Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Mayhem (2019)

Go down 
+2
Aculite
Rainmaker
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

Mayhem (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem (2019)   Mayhem (2019) - Page 2 EmptyЧет 6 Юни - 21:33

Singles Match
Jeff Hardy def. Kane

Първия мач в турнира. Честно казано останах леко разочарован от забавянето на мача, но в край на сметка двубоя се изигра до край и беше на горе-долу добро ниво. Очаквано Марто не си даде зор да търси победата, предвид това, че играе от втори акаунт, а и като цяло момчето с Харди се нуждаеше повече от победата. Тази победа го изстрелва към върха на Pure дивизията, но останах леко разочарован от играта му конкретно в този мач. Той определено може много повече и го доказа на PAIN. Съветвам го да поработи сериозно над играта си и да чете мачовете на по-опитните, защото за да стане шампион му трябва доста по-стабилна игра от това, което достави конкретно в този мач.
Оценка 5,5/10

TNW Intercontinental Championship Match
'Stone Cold' Steve Austin (c) def. Chris Jericho

Поне за мен нямаше смисъл в този мач да се играе от втори акаунт, но щом така са преценили админите така да бъде. Джонсън си играе перфектно с Ледения и развива много силен хийл образ и напълно заслужено е шампион. Мача се получи добро, но няма как и да е иначе, поради причината, че той реално игра срещу себе си в мач между първия и втория си акаунт. Както казах мача стана добър и се надявам за в бъдеще да му бъде намерен достоен опонент и да гледаме истинска битка за колана.
Оценка 7/10

Singles Match
CM Punk def 'Mr. GTK' Seth Rollins

Тук останах доста изненадан от победителя. Очаквах Джони да спечели срещата, което да му даде тласък към някоя от двете главни титли, но в край на сметка Пънк победи, което на свой ред може би значи, че ще се насочи към някоя титла. Предстои да разберем съвсем скоро, а относно мача получи се добър двубой. Да, не беше дълъг мач, но все успя да стигне едно добро ниво.
Оценка 7/10


TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) def. Shawn Michaels

Въпреки че не изписахме по много постове мисля, че успяхме да направим стабилен мач с Иконата. Поне на мен ми хареса мача като цяло. Двамата бяхме доста равностойни и направихме приятен мач, въпреки малкото постове в сравнение с предишния ми мач срещу Солидарния. Поне за мен играта на Иконата не е за тази дивизия и час по-скоро той трябва да бъде пренасочен към мейн ростера. Като цяло враждата ни се получи стабилно и може би ще продължи и след този мач, а защо не и да се срещнем някой ден, но в мейн ростера. В край на сметка аз запазих титлата и се надявам следващия ми опонент за нея да бъде също толкова отдаден като Иконата, защото тази титла заслужава да бъде носена от сериозен човек.
Оценка 7/10


TNW Tag Team Championship Match
Baron Corbin (c) & Drew McIntyre (c) def. Bret Hart & The Rock

Няма какво да кажа просто. На Васко не му върви и това си е... Два пъти атакува отборните титли тая година и двата пъти губи от Фло и Йоан и двата пъти губи поради проява на несериозност от сиотборнците си. Първо TomyEnd, сега Агента... В край на сметка настоящите шампиона запазиха титлите си отново. Все пак се получи що годе добър мач, въпреки забавянията, които го съпътстваха и до къде заслужено, до къде не Фло и Йоан запазиха. Пожелавам им успех и късмет в бъдещите им защити и се надявам да продължават да градят в играта си, защото с тази игра в мейн ростера ще им бъде много трудно.
Оценка 6,5/10


TNW Women's Championship Lumberjill Match
Becky Lynch (c) vs. Kelly Kelly - NO CONTEST

Аз много не разбрах защо мача завърши така и като цяло защо се забави толкова, но както и да е. Няма да коментирам самия двубой, защото не съм обърнал специално внимание да го чета, въпреки че очаквах много от двете. Като цяло изградиха доста стабилна вражда и се надявах на нещо уникално, но за съжаление не се получи. Все пак поздравления за Нина, че запази титлата и се надявам следващите и защити да са по-сериозни. Ще се въздържа от оценка, защото не съм чел мача.


CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) def. Finn Bálor

Както коментирах преди турнира това е мача, който чаках с най-голямо нетърпение и очаквах да ни предостви страхотна продукции. Е не останах разочарован. Всичо беше поставено много добре от двамата и напълно закономерно се превърна в мач на седмицата. Враждата им се развива страхотно и на турнира показаха много силна игра, както винаги разбира се. Марто е направо страхотен с Тейкър. Направо не знам от къде намира това време и тия идеи... Напълно заслужено остава шампион, а опонента му също заслужава много похвали, защото и неговата игра е достойна за главна титла. Евала пичове продължавайте все така. Новите има много на какво да се научат от вашата игра.
Оценка 9/10

ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) def. Roman Reigns

Очаквах много от този мач, но точно това, от което се опасявах се случи. Много забавяне и в край на сметка времето стигна само за един пост от двамата, което в мач за Световната титла си беше излация за съжаление. Все пак Рейн спаси положението и успя да сбие целия мач в един пост, което беше страхотно предвид ситуацията. В край на сметка както казах Рейн спаси положението и самия мач се получи приятен въпреки, че беше сбит само в два поста (по един от двамата)
Оценка 7,5/10
Върнете се в началото Go down
 
Mayhem (2019)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mayhem 2018
» Mayhem 2020
» Mayhem Rating
» Mayhem (2022)
» Mayhem 2023

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2019-
Идете на: