Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. Segment with ???

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

7. Segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 7. Segment with ???   7. Segment with ??? Empty10/5/2020, 21:04

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

7. Segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Segment with ???   7. Segment with ??? Empty11/5/2020, 00:42

Michael Cole: Дами и господа, добре дошли обратно в Rampage след PAIN. Това е най-вълнуващата нощ, когато говорим за Rampage и към този момент наистина станахме свидетели на доста изненадващи неща, а и ще продължим да виждаме още други феноменални мачове и ситуации.

Corey Graves: Колега, едно нещо мога да ти кажа - аз съм напълно доволен. Очакванията бяха оправдани още в началото и продължаваме да гледаме едно уникално само по себе си издание на най-гледаното спортно седмично събитие в историята.

Michael Cole: Първо настоящият световен шампион Dave Batista откри тазвечершното предаване по много интересен начин и няма нужда да ви казваме какво се случи там - вие сами го видяхте, а ако сте го изпуснали е задължително не просто да разберете какво се е случило, ами и да го изгледате. След това разбрахме какви са плановете на Roman Reigns след тежката загуба на "The Grandest Stage of them all" и наистина каза правилните неща. Важното е човек да не се отказва и да продължи напред.

Corey Graves: Видяхме и солиден мач между Corbin и Jeff и честно казано ми се искаше да продължи още по-дълго, но това не е от значение. Доволен съм от видяното. Jeff продължава да радва хората със своята страст и това е най-важното, а Corbin за пореден път показа истинската си същност. За него силата и грубиянството е начинът, което всъщност, когато говорим за кеч, е може би най-правилно.

Michael Cole: Не съм съгласен с теб, колега, но всеки има своята гледна точка, а и в момента не мился, че е време да спорим по тази тема. Общо взето след този мач, за който говореше, последваха и няколко съобщения от някои кечисти, които обявиха какво планират да правят оттук насетне, така че е добре да се абонирате за TNW Network, за да може да ги изгледата или наново, или за пръв път, ако сте ги пропуснали.

Corey Graves: Пропусна и да споменеш мача на Sycho Sid, в който видяхме интересната поява на Ace Romero и поредната демонстрация на мощта, която бившият United States шампион на Total Nonstop Wrestling притежава. Този човек съм виждал да прави тези неща десетки пъти и продължавам да съм изумен от неговите умения всеки път.

Michael Cole: Същото важи и за мен, Corey. Sid има потенциала да бъде и световен шампион с тази негова физика, сила, чиста мощ и разбира се достатъчно разнообразни идеи в главата си, за да може да бъде непредвидим за съперниците си. BOOM WAAAAAAAIT A MINUTE! WAAAAAIT A MINUTE, LADIES AND GENTLEMEN! TALKING ABOUT POWER AND STRENGTH...
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
The Beast
New User
New User
The Beast


Location : Suplex City
Join date : 19.01.2018
Posts : 4
Age : 46

7. Segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Segment with ???   7. Segment with ??? Empty11/5/2020, 02:47



7. Segment with ??? RGcnsjJ 7. Segment with ??? 43M8qtW

НЕ... ТОВА НЕ Е ВЪЗМОЖНООО! ТОВА НЕ Е ВЪЗМОЖНООО! KANE И PAUL BEARER НЕ ОТДЕЛЯТ ПОГЛЕДИТЕ СИ ОТ НАЧАЛОТО НА РАМПАТА, КЪДЕТО СЕ ПОКАЗВАТ LESNAR И HEYMAN! "THE BEAST" СЕ ЗАВРЪЩА ОБРАТНО ВКЪЩИ! Последните години не бяха успешни за Brock. Той се провали на няколко пъти, но в момента той изглежда по надъхан от всякога. Kane се завърна тази вечер, но той едва ли е очаквал, че точно този мъж ще се появи и ще го прекъсне. Rampage след PAIN става все по-добър. Lesnar е бившият двукратен Световен шампион подскача в началото на рампата и след това pyro ефектите избухват. КРАСОТА! Феновете все още не знаят какво се случва. Овациите за "The Beast" се чуват и извън залата. Brock е бивш UFC световен шампион, ако той и Kane се сбият в уличен бой не ми се мисли какво ще се случи с чудовището. Bearer изглежда шокиран. Той е очаквал всеки, но не и Brock Lesnar. НЕ И НЕГО! "The Conqueror" застава пред ринга и поглежда към червената бойна машина. Brock едва ли е дошъл да си приказва сладко, сладко с Kane. Той е тук по работа. Когато Brock Lesnar е ядосан, това може да доведе до много лоши последствия. Но на ринга е Kane.

7. Segment with ??? P4ZEzM3 7. Segment with ??? 3mwIxTM

Lesnar продължава да върви към ринга, само че той решава да го обиколи. Kane не отделя погледа си от "The Beast", както и самия Lesnar не го отделя от ринга и хората които са там. Brock Lesnar загуби много големи мачове през последните две-три години. Последната му титла беше Световната и то за няколко минути. "The Conqueror" не успя да си я върне след това, той получи мач година по-късно във фатална четворка, но не успя да я спечели отново. От както Lesnar спечели предпоследната си Световна титла от тогава определено не му върви на титли. Но това може да се промени. Paul Heyman върви рамо до рамо със своя клиент. Тази бойна машина. Какво ли може да очакваме? Brock определено иска да се докаже. Той иска да ни покаже, че той е материал за Световната титла и не бива да го отписваме. Heyman е един от най-великите мениджъри в света на кеча. Когото поеме го прави голяма звезда. Сега ще трябва да върне Lesnar към върха. ЩЕ ТРЯБВА ДА ГО НАДЪХА, ЗА ДА ВИДИМ ОТНОВО BROCK LESNAR СРЕД ГОЛЕМИТЕ! Но да видим какво ще се случи сега на ринга, когато "The Beast Incarnate" се качи на ринга при Kane.

7. Segment with ??? MxUNsDK 7. Segment with ??? GFFX8hf

Brock е пред ринга, той не откъсва поглед от Kane. След което скача на apron-а и влиза в ринга и след една-две секунди и Paul Heyman влиза. Lesnar се обляга на въжетата, а Kane е готов за евентуална атака от "The Mayor of Suplex City". Голямото червено чудовище е голям, колкото Lesnar. Но доста често сме виждали Brock да се подиграва и на по-силни от него на килограми, както и на по високи, разбира се. Този мъж, ако се ядоса, може да потроши Kane от бой и да го изкара извън строя. Не след дълго, Brock се приближава към Kane. Двамата не откъсват погледите си един от друг. Всички очакваме бой в средата на този ринг. Heyman и Bearer се ръкостискат. Имат уважение един към друг, все още Paul Heyman не е взел микрофон. Дали ще каже нещо въобще? Brock и Kane се приближават един към друг. Едно и също се чете по погледите им. Двамата искат да се разправят в средата на този ринг, пред тези фенове... Дали Kane ще получи еднопосочен билет за Suplex City? Heyman явно няма намерение да вземе микрофон. Тази вечер няма да чуем реч от мениджъра на "The Beast" Brock Lesnar. Позната музика се чува...
Върнете се в началото Go down
Sir
Superstar
Superstar
Sir


Join date : 02.08.2010
Posts : 123

7. Segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Segment with ???   7. Segment with ??? Empty11/5/2020, 15:38



7. Segment with ??? VbV6Oxh

- Чакайте... Няма да оставя нещата така. Пределно ми е ясно какво ще се случи, ако не бях излязал. Пределно сте ми ясни. Първо, добре дошли отново Brock и Kane. Rampage след PAIN е като 1-ви Януари. Първия ден от новата година. Такова е усещането в момента. Всеки започва от начало. Та, нека да стигнем и до темата ни. Когато видях и Lesnar да излиза на момента взех това решение, което ще кажа сега, а именно. На Mayhem ще имате мач. BROCK LESNAR ЩЕ СЕ ИЗПРАВИ СРЕЩУ KANE! И забранявам всякакъв побой в момента, иначе ще ви отменя мача.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. Segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Segment with ???   7. Segment with ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. Segment with ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Segment with ???
» 12. Segment with TNM
» 6. Segment with NWO
» 11. Segment with TNM
» 4. Segment with ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 16.05.2020-
Идете на: