Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. In-ring Promo with Johnny Gargano

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

9. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: 9. In-ring Promo with Johnny Gargano   9. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty27/7/2020, 21:58

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

9. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Promo with Johnny Gargano   9. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty29/7/2020, 09:23


9. In-ring Promo with Johnny Gargano ACtC-3f8ZJfCVV8MJSRgVQvIn1L0lay1M7V0vZW1O_rPtdZPyU-quGLL-FtuDFMc5uLqtSwKHSVxkZL372r4hQ-YuEe3_8OsoP28YNr1qJPE4Wyop3sU6zaiV5oKRLp6aWwKC9jfmjIYDkFas1njvalyv8dB=w320-h180-no

Kevin Kelly: Дами и господа, Rampage продължава с promo-то на Johnny Gargano, който се появява току-що след гръмването на неговата нова песен! Преди 2 седмици Gargano постигна една от най-категоричните си победи като успя да надвие Shinsuke Nakamura буквално за няколко минути. “Johnny Wrestling” не даде никакъв шанс на своя противник! Той сякаш действаше без изобщо да мисли! Gargano известно време налага Nakamura и го довърши!
Matt Striker: Видяхме Gargano в друга светлина! Търпеливият и спокоен Johnny Gargano изглеждаше и действаше много агресивно за разлика от преди. Явно това е от промените, които е предприел след тежките загуби които допусна. След малко мисля че ще получим точен отговор от самия Gargano, който току-що се качи на ринга. Нека го чуем...
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

9. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Promo with Johnny Gargano   9. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty29/7/2020, 09:33

9. In-ring Promo with Johnny Gargano ACtC-3doEp60LtnhpwAhPGF_fFqPKO0bEeGGduOysIqyIAKZ_mcxvhd8OhravKAmSJk7Jgw7vCPGzN4Ojerndmn6zr3fDAiQUx62LQEaBUC3UziEnVMRn3RjuPvIRfNz4CtG0wRdSX5ne1ZXyhE6hGourg2O=w320-h180-no

- JOHNNY GARGANO СЕ ЗАВЪРНА! Ето това ми беше нужно! Една единствена победа! Една победа, която е толкова важна! Това беше само началото! Всички останали, които ще се изправят срещу мен, ще ги сполети същото! Няма да проявявам никаква милост към никого! Готов съм да спукам от бой всеки мой опонент както направих с Nakamura! Знам, че не сте свикнали да ме виждате толкова агресивен, но оттук нататък ще ме виждате само така! Вече моите мачове няма да са просто мачове, а ще са битка на живот и смърт! Всеки човек от федерацията трябва да е готов за солидна доза бой, ако ще се бие с мен! И знам кой ще е следващия ми противник... FINN BALOR! Точно така, Finn! Искам да застана на един ринг с теб SUMMER SCREAM X! Няма нужда да се бия, нарушавайки правилата както ти казваш! Ще се бия така както аз искам и ще видиш какво е печеливша тактика! Ти ще си следващата ми жертва! Надявам се, че ще приемеш моето предизвикателство, все пак ти си смелчага! Обаче се подготви за много бой! Няма да се измъкнеш невредим, Finn! Ще пострадаш сериозно! Очаквам да чуя възможно най-скоро, че приемаш да се изправиш срещу мен! Дори да не го направиш ще намеря начин да уредя този мач! Ти си следващия, Finn Balor!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Promo with Johnny Gargano   9. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. In-ring Promo with Johnny Gargano
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» In-ring Promo with Johnny Gargano
» In-ring promo with Johnny Gargano
» 13. In-ring promo with MR. GTK - Johnny Gargano
» 8. In-ring Promo with Johnny Gargano
» 3. Backstage Promo with Johnny Gargano

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 01.08.2020-
Идете на: