Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 In-ring Promo with Johnny Gargano

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: In-ring Promo with Johnny Gargano   In-ring Promo with Johnny Gargano Empty5/8/2019, 19:04

...
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 663
Age : 22

In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring Promo with Johnny Gargano   In-ring Promo with Johnny Gargano Empty6/8/2019, 13:12


Kevin Kelly: Ето го, дами и господа! “Johnny Wrestling” се появява под бурните овации на феновете в залата! Феновете обичат този човек! Johnny Gargano се завърна наскоро, но бързо спечели сърцата на феновете! Johnny Gargano направи запомнящо се участие в King of Wrestling, но стигна само до четвъртото място. Миналата седмица той сподели каква е неговата цел - да стигне до върха на TNW! Това е голяма и труднопостижима цел, но Johnny Gargano е готов да направи всичко! Именно това е една от причините той да е харесван от голяма част от феновете. Gargano винаги се раздава докрай и се бие заради феновете. За него е важно хората по трибуните и пред екраните да са доволни!
Matt Striker: Няма начин такъв човек като него да не бъде харесван! Johnny Gargano току-що се качи на ринга, а феновете му продължават да скандират неговото име с цяло гърло. “Johnny Wrestling” отива и взема един микрофон, след което застава в средата на ринга. Gargano изчаква хората по трибуните да запазят мълчание и започва да говори...
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 663
Age : 22

In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring Promo with Johnny Gargano   In-ring Promo with Johnny Gargano Empty6/8/2019, 13:36

In-ring Promo with Johnny Gargano F4wK6pOcn7sgpA10AqKdzddfq-4JkWyJyVyXiAsqyqC30qLUrGO3n2sFGofOG7nVCytT6znHrleSm3ufZlNpqWdcdH_dcdKxIlBp8vRN2cIyg3TpZ1zCtwfMvKrbbOvwRKB4-PB0OYNPK-chUynkc6q4XzsjnhNV94vjdx88xHR6TVtb0mpWaK8bzz9Fm-wGd329fAtY0xb2E9ucW4nJMW2-GZ7vF7jx7B42OCDWR6yW780Ibozq0f-1EcEtlRShYhS12NimhILkuApOCfhQouxp4-H6rRdomCrBBapu0PfoW_MDBdf0e6Dd66-jW9n5JhWflf35Vy9iAlkCRA0tDTlFaJIZOuJGkWPwqOhwoUR7cGWoq7cy1Tlh5NLQBidBWZUcdlzDaqzGdf2lf7CHrzlMUB3i_drbUFleFkJpKQq9io8K3Kuqu9v5aDFUw_55Eufnrd-618ACC2u2N_eho3TANn7MjRepnnv9CEXqSKJQTeD2IYCSPB-xWAlhuqcJ8A1JREZeushYGDgijLrt7EmeQEVgENjG0JmaMf4rMxaUNrUaJTeM3L5ePSXDdOJXb3_c3BG04ciD3NciVXysDCalxAV2cWQGtJYIVmixQECY4z2iPQ3maWbb9ecqbc1m3N3K8Bhs4g3Lg46HJmkpSB0JGpc8iXnel2pLnJ4YhetQOd1B3hmr8nt7RecUHctm1FcBnsrJXJ6264iHDzhX5bCp=w320-h180-no

- Благодаря ви! Благодаря ви за страхотното посрещане! Вие ме подкрепяте когато печеля и когато губя! Помагате ми да оставя загубите в миналото и да продължа напред! Не знам какво щях да правя без вашата подкрепа! Всички вие които сте пред екраните и по трибуните ме правите по-силен! Исках да ви зарадвам като спечеля турнира King of Wrestling, но за съжаление не успях! Обаче аз ще ви се реванширам! Вашият любимец Johnny Gargano рано или късно ще е на върха на TNW! И това ще стане благодарение точно на вас - на моите фенове! Днес е едно ново начало за мен! Началото на едно пътешествие до върха! Върхът, който ще покоря независимо какво ще ми струва това! Подгответе се за много екшън! Ще видите един по-различен Johnny Gargano! Ще бъда своята най-добра версия! Версия, която ще остави с отворена уста всички! Ще направя всичко това както заради феновете така и заради себе си! И като за начало искам да направя следното - да предизвикам Will Ospreay! Точно така, Will! Хайде, приятелю! Искам още един мач срещу теб! Мач между теб и мен на Revenge! Знам, че си тук! Очаквам да се появиш и да приемеш предизвикателството! Да го направим за феновете!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2764
Age : 24

In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring Promo with Johnny Gargano   In-ring Promo with Johnny Gargano Empty6/8/2019, 16:18

*Johnny Gargano изчаква няколко секунди докато на титнатрона не се появява познато лице*

-Джони, тук горе. Какъв правилен момент да ме предизвикаш отново на мач. Виж, като човек който има ирландки корени аз обичам да се бия, дори в малкото градче откъдето идвам нещата винаги се решаваха чрез бой. Виждам че между теб и мен все още има напрежение, the big Johnny Gargano не може да преглътне че загуби, но какво можех да направя аз Джони ? Това беше честен мач 1on1 или печелиш, или губиш. Аз също загубих от Тайлър Брийз и знам как се чувстваш в този момент, така че моментът да ме предизвикаш е перфектен, защото се намирам в офиса на Шейн Мъкмеян в този момент и преди да се появя на големия екран, Шейн се съгласи да уреди този мач, защото на турнира ние направихме едно страхотно шоу! Джони, нека го направим отново! Аз приемам твоето предизвикателство - Шейн урежда мача в този момент и всичко е официално! Ще трябва да убия смелото сърце на TNW отново на 17ти август "Аll heart" Johnny Gargano vs "The Aerial Assassin" Will Ospreay - REVENGE 2019~!


In-ring Promo with Johnny Gargano Yyapq4nw

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
In-ring Promo with Johnny Gargano JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring Promo with Johnny Gargano   In-ring Promo with Johnny Gargano Empty

Върнете се в началото Go down
 
In-ring Promo with Johnny Gargano
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. In-ring Promo with Johnny Gargano
» 9. In-ring Promo with Johnny Gargano
» In-ring promo with Johnny Gargano
» 13. In-ring promo with MR. GTK - Johnny Gargano
» 3. Backstage Promo with Johnny Gargano

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 10.08.2019-
Идете на: