2022, 15:05

И ПОД НОМЕР 17 В МЕЛЕТО ВЛИЗА…


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 AM-JKLVgJOJny3uyTx4uJxsQEYFa2J3sz2PAh_T_-wILMI7oE5UQ0eaKHAzUw1m13168MVP3DqAqd0EUi3l1JMkaQZoOD6_766iGMM1iCAKUruFsZis8FMbaM1VNvlj1DeLyr-bDCI7hgnE8QTMgixuGyrks=w320-h180-no

ВЛИЗА FINN BALOR, УВАЖАЕМИ ЗРИТЕЛИ! Той е човекът, който се появява под номер 17 в тазгодишното меле! След като “The Demon King” Finn Balor си свърши работата със Sami Zayn по-рано тази вечер, сега се включва в Road to Pain Rumble мача! Finn Balor не е в демонския си вид, което е леко учудващо, защото за мача си с Zayn се появи именно с характерния за “The Demon King” bodypaint. “The Prince” напредва по рампата като изглежда че не бърза особено. Той оглежда залата, след което прави бърз taunt и маха своето яке. Finn Balor го оставя на земята и сега вече се втурва към бойното поле, за да се включи към екшъна. Участник номер 17 се включи в мача…

FINN BALOR ВЛИЗА В МАЧА С ГРЪМ И ТРЯСЪК! Той се насочва към Mark Henry, който току-що осъществи елиминация! Henry замахва с огромната си ръка, но Balor минава под нея и продължава напред към въжетата. Finn Balor се оттласква от тях и забива силен Dropkick на Mark Henry. Този огромен човек не пада! Henry обаче се замая все пак от този удар и залитна назад, стигайки до въжетата. Силно включване от "The Prince"! Сега Finn Balor отива до Mark Henry, а в същото време идва и Kane. Двамата ще се опитат да го елиминират... Всъщност тримата, защото се включва и Sasha Banks! Ще успеят ли да елиминират гиганта?!

FreeRiver харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty22/1/2022, 15:06

ДОВИЖДАНЕ, "БОЙНО ШАСИ"!! Хенри се ядосва много, най-вече на Саша... Но тя е тук, за да печели! Ха-ха-ха! Балър пък влезе с гръм и трясък!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 663
Age : 22

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty22/1/2022, 15:17

Невероятна работа в екип от старите познайници Finn Balor и Kane, и разбира се Sasha Banks! Тя определено оставя своя отпечатък в мелето! Сега тя се отдърпва настрани, защото Kane забива силен шамар на Finn Balor, с който почти го събаря на земята. Finn Balor започва да се отдалечава, но тази вечер няма къде да избяга, а Kane определено има да си връща за загубата от “The Prince”. Kane преследва Finn Balor, но изведнъж от нищото изскача Cody Rhodes и се нахвърля на “The Big Red Monster”. Към него се включва и Finn Balor и заедно започват да налагат чудовището. Всеки се е заел с някой и го обсипва с удари в различни части от ринга. Битката е ожесточена, а предстои да се появят още 13 човека. Finn Balor и Cody Rhodes с задружни усилия свалиха на земята Kane, но сега заедно го изправят. Rhodes хваща Kane, а Finn Balor се обръща и.. БИВА СВАЛЕН НА ПОДА ОТ CHRISTIAN С ЗВЕРСКИ УДАР В ЛИЦЕТО! ТОВА ДОЙДЕ ОТ НИЩОТО! Сега Christian се засилва към Kane, който обаче се измъква от ръцете на Rhodes и забива Big Boot на Christian. Още един човек се озова на земята! Kane се обръща и към Cody Rhodes, но отнася ритник в корема, след което и удар по гръбнака. Cody Rhodes започва да набира инерция, но трябва да си държи очите отворени, защото всеки момент може да бъде нападнат от някой друг участник в мелето. Той се оглежда, обаче не достатъчно добре, защото Dolph Ziggler го атакува в гръб и го поваля на тепиха. Моментално след това Ziggler отива в ъгъла и се качва на средния обтегач. В ъгъла е и Finn Balor! Той започва да се изправя, а Ziggler не обръща никакво внимание, тъй като е зает с това да се перчи. Finn Balor се изправя, вижда Ziggler и забива…

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 AM-JKLWpvO88qkmqA8EGVgPIsf-MWw6SzVJ_hfkuFsIF6TQ0udWDYPPRflItMl7WvuMCN4P8Z9_3Sdz1Dl5ADRmLKDcrucqezbiF054EbBZdoT_1YRZB1a14rpCtC0_E5RH7fXvpk19RDMIDO26pTf_3PmYu=w320-h180-no

СТРАХОТЕН ENZUIGIRI KICK! DOLPH ZIGGLER ЗАГУБИ БАЛАНС, ТОВА ЛИ Е КРАЯ ЗА НЕГО?!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2918

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty22/1/2022, 15:18

ТОЗИ ЗИГЛЪР Е КАТО КОТКИТЕ С 9 ЖИВОТА..
ЯВНО СА МУ ОСТАНАЛИ ОЩЕ, ЗАЩОТО ОСТАВА В МАЧА!
ВРЕМЕ Е ЗА НОМЕР 18!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty22/1/2022, 15:28



3... 2...1 ... BEEEEEEEEP!
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 UXcH2ya

„The Ring General” е тук! Той е под номер 18 в мелето. Човекът който го срази по-рано тази вечер стои още в ринга и то от номер едно. УОЛТЪР ще иска да върне на Коуди Роудс за случилото се. Той го победи с Figure 4 Leglock.. Генералът бива придружен от своите,но те остават назад, а той започва да тича към ринга и веднага скача на Коуди Роудс и иска да му отмъсти!
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 663
Age : 22

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty22/1/2022, 15:36

УЧАСТНИК НОМЕР 18 Е WALTER! Още един човек с огромни размери стъпва на бойното поле! След неуспешният опит за елиминация, Finn Balor сега се втурва към Walter, който се беше заел с Cody Rhodes, и му забива няколко поредни Forearm Smashes, но Walter го хваща за главата и му забива Headbutt. “The Prince” е на земята, защото си избра грешния човек. Walter се справи с Balor много бързо и сега се сблъсква с Big Show. Започва размяна на юмруци между двамата огромни мъже, която размяна приключва бързо в полза на Walter. Той успя да вземе преднина и нанесе поредица от удари по главата на съперника си, с което го зашемети. Сега обаче става неприятно за Walter! Adam Cole и Diamond Dallas Page се оттласкват едновременно от въжетата, запътват се към Walter и го повалят с невероятен двоен ритник в гърдите! Много често в такъв вид мачове виждаме как участниците си помагат, но това винаги е за кратко, защото тук всеки играе за себе си. Тук няма място за приятелства! Изглежда Cole и DDP ще поработят още малко заедно, защото сега се нахвърлиха върху Christian Cage с юмруци и ритници в корнера. Сега обаче те биват спрени от Ric Flair. Старчето първо хваща Adam Cole и го запраща в противоположния корнер, а след това с Clothesline събаря и DDP. ДА, ТОЗИ ЧОВЕК ОЩЕ СИ ГО БИВА ВЪПРЕКИ ГОДИНИТЕ! Ric Flair обаче не се задържа дълго на крака, защото го атакува Finn Balor. “The Prince” заби втори Dropkick в мача и събори ветерана. Finn Balor застава на едното си коляно и обсипва с удари Ric Flair в продължение на около 10 секунди, след което решава да го изправи. Finn Balor хваща Ric Flair и тръгва към въжетата…

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 AM-JKLU1n0HEbH4HbJy00isIsNc-QKUJwrd1Q0B-sprFclqjU9xyLn8DDjlHv_8Q6rkB7TaMSh0H0Q4k2moFa3UXDceWzxTMQnxEf7jCCx8149OHoo7jqerMPThxkcO2Gkni5gJsIzaDu9g3RLwIXRKyFPgg=w320-h180-no

ЩЕ ИЗХВЪРЧИ ЛИ ОТ МАЧА RIC FLAIR?! ТОВА ЛИ Е КРАЯТ НА НЕГОВОТО УЧАСТИЕ…
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2918

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty22/1/2022, 15:37

ТОВА ЩЕ Е ЕПИЧНО! НОВОТО ПОКОЛЕНИЕ ДА ИЗХВЪРЛИ СТАРОТО..
СВЕТКАВИЦАТА УСПЯВА ДА СЕ ХВАНЕ НЯКАК СИ ЗА ВЪЖЕТАТА И ОСТАВА В МАЧА!
ВРЕМЕ Е ЗА НОМЕР 19!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty22/1/2022, 15:38


Ladies and gentleman, Entrant Number 19! He is ,, The Switchbalde" JAY WHITEEEE!!

ご列席の皆様、エントリーナンバー19!彼は、、 The Switchbalde "JAY WHITEEEE !!


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 AM-JKLX8xVYj5jtMZudhzvBYYmd4zXKfWpDnLygdHhF-Ur0V_zhqmdtV_eQwoneWkvdaRzBp5raK4vTSjUMhJP9_uFSXxsUdKOH4EbC2VUIvugn4qclcKkuC04Qo-UKay1X0-DKLlBOHvJKDORPr0_Ky7IRA8Q=w300-h169-no?authuser=0

Michael Cole: Ето, че излиза и номер 19 в мелето,а именно ,, The Switchblade" Jay White!! Това е първия Road To Pain Rumble мач в кариерата на Jay в TNW и той ще гледа да се възползва максимално от шанса си да си гарантира мач за световната титла на най-голямото събитие на TNW - PAIN! Виждате колко изморени борци има в ринга и Knife Pervert има шанса да прицели, който си поиска. Дали killer instinct-a на ,, King Switch" ще му помогне да елиминира всички и да запише името си в историята с предишните победители в RTP Rumble мача? Ако новозеландеца успее да оцелее срещу всички останали и си гарантира победата, то това ще е едно от най-големите постижения в кариерата му на професионален кечист!

White веднага напада всеки, който види и започва яростно да ги налага. Новозеландеца веднага започва да налага Балър, той веднага го грабва и го праща в срещуположния ъгъл след това се засилва и поваля ирландеца с мощен падащ лист. Сега е ред на ,, The Big Red Monster" да бъде атакуван от ,, Switchblade", защото двамата имат сметки за разчистване. Погледнете ги как се пребиват като животни и не задържат нищо, а с цялата си енергия и агресия се муатят като зверове. Обаче никой не вижда Коди Роудс, който напада новозеландския борец в гръб и сега той ще опита да атакува Кейн, но гигантът го поваля с огромен ботуш в лицето и фокусът на братът на Гробаря е върху неговия кръвен враг, който се е опрял на въжетата. ,, Big Red Machine" се засилва, но White заляга и Кейн е над третото въже, но дали е елиминиран?
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2918

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty22/1/2022, 15:40

ТОВА ЩЕШЕ ДА Е УНИКАЛНА ПОЯВА НА WHITE И ТЯ Е УНИКАЛНА, НО
НЯМАМЕ ЕЛИМИНАЦИЯ! КЕЙН ОСТАВА...
WALTER ИМА КАКВО ДА КАЖЕ ПО ВЪПРОСА СЕГА!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty22/1/2022, 15:53

WALTER СЕГА ИЗГЛЕЖДА КАКТО ВИНАГИ ЯДОСАН, НО НЕ ЗНАЕ И ТОЙ НА КОГО! Big Daddy Valter е гневен винаги на света, а погледа му може да те секне във всеки един момент. Jay White пък от своя страна за малко щеше да направи на пръв поглед изненадваща елиминация на Червената машина. Всички знаем, че Кейн просто е едно от най-големите чудовища стъпвали на този ринг, а сега той се изправя очи в очи с един друг гигант. Кейн гледа право в очите Walter! Big Van Walter усеща, че Кейн е раним в момента, а Walter е същински хищник, който усетили, че жертвата му е ранима няма да мисли и ще атакува! Gha-cha-ping забива светкавична пържолка, която дори човек като Кейн му е трудно да понесе! Ric Flair като някакъв радио предавател чу тази звучна пържола и отива към Walter и му показва как се прави! Само, че този австриец явно не усеща болка, а дори се радва като същински психопат.. От какво е направен този изрод бе! Walter се смее, а след това забива няколко пържоли на Flair, а след това го поваля с жестока глава.. Светкавицата е виждал какво ли не, но явно този човек го изненада! Доста сериозен брой куп хора има това бойно поле.. Буквално не се знае какво се случва и е много трудно да се фокусираме върху всички мъже. Глобалният шампион, който под номер едно стартира това меле все още е тук заедно с Рик си разменя удари с Адам Коул. Изглежда доста равностоен този сблъсък, но ние нямаме време, защото сега Walter се фокусира изцяло върху Балър. Тези мъже не се познават от вчера, бъдете сигурни в това! Балър забива няколко удара, но те разгневиха още повече Уолтър, който сега забива саблен удар и едва не елиминира Фин.. Балър се задържа на ръба на ринга, но сега Walter му забива ритник! КАКЪВ БОТУШ, А ВСИЧКИ СЕ ПИТАМЕ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ ТУК..

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 SBf0unI

БАЛЪР ДАЛИ ЩЕ СТЪПИ С ДВАТА СИ КРАКА НА ПОДА ИЗВЪН ЧЕТИРИЪГЪЛНОТО БОЙНО ПОЛЕ, КОЕТО ЩЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ ФИН НЯМА ДА ИМА ШАНС ДА ОТИДЕ НА НАЙ-ГОЛЯМАТА СЦЕНА!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 6 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: