Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Mayhem (2022)

Go down 
+4
Dimarata
Glorious_One
Blue Justice
Exodia
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty4/9/2022, 21:35

Mayhem

Дата на провеждане: 10.09.2022
Място на провеждане: Nationwide Arena; Columbus, Ohio
Официална песен: Skillet - "The Resistance"

Mayhem (2022) GiAoYZs

Poster and media by: Dimarata


Цитат :
Matchcard:

Opening: Singles Match for the TNW Elite Championship
Lashley (c.) vs. The Big Show

Mayhem (2022) IMEeHTi

In-ring action
Karrion Kross has his moment at Mayhem

Mayhem (2022) TWXkDbV

Submission Match
John Cena vs. Chris Benoit

Mayhem (2022) Ysfmv5u

Mid-Show: Singles Match for the TNW European Championship
Drew McIntyre (c.) vs. Sami Zayn

Mayhem (2022) YJq5Wpx

Last Man Standing Match
Jay White vs. ???

Mayhem (2022) DYbxw0E

CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship
Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo

Mayhem (2022) 1CNqq2S

ME: No-DQ Match for the TNW World Heavyweight Championship
Edge (c.) vs. ???

Mayhem (2022) J5qot0y


Последната промяна е направена от Exodia на 9/9/2022, 23:31; мнението е било променяно общо 6 пъти

Dimarata, Yuliyan, Adam and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty4/9/2022, 21:41

Постерът е прекрасен, тип "След утрешния ден" или "Армагедон"! Smile В случая на бате Адам - ON THIS DAY!

Dimarata and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty4/9/2022, 22:26

УНИКАЛЕН ПОСТЕР, ЕВАЛА ДАМЯНСКИ!

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty5/9/2022, 13:52

Dragonheart написа:
Постерът е прекрасен, тип "След утрешния ден" или "Армагедон"! Smile В случая на бате Адам - ON THIS DAY!

Дам, и аз към това се ориентирах. Исках да се връзва с името на турнира. Радвам се че ви харесва и се извинявам че редндера изглежда малко пикселизиран. sun6ain

Yuliyan and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty5/9/2022, 14:55

Много ясно, кинематик си отвсякъде! Smile
Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty7/9/2022, 15:06

Добавен е Matchcard-a на обявените мачове (всички без 1). Може да давате своите коментари и прогнози.

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty9/9/2022, 16:07

Opening: Singles Match for the TNW Elite Championship
Lashley (c.) vs. The Big Show

- Като цяло нямам фаворит за този мач. И двамата не са достатъчно активни, което е тъжно...Много падна престижа на Elite титлата. Но за протокола ще заложа на Гената.

In-ring action
Karrion Kross has his moment at Mayhem

- Не знам какво ще каже Karrion Kross, но Майната да си вдигне малко активността, че губя доверие в него, отново.

Mid-Show: Singles Match for the TNW European Championship
Drew McIntyre (c.) vs. Sami Zayn


- Последно съм бил European Champion през далечната 2016 година. Това е било преди 6 години...Много време мина от този велик за мен момент, но ето че шест години по-късно, аз получавам отново шанс за тази велика титла. Може би не всички знаят, но преди рейнът, който споменах, аз бях спечелил вече веднъж Европейската титла. Тогава играх с Крис Джерико, спечелих титлата в мач срещу великият Лайок, който играеше тогава с Трите Хикса, както казах, може да има хора, които не знаят за този мач, защото се случи в началото на кариерата ми в TNW, за хората, които се чудят кога е бил мачът. Той се случи на 15.04.2016, на турнирът Cage of Violence 2016, ако отворите този мач ще видите, че аз всъщност не съм спечелил мачът. Това е така, защото, както казах, аз бях в началото на кариерата си в TNW, тогава все още беше активен EWF. Повечето от хората знаят каква ми е историята с онзи форум, именно поради тази причина, Барбито ми писа тогава и ми каза, че ако се върна в EWF, ще направи всичко възможно, за да се оправят нещата и пак да тръгна нагоре там! Аз като един нов играч в тези среди се подадох на манипулацията, вакантнах титлата в Backstage промо и напуснах. Именно това беше причината рейнът ми да не бъде зачетен, понеже направих това нещо веднага, след като взех титлата, останалото е история, която всеки знае. Като цяло годините 2016-2017 са години, които се опитвам да забравя, защото тези напускания се повтаряха постоянно, аз се чудех през цялото време къде да бъда, дали да бъда в EWF или да бъда в TNW...Сега като се връщам назад във времето, съжалявам, че съм постъпвал така. Може и да е прекалено късно за това, но аз мога да кажа това. Ако сега EWF се случи, че стане активен отново, аз няма да се върна там повече. Това е, каквато и история да съм имал там, няма да се върна повече. Та нека се върна на темата, която е мачът за Европейската титла, когато прецаках тези два рейна, които имах с тази титла, аз си казах, че ако ми се даде отново възможност за European титлата, аз няма да се изложа, ще дам всичко от себе си и ще поправя грешките, които допуснах в миналото, нека никой не ме разбира погрешно, аз не подценявам Денката. Той е един от най-добрите ми ученици, аз съм горд с него, той е човек, на който следя винаги с интерес развитието в форума. Но ако смята, че ще му бъде лесно, жестоко се лъже, имам нещо да доказвам на този турнир. Така че се готви за здрава битка, Денка.

Submission Match
John Cena vs. Chris Benoit

- Не съм очаквал, че ще го кажа, но Дарксайдера радва с Джон Сина! Ходи му! Затова залагам победата на него.

??? Match
Jay White vs. ???


- Както казах и при майната, тук трябва Свиката да вдигне активността, защото даде много назад напоследък. Все пак ще ми бъде интересно да видя кой ще излезе срещу него! Дано да е някой сериозен!

CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship
Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo


- Тук залагам с двете ръце за Цеко! Той е един велик играч на форума, който заслужава много повече от това, което получава! Нека агентът да ми докаже, че греша, като се раздаде и покаже различно лице от това, което показваше напоследък.

ME: No-DQ Match for the TNW World Heavyweight Championship
Edge (c.) vs. ???


- Адам запазва, който и да излезе срещу него!

Агитирам потребителите на TNW да коментират турнира Mayhem!
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty9/9/2022, 20:35

Благодаря за милите думи. Нека направим колосална схватка. Smile
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty9/9/2022, 20:59

Летния сезон приключи и се надявам да се вдигне активността във форума. Много паркирали има, но дано се върнат повече хора скоро. Жалко че обстоятелствата не ми позволяват да играя иначе бих помогнал на форума. На пръв поглед интересни мачове. Опонента на Adam според мен е Марто. Просто не виждам кой друг ще е. Иначе успех на всички. Не съм следял всичко, но успях да метна едно око. За сега нещата започват да се оправят и дано наистина се дигнат де.

Blue Justice, Slavchov15 and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty9/9/2022, 23:45

Opening: Singles Match for the TNW Elite Championship
Lashley (c.) vs. The Big Show

Враждата бе много трудна за билдване, защото с Гената напоследък се комуникира много трудно. Надявам се това да се поправи, защото иначе не виждам как можем да правим стабилни билдове и изграждане на образ ако няма комуникация. За сега Йоански се старае да поддържа нещата, може би след тази вражда ще видим по-голям потенциал за развитие на образа на Lashley. Що се отнася до срещата, билда е такъв, че силите са изравнени. Дали ще имаме успешна защита или Show ще си върне титлата ще стане ясно след като мрача се изиграе.

--------------------

In-ring action
Karrion Kross has his moment at Mayhem

Като цяло бях доволен, че човекът зад Kross имаше толкова голямо желание да започне да участва в шоутата и да бъде буукван. Лошото е, че не е изиграл последното шоу, а на турнира имам нещо замислено свързано с него и се надявам да не е загубил желание. Има огромен потенциал за силно развитие на Kross - потенциала е огромен. Очакванията са ми големи, ще видим дали ще са оправдани.

--------------------

Submission Match
John Cena vs. Chris Benoit

Готино е, че Дарка успя да се върне и има възможност да играе с толкова голямо име. Сегмента, който имаше в последното шоу бе изпипан доста добре, както Васко се изрази - отива му този образ. За съжаление се включи много късно и за да има участие на турнира се налагаше да го пусна срещу втори акаунт. Това обаче не означава, че мача ще е слаб. Определено ще си заслужава да се види, стига да успеем да изиграем нещата навреме.

--------------------

Mid-Show: Singles Match for the TNW European Championship
Drew McIntyre (c.) vs. Sami Zayn

Имайки предвид, че Васко е един от най-активните потребители на форума, работата му с Денката бе може би най-лесна в билд-ъп-а за Mayhem. Готина история сподели в коментарите по-рано, сега определено има заслужен мач за титлата, дано и успее да я вземе. Денката обаче показва много стабилна игра с Дрю и може би откакто бе с Русев, за първи път ми е любопитно да видя какво е писал, чета с интерес, а не просто защото трябва да го направя. Основен фактор за развоя е какво ще покажат двамата накрая. Според мен 'третото колело' също ще има някакво участие, но ще видим. Успех, момчета, пълните ми душата!

--------------------

Last Man Standing Match
Jay White vs. ???

Свиката малко ме разочарова, и в трите шоута имахме проблеми с писането и забавяния. Сега съм му подготвил доста интересен мач срещу силно име, който се надявам да не бъде провален от бавно писане.

--------------------


CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship
Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo

Тук контраста на образи е огромен. Агента спечели доста скандално, дори бях разочарован от това колко се забавиха със Сев на Rampage In Hollywood, забелязах и малко забавяне през седмиците с писане на сегменти, което се надявам да не е породено от загуба на мотивация. Титлата, която държи имаше много огромен престиж преди провалената 3 stages среща. Цецо според мен направи много стабилно представяне, особено в последната седмица, което го прави много сериозен претендент. Тук факторът игра за мен ще има още по-голяма тежест, но крайната дума е на главният админ, аз в крайна сметка съм просто модератор.

--------------------

ME: No-DQ Match for the TNW World Heavyweight Championship
Edge (c.) vs. ???

Много се радвам, че Адам най-накрая успя да стане Световен Шампион, според мен наистина добро решение от страна на Джони. Първата му защита ще е звездна, но за да потуля искрите - не е срещу мен. Аз и той определено ще имаме мач преди края на годината, но той няма да е такъв какъвто очаквате. Що се отнася до билд-ъп-а, според мен се получи повече от прекрасно - от секс скандала, пребиването на Хоугън, TLC мача с Гилберг и сега обявяването на мистериозен опонент в No-DQ мач, потенциала е огромен.

--------------------

OVERALL: Няма да си кривя душата, очаквам някои мачове да се забавят. Независимо обаче какво се случва, по-голямата част от срещите ще са истинска класика. Ако обаче има забавяне и трудна комуникация и 'завъртания' в title мачовете, без да ме интересува чуждо мнение ще взема категорично решение за развоя на срещата. Успех на всички, let's have fun at Mayhem!

Dimarata and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Mayhem (2022) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2022)   Mayhem (2022) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Mayhem (2022)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mayhem Rating
» Mayhem 2023
» Mayhem 2017
» Mayhem 2018
» Mayhem (2019)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2022-
Идете на: