Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Mayhem (2019)

Go down 
+2
Aculite
Rainmaker
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty15/5/2019, 07:37

Mayhem - 01.06.2019
Място на провеждане: Oracle Arena - Oakland, California
Официална песен: Daron Malakian and Scars On Broadway – "We Won't Obey"

Mayhem (2019) 8vZkUj1

Цитат :
Matchcard:

ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Roman Reigns

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Finn Bálor

TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Chris Jericho

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Shawn Michaels

TNW Women's Championship Lumberjill Match
Becky Lynch (c) vs. Kelly Kelly

TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) vs. Bret Hart & The Rock

Singles Match
CM Punk vs. 'Mr. GTK' Seth Rollins

Singles Match
Jeff Hardy vs. Kane


Последната промяна е направена от Rainmaker на 24/5/2019, 14:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty24/5/2019, 11:00

Цитат :
ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Roman Reigns

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Finn Bálor

TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Chris Jericho

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Shawn Michaels

TNW Women's Championship Lumberjill Match
Becky Lynch (c) vs. Kelly Kelly

TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) vs. Bret Hart & The Rock

Singles Match
CM Punk vs. 'Mr. GTK' Seth Rollins

Singles Match
Jeff Hardy vs. Kane

Можете да давате прогнозите си за турнира!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty24/5/2019, 15:02

ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Roman Reigns -
Това няма как да не е мач, който да не чакам с нетърпение. От няколко години не сме имали съвместни срещи със Сев и помня, че последните пъти нещата се получиха повече от добре. Според мен потенциалът за един истински спектакъл е на лице и лично аз съм готов да 'доставя' на максимум! Факт е, че през последните месеци Сев не можеше да покаже най-добрата си форма поради технически причини около опонента му, но това е големият му шанс да се върне в главната картинка. Ако тук видим максимума от него, няма как образът му да тръгне надолу!

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Finn Bálor -
Лично за мен това беше мачът с най-добър градеж. Досега не бях виждал толкова добър character work около Bálor и Демона и работата, която и двамата направиха, за да изградят образа му, е наистина прекрасна. Юлиян е друг човек, който имаше нужда от подобен main event калибър мач, а Марто няма никакви предпоставки да даде на задна в представянията си като шампион. Мачът може да бъде и най-добрият за турнира и ми е особено интересно как ще продължат всичката тази история около Демона. Още повече, че битката наистина ще бъде оспорвана - всеки има с какво да изненада останалия и съм убеден, че ще видим едно страхотно надиграване!

TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Chris Jericho -
Ванката направи много силно промо в първото шоу. Наистина се радвам, че най-сетне отново е шампион. За сметка на това, сякаш възпрепятстван от времето, нямаше толкова много време да изгради този мач, което може би е знак, че враждата ще продължи и след турнира. Играта му с Jericho е доста силна, но едва ли ще позволи толкова ранна смяна - прогнозата ми е победа за Austin.

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Shawn Michaels -
Хареса ми как изградиха мача - разполагаха с добра основа young punk vs. legend и извлякоха горе-долу максимума от нея. Лично аз видях солидно развитие при Michaels, но Славчов извървя доста дълъг път, стигайки до титлата, и едва ли е склонен да я изпусне в първата си защита. Доста вероятно е да успее да запише победа, но тук по-интересното ми е как точно ще проведат мача, тъй като отдалеч го виждам като един от топ сблъсъците за вечерта.

TNW Women's Championship Lumberjill Match
Becky Lynch (c) vs. Kelly Kelly -
Може би това е вторият мач извън моя, за който съм най-надъхан. Женската титла, колкото и парадоксално да звучи, имайки предвид в кой сезон сме, е в пика на престижа си. Определено за доста хора появата на Вили е била неочаквана, но присъствието ѝ в мача няма как да не вдига летвата изключително високо. Очаквам топ мач като качество, който да даде още повече инерция на образа на Нина с Becky. Междувременно, angle-ът в последното шоу беше classic stuff. Razz

TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) vs. Bret Hart & The Rock -
Отборните титли също се отчетоха с напредък! Отборът на Васко и Агента доста радва и двамата са си легитимни фаворити в мача. @FLORIAN и @ioan правят силен run, но от това, което видях, вторият има какво да поработи над работата си с микрофона (а най-вероятно това важи и за FLO). Все пак очаквам доста напрегнат мач, със сигурност ще се изпишат солиден брой постове и според мен ще успеят да надминат мача от "PAIN".

Singles Match
CM Punk vs. 'Mr. GTK' Seth Rollins -
Тук имаше доста интересни планове за build-up, но поради технически причини не се осъществиха. Все пак с оглед на това кои са двамата играчи, мачът може да бъде наистина уникален. Надявам се, че проблемите/ангажиментите около Баев няма да попречат толкова на представянето му и все пак ще успее да се раздаде в мача. Относно Джони, това е неговият шанс да загрее за мача си за някоя от основните титли, който го чака в идните месеци.

Singles Match
Jeff Hardy vs. Kane -
Тук storyline-ът излезе леко оплетен просто защото двамата бяха намесени около враждите на другите и съответно изградиха конфликта си на основата на тях. Марто се представя доволно с Kane, предвид това, че акаунтът му е от второстепенно значение. Момчето с Jeff Hardy продължава да играе с хъс. Едва ли Марто излиза с цел победата, по-важното е да се даде скорост на образа на Hardy, тъй като нищо чудно скоро да бъде замесен в борбата за титлата.

Overall: Предвид това в кой сезон сме и доста сериозната бройка паркирали, това е оптималният card с настоящия roster. Въпреки това ще видим някои доста свежи мачове и макар и да се съмнявам турнирът да достигне нивото на предишните, очаквам силно PPV. Приятна игра на всички, които ще вземат участие! Smile
Върнете се в началото Go down
Aculite
Superstar
Superstar
avatar


Join date : 13.01.2019
Posts : 149

Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty27/5/2019, 20:35

ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Roman Reigns

Това е един от мачовете, които очаквам с нетърпение. Стига miliardi да е сериозен и дане бави играта сигурен съм, че може да се изпиши голям брои постове и новите играчи да научат нещо от тези двама ветерани това е един от сблъсаците, които най много очаквам.

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Finn Bálor

Тази вражда се разви доста добре. Много броините им промота, които са се постарали да изглеждат като промотата на WWE. Само това неми хареса, че по време на шоутата двамата не успяха да се нападнат в гръб ако бяха направили поне една две атаки всичко щеше да е топ но и този мач също очаквам с нетърпние тези двамата ще се избият като кучета.

TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Chris Jericho

За този мач нямам кои знае какви очаквания, защото знам, че пича дето играе с Chris Jericho е един и същ човек. Всеки знае кои ще бъде победителя в този мач. Мисля, че няма какво да добавя повече тук този мач може да си получи скипа.

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Shawn Michaels

Това е един от мачовете, които най-много очаквам за този турнир. Славчов играе много добре с Кърт Хоукинс и това което щему препоръчам е дане го сменя, защото наистина има голям потенциал с него показва какъв същтност може да бъде той и в реалния живот. Но колкото до претендента му Шон Майкълс малко да почне да пише свързано нещатата, защото забелязах, че постовете си е писал "АЗ КАТО ГРАДИХ КАРИЕРА ТИ СИ БИЛ ПИШЛЕМЕ КОЕТО МА Е ГЛЕДАЛО ПО ТЕЛИВИЗИЯТА" мисля, че малко трябва да ограничи това, защото тук е е-фед. И аз не помня тук той да е бил WHC шампион както той изрича в промотата си. Просто му препоръчвам да пише успехите, които е имал тука, а не тези, които кечиста му има, защото и аз сега мога да изпиша цялата автобиография на Корбин.

TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) vs. Bret Hart & The Rock

Най накрая стигнах и до моят мач. Аз и Йоан определено трябва да се напънем ако искаме да победим, защото ще се бием срещу сериозни опоненти. Сигурен съм, че можем да изпишем голям брои постове стига всички да пишем навреме абе важното е да се получи хубав мач ще дам всичко от себе си същото очаквам и от Йоан дано този мач завърши с резултата, които аз и Йоан искаме но хората са си го казали работим по-добре заедно от колкото по-отделно.

CM Punk vs. 'Mr. GTK' Seth Rollins

Не знам, защо ама тук виждам несериозност към човека дето играе с CM PUNK. Сигурен съм, че Сетката ще пише на време дано момчето с CM PUNK си даде малко зор и да пише повече, защото този мач ще бъде един от най-дообрите за вечерта и го очаквам с голямо нетърпение.

Singles Match
Jeff Hardy vs. Kane

Съжелявам много, ама тука не следях развитието за този мач. Просто ще пожелая много голям късмет на момчето с Джеф Харди, защото се вижда, че иска да бъде сред меин ростера и да се доказва. Според мен той трябва да вземе тази победа, за да се нахъса наистина има голям потенциал и ми харесва това, че си украсява постовете това не се вижда от всеки.
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 646
Age : 19

Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty27/5/2019, 21:55

ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Roman Reigns

Оуу невероятни са и двамата! Може би най-интересния мач в Mayhem! След големия път,който Окада извървя за да вдигне пояса се изправя очи в очи с голямото куче! Дали Окада ще направи първа защита на пояса или Роуман ще покаже кой е шефа тук?! Лично аз мисля,че Окада ще успее да си запази титлата след ожесточена битка.

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Finn Bálor

Легендата на съвременния кеч Гробаря се изправя срещу Демона. Финн лично според мен направи един от най-добрите си мачове през изминалия Пейн. Тогава той успя да надделее над Оспри и заслужи да се бие срещу Гробаря. Според мен Гробаря ще си задържи титлата и ще направи още една защита на пояса си


TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Chris Jericho

Не съм запознатат толкова много с двамата. Прогнозата ми е,че Остин ще надделее.

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Shawn Michaels

Лично аз мисля,че вече е време за нов шампион. Според мен Майкълс ще мине през ада за да успее да спечели титлата. Наистина за има труден противник. Не веднъж е показвал,че може да бъде на върха на тази компания,но мисля,че Майкълс ще направи невъзможното за да спечели титлата

TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) vs. Bret Hart & The Rock

Достигнахме и до моя мач! Само ние с FLO знаем през какво сме минали за да държим тези титли! За първи път ще трябва да защитаваме златото и не срещу кой да е, ами срещу едни легенди на TNW,а именно Харт и Скалата! Тези двамата са доказвали не веднъж са доказвали,че са легенди! Тука въпроса е кой ще спечели Младото или Старото. Доста често виждам,че ние сме подценявани,което е една огромна грешка! ОЧАКВАЙТЕ НЕОЧАКВАНОТО

CM Punk vs. 'Mr. GTK' Seth Rollins
Лично мен ме издразни не сериозността на Пънк! Според мен Сет ще накаже това и ще спечели мача им! Нека това бъде един урок за Пънк

Singles Match
Jeff Hardy vs. Kane

Дами и господа станах голям фен на пича с Джеф. Момчето иска да се научи и да стане добър в това,което прави. Именно за това моята прогноза е,че Джеф ще докаже,че има прогрес в неги и че е вече време да го погледнем с друг поглед! ДАВАЙ ДЖЕФ!
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty28/5/2019, 18:24

Първо ще започна с това, че съм доста разочарован, че FreeRiver не коментира PAIN X. Може би не е можал да понесе, че Зейн не запази титалта си, но както и да е нека се насоча към коментара ми за Mayhem.
ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Roman Reigns

Rainmaker ще защитава Световната титла за първи път след като я спечели и определено няма да му е леко. Враждата между Рейн и Scroller беше уникална, а завършека и на PAIN X беше повече от задоволителен. Рейн мина през какаво ли не за да стигне до титлата и може би ще я държи дълго. Първото препядствие по пътя му обаче не е случаен играч. Milliardi играе много стабилно и също участва във страхотна вражда, която имаше много голям потенциал, но за съжаление несериозното поведение на Мариян не позволи да бъде разгърната на максимум. Все пак Milliardi успя да я спаси и както се очакваше тръгна към една от главните титли. Единственото, което ме притеснява в този мач е, че както виждам опонента на Окада е получил наказателна точка за несериозност, така че се надявам на Mayhem да няма такива забавяния и да стане страхотен мач. А когато Окада е на ринга няма как да не стане супер сблъсък. Прогнозата ми е, че Рейн ще запази.
CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Finn Bálor

Подобно на Milliardi Юлиян също спечели мача си на PAIN и се издигна до сблъсък за една от главните титли. Съперникът му обаче ще бъде не кой да е, а самия Гробаря. Марто изгражда един от най-стабилните и успешни образи във федерацията и напълно заслужено е шампион. От друга страна Юлиян не отстъпва по нищо, което може да означава само едно. Битката ще бъде много ожесточена и до края няма да се знае кой ще си тръгне с титлата. Очаквам много от този мач. Даже бих казал, че това е мача, който чакам с най-голямо нетърпение и е моя фаворит за MOTW, още преди да се е изиграл. Моята прогноза е, че Марто ще запази, но всичко ще бъде на кантар до последно.
TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Chris Jericho

J.J. изгради невероятен образ на своя кечист и заслужено спечели битката за титлата, но не виждам много смисъл от този мач. Според мен можеше да бъде пуснат някой от по-новите потребители за тази титла, вместо втори акаунт, но щом така са решили админите така да бъде. Това, че двата акаунта се играят от един човек е добре все пак, защото слинга и синхрона ще бъде на 100%. Моето мнение е, че титлата ще бъде запазена със сигурност, но се надявам и мача да стане добър.
TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Shawn Michaels

Време е и за коментара ми за моя мач. Според мен с Иконата изградихме доста стабилна вражда от PAIN насам и този мач едва ли ще я приключи. Мисля, че имаме потенциал да поднесем един приятен за окото мач и да се конкурираме с мачовете от главния ростер, въпреки че все още в младата дивизия. Радвам се, че Иконата послуша съвета ми, който дадох в комнтара ми на PAIN и ограничи писането на факти от WWE, което е добре и е в негов плюс. Естествено и двамата имаме още доста да учим докато стигнем нивото на играчите от главния ростер, но се надявам скоро и това да стане. Прогнозата ми е, че ще запазя титлата, но враждата ще продължи.
TNW Women's Championship Lumberjill Match
Becky Lynch (c) vs. Kelly Kelly

Женската дивизия от Нова година насам се развива страхотно и наблюдаваме страхотни вражди и мачове. Нина играе уникално с Беки Линч и след като спечели титлата нито за момент не дава назад, а надгражда все повече и повече. Беше ясно, че след PAIN Кели Кели ще се намеси в борбата за пояса и това стана факт. Нейната игра също е на едно стабилно ниво и очаквам силен мач. Все пак прогнозата ми е, че Нина ще запази титлата си.
TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) vs. Bret Hart & The Rock

Едва първа защита на новите отборни шампиони и тя ще бъде срещу легенда в тази дивизия. Не съм запознат с Агента, но това, което виждам в последните му постове ми харесва. Васко всички знаем на какво е способен и какви качества има особено в тази дивизия.Дори смея да твърдя, че Васко е най-добрия играч в отборната дивизия в целия форум. Фло и Йоан са един приятен отбор, който израсна доста в последно време и химията между двамата е много силна. Тук обаче качествата на двата отбора клонят към победа на Васко и Агента. Все пак Васко играе от 3 години и играта му е на много високо ниво, докато играта на Фло поне за мен е доста приятна, а и Йоан има напредък напоследък, въпреки че все още е доста далеч от това, което трябва да е. Давам прогноза, че ще има смяна на шампионите и Васко и Агента ще триумфират.
CM Punk vs. 'Mr. GTK' Seth Rollins
Двама невероятни играчи един срещу друг в мач без залог. Въпреки това съм сигурен, че няма да разочароват и ще покажат страхотна игра, както винаги и ще направят много силен мач. Давам прогнозата си за носителя на ключовете Джони и се надявам след този турнир да тръгне за някоя от главните титли.
Singles Match
Jeff Hardy vs. Kane

Марто взе Кейн след като момчето, което го играеше напусна и го изгражда перфектно. От друга страна имаме много нахъсания Свилен, който играе с огромно желание и никога не се отказва. Напоследък играта му търпи доста голям прогрес, но все още не е достигнал нивото да атакува Pure титлата, но съм сигурен, че ако продължава в същия дух до месец/два ще бъде Pure шампион. Прогнозата ми е, че Марто ще отстъпи победата на по-младия си опонент, което ще го изнегне в дивизията.
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty28/5/2019, 19:37

Singles Match
Jeff Hardy vs. Kane

Аз започвам коментирането си в обратен, градивен ред. Първи се пада мача ми с Jeff Hardy. Харесва ми колко сериозно отношение има момчето към форума. Със сигурност желанието му да се развие и научи не е незабелязано и определено има голям потенциал. Разбира се, от него зависи дали ще го разиве достатъчно добре. Към момента все още мача не е започнал, защото чакам излизането му. Подобно на всички останали коментари тук, наистина е по-логично победителя да е той като се има предвид, че аз участвам в мача с втори акаунт. Разбира се, нищо не е сигурно, така че единствено сериозното му отношение към мача би ме зарадвало най-много. Със сигурност не искам да пиша само един пост с Кейн, но не искам и да прекаляваме. Според мен ще се получи наистина готин мач. Изходът, който виждам е подобен на всички коментари преди моят. Успех!

---------------------------------------


Singles Match
CM Punk vs. 'Mr. GTK' Seth Rollins

Тази година е наистина много силна за Seth Rollins. Не мисля, че има човек във форума, който да не смята, че Johnny е най-добрият Architect ever! (разбира се, говоря за хората, които активно следят всичко, което се случва) Що се отнася до този мач, Punk е доста готин персонаж и със сигурност може да предостави добър продукт. Сблъсквали сме се само веднъж - Cage Of Violence, където наистина показа доста добра игра. Играта в последният момент обаче е нещо, което оставя лош вкус в устите на хората и силно се надявам да няма забавяния тук, макар и още срещата да не е започнала. Според мен потенциала на този мач е огромен. Според наблюденията ми и според уменията за игра и на двамата, със сигурност смятам, че победител ще излезе Rollins. Все пак, нищо не може да е сигурно. Съвсем възможно е и да видим обратното, което да доведе до по-интересно бъдещо развитие на историята между тези два образа.

---------------------------------------


TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) vs. Bret Hart & The Rock

Съвсем ясно ми беше, че когато връщаме отборните титли в TNW ще има и сериозни имена в дивизията, които да са наистина заплаха за по-новите потребители. Не вярвах обаче, че нещата ще се случат толквоа бързо. Едва първата защита на титлите, а вече имаме ветеран в отбора на претендентите. Определено FLORIAN и ioan са отбор, който се сработва, но може би царуването им като отборни шампиони ще е кратко. Поне такова е виждането ми на този етап от играта им. Що се отнася до противниците, Hart направи силно завръщане в дивизията и се надявам този път съотборника му да не го прецака. Комбинацията на стари образи като The Rock и The Hitman бе добра идея и със сигурност могат да развият титлите доста. Прогнозата ми е същата като на коментара над моят. Развитието на мача ще е интересно.

---------------------------------------


TNW Women's Championship Lumberjill Match
Becky Lynch (c) vs. Kelly Kelly

Както вече бе споменато по-рано, развитието на женската дивизия от началото на годината до сега е на изключително ниво. Основният виновник за това обаче е Нина, която прави брутално як run с титлата. Само преди месец Kelly Kelly бе специален гост-рефер в мача за златото на тази дивизия, а сега има и шанс за спечелването му. Харесва ми факта, че ще видя - ExplicitVixen. в същинско действие. Според мен това ще е най-трудната среща на Нина до този момент, но шанса й за спечелване все още е висок. Със сигурност ще имаме класически сблъсък между два невероятни образа, но прогнозата ми е запазване от страна на Lynch.

---------------------------------------


TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Shawn Michaels

Сома имаше изключително готино развитие във феда и шансовете му да бъде в този мач бяха огромни. Несериозното му поведение обаче го изхвърли рязко от каквито и да е шансове. Разбира се, това не означава, че играта на Michaels е слаба, даже напротив - наподобява на мейн ростер игра. Доста бързо получи шанс за титлата, което е едновременно похвално, но и изглежда странно. И все пак, така се стекоха обстоятелствата. Що се отнася до Hawkins обаче, не веднъж съм го казвал, винаги се повтарям, но отново ще го направя - Славчов е просто брутален! Играта му ми харесва изключително много, прогресивно надгражда себе си с всеки изминал мач. Не напразно взе титлата от Zayn! Сблъсъкът тук ще е класически, очаквам доста heel поведение от страна на Кирил и се надявам да намери правилният подход за излизане като победител, а прогнозата ми е, че ще го нарпави. И все пак тази титла ми е изключително близка до сърцето, следя всеки мач за нея с интерес. Сигурен съм, че ще видим як продукт. Успех и на двамата!

---------------------------------------


TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Chris Jericho

Приятели в истинския живот и сякаш двойници в e-fed средите! Подобно на Адам преди време (Edge vs. Mysterio), J.J. ще има шанс да направи доста силна самостоятелна вражда между двата образа, които градивно развива. Steve Austin остава един затвърден badass, който заслужено взе интерконтиненталната титла на PAIN. Що се отнася до образа на Jericho, със сигурност с J.J. си приличаме по вкуса на персони! Харесва ми, че развива Y2J от началото на кариерата му в WWE, което за мен винаги ще си остане най-силният му персонаж, независимо от факта, че последната година е по-актуален от всякога. Със сигурност ще се получи класически attitude сблъсък, който ще кулминира с някой доста силен heel момент, просто го усещам! Запазването на титлата в този случай ми се струва най-логичният изход от мача, но нищо не е сигурно. Както бе казано по-рано, със сигурност синхрона ще е на 100% и всичко ще е като една история, която ще се чете с лекота!

---------------------------------------


CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Finn Bálor

Стигнах и до основната среща в която взимам участие. Тя вече и започна, но и до там ще стигна... Още не мога да се осъзная след невероятния мач, който имах с Adam на PAIN X. Удовлетворението, което получих след спечелването на тази титла не бе просто от факта, че тя е мое притежание и че вече съм Main Event-er, но също и факта, че успях да дам почти всичко от себе си в процеса на завоюването й. Със сигурност мача ми с Adam изцеди една част от силите ми, но съм в перфектна форма за защитата на титлата. Образът който града е покрай мистиката на Мъртвеца. Свръхестественото в TNW е по-силно от реалният кеч, но това е нормално, защото все пак всичко тук е fandom roleplay. Точно и за това образите на Балър и Тейкър са перфектната комбинация! От една страна това е така, защото и двамата имат по нещо нечовешко в себе си. От друга страна имаме разликата в стиловете - highflyer срещу powerhouse е класика, която сама се гради! Юли гради все повече своят метод на игра и вярвам, че когато излезне от този мач ще е още по-добър е-федър, а е силно вероятно и да е двукратен Grand Champ. Не мога да кажа кой ще спечели измежду нас. Главната причина за това е, че не гледам на играта си като нещо по-добро от тази на останалтие. Каквото и да се случи в този мач, със сигурност накрая контента ще е качествен и запомнящ се. Срещата вече започна, а още с първите постове може да се забележи разликата в стиловете, кеото според мен е основното запомнящо се нещо тук.

---------------------------------------


ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Roman Reigns

Не е много онова, което мога да допълня към коментара на Славчов. Казучика Окада е образ, който претърпя изключително брутално падение в края на миналата година, а от началото на тази се обърна на 180 градуса и се върна обратно където му е мястото! Спечелването на титлата наистина не беше лесно, Owens направи изключително брутален ход в края на мача, но видяхме перфектният comeback от страна на The Rainmaker, а малко след това и вдигането на титлата над главата му. От другата страна пък имаме Roman Reigns, който е легенда на този форум. Със сигурност играта му е на ниво Legend. Проблема обаче идва от отношението към играта. Не знам къде беше проблема във враждата между него и Ambrose, но нещата там наистина не се получиха. Според мен този мач е шанс за изкупление на онова на което станахме свидетели. Miliardi трябва наистина да се стегне и да отдели време на този турнир, защото точно това ще върне репутацията му във форума. Според мен двата образа могат да се сработят по перфектен начин. Изхода от мача, какъвто и да е той, със сигурност ще е кулминация за образа на победителя. Надявам се да видя по-дълъг мач, който да е достоен претендент за Match Of The Week. Heel vs. Face образа са на изключително добро ниво и наистина искам да видя 5* мач. Що се отнася до прогнозата ми за изхода от срещата, със сигурност залагам на Окада. Той премина през изключително труден път и силно се съмнявам, че ще остави нещата така точно след спечелването на WHC.

---------------------------------------


Overall

Наистина нещата са downhill след Pain и наистина причината за това е ясна на всички. И все пак хората, които взимаме участие в този турнир със сигурност няма да оставим нивото да падне. Лично моето мнение е, че макар и кратък, Mayhem ще запази поредицата брутални турнири, които започнаха още в края на миналата година!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty4/6/2019, 23:46

Цитат :
ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) def. Roman Reigns

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) def. Finn Bálor

TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) def. Chris Jericho

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) def. Shawn Michaels

TNW Women's Championship Lumberjill Match
Becky Lynch (c) vs. Kelly Kelly - NO CONTEST

TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) def. Bret Hart & The Rock

Singles Match
CM Punk def 'Mr. GTK' Seth Rollins

Singles Match
Jeff Hardy def. Kane
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty6/6/2019, 13:34

Singles Match
Jeff Hardy def. Kane

Леко съм разочарован от този мач. Знам, че човекът зад Hardy може много, но в случая изобщо не си даде зор. Първият минус на мача беше, че се изигра в последният възможен момент. Със сигурност не подкрепям несериозен подход над нещата и смятам, че нещата можеше да изглеждат доста по-добре. В допълнение с това се видя, че нивото на постовете на Hardy не бяха на онова ниво, което видяхме на PAIN X. Това, че Mayhem не е на нивото на The Grandest Stage изобщо не означава, че към него трябва да се подхожда несериозно. Всеки, който иска да успее в TNW трябва да показва хъс и желание - точно онова, което видяхме на PAIN. В крайна сметка се радвам, че взе победата, защото той тепърва трябва да развива пероснажа си, но съветът ми е да следи нещата повече и да даваш малко повече от себе си, независимо колко значителен е мача. Оценката ми е 3 от 5.

---------------------------------------


Singles Match
CM Punk def 'Mr. GTK' Seth Rollins

Скоростта на развитие в мача малко не ми хареса. Ако проследите случващото се там, всеки пост е с ден по-късно от предишния, а последният е с цели 3. В самото начало се видя, че Johnny има доста голямо желание да се раздаде в срещата, но като че това не се видя в отсрещната страна. Разбира се, разбирам желанието на Rollins да подхване същото темпо като на опонента му. Лично според мен той наистина даде повече от себе си, но общото решение бе победата да отиде при Punk. Очаквах повече от мача и се надявам да има развитие във враждата, за да видим една истинска класика. Оценката ми е 3.5 от 5.

---------------------------------------


TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) def. Bret Hart & The Rock

В мача се наблюдаваше доста агресивно поведение от страна на сегашните Tag шампиони. Определено и претендентите имаха желание за победа, особено в лицето на Hart. Разбира се, повечето от нас са запознати с развитието на събитията, което можеше да се избегне. Не подкрепям подобни несериозни отношения, които в последствие да пречат на развитието на феда. Разбира се смятам, че всеки трябва да застане зад думите си и като каже нещо да си понесе последствията или да направи това, което е казал, че ще направи. В крайна сметка не бях съгласен с решението на главният админ, но то е такова и аз го уважавам. Що се отнася до мача, The Rock показа желание, но според мен има на къде да се развива. Hart си е класически heel. Сработката между шампионите обаче беше добра и за мен те заслужено взеха победата. Оценката ми е 3.5 от 5.

---------------------------------------


TNW Women's Championship Lumberjill Match
Becky Lynch (c) vs. Kelly Kelly - NO CONTEST

За жалост още един мач от който имах големи очаквания и от който останах разочарован. Разбира се, в случая вината не е ничия, причината е уважителна, но края не бе онова, което очаквах. Ще се радвам да видя един порядъчен мач между Kelly Kelly и Lynch. Със сигурност двете могат да ни накарат да останем без думи. Надявам се да се срещнат отново. И все пак, за труда на претендентката давам 3 от 5.

---------------------------------------


TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) def. Shawn Michaels

Тук вече съм доволен от продукта. Успешната защита на Славчов може би бе заслужена. Ако трябва да анализирам мача, то мога да кажа, че ми хареса сблъсъкът между двата различни стила на писане. Технически погледнато действията на Michaels бяха малко по-експедитивни и динамични, но Hawkins успяваше да намери начин да отговори на тази динамика и да изгради свой собствен отговор на нещата. The Icon със сигурност заслужава да отиде по-нагоре във феда, според мен тази дивизия не е за него. Що се отнася до Славчов, съвсем скоро и него го виждам по-напред. Разбира се, преди това трябва да се появи достоен опонент, който да му отнеме титлата. Оценката ми за този мач е 4 от 5.

---------------------------------------


TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) def. Chris Jericho

Коментар за техническата част тук е излишен. Всичко бе толкова плавно, че мача бе перфектно build-нат. Разбира се, това бе очаквано. Сблъсъкът между тези два образа определено е класически, самите им действия отговаряха перфектно на персонажите им, а начина по който Austin защити своята титла е перфектен! Харесва ми, че John се придържа към използването на гифове то една и съща среща на Austin и Jericho, което направи нещата още по-реалистични. Честно казано се колебаех много дали това не е Match Of The Night, за това решението бе взето след гласуване на екипа. Оценката ми на мача е 4.5 от 5 и това е само защото играе един и същи човек.

---------------------------------------


CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) def. Finn Bálor

Още един мач, който остави добър вкус в устата ми, а съм сигурен, че и в устата на хората. Както коментирах преди турнира, сблъсъкът на Demon Balor и The Undertaker си е dream match, който силно се надявам да се случи преди пенсионирането на Мъртвеца. Със сигурност обаче във е-феда успяхме да ги видим в прайма им. Разликата в стиловете и скоростта на случващите се неща е изключително видна. Темпото е различно при двамата - бързо при Balor и бавно при Taker. Всеки даде много от себе си, накрая се получи наистина една добра класика. Ще ми се срещата да бе една идея по-дълга, но може би за това съм виновен аз и невъзможността ми да пиша постове през уикенда. Единственото нещо, което не ми хареса е колко бърз беше прехода на действия при започването на постовете на Юли, което ме кара да дам 4.5 от 5. Благодаря за хубавият мач!

---------------------------------------


ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) def. Roman Reigns

Финала от който също съм разочарован. С Rainmaker-a си говорихме за мача, той бе наистина мотивиран да ни предостави перфектният продукт, но излизането на Reigns 5, че даже и почти 6 дни след началото на турнира, а после и първи боен пост 4 дни след задаването на начало, определено убива мотивацията у всеки. Не казвам, че играта на Reigns е лоша, даже напротив, той играе перфектно. Проблема обаче е колко е мотивиран да го прави. Според мен това да си в ME и да се бавиш толкова определено не е ОК. Всеки сам разполага с времето си. Ако някой смята, че не може да намери време да пише, то е по-добре да не го прави изобщо. Разбирам за желанието, но за да запазиш името си е необходимо и действие, а по този начин единственото, което се случва е да рушиш репотацията си. Оценката ми за мача е 3.5 от 5. Защо .5? Защото Рейнмейкъра успя да направи хубав завършек.

---------------------------------------


Overall

Наистина очаквах повече. Тъй като все още не съм направил една година във феда, няма как да знам кой период е силен и кой не. Надявах се нещата да се случат добре, но останах разочарован. В крайна сметка турнирът успя да завърши успешно, отново с леко закъснение, но се надявам нещата в бъдеще да не стоят по този начин. Оценката ми overall е 3.7 от 5.
Върнете се в началото Go down
Aculite
Superstar
Superstar
avatar


Join date : 13.01.2019
Posts : 149

Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty6/6/2019, 18:18

ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) def. Roman Reigns

Макар и с по един пост мачът ми хареса. Сигурен съм, че можехте да изпишете и повече постове но все пак щеви влезем в положението. Имате изпити, които даи боже да вземете. Дано, някои път пак да направите мач. И този път да изпишите повече постове и новаците да откраднат, по някоя идея от вас, за да си подобрят тяхната игра, а и съм сигурен, че отново ще имате мач.

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) def. Finn Bálor

Според мен този мач открадна цялото PPV. Мачът беше пълен с обрати изписаха се доста постове можеха да се изпишат и повече ако се пишеше по-навреме. Този мач си заслужава да се прочете от всеки нов играч. Абе за мен този мач си е най-добрият за вечерта.

TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) def. Chris Jericho

Евала на пича, че си е отделил от времето да направи мач срещу себе си. Наистина е много трудно да направиш мач сам. Може би правя голяма грешка, че него чета. Просто нямам нужното време да седна да видя всички мачове, когато ми се освободи повече време ще седна и ще го прочета.

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) def. Shawn Michaels

Както казах този мач го очаквах най-много от цялото PPV. И не останах разочарован от мача. Пичовете играеха много добре Иконата и Славчов са страхотни е-федъри даже бих казал, че ми помагат за развитието на моита игра. Които има време нека седне и да прочете мача, наистина няма да съжелява, а ще научи доста от него нямам търпение вече Иконата да кашира своите ключове и живот и здраве тези момчета отново да се срещтнат във битка.

TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) def. Bret Hart & The Rock

Много съм разочарован от този мач. Не вярвах, че някога ще напиша подобно нещо за мои мач. Причините да съм разочарован е заради несериозноста на Агента мачът се забави наистина много ако Агента пишеш по-навреме можехме да направим наистина уникален мач. Евала на Йоан, че се постара във мача. Но имам голяма забележка към първият му пост и му обясних всичко на лс. После се напъна и вторият му пост стана брутален. Евала на Васко, че пишеше навреме но иначе го разбирам и аз да имах партниор като Агента и аз бих се изнервил. Мачът можеше да стане по-интересен и по-брутален ако Агента не бавише.

Singles Match
CM Punk def 'Mr. GTK' Seth Rollins

Време е на Seth Rollins да му се даде пуша, които заслужава аз лично бих го пушнал за Grand титлата, защото много искам да го гледам срещу Марто. Undertaker vs Seth Rollins ще бъде наистина уникален мач. А и ние новаците ще можем да извелечем доста идеи от тези двама ветерани. Помислете над това наистина би се получила уникална вражда от тези двамата. А колкото до мача нямах време да го погледна.

Singles Match
Jeff Hardy def. Kane

Много се радвам за момчето с Jeff Hardy че взе тази победа, защото наистина имаше нужда от нея. Дано сега спечели срещу Грамадата и да се изправи срещу Славчов за пюр титлата биха направили наистина интересна вражда. Пожелавам му наистина вече да се издига нагоре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Mayhem (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Mayhem (2019)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mayhem 2018
» Mayhem 2020
» Mayhem Rating
» Mayhem (2022)
» Mayhem 2023

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2019-
Идете на: