Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+30
Dimarata
FreeRiver
Агента от Сливен
Mr. 305
Yuliyan
bultras
The "1948" One
Chris Wolf BG
ne sum darka
GOAT
The Pharaoh
Cherveniqt Koshmar
BarsakaMadafaka
LegitBo$$
Ziggler
Nina
Blue Justice
Cekoki 2.0
monday_night_messiah
mr_enchev
Cekoki
Skrolins
Independent
The Machine Gun
Diamond Cutter
Charles Robinson
Shizo
Slavchov15
JohnnyZ
Scroller
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
АвторСъобщение
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 996
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty22/1/2022, 19:22

ГОЛДБЪРГ СЕ ПОЯВИ С ГРЪМ И ТРЯСЪК! ГОЛДБЪРГ Е ГОТОВ ДА МАЧКА! ГОЛДБЪРГ Е ГОТОВ ДА ПЕЧЕЛИ! КОЯ ЩЕ Е НЕГОВАТА СЛЕДВАЩАТА ЖЕРТВА? WHO IS GONNA BE NEXT? Всеки се отдалечил от него колкото се може повече, а интересното е, че през това време Томасо и Скалата продължавата да си разменят удари и не обръщат никакво внимание на това което се случва около тях. Томасо дори успя да повали Роки, който падна на земята, почна да пълзи и да се моли на Чампа да спре и да работят в екип, но за подобно нещо е трудно да си помислим. Скалата пълзи назад с надеждата да се скрие, но това е невъзможно. Оппа, какво се случи? Роки пълзеше, но не осъзнаваше какво се случва зад него. Зад него стои Голдбърг, с когото имаха вражда преди месец. Роки удари главата си в краката му и след това погледна назад, за да види своят най-голям кошмар. Бил се смее и се наслаждава на гледката. Роки е застанал между Бил Голдбърг и Томасо Чампа, а това хора, които със сигурност не го харесват. Те позволиха на Скалата да се изправи, а той им се моли да забравят за миналото и да го оставят да се бие. Томасо и Бил се погледнаха и надушвам как Скалата съвсем скоро ще приключи със своето участие на това меле. Роки е до въжетата, а това не е позиция в която искаш да се намираш. Какво ще го спаси? Jay White е отговорът на този въпрос. Той скочи на Томасо, а Роки успя да се възползва от елемента на изненадата и заби юмрук в главата на Бил и след това го запрати към един от корнерите. Jay White постъпи адски смело, но бих казал и страшно глупаво. Той трябваше да ги остави да елиминират Скалата, но явно неговата липса на опит си каза своето. Роки разкара Бил, а Томасо лежи до един от корнерите. White отива до Скалата и Роки може да му целува и двете ръце. "Шампионът на народа" дори подава своята ръка към младокът и има защо. Jay се усмихва и естествено, че ще се възползва от този момент. САМО ЧЕ СКАЛАТА ГО ИЗИГРА И ЗАПОЧНА ДА ГО НАЛАГА С ЮМРУЦИ ПО ГЛАВАТА! УДАР СЛЕД УДАР, А WHITE ИЗГЛЕЖДА Е ПОПАДНАЛ В МНОГО ТЕЖКО ПОЛОЖЕНИЕ! НЯМА КАКВО ДА ГО СПАСИ! УДАРИТЕ ГО ЗАПРАТИХА ДО ОБТЕГАЧИТЕ!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Giphy

Скалата е притиснал много жестоко Jay White и е близко до това да го елиминира. През това време таймерът започна да отброява и след 10 секунди, ще разберем кой е последния участник в това меле. Ще успее ли White да се спаси или той ще си плати затова, че реши да помогне и да се довери на Скалата?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty22/1/2022, 19:22

JAY WHITE ОБАЧЕ ОСТАВА!
ВРЕМЕ Е ЗА ПОСЛЕДНИЯ УЧАСТНИК!
НОМЕР 30... КОЙ ЩЕ Е ТОЙ?
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 22

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty22/1/2022, 19:25

ЦЯЛ TEXAS Е ПРИТАИЛ ДЪХ, СКЪПИ ЗРИТЕЛИ! TEXAS ОЧАКВА ПОСЛЕДНИЯ 30 НОМЕР, TEXAS ОЧАКВА GAME CHANGER-A НА ROAD TO PAIN RUMBLE MATCH-A... КОЙ ЛИ ЩЕ БЪДЕ ТОЙ?! ХАЙДЕ, ВРЕМЕ Е ДА РАЗБЕРЕМ! ЦЕЛИЯТ 64 000 ALAMODOME ЗАПОЧВА ДА ОТБРОЯВА ЗАЕДНО С ТАЙМЕРА:
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Lc6ZGj

Момент! Вместо да гръмне нечия музика, цялата зала започва да премигва в червено. Защо?! Дали техниците не си правят някаква шега? Дали пък това отново не е Finn Balor? Време е да получим отговор на тези въпроси! Хайде, номер 30 - времето за криене приключи, покажи се! Време е да видим кой си...

YOU'RE GONNA GET YOUR FUCKING HEAD KICKED IN!!!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 PPUQSRT

OH MY GAAAAAAAAAAAAWD, IT'S NOT DANIEL BRYAN, IT'S NOT „THE SMALL PACKAGE“, IT'S NOT „THE FULL PACKAGE“! IT'S... IT'S... IT'S „THE AMERICAN DRAGON“ - BRYAN DANIELSOOOOON! *YES! YES! YES!* ТОВА НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ, ЗА ПОСЛЕДНО ВИДЯХМЕ ТОЗИ ЧОВЕК НА ТУРНИРА GET THE SUITCASE, КОГАТО БЕ ПРЕЧУПЕН И БРУТАЛНО ИЗВАДЕН ОТ СТРОЯ ОТ БИВШИЯ ELITE ШАМПИОН - KING OSPREAY! НО ДАМИ И ГОСПОДА - ИМА ЕДНА СЪЩЕСТВЕНА РАЗЛИКА И ТЯ Е, ЧЕ ТОВА НЕ Е DANIEL BRYAN, А „THE AMERICAN DRAGON“ HIMSELF - BRYAN DANIELSON! НЕВЕРОЯТНО, ЧАКАНЕТО СИ ЗАСЛУЖАВАШЕ! ЦЕЛИЯТ ALAMODOME Е НА КРАКА И ВСЕКИ МОМЕНТ ЗАЛАТА ЩЕ БЪДЕ СРИНАТА ДО ОСНОВИ, ЗАЩОТО ДОБРЕ ПОЗНАТИТЕ YES CHANTS СА ОТНОВО В ХОД! НО СЯКАШ ТОЗИ ПЪТ НЯМА ДА ГИ ВИДИМ ОТ BRYAN DANIELSON, ЗАЩОТО ТОЙ ПОКАЗВА НОВОТО СИ ЛИЦЕ И ЧЕСТНО ДА СИ ПРИЗНАЯ - SHIT JUST GOT REAL!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 ZzDF9nK
Crowd signing his theme and the YES-chants all over the place!

Боят настана, драги зрители на Total Nonstop Wrestling! Напук на всичко и всички, той отново е тук! Виждате, че започва да се качва на обтегачите, а нито един от участниците в ринга не смее да му се нахвърли и да го елиминира веднага! С огромен кураж, огромна смелост и напълно различен поглед от този на Daniel Bryan, Bryan Danielson изглежда готов да покори RTP Rumble Match-a, за да стигне до главния мач на PAIN и да се превърне в лицето на тази компания още в завръщането си! Ето, че той вдига ръцете си нагоре, но не по начина, по който го познаваме - с YES chant-ове, които да огласят цялата зала! Да, цял Texas - и в залата, и със сигурност пред телевизорите скандира този chant в ритъма на песента! *YES! YES! YES!* IT'S TIME TO SEE „THE AMERICAN DRAGON“ BACK IN ACTION! ТОЙ СЛИЗА И ВЕДНАГА СЕ ВКЛЮЧВА В КЮТЕКА, КОЙТО СЕ СЛУЧВА НА РИНГА! Е, ЗНАЕМ ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ В RTP RUMBLE МАЧА, СЕГА Е ВРЕМЕ ДА НАУЧИМ И ОСНОВНОТО - КОЙ ЩЕ СТИГНЕ ДО ГЛАВНИЯ МАЧ НА ОБЕТОВАНАТА ЗЕМЯ - PAIN?!

GOAT and FreeRiver харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty22/1/2022, 19:34

Напрежението нараства с всяка изминала минута. И последният участник излезна под номер 30 в лицето на Даниелсън, който моментално се впусна в бой. В момента обаче камерите са се фокусирали над това как Голдбърг се запътва към Ric Flair, който не очаква нищо подобно. Суператлета го хваща за гърлото, вдига го високо във въздуха и е на път да го изхвърли над най-горното въже, демонстрирайки истинското значение на думата 'свръхчовешка сила'. Именно в този момент обаче се намесва Walter, който набива няколко юмрука в хълбука на Атлантеца и го кара да изпусне плячката си на земята. И въпреки факта, че ударите да са доста силни, те са крайно недостатъчни, за да наранят Голдбърг, макар и той вече да е физически уморен от изявата си по-рано тази вечер. Той бързо променя фокусът си, впивайки поглед в The Ring General. С бавни крачки тръгва към него, яростен поглед, адреналин в кръвта, желание за мъст. Бойните рани по тялото му бяха засегнати от атаката на новата плячка, но сякаш това само го накара да е още по-категоричен в това, което предстои да направи. Голдбърг призовава Walter да го удари и той го прави с всичка сила, но това едвам кара свръхатлета да направи миниатюрна крачка назад. Последва втори и трети удар, които съвсем не са ефикасни. Атлантецът се ядосва, той хваща The Ring General за гърлото. В този момент обаче Flair прави невъзможното като полита от най-горният обтегач и прави dropkick на Голдбърг с който го кара да отпусне захвата, да направи няколко крачки напред и да се провисне на най-горното въже. Flair и Walter започват работа в екип, те отиват до тялото на Атлантеца и с удари започват да го местят към ъгъла на ринга, където продължават тежката си офанзива. След само няколко секунди те успяват да поставят Животното от Атланта в ситуация в която не сме и предполагали, че ще го видим - те се опитват да го елиминират. Краката му се отделят от пода на квадратното бойно поле, изключително трудна задача и за двамата, но в момента се справят, ще успеят ли да го елиминират...

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 0qrDuFI


НЕВЕРОЯТНО ПРЕДИЗВИКАН ДВОЕН HEADBUTT ОТ СТРАНА НА ГОЛДБЪРГ! Той успя да забие главите на двете суперзвезди една в друга, прекъсвайки опитът им за елиминация. Те пристъпват назад, а Бил решава да се съсредоточи първо над Flair, нападайки го с невероятен clothesline, който едва не отсича главата му. Бързо виждаме как вниманието на Bill се обръща към Walter, който все още е зашеметен. Той бива подхванат за главата и поведен към противоположен ъгъл, където черепът му е разбит в най-горният обтегач. От силата на удара тялото му отскача около метър назад, което само по себе си е впечатляващо, имайки предвид големината на The Ring General, а още докато е в motion бива ударено с брутален ритник тип big boot, само че в коремната област, който го поваля на пода. В този момент погледите на 'Stone Cold' Steve Austin и Голдбърг отново се преплитат, двамата правят няколко крачки към центъра на ринга, където започват да си разменят привидно остри реплики, които за жалост камерите ни няма как да доловят. Austin има да си връща за spear-a от по-рано, който не е ясно дали бе за провокация или просто от лош късмет. Голдбърг бива ударен с шамар в лицето, което само го кара да покаже психопатът в себе си, приемайки болката с усмивка. Той призовава trash talk-ващият Austin да го удари още един път. Именно когато това е на път да се случи, 'Stone Cold' бива нападнат от White и Ospreay, докато Голдбърг понася нова офанзива от старите си познайници - Flair и Walter. Виждаме нова работа в екип от страна на дуото, те го налагат с цялата сила, която притежават. Публиката в момента е Team Goldberg, защото името му не спира да се носи из залата за пореден път тази вечер. И макар да изглежда, че ситуацията не е много благоприятна за него, то това не означава, че няма да обърне нещата в свои ръце. Голдбърг, който не спира да понася серия от удари в тялото си бива изправен до въжетата. Там всяка от ръцете му е хваната от респективните опресори и той бива запратен към противоположното въже. Когато Голдбърг се отблъсква от него обаче се случва нещо, което никой не е очаквал...

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 0OtiWZd

DOUBLE SPEAR

WALTER И Flair БЯХА ПОСЕЧЕНИ! Изглежда на Атлантецът му писна от тях, той подхваща Flair и го изправя, а след това го подпира на най-горното въже. Суператлета прави същото и с Walter. Не след дълго главите и на двамата са подхванати и те са поведени към противоположното въже... OH MY GOD, ТОЙ СЕ ОПИТВА ДА ГИ ХВЪРЛИ ЕДНОВРЕМЕННО! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ? ПРИКЛЮЧВА ЛИ ИСТОРИЯТА НА WALTER И FLAIR В RUMBLE МАЧЪТ ЗА 2022 ГОДИНА? ИМАМЕ ЛИ ДВОЙНА ЕЛИМИНАЦИЯ?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty22/1/2022, 19:35

GOOOOOOOOOOOOOOLDBERG! GOOOOOOOOOOOOLDBERG!
ДВОЙНА ЕЛИМИНАЦИЯ! BILL GOLDBERG ИМ РАЗКАТА МАЙКАТА!
FLAIR И WALTER СА АУТ!
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 22

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty22/1/2022, 19:51

WOOOOOOOOOOOW! КАКВА ДВОЙНА ЕЛИМИНАЦИЯ ОТ СТРАНА НА BILL GOLDBERG, КОЙТО ПРЕМАХНА WALTER И „THE NATURE BOY“ ОТ ДВУБОЯ! ИЗГЛЕЖДА ВЕЧЕ TEXAS ВИЖДА ЕДИН ОТ ФАВОРИТИТЕ ЗА СПЕЧЕЛВАНЕТО НА RTP RUMBLE МАЧА! Вижте обаче какво се случва зад него... Зад масивния Голдбърг застава не кой да е, а... BRYAN DANIELSON! *YES! YES! YES!* 30 КИЛОГРАМА РАЗЛИКА ЕДИН СРЕЩУ ДРУГ! Това не е за вярване, наистина ли „The American Dragon“ ще се осмели да се изправи лице в лице с Бил Голдбърг и под някаква форма да застраши своето участие в мелето? Да, Голдбърг вече се обърна към Браян и се изненадва от смелостта на Даниелсън. ДВАМАТА ЗАПОЧВАТ ДА СИ РАЗМЕНЯТ УДАРИ, А ЗАЛАТА Е НА ПЪТ ДА СЕ ПРЪСНЕ ПО ШЕВОВЕТЕ, ЧУЙТЕ ГИ САМО! *DANIELSON! GOOOLDBEEERG! DANIELSON! GOOOOOOLDBEEERG!* Кой ли ще вземе надмощие? Предвид разликата в мощта на двамата кечисти, Бил Голдбърг нанася серия от удари на Даниел, които го карат да се разклати и по този начин да застане на ръба на ринга. Нима участието му ще приключи толкова бързо?! Не! Голдбърг се засилва за Clothesline над горното въже, но Браян заляга, след което на свой ред имаме засилкааааа... CLOTHESLINE TAKEDOWN AND THAT'S VINTAGE „AMERICAN DRAGON“! БИЛ ГОЛДБЪРГ Е НА ЗЕМЯТА, А КЪМ ТОЗИ МОМЕНТ ИЗГЛЕЖДА ЧЕ DANIELSON УСПЯВА ДА СВЪРШИ БЕЗУПРЕЧНО СВОЯТА РАБОТА! Зад него обаче се задава друг огромен негов съперник като фаворит за спечелване на мача - The Rock! Той хваща Браян, като го засилва към обтегачите, но толкова яростно и силно, че Браян се озовава на пода! Ето, че временното надмощие на „The American Dragon“ бе осуетено от „The Great One“! Това е огромен момент за Rocky, който има шанс и да елиминира своя съперник! Той изправя Danielson, след което тръгва да го премята над горното въжееее... НО ОТНОВО, ВЪПРЕКИ ВСИЧКО - ТОЙ ОЦЕЛЯВА! ТОЙ ОЦЕЛЯВА, ЗАЩОТО ЗАБИВА МОЩЕН RUSSIAN LEGSWEEP НА ROCKY, А ТОВА Е ХОД, КОЙТО РЯДКО ВИЖДАМЕ В ИЗПЪЛНЕНИЕ НА BRYAN DANIELSON! НО ТРЯБВА ДА СМЕ ГОТОВИ ЗА ПОДОБНИ ИЗНЕНАДИ, ЗАЩОТО ВСЕ ПАК ТОВА НЕ Е DANIEL BRYAN... ТОВА Е „THE AMERICAN DRAGON“! Време е да разберем към кого ще се насочи сега той. Важно е да бъде внимателен и да не допуска подценяване към нито един от останалите участници в двубоя, защото може да си изпати много сериозно. Ето, че към него тръгва и „The Cleaner“ - Kenny Omega! Омега засилва Браян, но не успява да го повали, след като Даниелсън се задържа на обтегача. Това пък дава шанс на един от най-техничните кечисти да предизвика друг от най-техничните персони на ринга. Омега започва да раздава ритници в тялото на Браян, като това сякаш е именно в стила на Danielson, което предизвиква освирквания! *BOOOOOOOOO!*

DANIELSON ОБАЧЕ НЕ СМЯТА ТАКА...
И НА СВОЙ РЕД ОБЛЯГА ОМЕГА НА ОБТЕГАЧИТЕ!
ВРЕМЕ Е ЗА KICKS TO THE BODY! *YES! YES! YES!*
ОМЕГА ОБАЧЕ КОНТРИРА, СЛЕД КАТО ЗАБИВА РИТНИК В ЛИЦЕТО НА БРАЯН!
DANIELSON ЩЕ БЪДЕ ЕЛИМИНИРАН! ТОЙ Е НА РЪБА, ТОЙ Е НА РЪБА!
ОМЕГА СЕ ЗАСИЛВА, НО ИМАМЕ ИЗНЕНАДАААААА:

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 TJKDzpj
BACK BODY DROP TO THE OUTSIDE OF THE RIIIIING!

ТОВА ЛИ ЩЕ Е?! СПИПА ЛИ BRYAN DANIELSON ОМЕГА? ТОВА ЛИ Е ВСИЧКО ЗА „THE CLEANER“? ИМАМЕ ЛИ ПЪРВА ЕЛИМИНАЦИЯ ОТ СТРАНА НА „THE AMERICAN DRAGON“?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty22/1/2022, 19:52

OMEGA СЕ БИ ДОСТОЙНО, НО ОТПАДА!
KENNY OMEGA Е ВЪН! BRYAN ПРАВИ ПЪРВАТА
СИ ЕЛИМИНАЦИЯ!
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1057
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty22/1/2022, 20:02

Дами и господа, вече всички участници са на ринга, освен вече елеминираните, разбира се. Шоуто е пълно и едно е сигурно. Победителя в тази спектакъл в момента е на ринга. Всички участници вече излязоха, така че последния оцелял от тези, които са в бойното поле в момента ще бъде провъзгласен за победител. Победител, който ще се изстреля главоломно нагоре, защото тази победа над цели 29 атлети ще му осигури мач в мейн евента на PAIN срещу самия Световен шампион, а залога...Залога ще бъде именно най-голямото постижение във федерацията - Светованата титла! Влезлия под номер 30 Даниелсон господства на ринга в момента. След вихреното начало, което направи, сега свежестта му позволява да продължава да бъде господар на ринга и да продължава да мачка, всеки, който се изпречи на пътя му. Той елиминира без проблем Кени Омега и отново се връща в боя. Той е единствения, който е превзел центъра на бойното поле и раздава удари наляво и надясно. Публиката е крайно екзалтирана и всеки скандира името на своя любимец и фаворит разбира се. Освен влезналия под 30 номер Даниелсон на ринга можем да видим още куп от най-големите звезди в TNW, като Ледения Стив Остин, Скалата, Чампа, Балър, Джон Сина...На ринга също продължава да бъде кечиста, който излезе под номер 1, а именно Global шампиона Коуди Роудс, който като истински терминатор продължава да държи фронта и да не се предава. Нека обаче обърнем внимание на случващото на бойното поле в момента. Освен това, че последния влязъл в мелето участник има солидна доминация, то в единия ъгъл виждаме неравна битка и Грамадата и Роман Рейнс пребиват клетия Фин Балър, които бива налаган с мощни ритници от двамата. В срещуположния ъгъл наблудаваме цели четирима кечисти, като Скалата и Ледения налагат Чампа и Коул. Какъв сблъсък на поколенията само, в който старата школа успява да наложи волята си и да вземе превез. В другия ъгъл отново имаме неравна битка, но този път двамата кечисти са в неизгодна позиция, налагани от един. Голдбърг показва страхотна сила, надделявайки над Оспри и Сина. Единия бива налаган с ритници на пода, докато другия отнася крошета в главата. Най-интересно сякаш обаче е в последния ъгъл, където надмощието непрестанно се променя, а двамата кечисти се млатят с всички сили. Това са влезналия под номер 1 Global шампион и Крисчън, които си смеянт надмощието и се бият сякаш са кръвни врагове и нещата са на живот и смърт. Тяхната битка продължава, докато на ринга лежат още двама човека, осмелили се да атакуват Даниелсон, който ги е свалил на пода и сега се насочва заплашително към Роудс и неговия персонален съперник. Той забива мощен dropkick в главата на канадеца, който моментално бива повален на пода, след което Коуди попада в ръцете му и бива изтласкан като парцалена кукла в ъгъла, където следват мощни пържоли в гърдите. Каква мощ само от негова страна и Коуди е в доста тежко положение. Той отнася множество удари, след което го хваща за врата и е готов да приложи нещо зловещо, но вижте Крисчън. ТОЙ СКАЧА НА КАРАКА И ЗАПОЧВА ДА НАЛАГА ДАНИЕЛСОН ПО ГЪРБА И ДВАМАТА С GLABAL ШАМПИОНА СЕ ОБЕДИНЯВАТ. УНИКАЛНО! РАБОТА В ЕКИП ОТ ДВАМАТА, КОИТО СЕГА ХВАЩАТ СВОЯТА ЖЕРТВА ПРЕЗ ГЛАВАТА И ЗАБИВАТ DDT! БРАЯН Е ЗАПРАТЕН ДА ЛЕЖИ В ЪГЪЛА, А КРИСЧЪН СЕ НАСОЧВА КЪМ ГОЛДБЪРГ И ЗАПОЧВА БИТКА С НЕГО, ДОКАТО РОУДС ГО ПОГЕЖДА СТРАННО И ДОКАТО СЕ ЧУДИ КАКВО СТАНА ТОКУ-ЩО ВЕЧЕ БИВА ВРЪХЛЕТЯН ОТ ДЖЕЙ УАЙТ И WHEELER YUTA. ТЕ МУ НАНАСЯТ МНОЖЕСТВО УДАРИ, СЛЕД КОЕТО УАЙТ ГО ХВАЩА, А YUTA СЕ ЗАСИЛВА КЪМ НЕГО, ЗА ДА ГО ПОВАЛИ. ДВАМАТА ПРОБВАТ РАБОТА В ЕКИП, НО СРЕЩУ ТЯХ НЕ Е НЯКОЙ СЛУЧАЕН, А САМИЯ АМЕРИКАНСКИ КОШАМР. ВЪПРЕКИ УДАРИТЕ, КОИТО ОТНЕСЕ, ТОЙ УСПЯВА ДА ОБЪРНЕ НЕЩАТА В СВОЯ ПОЛЗВА, ИЗМЪКВАЙКИ СЕ В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ И УСПЯВАЙКИ ДА НАПРАВИ ТАКА, ЧЕ WHEELER ДА ВРЪХЛЕТИ ВЪРХУ УАЙТ. КОУДИ ВЕДНАГА СЕ ВЪЗПОЛЗВА И ИЗПРАВЯ YUTA, СЛЕД КОЕТО ГО ЗАСИЛВА В ЕДИНИЯ ОТ ЪГЛИТЕ, КЪДЕТО ТОЙ СЕ СТРОПОЛЯВА ПРАВО В КРАКАТА НА КЕЙН, СЛЕД КОЕТО СЕ НАВЕЖДА В БЛИЗОСТ ДО ВЪЖЕТАТА, ЗА ДА ПОЕМЕ ГЛЪТКА ВЪЗДУХ. МОМЕНТАЛНО УАЙТ ВИЖДА ВЪЗМОЖНОСТ ДА АТАКУВА И ДА ОПИТА ЕЛЕМИНАЦИЯ И ВРЪХЛИТА СЪС ЗАСИЛКА КЪМ РОУДС И ОПИТВА ДА ГО МЕТНЕ, НО ВМЕСТО ТОВА КОУДИ СЕ НАВЕЖДА И ДЖЕЙ УАЙТ ПРЕЛИТА НАД ТРЕТОТО ВЪЖЕ!!!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Dbs1czK

Успя ли да се задържи, или излетя зад борда?! Успя ли Коуди да почерни вечерта на Джей Уайт?! Нека разберем какво се случи и имаме ли елиминиран?!

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty22/1/2022, 20:03

КОУДИ СЕ ОПИТВА ДА МАХНЕ JAY WHITE, НО...
ТОЙ ОСТАВА! ТОЙ ОСТАВА! НЕВЕРОЯТНО!
МЕЛЕТО ПРОДЪЛЖАВА С JAY WHITE!

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty22/1/2022, 20:17

Бяхме зрители на страхотен сблъсък между Джей Уайт и Коуди Роудс, драги зрители! Това страхотно меле продължава с пълни сили! Остават обаче все по-малко и по-малко претенденти за главният мач на Пейн 2022. Обаче Коуди Роудс и Адам Коул са от ощетените, тъй като те са от първите в мелето и се изправят срещу много по-свежи от тях. Пример за това са Скалата, Голдбърг и Джон Сина. Всички тези имена са от най-големите суперзвезди в този бизнес. Дами и господа, обърнете внимание на Адам Коул. До сега той лежа изнемогнал, наблюдавайки сблъсъкът между Коуди Роудс и Джей Уайт. Уайт именно, който бе на косъм от елиминацията се задържа и в момента той налага доста сериозно човекът, който опита да го елиминира, а именно Коуди. В другият ъгъл на ринга именно Big Show и Kane разменят юмруци и лакти един с друг. Като че ли някой е разделил участниците да се бият по тегло. Кейн, както и Big Show са също от хората, които са дълго в този сблъсък и никак не им е лесно. Грамадата засилва Кейн към въжетата и го посреща с Clothesline. ОБАЧЕ ВИЖТЕ АДАМ КОУЛ! ОТНОВО АТАКА ЗАД ГЪРБА И В СЛУЧАЯТ НАПАДА КЕЙН! ПЛЕЙБОЯТ ОТ ПАНАМА СИТИ ЗАСИЛВА КЕЙН КЪМ ВЪЖЕТАТА! ДАЛИ ТОВА ЩЕ Е ЕЛИМИНАЦИЯ ОТ СТРАНА НА АДАМ КОУЛ.... НЕ! КЕЙН УСПЯ ДА СЕ ЗАДЪРЖИ В РИНГА, ХВАЩАЙКИ СЕ ЗА ДОЛНОТО И СРЕДНОТО ВЪЖЕ. Той остава под най-долното въже, в същия момент Адам Коул се обръща и зад него е Грамадата, който го очаква с много силен chop. МАМКА МУ! Този chop бе толкова силен, че цялата зала в San Antonio го чу! Коул се струполи на земята моментално! Обаче Kane го вдига, иска да си отмъсти

ТОЙ ГО ВДИГА С ЕДНА РЪКА! АДАМ КОУЛ СТОИ
ИЗПРАВЕН И ТЕЖКО ЗАМАЯН В СРЕДАТА НА РИНГА... ДРУГИТЕ
СЕ НАЛАГАТ ПОМЕЖДУ СИ, KANE СЕ ЗАСИЛВА ОТ ВЪЖЕТАТА..
ПРАВО СРЕЩУ АДАМ КОУЛ...........

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 N5OPeU3

SUPERKI-I-I-I-I-ICK! KANE СЕ ОБРЪЩА С ЛИЦЕ КЪМ
ПУБЛИКАТА, КОУЛ ПРАВИ ЛЕКА ЗАСИЛКА КЪМ НЕГО И
ТОВА Е ПОРЕДЕН SUPERKICK!

ДВА СУПЕРКИКА СПОЛЕТЯХА KANE ЗА ПО-МАЛКО ОТ 10 СЕКУНДИ! ОБАЧЕ ГРАМАДАТА СТОИ С ГЛАВА КЪМ ПУБЛИКАТА!  ТОВА Е МНОГО ОПАСНА ПОЗИЦИЯ ЗА НЕГО! АДАМ КОУЛ ГО ХВАЩА ЗА КРАКА, ИДВА И УИЛ ОСПРИ! ТОЙ ГО ХВАЩА ЗА ДРУГИЯТ КРАК! ДАЛИ ЩЕ УСПЕЯТ И ДВАМАТА ДА ПРЕХВЪРЛЯТ МАСКИРАНИЯТ ИЗВЪН РИНГА?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 10 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 10 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: