Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Mayhem 2020

Go down 
+8
Geor4
TribalChief
GOAT
King Zuco
deren
Egyptxcentral
Blue Justice
Scroller
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Mayhem 2020 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2020   Mayhem 2020 - Page 3 Empty10/6/2020, 15:38

Това може би е един от редките случаи, в които "Mayhem" се получи страхотно. Свикнали сме на този турнир да се случват големи гафове, но тази година нещата се получиха страхотно.

Darby Allin (c) vs. Jeff Hardy - Двама млади играчи с много желание, които направиха един страхотен мач. Pure титлата не можеше и да си мечтае за подобно изпращане. Хареса ми качеството на постовете и от двамата, както и времето, за което изиграха мача. Двамата бяха равностойни, но Свилката заслужаваше да получи титла, с оглед на труда, който полага в последните месеци. Hardy определено е една от най-горещите суперзвезди в момента. Йоан също адски много се раздава, като играе мач на всяко шоу. Благодаря ви и на двамата за огромното старание. Заслужавате по-високи позиции в карда и аз лично ще се погрижа да ги получите!

"The V.I.P. Lounge" with MVP w/ guest Ace Romero - Радо винаги ме е разсмивал страшно много с неговите комедийни сегменти и този не беше изключение. Смях се на глас през цялото време. Изключително радостен съм, че такава легенда намира време да се подвизава в TNW. С нетърпение очаквам да видя на къде ще отиде Ace Romero.

Steel Cage Match > Roman Reigns vs. Sycho Sid - Искам да благодаря на Васко за мача! С него винаги е удоволствие да се играе, защото е един изключително себераздаващ се човек, който никога не бави. Да, имаше някои неточности в първия си пост, но всички грешим. Самият той ми каза, че всеки път научава нещо ново, когато е във вражда с мен, надявам се да съм му помогнал и този път. Смятам, че двубоят се получи добре. В клетката не става въпрос за някакви пет звездни класики. Това си беше уникален мач атракция от към суперзвезди, ентранси и излъчване. Вече мога да твърдя, че свикнах с Roman Reigns и смятам, че той ще бъде следващия ми голям образ.

TNW World Heavyweight Championship Singles Match > Batista (c) vs. The Big Show - Това беше най-добрият мач в кариерата на Гената. Много добре успя да разкаже историята на враждата в постовете си, както и на самия двубой. Изключително доволен съм от представянето му, макар и да нямаше кой знае какво време да пише. Дерен има огромна заслуга за представянето на Big Show, защото както знаем, е-федърството е танц за двама! До колкото разбрах, завършекът на мача е измислен изцяло от него, за което го поздравявам. Прекрасен финал, който направи така че Грамадата да не изглежда никак слаб, като междувременно запази образа и на Batista. Личи си, че лекето от 2016 година вече го няма и Хаджиев гледа с друг поглед на изкуството, наречено "e-fed roleplay wrestling".

TNW Intercontinental Championship Singles Match > Matt Riddle (c) vs. The Rock - Едно огромно браво и на двамата! Тази титла заслужава подобни мачове. Подобни сблъсъци правят мидкард титлите да изглеждат добре. Тео и Томи, "Т&T", имат много химия по между си. Не очаквах сблъсъка им да се получи толкова добре. Интересно ми е какво ще сторят в потенциален втори мач. С моите насоки във враждата, това има потенциал за нещо голямо. Смятам, че Nation of Domination ще внесат свежест в образа на Скалата, тъй като никога не са били събирани заедно на ринга на TNW (освен когато Косьо взе Farooq за едно шоу през 2016).

Singles Match > Kane vs. Johnny Gargano - Също един много добър двубой. Kane има потенциала да бъде най-добрия кечист, с когото Юлиан ще играе, ако продължава в същия дух. Фараонът пък влиза идеално в образа на ъндърдога. Това беше мач "Давид срещу Голиат", в който обаче Голиат победи. Представям си една история как Gargano губи всеки мач, преди да вземе някоя титла. Би било страшно интересно, възможности има безкрай. Интересно ми е да видя и какво предстои за Kane, ще се следи с интерес.

Lethal Lockdown Match - Поредният "Lethal Lockdown", който не успява да достави. Баев ми сподели, че повече няма да прави такива мачове и го разбирам. Не разбирам само неуважението, което бе демонстрирано към двете легенди на този форум от страна на Северин. За пореден път това момче прецаква нещата. Надявам се повече да не бива буукван по шоутата, защото наистина няма смисъл. Все пак, с опита който разполагат Петьо и Баев, успяха да закърпят ситуацията, за което ги адмирирам. Не очаквах такъв резултат от срещата, което ме инвестира още повече в цялостната програма. Кандидат за вражда на годината.

"The Painmaker vs. The Risktaker" > Chris Jericho vs. John Morrison - Поредната класика от двете имена, които така и не успяха да затвърдят Main Event място в комапията. С подобен тип мачове обаче показват, че по нищо не отстъпват на участниците в главните събития. Хареса ми динамиката на мача, пасна страхотно на John Morrison, който все пак е фейса и трябва да диктува темпото. Прекрасно влязоха в роля и двамата. Появата на Нина беше страшно неочаквана. Благодаря на Цекоки, че ни я доведе обратно във форума. Определено ще внесе свежест както в тяхната вражда, така и в е-феда.

"Dream Match" > Seth Rollins vs. Shawn Michaels - Отличен дуел, който заслужаваше да закрие турнира. Знаем, че Scroller не се слави с кой знае каква добре разказана история в мачовете си, освен ако срещу него не са топ три играчите. Тук Джони успя да извлече най-доброто от опонента си и го накара да изиграе най-добрия си мач в последната година. Пеши има какво да доказва, след многото смени, които направи. С Michaels нещата за момента му се получават страхотно, като дори подобри работата си и на микрофона. Rollins определено е "The Iron Man" на TNW. Поредният главен сблъсък, който записа на сметката си. Определено Johnny се превърна в един от най-великите играчи, който този форум е виждал. Аз първи забелязах потенциала му през 2016, когато го нахраних с победи срещу мен, Руслан и Косьо. Той е моделът за мечтания е-фед играч - знае какво се иска от него, разказва невероятни истории, като осъзнава какво точно да направи в дадена ситуация. Бог е на микрофона, като фейс и хийл. Никога не се е оплаквал за мястото си в карда, а знае кога ще бъде правилния момент да се извиси. За мен той вече е по-добър играч и от Rainmaker, главно защото Okada няма потенциала за по-брутални гимик мачове. Невероятен, пет звезден сблъсък, с подобаващ финал. Аз лично нямам търпение да видя образа на "Monday Night Messiah" в TNW.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Mayhem 2020 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2020   Mayhem 2020 - Page 3 Empty16/6/2020, 10:31

RESULTS:

Цитат :
One-On-One Mach
Chris Jericho def. John Morrison

One-On-One Match
Kane def. Johnny Gargano

Steel Cage Match
Roman Reigns def. Sycho Sid

Pure Championship
Jeff Hardy def. Darby Allin (c)

Lethal LockDown Match
nWo def. Best Friends and Brian Cage

Tag Team Championships
CHAOS (c) def. Tito Santana and Rick "The Model" Martel

Intercontinental Championship
Matt Riddle (c) def. The Rock

World Heavyweight Chamionship
Batista (c) def. The Big Show via DQ

One-On-One Match
Seth Rollins def. Shawn Michaels

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Mayhem 2020 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2020   Mayhem 2020 - Page 3 Empty16/6/2020, 11:06

One-On-One Mach
Chris Jericho def. John Morrison

- Една от най-интересните вражди в TNW в този момент. Много се радвам, че и двамата са част от е-фед-а отново и че имаме златната възможност да ги наблюдаваме. И двамата притежават много силни качества и това може да се види в сегащния им feud. Мръсна победа от Джерико, но надали нещата ще останат по този начин. Надявам се, че ще продължат всичко това, тъй като си заслужава. Също така много култова намеса от ел Диабло, стискам палци тя да се завърне като постоянен играч в нашето голямо семейство.

One-On-One Match
Kane def. Johnny Gargano
- Не разбрах защо мачът се получи толкова къс, но предполагам, че има ясна и конкретна причина. ThePharaoh никак не е за подценяване. Много добре се справя и го показа, спечелвайки ключовете на PAIN. За Юлиан всички знаем, че е добър играч и на какво е способен. Кейн е труден за игра, аз лично не бих се справил. Аз лично не съм фен на писането на постове, включващи коментаторите, но това все пак е личен избор. Все пак, адмирации за Юлиан, който играе много добре.

Steel Cage Match
Roman Reigns def. Sycho Sid
- Васко нещо не беше подготвен за този мач. Нямаше време или пък желание? Излезе само с една и единствена цел срещу Андрей - да загуби. Андрей е много силен с Roman Reigns и смаза чудовището Sid. Мисля, че нещата няма да приключат по този начин. Васко трябва поне да опита, ако не друго, да си го върне за тази загуба.

Pure Championship
Jeff Hardy def. Darby Allin (c)
- Две от новите лица на е-wrestling-a в България. Определено ми харесва стила им на игра. И двамата показват голямо старание. Безсъмнено и двамата са много интересни и ги следя с интерес. Дано не се откажат след някакво време и да стигнат по-голям връх. Честита титла на Свилката и да поддържа престижа ѝ.

Lethal LockDown Match
nWo def. Best Friends and Brian Cage
- Ако кажа, че не съм разочарован, то ще излъжа. Сев не успя да пише няколко дни, което забави драстично нещата. Изнервих се доста, защото исках този мач не само да се получи, а да се превърне в ежегодно събитие за турнира Mayhem. С този рейтинг, който има, то това надали ще се случи. Миналата година - провал. Тази година определено беше по-добре, но не това, което търсех като резултат. Благодаря от все сърце на всички, които се включиха в мача, те знаят кои са. Смятам, че вражда е интересна за четене и всеки, който е фен на различното и нестандартното може да я проследи. Не съм писал с толкова голям интерес и желание от години и смятам, че си личи.

Tag Team Championships
CHAOS (c) def. Tito Santana and Rick "The Model" Martel
- И тук имаше много голямо забавяне. Всеки си има ангажименти, но тези забавяния никак не са приятни. Жалко, че това се случи, защото мачът щеше да изглежда коренно различно. Мисля, че Денката трябва да се насочи в соло кариера и да забрави за този мач час по-скоро. Честито на Рейн и Дамян за защитата на титлите.

Intercontinental Championship
Matt Riddle (c) def. The Rock
- Фен съм на Томи. Много коментари имаше относно победата му на PAIN, но не виждам защо? Справя се отлично с Riddle и поддържа престижа на IC титлата. А и вражда със Скалата? Това е нещо, което никога няма да видим в истинския кеч свят. Точно заради това тази игра е толкова ВЕЛИКА! Относо Теодосий мога да кажа, че той е много стойностен играч и Скалата му отива. Кой знае - Може и да надмине Sashundera, който направи немалко с "The Great One"? Очаквам го скоро с титла, дали с IC или с някоя друга, то времето ще покаже...

World Heavyweight Chamionship
Batista (c) def. The Big Show via DQ
- За Алекс колкото и да кажа ще е малко. Един от най-добрите световни шампиони и играчи в TNW последните няколко години. Много се радвам, че се намира на мястото, където трябва да се намира, а именно - Мейнивентър. Не знам дали това е сторилайн или просто нещата не са се получили и тук. Каквото и да е, то мога да кажа, че бе с интересен завършек и ще наблюдавам с интерес какво ще се случи.

One-On-One Match
Seth Rollins def. Shawn Michaels
- Peshi и Johnny - едни от най-готините потребители във форума. Не само, че са добри играчи, а са и добри хора. Винаги са готови да се лишат от нещо, което искат за благото на форума или за подпомагането за издигане на някой потребител. Изключително радостен съм, че екипът на TNW се състои от такива хора. Относно мачът им - една класика. Беше направено и изписано всичко нужно. Много силна игра от двамата, а този хийл търн бе на място. Страхотна работа, момчета! Не знам дали ще има реванш, но ако има, ще си заслужава.

Сносен турнир като цяло. Мачовете не бяха прекалено дълги, нито прекалено къси. Единствено голямото забавяне на моменти ме подразни, но сега се намираме в такъв сезон, в който всеки иска да е навън и да прави разни други неща, а не да бъде затворен в тях. Особено след тази простотия с КУРонавируса. Оценка: 6/10

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

deren харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





Mayhem 2020 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2020   Mayhem 2020 - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Mayhem 2020
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mayhem 2017
» Mayhem 2018
» Mayhem (2019)
» Mayhem (2022)
» Mayhem Rating

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2020-
Идете на: