Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Next
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6892
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty21/1/2012, 11:54

Ето, че след като направихме много добър турнир, направихме и много добро шоу.Имаше си и някой неща които не се получиха толкова добре, но все пак се получи и без тях.Много добре се справиха новите ни попълнения, R-Truth & Daniel Bryan заслужават си поздравленията, очаквам да развият враждата и да ги видим отново в мач.Също така главният мач беше изключителен много добър край на шоуто и двамата са в отлична форма и дано да е така за дълго.Но жалкото е, че проблеми си имаше с "хардкор шампион" който реши да се направи на келеш и да обиди TNWG.Както и да е повече няма да стъпи тук.Честито на ShwN за HC-то.Няма да коментирам другата част от шоуто, можехме и повече..

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
ApexPredator
Superstar
Superstar
ApexPredator


Join date : 15.06.2011
Posts : 192
Age : 29

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty21/1/2012, 12:43

После ще дам пълен коментар, но само за нашият мач ... беше планувано.
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty28/1/2012, 17:03

Моля, коментирайте шоуто от 27.01.2012.
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty28/1/2012, 20:20

1. Cage Of Violence Match Qualifying Match - R-Truth vs. Christian - Тъпо се получи че Труф не дойде,но поне Рейдж спаси горе долу положението.

Segment with AJ Styles - Еми написах каквото исках надявам се да се е получил интересен.

2. Cage Of Violence Qualifying Match - William Regal vs. AJ Styles - Не се получи както исках...Смисъл играта ми не беше много добра,но съм много нахъсан за мача на турнира и там ще ви изненадам...

Segment with Daniel Bryan - Бива.

3. Cody Rhodes vs. Kofi Kingston - Hardcore Championship - Определено ShwN беше по - добрия в мача,но и опонентът му е добър.

Opening Show with TNWG New Hardcore Champion - Cody Rhodes - Много ми хареса!Определено прави добри сегменти.

4. Cage Of Violence Qualifying Match - Dolph Ziggler vs. Prince Devitt - laiok ми се струва отслабнал.Надявам се да започне да играе по - добре и на турнира да си върне формата.

Shawn Michaels calls Chris Jericho - Тук май Джерико викаше Шон...Надявам се Майкълс да не провали мача на турнира,защото нито веднъж не съм го видял да пише.

Segment With Prince Devitt - Допадна ми като за първи сегмент с Девит беше добър .

ME: Chuck Taylor vs. Chris Jericho - NON TITLE - Няма да крия,че не ми хареса много.Джерико играе доста добре не знам защо Чък писа толкова малко и изобщо защо мача беше кратък,но явно не им се играеше доста.

Обща оценка 10/10.Мислих да дам 9,но дадох 10 само защото всичко се изигра...
Върнете се в началото Go down
Daniels-4-Ever
Superstar
Superstar
Daniels-4-Ever


Join date : 03.04.2011
Posts : 294
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty29/1/2012, 18:59

1. Cage Of Violence Match Qualifying Match - R-Truth vs. Christian - Добре се получава това с Christian брутален е ... харесва ми
Segment with AJ Styles - Долу горе ми хареса можеше да е по-добро , става
2. Cage Of Violence Qualifying Match - William Regal vs. AJ Styles - Двама от най-мразените кечисти в мач мисля че се получи добро аз бях за Ригал но той сега ще участва в друг интересен мач с Джарет
Segment with Daniel Bryan - Не съм аз човека който да се оценявам.

3. Cody Rhodes vs. Kofi Kingston - Hardcore Championship - SHwN ме радва много кефи ме. А за опонента му този път игра добре по силно от обикновенно да прпдължава само така!

Opening Show with TNWG New Hardcore Champion - Cody Rhodes - Хареса ми драматичността на Коди определено е добър на микрофона.
4. Cage Of Violence Qualifying Match - Dolph Ziggler vs. Prince Devitt - lЕ какво да кажа неочакван край макар че се надявах Devitt да победи.
Shawn Michaels calls Chris Jericho - Бива.
Segment With Prince Devitt - Добра история хареса ми изразителността му и се разбра какво иска!

ME: Chuck Taylor vs. Chris Jericho - NON TITLE - Не ми хареса края обаче играта им беше добра особенно на Best In The World а и за втора седмица Чък губи това не ми харесва все пак той е Световен шампион
Обща оценка 8/10- Харесаха ми някои неща а други не...
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty30/1/2012, 14:25

Daniels-4-Ever написа:

ME: Chuck Taylor vs. Chris Jericho - NON TITLE - Не ми хареса края обаче играта им беше добра особенно на Best In The World а и за втора седмица Чък губи това не ми харесва все пак той е Световен шампион

Main Event-ът беше No Contest, поради намесата на Homicide.

Коментар за шоуто - след малко.
Върнете се в началото Go down
Daniels-4-Ever
Superstar
Superstar
Daniels-4-Ever


Join date : 03.04.2011
Posts : 294
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty30/1/2012, 20:34

Извинявяй моя грешка Smile
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty4/2/2012, 09:05

Може да дадете вашия коментар за Rampage - 3.2.12.
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty11/2/2012, 10:25

Може да коментирате шоуто от 10.02.2012.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6892
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty11/2/2012, 11:12

Шоуто бе на ниво каквото и да говорите, до преди 1-2 месеца шоутата се проваляха и нищо не вървеше както трябва, но от 2012 не може да се каже, че имаме слабо шоу.Може би това не се получи точно по план, но до някъде е доста интересно особено с завръщането на Billy Kidman.Не разбрах т'ва с връчването на HC-то, що стана .. напускането на Лайок, развали част от шоуто това е което ме вбеси доста.Интересна намеса имаше и в сегмента на Джерико и също така кратък, но добър между 2 ветерана - РВД и Тейкър.А за МЕ-то, може би не играха на перфектното ниво, не трябва да се отпускат, защото скоро е турнира и това може да им изиграе лоша шега Smile

Оценка; 6/10

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 20 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 20 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» 1. Opening Show: Sting makes his big return to RAMPAGE SATURDAY NIGHT~!
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: