Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 35  Next
АвторСъобщение
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty11/2/2012, 18:08

Мисля, че е време и аз да драсна един коментар. billy_kidman направи едно изключително добро завръщане, побеждавайки EU шампиона. Представянето му в мача ми хареса много, като решихме да му дадем шанс да се бие за тази титла на Cage of Violence, като за мен има голяма вероятност да победи. marian също се справи добре, но kidman беше по-добрия в този двубой. Нещата между Rhodes, Christian, Kofi и Minoru стават все по-интересни, враждата им ми допада, но не мисля, че Крисчън трябваше да вземе HC златото по този начин. Just_Phenom и Whatever направиха един стойностен мач. Харесва ми стила на игра на 'Taker. Michaels и Jericho също водят една доста интригуваща вражда, както и Geor4 и Devitt, надявам се тези спорове да продължат дълго, с много качествени мачове. Стигам и до Main Event-а. Не знам, не мисля, че се справям добре напоследък, просто ме мързи да пиша... но това не означава, че няма да се стегна на турнира. Като цяло се получи един доста добър епизод, нямаше провали, като цяло тази година TNWG върви само нагоре, надявам се нещата да си останат така.
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty11/2/2012, 18:24

И аз да пусна един коментар.. Като цяло до този момент 2012-та се оказва силна година на TNWG. Надявам се да продължава така и за напред - billy_kidman направи едно доста добро завръщане като победи Европейския шампион и също така мога да кажа, че има голям шанс да вземе титлата на Cage of Violence! Не можах да разбера за какво му беше Хардкорд титлата на Рейдж но това си е негова работа.. Just_Phenom и Whatever също играха много добре и спретнаха един стабилен но за съжаление кратък мач. Main Event-а също беше доста добър.. мисля, че Petioo напълно си заслужи победата но не може да се отрече добрата игра и на Courage.. също така ще кажа, че и двамата имат голям шанс да си тръгнат с титлата на TNWG от Cage of Violence!

Обща оценка: 8/10
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty19/2/2012, 13:52

Може да коментирате шоуто от 17.02.2012.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6892
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty24/2/2012, 22:13

Моля коментирайте шоуто от 24.02.12.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty25/2/2012, 00:13

Просто, мога да кажа, че това е най-доброто шоу за 2012 до момента! Всичко се получи по план, мачовете бях изиграни на едно страхотно ниво и въобще всичко беше невероятно.. Мейн Евента беше добър и ми хареса играта и на двамата. Сегмена между Световният Шампион и Скалата стана повече от добре, а накрая 2-те промота преобърнаха всичко, защото това означава, че не Скалата е въпросният и това е вече факт. Завръщането на Чемпа и дебюта на Литка мога да кажа, че беше мача на вечерта. Супер много се чудих на кой да дам уина и всичко беше на карта, но с последният си пост Литка приятно ме изненада. Наистина страхотен мач. За тага мисля, че се получи приличен мач. Труф пък ни показа страхотна игра като надви гиганта. На това момче му предстоят доста интересни неща.. За Еврото мача беше повече от добър. Честито на новият шампион, а на Мариан мога да му кажа да се нацели някъде нагоре. Сегментчетата на Джерико, Морган и Ригъл бяха прилични и ми харесаха. Оценка на шоуто 10/10!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty25/2/2012, 00:54

Както казах и в предишните си коментари изглежда 2012-та е годината на TNWG! От самото начало тръгна и се надявам да продължава така и за напред.. първо ще коментирам мача за Европейската титла - добра игра от страна и на двамата играчи, честита титла на Кидман.. Мариан да не се отчайва скоро ще вземе нещо друго и като цяло се радвам, че този мач се игра.. Мача за Отборните титли също беше на ниво.. страхотна игра от страна и на 4-римата играчи.. Сегмента между Уилям Рийгъл и Джеф Джарет беше на ниво също така очаквайте един страхотен последен мач между тези двамата на PAIN III.. до тогава най-вероятно няма да вземам участия с Джарет. Мисля, че с Литка направихме мач на едно много добро ниво.. от самото начало той се представи доста по-добре от мен.. все пак е доста трудно от дърто куче от TNA да се върнеш с техничар от Indy федерациите, но все пак мисля че се представих добре честито на Литка за тази победа и дано продължава да играе така с Алберто. Личи си, че Труф има талант жалко, че няма много мачове но все пак за в бъдеще се надявам да вземе и някой титла.. всичко с времето си! Сегмента на Чък и Роки също беше на ниво и очаквам тези двамата да продължат да развиват враждата, единственото което ме изнерви е това тайно промо но се надявам скоро време да разберем кой е тоя пич.. сегмента на Джерико, Стайлс и този на Морган също бяха на ниво. Мейн Евента също се получи много добре.. и двамата играха на ниво но според мен Whaty беше по-добрия и за това му дадох победата.. ами общо взето това е радвам се, че и това шоу се получи и общата ми оценка е 10/10!


Последната промяна е направена от Devitt на 25/2/2012, 13:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty25/2/2012, 03:00

Мхм, яко са се променили нещата.Харесаха ми промотата от шоутата, определено вече не са сбор от безсмислени псувни накуп.Само сегмента с Matt Morgan можеше да бъде маааалко по-дълъг и подробен.Мача за Euro титлата беше добър, nikolov не го помня много добре, но мисля че е подобрил играта си много.Все пак Kidman като чели беше по-добър и съм съгласен с това да спечели.На R-Truth мача четох само първия пост, според мен малко преувеличи и поста му хич не беше реален.Хареса ми дебюта на адаша, в поста надписа над Titantrona много радва.Мача беше с адски дълги постове и мързела в мен надделя да го четем.Мисля, че сегмента ми с Чък стана добре, още можеше, но се сетих че днес е шоуто направо в последния момент и трябваше да скалъпя нещо на момента.Със сегментите се оправих, ама като не съм играл шест месеца как ще напиша 10 реда под 20 минути не знам...Та това беше.Шоуто ми хареса.
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty25/2/2012, 14:33

Като цяло, шоуто беше едно от най-добрите и ме върна назад във времето. Мачовете бяха на ниво, сегментите също, а активността - стабилна.

Започвам коментара си със сегмента на Best In The World. Джерико му е точният вариант като кечист и си личи, след като на микрофона го представя много добре. Българската титла започва да набира сериозна скорост в йерархията на TNWG и скоро може да се нареди до Световната, а дори и да я мине. Враждата между него и Not.Afraid е много обещаваща и ако няма никакви, абсолютно никакви издънки по което и да е време, ще е един от стабилните кандидати за Feud of the Year, а може би и някоя друга награда.

Сегмента на Geor4 също ми хареса, но имаше какво още да се желае. Той и Devitt правят една от най-епичните вражди, която също е сигурен кандидат за Feud of the Year. Лично аз не съм им обръщал кой знае какво внимание, но като се замисля, такава вражда в следващата година, две, дори и повече, може и да нямаме, затова трябва да и се порадваме, докато можем. Pain III изглежда още по-епичен с този TV Championship.

Сегмента с hedshot въобще не ми хареса. Според мен въобще не се допира до стила на Мат Морган, пък да не говорим за оформлението, с което може да стане малко по-интересно и грабващо окото. Трябва да се стегне и да си върне предишната форма.

European Championship-a беше повече от епичен. Един от мачовете на вечерта, според мен. С този мач, European титлата вече е на друго ниво. И двамата ме радват като играчи, но billy_kidman игра по-добре и заслужено спечели трофея. Marian_nikolov01 трябва да се пробва по-нагоре, или да остане и да враждува с kidman и да се докаже още повече. Не знам какви са плановете на екипа и не мога да прогнозирам.

Мачът между Шоу и Труф също беше стабилен, но и от него можеше да се желае още. Ако Труф не е втори акаунт, трябва да се пробва за някоя титла, има заявки за голямо бъдеще.

Tag Team Championship-a беше на едно прилично ниво, дори PPV style. И двата отбора се допълват симетрично, като така мачовете им се получават много добри и класни. Stenko, в последно време, започна да подобрява играта си и да набира скорост, като в скоро време можем да го видим и по-нагоре в кард-а, но засега си е на правилното място. Rage и ShwN правят много добър отбор, като са напълно заслужени отборни шампиони. Бих се радвал да видим още един такъв мач, със залог - отборните титли.

Следващият мач е - Дел Рио срещу Ричардс. Според мен, мачът стана добър и се радвам, че дебютирах срещу опонент като Devitt. Различен е от другите и не се сърди при загуба, а търси начини да оправи писането си, ако трябва, или нещо друго, като следващият път да е още по-добър и загадачен. Евала му правя, за добрия мач, и дано не е последния помежду ни. Дебютнах с Дел Рио, защото отдавна имам интерес, и ето, че вече е в мен. За него планирам да стане първостепенна част от TNWG до няколко месеца.

За сегмента между адаша и Petioo09, просто нямам думи. Тейлър за пореден път показа качества на микрофона, както си може, и заслужено е лицето на компанията. Сашо за пореден път показа, че ако е нахъсан, може да покаже доста. Страхотен сегмент се получи с изненадващ край. Интересно ми е кой ще е този ???, но няма да давам прогнози. Очаквам Sashundera да вземе първата си TNWG титла до няколко месеца.

МЕ-то също беше на ниво, хареса ми. Имат шанс за нещо повече, но трябва първо да докажат, че истински го желаят. Радвам се, че ThePhenom отново е в редиците на TNWG и дано този път се добере до желаната TNWG титла, същото важи и за hedshot.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty25/2/2012, 15:29


1.Billy Kidman def. Randy Orton and wom the European Championship- Поздравявам Били, той е пич и съм 100% сигурнен, че ще държи титлата дълго време! А за моята игра- Постарах се да не загубя, но ето че стана... Хич не се дразня дори се радвам, че направихме един доста интересен мач и аз вече горе-долу пак си подсилих играта....

2.R-Truth def. The Big Show-И този мач беше интересен, на момчетата им трябва още опит и скоро ще го достигнат... Браво на Труф за уин-а

3.Christian Cage & Cody Rhodes def. Kofi Kingston & Edge and are still the TNWG Tag Team Champions.- Интересен мач, както Литка каза по-горе- Точно като за PPV! Шлн и Рейдж показват един стабилен и силен отбор!

4.Alberto Del Rio def. Davey Richards- Много се зарадвах за завръщането на Дейви, но Литка беше по-силния и трябваше да спечели в срещата както и така стана...

ME:RVD def. Matt Morgan

Добър мач бих казал, честито на Роб Ван Дам че спечеби срещата! Сега може да се издигне на горе може би за някоя титла?

Сегмента на Ригал беше страхотен! Хареса ми, че с Дейвит ще имат мач на PAIN! Надявам се да стане на високо ниво, защото тази вражда започна страхотно и трябва да завърши по страхотен начин

Сегмента с Морган не беше на ниво... Не ми хареса! Той откога говори за тази Европейска титла, кога по дяволите ще спре защото като гледам няма да получи мач...

Сегмента между Сашо и Петъо също беше един класически сегмент и се надявам скоро Сашо да спечели световната титла!


Невероятно шоу! Много ми хареса! Оценката ми е: 10/10! Нека продължаваме само така!
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty25/2/2012, 15:33

marian_nikolov01 написа:

2.R-Truth def. The Big Show-И този мач беше интересен, на момчетата им трябва още опит и скоро ще го достигнат... Браво на Труф за уин-а

К'ъв опит, к'ви 5 лева, не знаеш ли, че Шоу е второто acc на Geor4-a?!?! :lol:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 21 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 21 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» 1. Opening Show: Sting makes his big return to RAMPAGE SATURDAY NIGHT~!
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: