Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 35  Next
АвторСъобщение
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty12/8/2010, 21:03

Aj Styles vs Christian - еми той geor4 не дойде и не стана готино.
Dolph Zigglervs Randy Orton {Street Fight} - Гитн мач стана и бих :afro:
Mick Foley vs Cm Punk - Мик напрай много як мач :pozdravi:
Dolph Ziggler vs Kazarian - Dolph яко се изложи уш му е първият мач дебютира пък загуби два пъти за една нощ Very Happy
Сегментите бяха г/д добре Smile

ОЦЕНКА 8.5/10
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Tiffany
New User
New User
Tiffany


Join date : 25.06.2010
Posts : 46

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty13/8/2010, 20:24


Aj Styles vs Christian - Мии не ми беше мно0го интересно0 ...
Dolph Zigglervs Randy Orton {Street Fight} - Мхмм Харесаа мии...
Mick Foley vs Cm Punk - Хареса ми..
Dolph Ziggler vs Kazarian - Горе долу..
Саегметите ми харесаха...
Обща оценка 9/10


Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty13/8/2010, 22:31

Опенинга беше добър ,опита на витамин ц се вижда ясно,ама и Бишов е кораво копеле Very Happy


МЕ: Aj Styles vs Christian - Мача беше на ниво добре се представиха и двамата но витамина са много коварни трябва да се пазим Very Happy

Dolph Ziggler vs Randy Orton STREET FIGHT - Мача се получи супер,най-добрия за седмицата като излючим как Ортън се филмираше понякога пепелянки ,ухапваня..?Или пък рко от 20 метра..ай щти направя ф5 от еверест Smile

Mick Foley vs Cm Punk - Доста съм доволен от Мик с времето ще стане все по-добър и ще има шанс за титла.А пънк трябва да се стегне пише 10 реда с който нищо няма да стане,все пак е шампион..

Stone Cold Steve Austin vs Kazarian - Пълен провал заради дисклалификацията и слабото писане на хедшот.И повече може.

Сегмента на Суагър не беше кой знае какво но означи какво иска - CS титлата и според мен ще я спечели ако има шанс - пише доста и пънк с в моментното му състояние няма шанс.

Този на Гробаря беше слаб изкара го някакъв любовник с тея диви,фокусирай се върху мача ти за титлите следващатата седмица..

И разбирасе сегмента на Острието в което можеше да се справи добре но можеше да го направи ОЩЕ по-добре но аз го отсрамих!Cheer for me!

Общатата оценка ми е 8.2/10
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
KAZARIAN
New User
New User
KAZARIAN


Location : LA,Californiq
Join date : 20.06.2010
Posts : 88
Age : 28

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty14/8/2010, 10:36

Добро шоу 9/10
Върнете се в началото Go down
Extreme'Diva
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Extreme'Diva


Location : Fort Lauderdale, Florida ... Pazardjik,Bulgaria
Join date : 24.04.2010
Posts : 319
Age : 28

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty19/8/2010, 21:23

Моля коментирайте шоуто относно 19.09.2010
Върнете се в началото Go down
Extreme'Diva
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Extreme'Diva


Location : Fort Lauderdale, Florida ... Pazardjik,Bulgaria
Join date : 24.04.2010
Posts : 319
Age : 28

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty19/8/2010, 21:28


Opening show with Lita - Добре се получи..
1.John Cena vs Randy Orton - не ми беше мн интересенн ;дд
2.HOT CHAMPIONSHIP - Йейй ;дд най-накрая ;ддд Амм добър мач се получи . И 2-те се представихме добре..
Segment with Kelly Kelly,Aj Styles in the ring! - Мммбива....
The Miz angry! - Яко!!
ME:Dolph Ziggler vs Triple H -Добър мач..

Обща оценка 9/10


Последната промяна е направена от Extreme'Diva на 19/8/2010, 22:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Jigsaw
New User
New User
Jigsaw


Join date : 16.08.2010
Posts : 19

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty19/8/2010, 21:52

Extreme'Diva написа:


Opening show with Lita - DUMB
1.John Cena vs Randy Orton - OMG
2.HOT CHAMPIONSHIP - Im so bored
Segment with Kelly Kelly,Aj Styles in the ring! - OMFG
The Miz angry! - HAHAHAHAH!
ME:Dolph Ziggler vs Triple H-Oh,kind of nice.
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty19/8/2010, 23:10


Opening show with Lita - Забравих
1.John Cena vs Randy Orton - Този мач беше един от най-добрите който съм виждал през живота си.
2.HOT CHAMPIONSHIP - Добър мач ,браво на лита
Segment with Kelly Kelly,Aj Styles in the ring! - Добре направено,но ви давам БУУУ Very Happy
The Miz angry! - Miz is promo god - и в wwe и тука xD
ME:Dolph Ziggler vs Triple H -Добре стана ама само не разбрах защо е ME?

Оценка 4/10 доста слабо според мен нямаше много мачове
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
sangrr
Superstar
Superstar
sangrr


Join date : 22.07.2010
Posts : 332
Age : 23

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty19/8/2010, 23:34


Шоуто беше отворено по-интересен начин от Лита харесва ми има какво още да се желае но Лита се спрява доста добре!Другата седмица очаквам шоуто да бъде отворено от Кели Кели!

Мача за титлата при Дивите беше един от най-хубавите мачове за вечерта!Добре че има такива диви на който им се занимава!Радвам се за мача и за новата шампионка!Евала на Лита много добра игра,блестящо се справи на ринга!На Кели и беше време да я загуби!Харесва ми това че имаме нова шампионка!

Мача между Долф Зиглър и Трите Х нямаше никаква нужда да е като Главен мач защото нито един от двамата не е готов още за такава позиция!Много кратко и не на добре игра от Трите Х но това ще се оправи се пак е новак!Долф Зиглър ми хареса!Игра до края и игра определено само за едно нещо...За победата...!Хареса ми найстина!

Сегмента между Кели Кели и Еж Джей Стайлс на ринга беше доста добър но пък стана малко тъпо че публиката не спира да го освирква ! Very Happy Но се пак е хиил!Има още какво да се желае очаквам другата седмица да видя Еж Джей Стайлс във действие !

Моя сегмент какво да кажа! Just be a pro :S Smile базикам се!Еми вие го оценявайте аз съм на тема Миз от много време съм зарибен на него и не спирам да гледам промотата му във WWE!Един от малкото който правят невероятни сегменти опитвам се да ги правя и тук!

Джон Сина и Ренди Ортън:Така става като потребителите си не идват на мачовете налага се 2 ацц да се намесват и колкото нямат време да играят!Но все пак можеше и повече не беше интересно но какво да се прави всичко е заради потребителите който вземат е-феда и форума на шега и просто се регват и не играят!


Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6892
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty20/8/2010, 00:40

Няколко думи:
-Да ви го начукам на тея които не дойдоха.
И слабо ниво.. 2/10

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 7 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» 1. Opening Show: Sting makes his big return to RAMPAGE SATURDAY NIGHT~!
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: