Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Next
АвторСъобщение
Tiffany
New User
New User
Tiffany


Join date : 25.06.2010
Posts : 46

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty09.09.10 20:46

1.Chris Jericho vs Randy Orton
Хареса ми..
2.Torrie Willson vs Mickie James
Мии съжелявам че не можах да дойда,но ми изникнаха ангажименти и не можах да участвам..Благодаря на Вили че ме замести..
3.RVD vs John Cena
Бр на РВД
4.Kurt Angle vs Alberto Del Rio
Мачът ми хареса.
5.ME:The Miz vs The Rock
Хареса ми..Добър мач направиха

Сегментите няма да коментирам.Бяха мн добри,за моя и на Ортън..Знам че беше тъп..но кво се праи..

Обща оценка:9/10
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1240
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty10.09.10 23:48

Не ми се оценява подробно 9/10 ;]]]
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty18.09.10 19:44

Коментари за шоуто от 18.09.10
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty18.09.10 20:42

Направихме едно добро шоу, въпреки факта,че някои хора се постараха доста да провалят Rampage тази седмица. Изглежда,че МЕ-тата няма да се получат с тях. Другите видяха колко са заинтересовани дори и "шампионите". Ако не ми покажете,че заслужавате място в МЕ-тата или в шампионския ростер .. то съжалявам, но на турнира няма да се замисля и ще дам тези титли на хора,които знаят какво е ред,не мрънкат и идват редовно без да се оплакват. Мисля,че и админите са на същото мнение. Няма нужда да се нервя заради определени личности, затова ще спра дотук и ще благодаря на всички,които все пак дойдоха.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty18.09.10 20:49

СЪКС! 1/10 и тая 1-ца е само заради мача на Едж и Скалата ...

___________________

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty18.09.10 20:58

НЕ СТАНА ЯКО ШОУ ПИСНА МИ ВСЕКИ ПЪТ КАТО СЕ БИЯ СРЕЩУ НЯКОЙ ТОЙ ДА СЕ ЛИГАВИ КАТО ДОЛФ ! ЗИГЛЪР ТИ СИ ЕДНО СКАПАНО ГЕЙЧЕ ДЕТО НЕ ЗНАЕ КВО ПРАЙ ! ДАВАМ 4/10 ! ХОРА ДАЙТЕ ДА СЕ СТЕГНЕМ ПРОВАЛЯМЕ ВСИЧКО !!!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty18.09.10 23:28

Няма как да очаквате добро шоу след като book-инга е на супер ниско и ламерско бих казал ниво ! Думите ми не са преувеличени,а самата истина,който не вярва да види мачовете от Rampage и отново да си помисли как да се очакват добри шоута,турнири,вражди или каквото и да е с такъв book-инг !
1/10 даже 1 му е много....
Върнете се в началото Go down
sangrr
Superstar
Superstar
sangrr


Join date : 22.07.2010
Posts : 332
Age : 23

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty18.09.10 23:43

КРЪГЛА 0! САМО ОЩЕ НЯКОЙ ДА ИГРАЕ ОТ АЦЦ-ТО МИ И КРАЙ ! НЯМА ДА ПОЗВОЛЯ ТАКОВА НЕЩО ИМАМ СИ РАБОТА УЧИЛИЩЕ ПОЧНА ТОВА НЕ ЗНАЧЕ ЧЕ ТРЯБВА ИГАЕТЕ ОТ МОЕ ИМЕ!ТОВА Е ОТ МЕН ДАНО КРИСЧЪН ОТНОВО ДА Е БООКЪР!
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty19.09.10 0:56

sangrr написа:
КРЪГЛА 0! САМО ОЩЕ НЯКОЙ ДА ИГРАЕ ОТ АЦЦ-ТО МИ И КРАЙ ! НЯМА ДА ПОЗВОЛЯ ТАКОВА НЕЩО ИМАМ СИ РАБОТА УЧИЛИЩЕ ПОЧНА ТОВА НЕ ЗНАЧЕ ЧЕ ТРЯБВА ИГАЕТЕ ОТ МОЕ ИМЕ!ТОВА Е ОТ МЕН ДАНО КРИСЧЪН ОТНОВО ДА Е БООКЪР!
Really?Не стига че не дойде заедно с Stalhi Shwn Swagger пък и се оплакваш.Шоуто се провали именнот заради неактивносста ви.И се оплакваш че са ти влизаи в профила.Еми да беше предупредил че не можеш да дойдеш а не да се усере цялото шоу ;].Беше в чата И НАПУСНА ОТ НЕГО без да предупредиш че имаш работа.Нямам думи просто какво стана мачовете който все пак се получиха но бяха в резултати на неактивност на други хора бяха добри,пример аз и Острието - не съм в форма но обещавам че ще се оправя.Дриймър и рейвън беше също единственото друго интересно нещо.Смениха датата точно заради училището и пак се оплаквате.И не виждам какво има в буукинга на Кели,мен си ми харесва и ми е все тая дали ще е Сталхи или тя.Тва за което Не ми е все тая че се карате кой да бъде и като тотални олигофрени спамите по скайп ,направо нямам думи.Геор4 каза че той ще бооква за да няма недоволни.Надявам се следващата седмица да се стегнем и да направим добро шоу!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Extreme'Diva
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Extreme'Diva


Location : Fort Lauderdale, Florida ... Pazardjik,Bulgaria
Join date : 24.04.2010
Posts : 319
Age : 28

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty19.09.10 10:17

Еми аз не бях тук..Сори ама имах си по-важна работа освен да седя пред компютъра и да пиша постове..
Като гледам book-инга не ми допадна много..Както и да е ..Не искам да влизам в комфликти със другите...


btw,следващия път ме предопредете в петък, за да знам как да си организирам деня,а не както ся се получи,както този път (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 10 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 10 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Резултати
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: