Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. Segment with HHH

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

10. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: 10. Segment with HHH   10. Segment with HHH Empty31/10/2020, 18:56

...
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

10. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Segment with HHH   10. Segment with HHH Empty7/11/2020, 01:07


Todd Grisham: Ladies and gentlemen, please welcome "The Celebral Assassin", "The King of Kings", "The Game" - Triple H!

10. Segment with HHH QbXplRs

Michael Cole: Ето, че дойде и това време! Triple H се показва в началото на рампата, а походката му изглежда е бърза. Hunter ще говори, ще чуем за пръв път неговия глас след House of the Rising Sun... От седемнадесети октомври той не е излизал на ринга, от онзи сблъсък между него и The Fiend! Той изпусна двете шоута след турнира, разбира се, ако не броим появата му в къщата. Това бе доста неочаквано и доста странно! Точно, както прекъсванията на Bray Wyatt преди мача им. Епизодите от Firefly Fun House, но миналата седмица Hunter провали хелоуинските планове на Bray Wyatt!
Jim Ross: Това бе доста неочаквано, наистина, едва ли Bray Wyatt го очакваше, след турнира той забрави напълно за "HHH" и продължи напред с царуването си... Но Hunter не е мислел така! Видяхте ли какво стана в самия край? TRIPLE H БУКВАЛНО ЗАПАЛИ FIREFLY FUN КЪЩАТА!!! АБСОЛЮТНО ВСИЧКО ГОРЕШЕ!!! Имаше и някакви кадри, които прекъсваха за стотни, докато къщата гореше, а изведнъж The Fiend сякаш се изпари от ринга... Погледите бяха насочени към големия екран, а The Fiend просто изчезна, когато къщата бе запалена! Дали нещо се е случило с Bray Wyatt тогава?
Corey Graves: Това ще разберем с времето, колеги... На мен лично в момента ми е интересно какво има да каже Hunter, който вече е на ринга. Дали се е променил след психоатаките, които понесе онази нощ? Каква ли гледна точка има той за ситуацията... Все пак... Дори Bray Wyatt се самопровъзгласи за "The Game"! Или по-точно провъзгласи The Fiend за "The Game". Е, Triple H е вече с микрофон в ръка и в центъра на ринга, със сигурност има какво да каже, нека го чуем!

Pete Apple, JohnnyZ and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

10. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Segment with HHH   10. Segment with HHH Empty7/11/2020, 01:56

10. Segment with HHH ZSV24I8

- Знаете ли каква е тълковната дефиниция на думата - МАНИПУЛАЦИЯ? Добре измислено или планирано действие, което цели умишлено да вкара отсрещната страна в илюзия... Прави се, че прави едно, а мисли съвсем друго. И ТЕ ВКАРВА В КАПАНА СИ! А синоними са заблуждение и измама. А срещу това да станеш жертва на манипулация няма отскубване! Намаля шансовете ти безпощадно, колкото и силен да си. Мислиш, че го правиш, че вече си достигнал целта си, но ТОЙ те кара да мислиш така! ТОЙ иска това да е твоята цел, иска да откъсне погледа ти от истината, от реалността. И точно, когато си мислип, че си успял, че си направил това, за което си дошъл тази нощ... ТОЧНО ТОГАВА Е НАЙ-УДОБНИЯ МОМЕНТ ЗА НЕГО!!! Аз бях сринат след онази нощ, много от вас си мислеха, че отново ще оставя на заден план ринга, след като не се появих на шоуто след House of the Rising Sun, но това няма да го бъде! Аз знам защо все още съм тук и правя това, което обичам и знам, че има още много хляб в тези ръце и крака! Истината е, че доста голям период от седмицата след мача разговарях с различни психолози и дори психиатри. Физически аз бях абсолютно здраве, без никакви забележки, както преди срещата, но психически не бях много добре. Не мога да обясна с прости думи през това, което мислех, но най-просто... Аз просто не бях на себе си. Мислите ми бяха в различни посоки, не спирах да мисля за най-различни неща, първите дни не обръщах абсолютно никакво внимание на близките ми, на хората около мен, аз физически бях там, но не и психически... Ако ще не и духом го наречете! Хубавото е, че с правилните хора и правилното мислене, психиката ми успя да се възстанови много бързо, но все още не мога да преодолея едно нещо. ЯРОСТТА СИ! Наистина бях заблуден от Bray Wyatt... Този кучи син! Но, Bray... Колкото и да си мислиш, че си успял по някакъв начин да ме изиграеш, ще ти кажа, че далеч не си го направил. Ти не показа абсолютно нищо ново за мен, някак си успя да минеш първо ниво, но ИГРАТА все още не е приключила! ОБЕЩАВАМ ТИ, ЧЕ ДЕТСКИТЕ ИГРИ ВЕЧЕ ПРИКЛЮЧИХА... ВЕЧЕ МИНАВАМЕ НА HARD MODE!!! ARE YOU READY, BRAY??? "THE GAME" IS ONLY ONE AND ALWAYS WILL BE!!! А ТИ ЩЕ СЕ...

Pete Apple, JohnnyZ and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

10. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Segment with HHH   10. Segment with HHH Empty7/11/2020, 16:12

Triple H бива прекъснат от intro песента на Firefly Fun House... но нали къщата бе изгорена до основи?!

Michael Cole: Колеги, нещата продължават да стават все по-объркани...

Corey Graves: КАКВО СТАВА, БЕ?!

Graves хвърля слушалките си на масата, а колегите му правят същото. Реакцията е продиктувана от това, че в залата настъпват огромни технически проблеми - част от светлините изгасват, други примигат (нещо, което е твърде типично за появата на Bray Wyatt), картината се размазва, а звукът шуми като ненастроен канал на аналогова телевизия. Анимацията на Fun House-а тотално "превърта", докато евентуално не се изключва сама.

10. Segment with HHH 111

Corey Graves: ТИ НАИСТИНА СЕ ЕБАВАШ С МЕН, ПРОДЪНИХА МИ СЕ УШИТЕ БЕ, ДА МУ Е...

Michael Cole: Дами и господа, благодаря за проявеното спокойствие, вие отново сте на живо с TNW Rampage. Искаме да благодарим и на техниците за навременната им реакция и се надяваме да няма допълнителни проблеми.

Cole успява да замаже излагацията на Graves, който почти не се присъедини в клуба на репортера на БНТ Александър Марков и култовото му включване от преди няколко дни, псувайки в национален ефир. Bray Wyatt или по-скоро The Fiend и преди е смущавал техниката, но никога досега по такъв начин - абсолютно всичко в залата спря да функционира в даден момент. Triple H трепне в очакване какво ще се случи, а Wyatt не го държи в неведение дълго - гласът му минава из залата, но самият него го няма никъде...

Bray Wyatt: Нямаш представа какво направи, нали...

Corey Graves: Ето ти го допълнителния проблем...

Bray Wyatt: Ни най-малко... Hunter, знам какво целеше... пределно ми е ясно защо опожари къщата... мислеше си, че по този начин ще Го спреш... но нещата не са толкова прости, колкото изглеждат... изобщо не са... няма да лъжа, Той все пак е отслабен... но не задълго... в опита си да Го унищожиш, ти всъщност го... промени. Готов ли си да видиш какво постигна?

Michael Cole: Поредното загадъчно обръщение на Bray Wyatt, което цели да обърка Triple H поне според мен. Колеги, какво мислите за това?

Corey Graves: Мисля, че този откачалник тотално си е изгубил ума и трябва да спре да плямка небивалици... 'айде пак, сериозно, не мога да работя под такъв стрес!

Залата отново бива "разтърсена" от проблеми, но този път те минават само през екрана...

Michael Cole: ТИ ТРЯБВА ДА СЕ Е**ВАШ С МЕН, КОЛЕГА... ТОВА Е... ТОВА Е...

Corey Graves: What. The...

Geor4, SevBoom, JohnnyZ and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

10. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Segment with HHH   10. Segment with HHH Empty7/11/2020, 16:50

Bray Wyatt: Какъв е проблемът, братко... изглеждаш сякаш си видял призрак...

10. Segment with HHH Giphy 10. Segment with HHH Giphy

Michael Cole: Това е първообразът на Bray Wyatt - лидерът на The Wyatt Family е на големия екран!!!

Bray Wyatt: Представям ти резултата от действията ти миналата седмица... как изглеждам?! Ха-ха-ха-ха-ха, сериозно, защо пребледня така?! Не очакваше това, нали?! Е, както са казали хората - "очаквай неочакваното", ха-ха-ха-ха-ха... но тази фраза не трябва да е урок само за теб, не-е-е, не, не, не не... тя е и за мен. Защото, виждаш ли, Той успя да те промени... но това, което ти направи с Firefly Fun House промени мен... хм, животът е една голяма ирония, а съдбата... е, съдбата действа по мистериозни начини... и преди да продължим напред, трябва първо да се върнем назад...

10. Segment with HHH Giphy 10. Segment with HHH Giphy

Bray Wyatt: Хм... и манипулация? Манипулация, Hunter?! КАК СМЕЕШ?! КАК СМЕЕШ ДА ГОВОРИШ ЗА МАНИПУЛАЦИЯ, ТИ, С КОРПОРАТИВНОТО ПЕТНО, ОТПЕЧАТАНО В ДУШАТА ТИ... не бъркай манипулацията с проглеждането, братко. МАНИПУЛАЦИЯТА е присъща на същества като теб... със скъпия ти костюм и лъскавите ти обувки... МАНИПУЛАЦИЯТА... не е присъща за Него. Знам, че може да е объркващо... но той просто ти отвори очите. За да можеш да погледнеш дълбоко в себе си и да видиш какво представляваш... не преди дълго везните бяха обърнати... помниш ли? Нека припомним и на всички тези изгубени души, насядали из арената, чийто мозъци се опитваш да промиеш с лъжливите си думи...

10. Segment with HHH Giphy

Bray Wyatt: Ха-ха-ха-ха-ха, казах ти, че съдбата е непредвидима... но какво сега? Не си прави илюзии, Той не е изчезнал... не, няма и да изчезне... защото не можеш да убиеш нещо, което вече е мъртво... Той просто е... отслабен. Но ще се върне. И то не след дълго. Но дотогава... докато Той се възстанови напълно... е мой ред да си поиграя... както мой, така и на моите братя... да, те все още са наблизо... и можеш да ги очакваш съвсем скоро... и Hunter, виждаш ли, това, което изгори миналата седмица, не бе моята къща... не, моята къща е мно-о-ого далече от тази арена... и ако наистина искаш да я сринеш до основи, братко... ако си готов да стигнеш докрай... то ще я намериш. All you have to do... IS FOLLOW... the buzzards...

10. Segment with HHH Giphy

Bray Wyatt: ХА-ХА-ХА-ХА-ХА... RUN!

10. Segment with HHH Giphy

GOAT, Dimarata, SevBoom, deren, JohnnyZ and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Segment with HHH   10. Segment with HHH Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. Segment with HHH
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. Segment with ???
» Segment with nWo
» 16. Segment with HHH
» Segment with ???
» 12. Segment with TNM

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 408-
Идете на: