Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. In-ring Promo with Johnny Gargano

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

8. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: 8. In-ring Promo with Johnny Gargano   8. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty14/8/2021, 21:38

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

8. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with Johnny Gargano   8. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty15/8/2021, 22:37


8. In-ring Promo with Johnny Gargano AM-JKLXQkl6LvOOF3fEv_Pi5Wd6A3SMmLagnXyyT0RiS9wMO1HU9irrpeiaar9TpXeq-Hq9dlSOeA26e2oNg9ts6Z25ofhWya3xluuzIkIn2Nx8wlnFHMrLTPyU0HGWnXHbnN-PTWG4FpufvxD1r2ze2bi1f=w320-h180-no

Kevin Kelly: Вече е официално, дами и господа! Човекът, който току-що се появява под бурните овации на феновете в залата - Johnny Gargano, ще се изправи срещу Adam Cole на предстоящия Summer Scream. “Johnny Wrestling” се завърна едва преди няколко седмици, но ето че получи важен мач на PPV. Gargano и Cole са добре познати имена както на TNW, така и на кеч общността като цяло. Интересът към мача им наистина е голям, а това си беше напълно очаквано още когато Cole предизвика Gargano. Това тази вечер ще е последното promo на Gargano преди мача им, който е следващата седмица.
Matt Striker: По план това трябва да е индивидуално promo на Johnny Gargano, но аз бих го посъветвал да бъде нащрек, особено след това което направи миналата седмица. Атаката на Gargano беше подла и той със сигурност ще си плати за нея, но не е ясно дали ще е тази вечер или след една седмица.
Kevin Kelly: Gargano току-що си взе един микрофон и се качи на ринга, а по всичко личи че е в страхотно настроение. След малко ще чуем неговата реч, а вероятно и намеса от Adam Cole. Той едва ли ще остави нещата по този начин. Johnny Gargano зае мястото си в средата на ринга. Сега доближава микрофона до устата си…
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

8. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with Johnny Gargano   8. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty15/8/2021, 23:03

8. In-ring Promo with Johnny Gargano AM-JKLUyepKRxAxgMsbTeLp8dMar8Wxmse1IvbsBjqymXT97O7eVM-NbTsV7Wq2dtJPVKrlfWCddUSEBVOlDvZ52lb4VBFgdGtYLFtcsOfckCxifz6UT0P5yanBG-ER1krRtsl_0bZztMYGqdeIadjUJ-r9P=w320-h180-no

- Superkick в главата! Колко приятно звучи! А колко “приятно” е отнасянето на такъв удар… Е, това може да ви го каже Adam Cole. Adam, надявам се, че си доволен от отговорът, който получи. Разбира се, че нямаше да откажа подобно предизвикателство. Аз не съм страхливец, бих се изправил срещу всеки един. Исках да ти отговоря по специален начин. А ти знаеш, че за хубавите неща трябва да се изчака. Както трябва да изчакаш още една седмица за един хубав пердах от моя страна. Adam, ти ще си го отнесеш подобно на приятелчето ти Kyle O’Reilly. Не, не! Ти ще бъдеш брутално пребит! Това с него беше само лека загрявка! Той беше победен, а ти ще бъдеш разбит на парчета! Ти пожела да се биеш с мен, а аз нямаше как да откажа! Приех за да ти сритам задника и да те сваля на земята! Време е полетът ти из облаците да бъде прекратен! Това мога да го направя и ще го направя! “The Panama City Playboy”? Моля? ХАХАХАХАХ! Баба ти ли те наричаше така като малък? TNW не е място за плейбойчета, Adam! Тук е място за мъже, които са готови да дадат всичко от себе си във всеки един момент! Superkick-ът, който отнесе миналата седмица, беше само малка част от всичко което те очаква на Summer Scream: It’s Going Down for Real! Очаква те един от най-тежките ти мачове, а най-вероятно и най-тежкия ти в цялата ти шибана кариера! Оценявам желанието ти за мач с мен, но ще се увериш, че това което си искал всъщност ще се окаже голяма грешка! Сега може да се усмихвам, но на турнира ще видиш Johnny Gargano, който е готов да те разкъса на парчета, за да се докопа до победата! Adam, не знаеш какво те очаква! Просто не си готов за всичко това и никога не можеш да си…

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
ColeBAYBAY
Premium Member
Premium Member
ColeBAYBAY


Join date : 30.12.2010
Posts : 158

8. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with Johnny Gargano   8. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty19/8/2021, 00:55

8. In-ring Promo with Johnny Gargano 6YDnYpe

- Смели думи от човек, който седмици наред не смееше да се изправи пред мен да ми каже в очите дали приема предизвикателството. Johnny, ако целта ти с това беше да ме изнервиш - успя. Признавам си като мъж, че ме изнерви. Но си личи, че си аматьор. Защото този мой гняв, може да те докара до болничното легло, може да те изкара извън строя отново. Johnny, не биваше да допускаш тази грешка. Хората, които се осмелят да ме изкарат извън нерви остават с белези за цял живот. Това ще стане и с теб. НА SUMMERSCREAM АЗ ADAM COLE ЩЕ СЕ ПОГРИЖА ТИ ДА СТРАДАШ! Да усещаш болка по всяка част на твоето тяло. Краката и ръцете ти ще откажат и ти няма да можеш да се изправиш и точно тогава, аз ще дръпна спусъка и ще те изпратя обратно у вас на дивана. Жена ти, ще те глези, като бебе. ЩЕ ГЛЕДАШ ОТ ТЕЛЕВИЗОРА КАК ADAM COLE ПОКОРЯВА ВЪРХА! И ще те е яд, че си решил да се заяждаш с мен. Исках да ми дадеш отговор, като мъж, но ти реши да дръпнеш дявола за опашката. Какво си мислеше? Че този номер минава ли? Не.... Не, човече. Когато аз съм правил тези номера, ти още се чудеше как да пробиеш в TNW. Всеки твой почитател в момента знае в каква каша си се забъркал, но ти си толкова заблуден и радостен от факта, че си ме изнервил, че не осъзнаваш едно нещо и то е - края ти. Края, който сам си начерта с действията ти през последните седмици. Да, ти победи Kyle O'Reilly и след това се усмихна и не даде отговор. Но в последното издание на Rampage ми даде отговор, като ме свали на земята. Защо така? Страх те е да сме очи в очи и да ми кажеш какво си решил ли? Johnny, ако исках да те спукам от бой преди турнира, щях да го направя и сега, но реших да си го спестя и да изчакам до най-голямото лятно събитие за годината. Търпението е ключа към успеха и именно то, ще ме изведе до победата и до края ти, Johnny Wrestling. Даже ще ти дам бонус, човече. TNM ще са баннати от ринга и дори няма да се покажат, за да си сигурен, че сам ще ти наритам задника. Ще ти откъсна главата и ще я ползвам за трофей. Сега, може да ти е смешно, но след няколко дни няма да имаш друг избор, освен да приемеш това, което ще ти се случи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





8. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with Johnny Gargano   8. In-ring Promo with Johnny Gargano Empty

Върнете се в началото Go down
 
8. In-ring Promo with Johnny Gargano
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» In-ring promo with Johnny Gargano
» 13. In-ring promo with MR. GTK - Johnny Gargano
» In-ring Promo with Johnny Gargano
» 9. In-ring Promo with Johnny Gargano
» 3. Backstage Promo with Johnny Gargano

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 440-
Идете на: