Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 35  Next
АвторСъобщение
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty26/8/2010, 16:03

Моля коментирайте TNWG Rampage от 26.08.10 !
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty26/8/2010, 16:08

Мисля че цялото шоу беше супер като изключим Cutting Edge. Радвам се че бих в моя мач.

ОБЩА ОЦЕНКА 8.5/10
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
fdgdfgdf
Гост
Anonymous



TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty26/8/2010, 16:10

Много ми хареса ова шоу направо нефероятна победа за ренди ортър чудесно беше аз още не съм участвал но това шоу сякаш ме вдъхнови за мача ми с уейд барет аз харесах това е немога да кажа че е тъпо супер беше само че имаше няколко издъпки от шон майкълс и освиркванията на ренди и заради това не беше чак перфектно но за сека от мен 8 защото бе чудесно но с недостатъцииииии!!!!!
Върнете се в началото Go down
The_Sexiest_Of_Sexy
New User
New User
The_Sexiest_Of_Sexy


Join date : 15.08.2010
Posts : 24

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty26/8/2010, 16:10

Шоуто беше добро..
Обща оценка:8/10




btw,марзи ме да пиша по отделно за всеки мач и сегмент коментар...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty26/8/2010, 16:11

Шоуто беше кратко, но определено ми хареса доста повече от някои предишни.
Обща оценка .. 9/10 , заради някои хора, които не дойдоха.
Върнете се в началото Go down
Jigsaw
New User
New User
Jigsaw


Join date : 16.08.2010
Posts : 19

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty26/8/2010, 16:17

Ядосън съм-мача ми преключи твърде бързо и заедно с това някакъв си Миз ли къв беше там-се опита да се намеси в него и направо побеснях,същото нещо се случи и в мача ми срещу Стайлс,а той беше ME.Гарантирам на Ортън и Миз,че ще им го върна тъпкано.

Офф:7/10
Върнете се в началото Go down
billy_kidman
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
billy_kidman


Join date : 04.08.2010
Posts : 123

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty26/8/2010, 16:34

Шоуто си го биваше .. Получи се добре .. Но можеше и още повече
Оценка :9/10 - заради краткотрайните мачове ..
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty26/8/2010, 16:42

Някой мачове бяха добри други горе долу ,и евала на лаиок който го мързеше да напише 5 реда ,много лесно се работи с него.Даже и темата ми изтрихте.Айде давайте бързо да ми изтриете и мнението сега
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
sangrr
Superstar
Superstar
sangrr


Join date : 22.07.2010
Posts : 332
Age : 23

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty26/8/2010, 20:24

Много слабо шоу но то е заради Крисчън!"Модератора" просто развали един от най-интересни моменти за шоуто!Точно когато имахме отбор той го изтри защото не знае кво прави!Не разришавал отбори а той защо е в отбор с Джерико?Защото не мисли!Само за себе си мисли и не дава нищо на другите!Затова докато се прави на шеф ще бъдат такива малки и мизерни мачове и шоута!Амаа...Тос пък Мат Харди да не се оплаква намесих се ма победи чрез Дискафалификаци!Така че не мрънкай после го изтриха и пак победи такаче си затваряй тъпата човка!Не рабираш от федове си тръгнал да говориш просто го направихме за да съжевим един отбор но в този форум няма да има такива работи всичко и всички титли ще се въртят единственно над Крисчън защото е егоист!Много съжелявам това ми е мнението!
Върнете се в началото Go down
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty26/8/2010, 22:07

Не може да правите стейбъл,тийм или каквото и да е на своя глава без да сте говорил с админ/мод и дори да се намесвате и да проваляте мачове ! Щом искате да сте тийм можеше да ми пишете по скайп и да се разберем как да дебютирате и т.н,а колкото до това,че съм тийм с Джерико станах тийм с него само и единствено,защото таг титлите ги държаха Гробаря и Батиста.Батиста не беше редовен,а Гробаря искаше да се сменя с Трите Х,а това нямаше как да стане докато е шампион с Гробаря и затова станахме тийм,за да вземем титлите.Затова,ако искате да сте тийм ми пишете по скайп,за да ви измисля някакъв фюд,който надявам се ще харесате нещо за първи път от както сте тук.А колкото до това,че шоуто е било слабо по моя вина мога да ти кажа да се застреляш ! Шоуто беше средно,защото доста хора не се явиха ! Надявам се следващият Madness да направим нещо наистина запомнящо се.И отново за това,че шоуто е слабо заради мен ще ти кажа,че шоуто стана слабо само и единствено заради теб,защото ти провали един мач в който участваше като се правише,че "трябва да ставаш",а в същото време се намесваш с Миз в друг мач и се опитваш и него да опропастиш и на всичкото отгоре се оплакваш в коментарите ! Наистина средно шоу 6/10,защото много хора не дойдоха на мачовете си ! Коментар за всеки мач по-късно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 8 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» 1. Opening Show: Sting makes his big return to RAMPAGE SATURDAY NIGHT~!
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: