Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
АвторСъобщение
...<Randall>...
Superstar
Superstar
...<Randall>...


Location : Death Valley
Join date : 13.06.2010
Posts : 203
Age : 28

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty19/9/2010, 10:30

Ето моят коментар за шоуто.

МЕ:Ей Джей Стайлс - Миз = невероятно несериозна постъпка от Миз и да не се сърди,че са му играли от акаунта!!!
Сегмент на Острието и Лита = Мисля,че се получи добре.
5.Митсуаро Мисала - Томи Дриймър = Без коментарр...
4.Острието - Скалата = някои хора виждам,че са харесали мача.Наистина се постарах и се надявам да е добре...
Сегментът на Мики стана също добре..
Мачът на дивите = супер беше...
Рейвън - Дриймър = Добър мач...
3.Долф Зиглър - Ортън = Неразбрах какво стана,но после ми се изясниха нещата.Зиглър трябваше да бие...
Сегментът на Скалата = Добре..
Отварянето на шоуто = Получи се добре..

Мисля,че Боокингът от Кели си беше супер и нетрябва да се сърдят заради това разглезените потребители.
Заради тях шоуто не стана толкова добре,колкото трябваше,с изклучение на Лита,която незнаеше за шоуто.

ОБЩАТА МИ ОЦЕНКА 5/10 Заради ве пак съществуващите мачове и сегментите!!!
Върнете се в началото Go down
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty19/9/2010, 11:30

Sashunder аз,ShwN,sangrr бяхме казали на ExposedBarbie,че в събота няма да можем да присъстваме,а тя знаеш ли какво ми отвърна:"Не ме интерисува ще играеш мача или аз ще влезна в акаунтите ви и ще го играя !" Никой няма право да ми играе от акаунта ! Всеки във форума си има акаунт и е избрал кечист и ще си играе с неговият акаунт и кечист !

BTW Снощи говорих с Geor4 от сега нататък аз book-вам TNWG Madness,TNWG Rampage и TNWG PPV's and thats the bottom line 'cause BlueStahli said so !
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6892
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty19/9/2010, 12:02

ПИСНА МИ ТУКА 1000 ПЪТИ КАЗАХ ЧЕ ТУКА СЕ ПИШАТ КОМЕНТАРИ.СА ВСИЧКИ ДА РАЗБЕРАТ ДО 8 ОКТОМВРИ АЗ БУКВАМ ПОСЛЕ СЕ ОПРАВЯЙТЕ КАКТО ЗНАЕТЕ.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
The "1948" One
Superstar
Superstar
The


Location : Sofia
Join date : 10.09.2010
Posts : 204
Age : 34

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty19/9/2010, 20:37

Изключително непрофесионално отношение на човека съдийстващ и този, който играеше с Ted Di Biase. Първо закъсне с 30-40 минути, написах че имам работа във форума ми и няма съм тук, и въпреки това, влизам след 40 минути и почвам да пиша, и преди да постна какво да видя дали сте победата на Ted след пост, сигурно 20 пъти по слаб от моя.... Мизауа да кажеш че е китаец е просто едно неуважение.... Нямаше един човек да ме извика да си пиша поста, евала Ви.... Другата част от шоуто беше горе долу добра, но с тази лоша организираност не Ви давам повече от 2 месеца съществуване.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/RadoslavEnterprises
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty19/9/2010, 21:18

The "1948" One написа:
Изключително непрофесионално отношение на човека съдийстващ и този, който играеше с Ted Di Biase. Първо закъсне с 30-40 минути, написах че имам работа във форума ми и няма съм тук, и въпреки това, влизам след 40 минути и почвам да пиша, и преди да постна какво да видя дали сте победата на Ted след пост, сигурно 20 пъти по слаб от моя.... Мизауа да кажеш че е китаец е просто едно неуважение.... Нямаше един човек да ме извика да си пиша поста, евала Ви.... Другата част от шоуто беше горе долу добра, но с тази лоша организираност не Ви давам повече от 2 месеца съществуване.
Просто ти се падна така,тоя дибиаси е част от онези слаби ,неактивни и воубще - лоши.Нищо не можем да направим че имаш мач където е ,не сме длъжни да ти казваме самия ти трябва да гледаш.На самия тед е виновен но на него му виждам най-много още 2 седмици тук.
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty22/9/2010, 16:32

МЕ:Ей Джей Стайлс vs The Miz- Тъпо
Сегмент на Острието и Лита-Получи се добре малко кратък.
5.Митсуаро Мисала -vs Тед Дибиаси-Ясно е,че Мисала трябваше да бие
4.Джеф Харди vs Скалата-Най-добрия мач за вечерта!!!Единствения мач който е на високо ниво във това шоу!!Скалата има вече 3 поредни загуби лоша серия преди турнира!!!
Рейвън vs Дриймър-Хардкор мач като хардкор мач!!ОК но беше кратък!!!!
3.Долф Зиглър vs Ортън-Добър мач но могат много повече!!!
Сегментът на Скалата-Слаб за неговото ниво
Отварянето на шоуто-ОК
Оценка за шоуто 4/10 с Една Дума СЛАБО!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty25/9/2010, 21:07

Моля за вашите коментари относно шоуто TNWG Rampage 25.09.2010
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty25/9/2010, 21:52

1. Opening Show - Защо Миз не дойде, че да си протече нормално, но иначe браво на Кели !
2. Segment with Tommy Dreamer - Тъпо :] .
3. Randy Orton vs Tommy Dreamer - Горе долу добър мач :] .
4. Shawn Michaels vs Ted DiBiase №1 Contender for BG Title - Страхотен мач ! Очакваше се, че HBK ще спечели Тед е нов още ...
5. Eve vs Mickie James - Пак едни и същи ще се бият за титлата ......
6. Daniel Bryan vs Kurt Anlge - Баси пародията xD ....
7. Drew McIntyre and Cody Rhodes vs Vitamin C - Ще бъде добра вражда !
8. Segment with The Rock - КАКВО ЛИ ЩЕ СГОТВИ СКАЛАТА НА BLOOOD :smqh: ?!
9. ME: The Undertaker vs Curt Hawkins - Така става като не идват някой хора :smqh: ..



Последната промяна е направена от -laiok на 3/11/2010, 10:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty25/9/2010, 22:05

1. Opening Show - Миз продължава да оцъства и мисля,че е доста глупаво да си WHC champ,а да те мързи да направиш един сегмент !
2. Segment with Tommy Dreamer - Не е нещо кой знае какво !
3. Randy Orton vs Tommy Dreamer - Мач на средно ниво !
4. Shawn Michaels vs Ted DiBiase №1 Contender for BG Title - Да видим дали ще успее да спечели БГ титлата !
5. Eve vs Mickie James - TNWG определено се нуждае от още диви или направо да затриваме women девизията
6. Daniel Bryan vs Kurt Anlge - Нищо особенно !
7. Drew McIntyre and Cody Rhodes vs Vitamin C - Да видим каква вражда ще скалъпим за PPV-то !
8. Segment with The Rock - Наистина сегмент на високо ниво !
9. ME: The Undertaker vs Curt Hawkins - Доста глупаво се получи,но както каза @laiok така става като не идвате на мачовете и сегментите си !

4/10 поредното слабо шоу... !

Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty25/9/2010, 22:24

1. Opening Show - Миз отсъства !
2. Segment with Tommy Dreamer - Малко тъпо !
3. Randy Orton vs Tommy Dreamer - Средна класа !
4. Shawn Michaels vs Ted DiBiase №1 Contender for BG Title - ХМ Първо прецкаха Шон после Теди като продължи мача но пък Тед все пак е още нов има доста време докато спечели първата си титла аз се борих 5 месеца да спечеля първата си титла и тя не беше нищо особено а ЕУ Титлата !
5. Eve vs Mickie James - Иаз мисля че трябват още диви а за мача аз лично бях за Мики и не защото е по-добра или нещо повече и двете диви са еднакво силни а защото искам да се види нещо по различно !
6. Daniel Bryan vs Kurt Anlge - Без коментар !
7. Drew McIntyre and Cody Rhodes vs Vitamin C - Да видим дали изобщо ще се получи тази врежда или всичко е загуба на време !
8. Segment with The Rock - Браво добър беше !
9. ME: The Undertaker vs Curt Hawkins - Най-добрият мач за вечерта ! Базик, базик абе малко тъпо да биеш от първи пост ама като няма кой друг да се бие е така !

ОБЩО 5/10 !
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 11 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 11 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» 1. Opening Show: Sting makes his big return to RAMPAGE SATURDAY NIGHT~!
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: