Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+102
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Sev
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
106 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Next
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2393
Age : 19

#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty22/8/2018, 01:55

Репортерка: Здравей Фин. Искам да те попитам как се чувстваш преди предстоящият ти мач на турнира? Определено няма да ти е лесно. Изправяш се срещу кечисти с много опит. Но трябва и да се спомене, че и ти не изоставаш много в тази статистика.

#TNW365 - Page 24 HPgHVw6wQ0IYI3JWZyGvKmcu37MOiTsAlUZkRWmNh_OVzmFX-CloQLgxpsnCCRjLDLgVEadEWuu7RmnnjQ=w250-h141-rw

Finn Bàlor: Здравей. Сега относно твоя въпрос трябва да ти кажа, че се чувствам страхотно и не се съмнявам в уменията си. Нещо много важно преди такива мачове е хубаво да си здрав психически. Така се жънат успехи. А аз го знам много добре. Шампион съм и това ме прави горд, а когато имам човек до моето рамо може да ми даде допълнително спокойствие. А до мен не седи слабак, а напротив - човек, който може да бъде много полезен. Той може да каже същото за мен. Преди такъв мач човек трябва да се абстрахира от всякаква мисъл за загуба. Това може сериозно да повлияе на резултата. В моята глава подобна мисъл няма. Много съм спокоен. Някои хора ще кажат, че самочувствието ми е до небето и може и да е така, но на мен какво ми пука. Хората нека мислят каквото си искат. Аз имам определени цели и ги следвам. Хорското мнение може само да ме разсейва и да ми пречи. Това е истината. Сет Ролинс и Долф Зиглър ще видят, че въобще не могат да се мерят с нас. Още от сега мога да си представя как announcer-а казва "And still Tag-Team Champions..." след отборният мач.
Върнете се в началото Go down
SoliderBG
Superstar
Superstar
SoliderBG


Join date : 02.08.2018
Posts : 164
Age : 19

#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty23/8/2018, 21:19

Renee Young:Сами,Сами ще ми оделиш ли минутка?
Sami Zayn:Да добре!
#TNW365 - Page 24 Backstage%2BTalk
Renee Young:Как се чустваш след този уникален мач срещу Джон Сина който ти успя да спечелиш и да отидеш на финала на Revenge за TNW Young Lion Cup?
Sami Zayn:Чесно казано се чуствам прекрасно!Но това че щях да победя Джон Сина не беше ново за мен аз го знаех от самото начало и тъй като съм човек който обича да си спазва обещанията го направих!И заете ли какво смятам да обещая още нещо...АЗ ЩЕ ПОБЕДЯ РУСЕВ И НЕЩО ПОВЕЧЕ СЛЕД КАТО ГО ПОБЕДЯ НЯМА НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА ИМА РУСЕВ ДЕЙ!!!
Corey Graves:Обещания....? Знаел си.....??? ТА ТИ ЕДВАМ ГО ПОБЕДИ Б.......
Tom Philips:ШШШШ ТИХО COREY!
Renee Young:Виждам че....
Sami Zayn:Чакай накъде отиваш....ЧАКАЙ!! БОЖЕ МИЛИ...
*Сами се обръща
Sami Zayn:ООО ЧОВЕЧЕ СПОКО....
Rusev:Не,не не съм дошъл тук за да се бием Сами дошъл съм тук за да те поздравя за мача ти със Сина беше прекрасен!
Sami Zayn:Да и ти не се справи зле!
Rusev:Нека оставим всичко за Revenge и да си стиснем ръцъте какво ще кажеш?
Sami Zayn:Амиии ДОБРЕ!
*Сега двамата си стискат ръцете
Michele Cole:Ето виждаш ли Corey Сами не е толкова лош човек!!
Corey Graves:НЕ,НЕ ТОВА НЕ МОЖЕ ДА Е ИСТИНА ИМА НЕЩО ГНИЛО В ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ!!
*Сега Русев се опитва да тръгне към съблекалнята но Сами Зейн не го пуска
Sami Zayn:О да и още нещо....КРЯТ НА РУСЕВ ДЕЙ ИДВА И ТОЙ ЩЕ Е МНОГО СКОРО ПОВЯРВАЙ МИ ЧОВЕЧЕ!!!!
Tom Philips:ОООО СЕГА ЗЕЙН ХВАЩА РУСЕВ И ЕXPLODER SUPLEX ВЪРХУ СТЕНАТА И ЦЯЛАТА СТЕНА СЕ ЧУПИ ТОЧНО КАКТО СЕ СЛУЧИ С ДЖОН СИНА!ДАЛИ ЩЕ ОТКРИЯТ И НА РУСЕВ КОНТУЗИЯ?
#TNW365 - Page 24 Exploder%2BSuplex%2Bto%2Bthe%2BCorner
Corey Graves:КАЗАХ ВИДЯХТЕ ЛИ КАЗАХ ВИ ЧЕ ИМА НЕЩО ГНИЛО И ЕТО....А СЕГА ДОРИ ЗАПОЧВА ДА ГО УДРЯ ПО ГЛАВАТА НИЩО НОВА ЗА САМИ ЗЕЙН ТОЙ СИ Е ТАКЪВ!
Michele Cole:ЕТО ГИ И ОХРАНИТЕЛИТЕ КОИТО ЩЕ СПРЪТ ТОВА ТОВА ВЕЧЕ ИМ СЕ НАЛАГА ДА ГО ПРАВЯТ 2-РИ ПЪТ ЗА ТАЗИ ВЕЧЕР НА ЕДИН КЕЧИСТ И ТОВА Е ИМЕНО ЗЕЙН!
*Сами Зейн Хваща микрофона
#TNW365 - Page 24 Promo%2B1
Sami Zayn:ВСИЧКИ В ТАЗИ ЗАЛА ЧУЙТЕ МЕ ДОБРЕ....ЗАЩОТО Е ВАЖНО МНОГО ВАЖНО!
КРАЯТ НА РУСЕВ ДЕЙ НАСТЪПВА А С ТОВА НАСТЪПВА КАРЯТ И НА РЕЙНА НА НЯКОЙ ОТ ШАМПИОНИТЕ! ТАКА ЧЕ ПАЗЕТЕ СЕ ВСИЧКИ ЗАЩОТО БЪДЕЩЕТО НА TNW ИДВА И ЩЕ ВИ ОТНЕМЕ ВСИЧКО КОЕТО ИМАТЕ!!!!!!
Върнете се в началото Go down
MainEventMahal
Superstar
Superstar
MainEventMahal


Location : Calgary, Alberta, Canada
Join date : 11.10.2010
Posts : 173
Age : 37

#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty2/9/2018, 13:37

#TNW365 EXCLUSIVE!

MINTUES AFTER JINDER MAHAL'S ATTACK ON
THE TNW WORLD CHAMPION - AJ STLYES!


#TNW365 - Page 24 JsYCJMy2Ap1T9xGk8gtJvdvSK8N_qcAwmjyF7jIbLreBpFw0ZSNyJi_S8jcyxMDuQKHyR4Ro98swmcH0TQ=w335-h188-rw

– ХЕЕЕЙ!! ХЕЙ! JBL, СЛУШАЙ МЕ ВНИМАТЕЛНО!! Може да звуча арогантно, но имам цялото право да се държа така в момента. След като преди месеци хвърлих пердах на настоящия "Mr. GTS" The Miz пред собствената му съпруга и дъщеря, след като на "SummerScream" успях да сломя втория най-дълго държал световния колан "Rainmaker" Kazuchika Okada в един титаничен мач, а сега... Сега ще трябва да изляза анонимно от залата, през таен изход, защото всеки в този град иска да ме убие, поради простата причина, че разкрих техния сънародник. Показах им, че той е един измамник и фалшив герой. Накарах самия Bret "The Hitman" Hart да изпадне в безсъзнание пред 53 хиляди канадци! КАКВО ПОВЕЧЕ ИСКАШ, JBL!? АЗ ВИНАГИ ГОВОРЯ С ДЕЙСТВИЯ!! ИМЕННО ЗА ТОВА И В КРАЯ НА ВЕЧЕРТА ДЕМОНСТРИРАХ ТОЧНО И ЯСНО КАКВО ИСКАМ... ИСКАМ AJ STYLES!! ИСКАМ СВЕТОВНАТА ТИТЛА!! ЗАСЛУЖАВАМ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ И САМО ТИ МОЖЕШ ДА МИ Я ДАДЕШ!!

John "Bradshaw" Layfield: Имаш я. Главният мач на "House of The Rising Sun". AJ Styles срещу Jinder Mahal за световната титла на Total Nonstop Wrestling. Ти беше повече от впечатляващ в последните месеци и макар и често да прекакрачваш границата, не мога да отрека, че заслужаваш този шанс. Междудругото, внимавай навън. Разбрах, че си наясно, че всеки иска главата ти за трофеи, но все пак... Наеми си хубава охрана. И междудругото, повишиш ли ми тон по този начин отново, ти ще бъдеш уволнен. ИЗЧЕЗВАЙ ОТ ПОГЛЕДА МИ!!
Върнете се в началото Go down
BulletPROOF~!
Premium Member
Premium Member
BulletPROOF~!


Location : B. S. R.
Join date : 26.08.2018
Posts : 186
Age : 32

#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty2/9/2018, 19:56

Look who's arrived
earlier this night, folks...


#TNW365 - Page 24 Arriving

That's right!
"The Texas Rattlesnake",
"Stone Cold" Steve Austin
is in Toronto tonight!!
To determine
the new #1 Contender
for the brand new
TNW Pure Championship,
against Bobby Lashley.


TONIGHT!!


Последната промяна е направена от J. J. Johnson на 3/9/2018, 23:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty2/9/2018, 20:16

UP NEXT...

#TNW365 - Page 24 Tenor
Върнете се в началото Go down
SoliderBG
Superstar
Superstar
SoliderBG


Join date : 02.08.2018
Posts : 164
Age : 19

#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty4/9/2018, 20:00

Tom Phillips: AND WE ARE BACK LIVE TO TNW RAMPAGE!
Corey Graves: Сега на вашите екрани стои Bobby Lashley,който туко що загуби от Леденият Стив Остин. А ето я и Rene която ще интервюира The Dominator,нека чуем.
Rene Young: Как се чустваш след загубата си от Леденият?
#TNW365 - Page 24 Backstage%2BTalk
Bobby Lashley: Ами чуството е гадно да загубиш първият ти мач,който можеше да се окаже много важен за развитието ми в TNW,но за жалост не успях. Но това е за силни хора аз ще се справя и ще докажа на всички,че...
#TNW365 - Page 24 Tenor
Crowd: YEHHHHHHH!!!
Sami Zayn: Bobby,Bobby,Bobby...Колко си заблуден...Горкият ти. Та ти наистина ли си помисли,че това е лошо? Ами жестоко се лъжеш! Знаеш ли какво е да загубиш финал който щеше да направи кариерата ти бляскава и щеше да запуши устите на ВСИЧКИ ОНЕЗИ КОЙТО НЕ ВЯРВАТ В МЕН И КОЙТО СА МЕ ПОДЦЕНИЛИ! Но какво се случи аз се провалих,да,да точно така аз се провалих! ТАКА ЧЕ НЕ МИ СЕ ОПРАВДАВАЙ,ЧЕ СИ ЗАГУБИЛ НАЙ-ВАЖНИЯТ СИ МАЧ В ЖИВОТА,ЗАЩОТО НЕ Е ТАКА,ПЪК И ВНИМАВАЙ,ЗАЩОТО НЯКОЙ МОЖЕ ДА НАПРАВИ БОЛКАТА ПО-ГОЛЯМА!!!
Bobby Lashley: И кой би го направил?
Sami Zayn: Ами може би....АЗЗЗЗЗ!!!
Michael Cole: Bobby гледа учудено,ОБАЧЕ ZAYN НЕ МУ СПЕСТЯВА НИКАКВО ВРЕМА И НАПРАВО ЗАПОЧВА С ЮМРУЦИТЕ ПРАВО В ГЛАВАТА!
Corey Graves: НЕЩАСТНИК! БОКЛУК! КОПЕЛЕ!
Tom Phillips: От толкова много токати той пада на земята.Дали всички приключи?
Michael Cole:Азз...Аз не съм сигурен,че е приключил сега го вдига и....О БОЖЕ МИЛИ ТОВА Е....
#TNW365 - Page 24 SpanishImperturbableIchthyostega-size_restricted
HALF AND HALF SUPLEX!!!
Corey Graves: НЕЩАСТНИКА ОТНОВО СЕ ЦЕЛИ ВЪВ ВРАТЪТ НА ПРОТИВНИКА СИ. ЛЕЛЕ КАКВО КОПЕЛЕ Е ТОЗИ SAMI!
Tom Phillips: СЕГА ZAYN ОТНОВО ВДИГА DOMINATOR-А,ЯВНО НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛ С НЕГО. НЯКОЙ ТРЯБВА ДА СПРЕ ТОВА И ТО КЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО-СКОРО!
Michael Cole: А СЕГА SAMI ZAYN ОТИВА ДО МЕТАЛНИТЕ КУТИИ И.... ОООО БОЖЕ МИЛИ ТОЙ ВДИГА LASHLEY....
#TNW365 - Page 24 Giphy
BRAIN BUSTERRR!!!
Corey Graves: ТА ТОЗИ ШИБАНЯК ЩЕ ГО УБИЕ НЯКОЙ ТРЯБВА ДА СПРЕ ТОВА.....НАЙ-ПОСЛЕ ЕТО ГИ И ОРАНИТЕЛИТЕ КОИТО МАХАТ ZAYN ОТ BOBBY.
Tom Phillips: ОБАЧЕ АЗ НЕ МИСЛЯ,ЧЕ Е ПРИКЛЮЧИЛ! СЕГА ЗАПОЧВА ДА УДРЯ ВСЕКИ ЕДИН ОХРАНИТЕЛ,ВСИЧКИ ОХРАНИТЕЛИ ВЕЧЕ СА НА ЗЕМЯТА А СЕГА ZAYN ВДИГА THE DOMINATOR И МУ КАЗВА НЕЩО.
Sami Zayn: ЩЕ БЪДЕШ РАЗМАЗАН ПРИГОТВИ СЕ!!!
Michael Cole: БОЖЕ МИЛИ НЯКОЙ ТРЯБВА ДА ГО СПРЕ!!! СЕГА СЕ ПРИБЛИЖАВА ПО-БЛИЗО И ПО-БЛИЗО ДО СТЕНАТА. МАЙ СЕ СЕТИХ КАКВО ИМА НА УМА ТОЗИ ЛУД ЧОВЕК ХВАЩА ГО ЗА КРАКЪТ И... ДА!
#TNW365 - Page 24 Exploder%2BSuplex%2Bto%2Bthe%2BCorner
EXPLODER SUPLEX!!!
Corey Grvaes: ЦЯЛАТА СТЕНА Е РАЗБИТА! ТОЗИ КУЧЕ СИН!
Tom Phillips: БОЖЕ МИЛИ СЕГА ОХРАНИТЕЛИТЕ СТАВАТ А НА ТЯХНА ПОМОЩ ИДВА И ЦЕЛИЯТ РОСТЕР НА TNW,НО ТВЪРДЕ,ТВЪРДЕ КЪСНО!
Michael Cole: СЕГА МНОГО КЕЧИСТИ БУТАТ ZAYN ДАЛЕЧ ОТ LASHLEY! СЕГА SAMI ZAYN ЗАПОЧВА ДА ГОВОРИ НЕЩО!
Sami Zayn: ЗАПАЗВАМ МУ МАЛКО ЗА House Of Rising Sun,защото все пак не искам да е контузен,но на турнира,на турнира ЩЕ Е МНОГО ПО-ЗЛЕ ПОВЯРВАЙ МИ BOBBY,ПОВЯРВАЙ МИ!
*Sami Zayn бута камерата
*Кечистите започват да го бутат към съблекалните
Върнете се в началото Go down
SoliderBG
Superstar
Superstar
SoliderBG


Join date : 02.08.2018
Posts : 164
Age : 19

#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty3/10/2018, 21:02

Corey Graves: Ето го и Леденият Стив Остин,който вече е с куфара си и се предвижва към колата която ще го закара. Тази вечер той абсолютно размаза Зейн,за което аз изключително много се радвам.
Tom Phillips: Старнното беше че въобще не биеше шампиона,Русев си тръгна най-спокойно и.....КАКВО НЯКОЙ С МАСКА УДРЯ СТИВ ОТЗАД И СЕГА ЗАПОЧВА ДА ГО НАЛАГА ПО ГЛАВАТА С ТУКАТИ!?
Michael Cole: СЪС СИГУРНОСТ ЗНАМ КОЙ Е ТОЗИ ЧОВЕК! ТОЙ СЕГА СПИРА СВАЛЯ СИ МАСКАТА ИИИ...ДА ТОВА Е ЗЕЙН ЗНАЕХ СИ! Знам,че той много мрази да бъде така унижаван и това сега ще се отрази много на Колд!
Corey Graves: Сега запчва да му изпразва куфара но първо намира две бири. Той го оставя на земята и започва да маха всичко останало. Какво забога ще прави с бирите този изкофялник?
Tom Phillips: Незнам Кори,но сега той затваря куфара иииии....БОЖЕ МИЛИ ЗАПОЧВА ДА ГО НАЛАГА ПО ГАРБЪТ С КУФАРА ЛЕЛЕ ТОЗИ ЧОВЕК Е ЛУД! ВИЖТЕ ГО ТОЙ НЕ СПИРА,А НЯМА И ДА СПРЕ!
Michael Cole: Идва шофиьорът на колата който моли Сами да спре. Той спираа сега шофьорът се опитва да погне на Остин,Зейн си тръгвa....НО НЕ ЗА ДЪЛГО ОБРЪЩА СЕ ИИИ....БАММММ И ДВАМАТА ПАДАТ НА ЗЕМЯТА! ТОЙ УДАРИ И ДВАМАТА С ТЕЖКИЯТ КУФЪР НА ОСТИН,А И ДВАМАТА СА НА ЗЕМЯТА!
Michael Cole: НО ТОЙ НЕ ПРИКЛЮЧВА ДО ТУК,ХВАЩА ШОФИЬОРЪТ НА КОЛАТА ИИИ...СТЪКЛОТО СЕ СЧУПВА ЗАЕДНО С ШОФИЬОРЪТ НА КОЛАТА ТОЙ НАПРАВО БЕШЕ ЗАЛЕПЕН ВЪРХУ ТАБЛОТО НА КОЛАТА СИ! ЛЕЛЕ МАЙКО ТОЗИ ЧОВЕК Е ЛУД!
Corey Graves: ООО,НЕ! ЗЕЙН СЕ ЗАПЪТВА КЪМ ОСТИН НЕ БОЖЕ МИЛИ ТОЙ ВЗИМА МЕТАЛЕН СТОЛ ИИ...БОЖЕ МИЛИ КАКЪВ НЕЩАСТНИК,ВИЖТЕ ГО САМО ТА ТОЙ НЕ СПИРА ГАРБЪТ НА ЛЕДЕНИЯТ СТИВ ОСТИН ЩЕ СЕ СЧУПИ!
Tom Phillips: ДОБРЕ,ЧЕ БЕШЕ СТОЛЪТ ДА СЕ ОГЪНЕ И ТОЙ Е ПРИНУДЕН ДА СПРЕ! БОЖЕ НЕ НЕДЕЙ СПРИ ЧОВЕЧЕ,ЗАБОГА СПРИ! НЕ,НЕ ТОЙ ВЗИМА ДРУГИЯТ СТОЛ СЛАГА ГО НА ГЛАВАТА НА ЛЕДЕНИЯТ,ЗАСИЛВА СЕ ИИИ....БОЖЕ МИЛИ ТОВА МАЙ МУ ОТКЪСНА ГЛАВАТА,УЖАСЕН LEG DROP ВЪРХУ ГЛАВАТА НА СТИВ ОСТИН КОЙТО В МОМЕНТА НЕМОЖЕ ДА СПРЕ ДА ВИКА ОТ БОЛКА!
Michael Cole: Това просто не е реално,та този човек е ЛУД! БОЖЕ МИЛИ НЕ ТОЙ ПРОДЪЛЖАВА ДА СТЪПВА ОТГОРЕ НА СТОЛА,А ТОВА ПРИЧИНЯВА УЖАСНА БОЛКА НА ЛЕДЕНИЯТ СТИВ ОСТИН! ЕТО ГО,ЕТО ГО СПАСИТЕЛЯТ ЕДИН ОТ НАЙ-СМЕЛИТЕ ОХРАНИТЕЛИ СЕ ВТРЕНЧВА НА ПОМОЩ НА СТИВ ОСТИН,ОООО,НЕ ТОЙ ИЗБЛЪСКА ОТ ПЪТЯ СИ ЗЕЙН,ЧЕ ТОЙ ДОРИ ЩЕШЕ ДА ПАДНЕ,А ЗНАЕТЕ,ЧЕ ТОВА НЕ СЕ ХАРЕСВА НА ЗЕЙН,НЕ БОЖЕ МИЛИ ДОТУК И С ТОЗИ ОХРАНИТЕЛ!
Corey Graves: НЕ,ЗАБОГА ТОЙ ХВАЩА ОРАНИТЕЛЯ И ГО ХВЪРЛЯ ПРАВО ВЪРХУ КОЛАТА! НО ТОЙ НЕ Е СВЪРШИЛ ХВАЩА ГО ОЩЕ ЕДИН ПЪТ ИИИ..ГО ХРЪЛЯ ПО НЕТАЛНИТЕ КУТИИ,А ОХРАНИТЕЛЯ СЕ СПУКВА ОТ ВИКОВЕ ОТ БОЛКА!
Tom Phillips: НЕ,НЕ,НЕ! ВИЖТЕ САМО КАК ГЛЕДАТ ВСИЧКИ ОХРАНИТЕЛИ,НО ВСИЧКИ ДО ЕДИН ГИ Е СРАХ ДА ПОМОГНАТ НА СТИВ ОСТИН,ЗАЩОТО СИ СПОМНЯТ КАКВО СЕ СЛУЧИ,КОГАТО ЗЕЙН БЕШЕ НАКАЗАН ОТ JBL. Дали обаче свърши с Леденият?
Michael Cole: АЗ,азз НЕ МИЛСЯ ТОМ ТОЙ СЕ ВРЪЩА ЗА СТИВ ИИИ....ООО И НЕГО ГО ЗАБИВА ПРАВО ВЪРХУ МЕТАЛНИТЕ КУТИИ! НЕ,НЕ КАКЪВ КУЧЕ СИН,ООО,НЕ ТОВА НЕМОЖЕ ДА Е ИСТИНА СЕГА ГО ВДИГА ИИИИ....
#TNW365 - Page 24 Giphy
BRAINN BUSTERRRR!!!
Corey Graves: OHH MY FUCKING GOD! ТОВА НЕМОЖЕ ДА Е ИСТИНА ТОЙ НАИСТИНА ИМА ШАНСА ДА ГО УБИЕ! НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ,ГОСПОДИ!!
Tom Phillips: ЕТО СЕГА СЕ ЗАПЪТВА КЪМ БИРИТЕ ВЗИМА ЕДНАТА И СЕ ЗАПЪТВА КЪМ ОСТИН КОЙТО ЛЕЖИ ПОЛУ-МЪРТЪВ НА МЕТАЛНИТЕ BOX-ВЕ,СЕГА ОТВАРЯ БИРАТА ИИИИ....ОООО,НЕ ТОВА Е ГНУСНО ЗАПОЧВА ДА Я ИЗЛИВА В УСТАТА НА ОСТИН НЕ,НЕ БОЖЕ МИЛИ! ЦЯЛАТА ШИБАНА БИРА Е В УСТАТА НА ЛЕДЕНИЯТ,НО ТОЙ ЗАПОЧВА ДА ПЛЮЕ НЯКАКВА ЧАСТ ОТ НЕЯ И ЗАТОВА ЗЕЙН НЕ ГУБИ ВРЕМЕ И ЗАПОЧВА ДА ГО УДРЯ ПО ГЛАВАТА,НО СТИВ ОСТИН СЕ ИЗПЛЮ ВЪРХУ ШИБАНАТА ГЛАВА НА ЗЕЙН,НО КАК ЗАБОГА ТОЗИ КУЧЕ СИН Е ЖИВ!?
Michael Cole: А СЕГА ОСТИН НАПРАВО СЕ СПУКВА ОТ СМЯХ,НО ОБАЧЕ ТОВА НЕ СЕ ХАРЕСВА НА ЗЕЙН ИИИ...БОЖЕ ТОЙ ЗАПОЧВА С УЖАСНИТЕ ЮМРУЦИ ПО ГЛАВАТА,А УСТАТА НА ЗМЯТА Е ПЪЛНА С БИРА И ВСЕКИ УДАР КОЙТО ПОЛУЧИ ТОЙ ПЛЮЕ И БИРА. ТОЙ ВЕЧЕ ИЗПЛЮ ЦЯЛАТА БИРА,НО ЗЕЙН НЕ СПИРА ДО ТУК ПРОДЪЛЖАВА С ШИБАНИТЕ УДАРИ!
Corey Graves: БОЖЕ МИЛИ ТОЗИ КУЧЕ СИН НАЙ-ПОСЛЕ СПРЯ,НО НЕ ЗА ДЪЛГО,СЕГА ТОЙ ОБРЪЩА ПО ГРЪБ ОСТИН ИИИИИ....THE ACCOLADE БОЖЕ МИЛИ ТОЗИ НЕЩАСТНИК КОПИРА РУСЕВР,НО ТОВА НЕ Е НАЙ-ВАЖНОТО,ВАЖНОТО СЕГА Е ЧЕ ТОЙ НАПРАВО ЩЕ УНИЩОЖИ СТИВ ОСТИН ОТ БОЛКА!
Tom Phillips: НАЙ-ПОСЛЕ НЯКОЙ СЕ УСМЕЛИ ДА ПОМОГНЕ НА СТИВ ОСТИН! ДВАМА ОХРАНИТЕЛИ МОЛЯТ ЗЕЙН НА КОЛЕНЕ ДА ПУСНЕ ЛЕДЕНИЯТ И БОЖЕ МИЛИ СЛАВА НА БОГА ТОЙ НАЙ-ПОСЛЕ СПИРА! OMG! ЧУЙТЕ САМО ФЕНОВЕТЕ КОЙТО НА ТИТАНТОРА ТУКО ЩО ВИДЯХА ВСИЧКО!
Crowd: BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! YOU SUCK!-YOU SUCK!
Michael Cole: ПРИТИЧВАТ СЕ И РЕФЕРИ НА ПОМОЩ! НАЙ-ПОСЛЕ ТОЗИ ЛУД ЧОВЕК СПИРА С ТОЗИ ПОБОЙ НАД СТИВ,РЕФЕРИТЕ БУТАТ СТИВ НА ЗЕМЯТА И ТЕ СЕГА СА НА ЗЕМЯТА И ВИКАТ ЛИНЕЙКА ЗА ДА ГО ПРИНЕСЪТ НА НОСИЛКА...КАКВО ПРАВИ ЗЕЙН НЕ,НЕ БОЖИЧКО ТОЙ СЕ ЗАСИЛВА С МЕТЛА КУТИЯ ИИИ...ИЗБЪЛЗКВА ВСИЧКИ ПЛЮС СТИВ ОСТИН КОЙТО БЕШЕ НАПРАВО СМАЗАН ОТ КУТИИТЕ! СЕГА ОТИВА ВЗИМА ДРУГАТА БИРА,ВДИГА СТИВ ОСТИН ИИИ... ООО НЕ ЗАПОЧВА ДА НАЛИВА БИРАТА В УСТАНА НА СТИВ ОСТИН,А ТОЙ ЕДВАМ ДИША! НЕ БОЖЕ МИЛИ СПРИ!
Tom Phillips: БИРАТА СВЪРШИ СПИРА ДА Я НАЛИВА В УСТАТА НА ОСТИН,ХВЪРЛЯ КЕНЧЕТО ИИИ...БОЖЕ ТОЙ ПОКАЗВА MIDDLE FINGERS НА СТИВ ОСТИН ИИИ...STUNERRRR,STUNEER BY SAMI ZAYN! БОЖЕ МИЛИ ЛЕДЕНИЯТ СИ ИЗПЛЮ БИРАТА КАТО ФОНТАН!
Sami Zayn: НИКОЙ НЕ СЕ ЕБАВА С SAMI ZAYN ЯСНО ЛИ ТИ Е КУЧКО!? ПОПИТАХ ЯСНО ЛИ ТИ Е? А? НЕЩАСТНИК ТАКЪВ!
Crowd: BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!
Corey Graves: НАЙ-ПОСЛЕ ГОСПОДИ,НАЙ-ПОСЛЕ ТОЙ СВЪРШИ С ТОЗИ ПОБОЙ И СИ ТРЪГВА! НЕЗНАМ СТИВ ОСТИН ДАЛИ НЕ Е МЪРТЪВ,НО СЕ НАДЯВАМ ДА Е В ДОБРО ФИЗИЧЕСКО И ПСИХИЧЕСКО СЪСТОЯНИЕ ЗА СЛЕДВАЩИЯТ RAMPAGE,А ВИЕ СЕГА ОСТАНЕТЕ С ТОЗИ RAMPAGE!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2393
Age : 19

#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty11/11/2018, 10:13

Рене Йънг: Днес премина през Ейдън Инглиш и сега гледаш към поредната защита на титлата си. Гледаш ли уверено към нея?

#TNW365 - Page 24 Backstage%2BTalk

Да, Рене, гледам уверено към защитата на титлата си. Мисля че Русев е леко прехвален. Разбира се, не трябва да подценявам съперниците си, но го изкарват по-силен отколкото всъщност е. Знам някои негови слабости, а използвам ли ги - става страшно. Човек трябва да се възползва, трябва да притежава качеството хитрост. В какво количество не е от значение, но сме виждали неведнъж как не заради умения, ами заради интелекта на дадени кечисти се стига до шокиращи резултати. Миз да не би да мислите, че стана Световен шампион, защото има уменията? Не! Разбира се, че не! Той спечели, защото има правилната стратегия и така стигна до върха. Русев психически изглежда доста стабилен, най-вече заради успешният си рейн като шампион на Pure дивизията, или както там я наричат. Публиката също го харесва, което дава някакво психологическо предимство, но нека напомня, че малко или много публиката също симпатизира и на мен, така че тя на турнира ще бъде раздвоена. Той е муден, по-бързо ще се изтощи, заради килограмите, които има. Няма да му е лесно. Физически е по-силен, но свърши ли му енергията попада в черна дупка, а изход оттам - няма. Важно е да си подбере правилната тактика, а след като изпълни дадени точки от нея просто да ме довърши. Но колкото и да е опасен, мисля че няма да се справи. Тежко предизвикателство, което обаче е прехвалено. Знам слабите му места, ще се погрижда да му покажа къде трябва да се бие. Неговото място определено не е това да бъде претендент за Гранд титлата. В никакъв случай с нищо не е заслужил да бъде тук, макар че спечели мач срещу един мой близък приятел, но заразлика от него, аз минах през много повече изпитания, за да стигна дотук, а той загуби титлата си, направи 1-2 мача и баам... някой решава, че е добра идея да се бие с мен. Русев, искам да ти кажа нещо важно. Слушай внимателно, няма да повтарям. Идваш от град, пълен с космати мъже, които миришат на повръщано, ти не си изключение. Там може тези неща да се приемат за нормални... може да си мислите, че така трябва да мирише един истински мъж... но какъв мъж си ти? Какво си доказал? Какво си постигнал? TNW неведнъж вече те изгониха, или пък ти напусна, защото не можеш да пожънеш и един успех. Аз съм се провалял десетки пъти, но съм се изправял на крака веднагически! А ти не можеш да търпиш провалите... и пак си готов да се провалиш. На PPV-то, когато за пореден път се провалиш, аз ще те изгоня за пореден път от TNW. Тогава ще разочароваш феновете си не защото си паднал, ами защото си се предал. Когато се предадеш, показваш че не си готов да се качиш на следващият етаж. А ти винаги си близко и пак сам падаш долу... на първият етаж, където други млади таланти чакат да се пробват, а един от всички тях успява да пробие. Готви се за здрав бой, защото знаеш че на никого няма да му е лесно... дори и на публиката, защото това което нея я чака ще бъде пример за истински кеч мач. Покажи ми, че не си прехвален и че реално си толкова добър, за колкото говорят.
Върнете се в началото Go down
MainEventMahal
Superstar
Superstar
MainEventMahal


Location : Calgary, Alberta, Canada
Join date : 11.10.2010
Posts : 173
Age : 37

#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty9/12/2018, 03:23

Renee Young: JINDER! JINDER... ПОЧАКАЙ!! Извинявай, че те безпокоя след това което се случи преди малко, но искам аз първа да взема интервю от теб! Ти не само загуби Intercontinental титлата, не само допусна втора загуба в твоята кариера, но... И се предаде. Така е, бори се мъжки, измъкна се на три пъти от The Accolade, но малцина бяха тези, които смятаха, че ще допуснеш загуба срещу Rusev, какво остава и да се предадеш...

#TNW365 - Page 24 4cHm4kbbk_PRhWAIEzIVZl05KsTVr5bE_VtTjAGcRm97xg0B4eRDC-O72gwOnarlHRrMZ1tB0N9gDfI_zg=w335-h188-rw

– НЕ!! ТИШИНА! СТИГА! НЕ ИСКАМ ДА ЧУВАМ ЗА ТОЗИ МАЧ ПОВЕЧЕ! ИСКАМ ДА ЗАБРАВЯ СЛУЧИЛОТО СЕ!! RUSEV, ТИ МЕ ПОБЕДИ! ТИ МЕ НАКАРА ДА СЕ... ДА... СРАМ МЕ Е ДА ГО КАЖА... НАКАРА МЕ ДА СЕ ПРЕДАМ!! НИКОГА НЕ СЪМ СМЯТАЛ, ЧЕ ТОВА ЩЕ СЕ СЛУЧИ, НО ТИ ГО НАПРАВИ! ВЪРЖИ ТАЗИ ТИТЛА ОКОЛО КРЪСТА СИ ЗДРАВО! ПАЗИ Я ДОБРЕ! Аз... Аз все още не мога да асимилирам случилото се... Ще ми трябва време да се съвзема както психически, така и физически. Това което се случи тази вечер беше кошмарно. Rusev, искам да покажеш, че си достоен шампион. Искам да защитаваш тази титла със сърце и душа... "The Modern Day Maharaja" излиза в почивка. Ще ближа раните си и когато се върна... ОТНОВО ЩЕ СЕ БИЕМ ЗА ТОЗИ ШАМПИОНСКИ ПОЯС!!
Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 205

#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty14/12/2018, 00:45

#TNW365 - Page 24 15447404903079028


Josh Matthews: Batista! Може ли за момент? Бих искал само да те попитам какво беше това, което току-що видяхме всички?

Dave Batista: За какво говориш, глупак?

Josh Matthews: Става въпрос за бруталният побой, който хвърли на Кърт Хоукинс? Нещо лично ли беше това? Защо го направи? Действията ти бяха доста крайни!

Dave Batista: Крайни ли? Крайни ли? Как така Крайни Джош? Какво имаш предвид под крайни? Знаеш ли, аз следя TNW от преди да дойда тук. Имаше един мач срещу един мой стар познат - Бил Голдбърг, който се би с "легендарният" Undertaker в Hell in a Cell. Знаеш ли какво стана тогава? Кажи ми, помниш ли?

Josh Matthews: Да, Тейкър победи в онзи мач.

Dave Batista: Не просто победи Джош. Май ти е къса паметта. Но нормално, идиоти като теб имат мозък колкото на златна рибка, не очаквах нещо по-различно. Нека ти припомня какво стана тогава - той разби шибаният череп на Голдбърг с чук, след което го обеси на шибаната клетка. Ето това е крайно Джош, това е брутално. Какво направих аз тази вечер? Аз тази вечер просто припомних на публиката на тази шибана федерация кой подяволите е Дейв Батиста. Показах същото и на онзи малкият - Кърт Хоукинс. Не знам Зейн какво е направил след мен, не ме и интересува. Бях достатъчно ясен - докато никой не ми се пречка, всичко ще е наред. Надявам се мениджмънта да е видял какво направих тази вечер, защото на мен не ми дреме дали това ще се случи с някой от съблекалнията или с някой костюмиран чичак зад колисите. Ще се случи същото на всеки, който ми попречи да взема пояс в тази федерация! Русев, Балър, Миз, Остин - не съм решил след кой от вас да тръгна, но ви препоръчвам да си пазите гърбовете, защото животното бавно и сигурно идва. Стъпалце по стъпалце ще идвам все по-близо до вашите пояси, а когато съм пред вас в ринга, ооо, тогава повярвайте ми, ще искате това да не се беше случвало. А сега, Джош, докато все още си тук и ми губиш времето, ще се възползвам от публичността и все пак ще вкарам смисъл в това, че говориш с мен. А как ще го направя - ще се отправя към един човек. Шенй МъкМеън, говоря за теб. Предлагам ти да се скриеш, защото ако те мерна някъде, то тогава тежко ти! Ще съжаляваш, че не ми даде шанса, който ми обеща по телефона! Dave Fucking Batista is here! BAP IS NOW A THING!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





#TNW365 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 24 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 24 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: