Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+102
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Sev
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
106 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next
АвторСъобщение
Nikki Bella
Superstar
Superstar
Nikki Bella


Location : Scottsdale, Arizona, United States
Join date : 13.03.2015
Posts : 352

#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty13/4/2015, 19:35

Рене: При нас е Ники Бела, която искаше да каже нещо пред зрителите. Слушаме те Ники?

#TNW365 - Page 13 Nikki-RAW-gifs-001_001

Ники Бела: Искам само да кажа в ефир нещо, което знам, че Ей-Джей ще види, както и Пейдж. И така Ей-Джей този мач беше много интересен за моите фенове, показах ти, че съм кечистка, освен модел и актриса както ти ме нарече. Да, Пейдж те спаси от загуба преди турнира, но това знаеш, че е временно.

Рене: Ники ти беше на крачка от мач за титлата миналата седмица, а сега се изправи срещу самата шампионка, какво мислиш, дали има шансове да запази титлата си?

Ники Бела: Да, всяка има шансове, но видях, че разлика между шампионката и мен има. Да, има. Тя е, както казах и в мача, че аз съм много по-добра. Колкото до Пейдж, със сигурност ще имам мач и срещу нея, когато тотално ще разберът и двете, че вместо да са във вражда, ще йм трябват съюзници. Това е.

#TNW365 - Page 13 Nikki-RAW-gifs-001

Рене: Между-другото изглеждаш супер, а и феновете ти се радват. Явно видяха новото лице на Дивас в твое име и сега те подкрепят през цялото време, докато играеш.

Ники Бела: Благодаря ти Рене, знам, публиката е умна, хората разбират много добре, кога някой играе със сърце и се раздава за феновете и кога някой играе за пари и слава. Няма да цитирам имена, казах го още в мача, ако сте гледали.

Рене: И аз ти благодаря Ники, това беше от Бакстейдж!

Ники Бела: Чао, чао!
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1645
Age : 24

#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty21/4/2015, 20:55

Tom: Дами и господа моля постешнете моята гостенка тази вечер – Пейдж.
Paige: Здрасти,Том.
Tom:Е,Пейдж ти победи тази вечер как се чустваш като носителка на куфара при дивите?

#TNW365 - Page 13 18

Paige:Честно казано публиката и останалите диви знаеха,че аз ще победя.От зъвращането си насам,аз съм най-голямата заплаха за останалитедиви в ростера и те много добре го знаят.Доказах се още веднъж днес.На Пейн бях на милиметър от победата,но за съжаление тогава „безстрашната” Ники Бела реши да изкочи от никъде и на провали труда и на двете ни с Ей Джей,но както и да е.Успях да взема куфара и която и да е шампионка със сигурност ще си има работа с мен много скоро и съм на 100% сигурна,че скоро аз ще съм шампионката,а не някоя от другите диви в ростера,който вече ясно разбраха коя е най-добрата.
Tom:Като заговорихме за другите диви .. Как ще коментираш участието им в мача?
#TNW365 - Page 13 19
Paige:Хъмм,ако трябва да съм честна съм доста впечетлена от всички. *смее се* Е Триш успя да оскубне малко от перуката на Ники, което ми беше изключително забавно.Гейл показа невероятни умения,Саша също се справи изключително добре,но честно казано никоя не може да ми стъпи на малкия пръст и да достигне това, което съм достигнала аз,а нашата скъпа Ей Джей,която си мързелуваше докато аз сритвах задници,може само да се притеснява от това,което я очаква съвсем скоро,а ако не нея всяка една,която ми се изпречи на пътя ще усети това,което усетиха всички диви в мача за куфара.
Tom:Благодаря ти за интервюто, Пейдж.
Paige:Винги за теб Том.
Върнете се в началото Go down
Ge6aaa
Superstar
Superstar
Ge6aaa


Join date : 01.01.2014
Posts : 207
Age : 27

#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty24/5/2015, 00:25

TNWG ........


#TNW365 - Page 13 Bray-wyatt-backstage-o

I'M HERE !!!
Върнете се в началото Go down
Nikki Bella
Superstar
Superstar
Nikki Bella


Location : Scottsdale, Arizona, United States
Join date : 13.03.2015
Posts : 352

#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty27/5/2015, 21:46

Репортер: Здравейте! Тук е Ники Бела и е готова да й задам няколко въпроса. И така, здравей Ники! Как ще коментираш това, което се случва в дивизията. Буквално всички са обединени срещу теб, а ти си сама.

Ники Бела: Мога да коментирам по много начини, но ще избера този: Виж, на мен не ми трябват "приятели". Нямам нужда от някой, който да ме защитава по време на мач, тъй като мога и сама. Аз съм Ники Бела и съм безстрашна. Не ме интересува кой-какво е казал, направил и така нататък. Те са слаби. Те знаят, че нямат шанс срещу мен и затова се съюзяват. Някои хора манипулират успешно други, които нямат собствено мнение и затова е така. Разбираш ме какво искам да кажа. Когато видиш, че титлата ти се изплъзва, започваш да правиш мръсни и подли номера. Няма как да ме победят честно.


#TNW365 - Page 13 Main-event-091614-nikki-bella-renee-young


Репортер: Добре, това наистина е така, но все пак това не е правилно от тяхна страна. Мислиш ли за съюз с някоя от останалите?

Ники Бела: Не мисля за такива неща. Аз играя, аз съм безстрашна и аз имам достойнство за разлика от тези, които ще се познаят в интервюто ми. Никога не съм харесвала нечестните играчи, тъй като те са слаби. Колкото и да се обединят, няма, няма да победят Ники Бела. Аз ще съм новата ДИВАС Шампионка и това е ясно.

Репортер: Ники Бела ти упражняваш истинска доминация в момента и това обяснява съюзите между някои от дивите. Сега, когато формата на шоутата е различен, имаш ли идея как да продължиш това?

Ники Бела: Искам да ме чуят всички внимателно. Аз излизам на ринга и се раздавам, заради хората в залата и пред малкия екран. Просто влизам, побеждавам и радвам феновете си. Това е! Останалите не ме интересуват, тъй като и без това са доста под нивото ми очевидно.

Репортер: Въпреки всичко с коя от дивите си в добри отношения и не смяташ, че участва в заговори и сметки?

Ники Бела: Мисля, че единствено Пейдж и Наталия са честни и истински. Да, Пейдж е от конкурентките ми и в тази дивизия е единствената, която може да се мери с мен по някакъв начин. Това е, което имах да кажа и запомнете, че аз не се спирам пред страхливци и подли ученически уговорки. Аз съм новата Дивас шампионка!


#TNW365 - Page 13 Tumblr_ndpgw7BmnE1txmsuro4_250
Върнете се в началото Go down
Ivana
Superstar
Superstar
Ivana


Location : Бургас
Join date : 06.10.2014
Posts : 268
Age : 21

#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty2/6/2015, 08:14

*Предаваме пряко от къщата на Саша Банкс.Ето го и решението на лекарите.*

- Здравейте, фенове! Няколко дни по-късно от инцидента на ринга, решението на лекарите беше взето. То е....две седмици мие забранено да се бия. Понеже имам вътрешни наранявания и това може да е рисковано. Но когато дойде момента, аз ще дам всичко от себе си, за да спечеля дивас титлата. Освен това решение, беше взето и друго. Роман Рейнс ще отсъства за неопределено време, но когато главния лекар - г-н Джаксън прецени, че отново ще може да се върне на ринга, това ще бъде обявено от него. Дотогава не изпускайте Rampage и Madness! Не забравяйте, че BOSS-а ще се завърне мощно!


Последната промяна е направена от Ivkka.13 на 27/8/2015, 17:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nikki Bella
Superstar
Superstar
Nikki Bella


Location : Scottsdale, Arizona, United States
Join date : 13.03.2015
Posts : 352

#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty15/6/2015, 03:09

#TNW365 - Page 13 A0a65d264052219

Renee: Здравейте! При мен е Ники Бела, която иска да сподели може би нещо след мача. Та, така! Здравей Ники, радвам се да те видя, как си в момента?

#TNW365 - Page 13 Main-event-091614-nikki-bella-renee-young

Nikki Bella: Чувствам се страхотно, да. Чувствам се повече от страхотно и искаш ли да знаеш защо?
Renee: За...
Nikki Bella: Защото се наслаждавам на комедията, в която участват голяма част от дивите в ростера. Я почакайте малко! Това кога сме го виждали? Не е ли жалко? Смешно е! Това е позор за целия бранш и трябва да бъдат взети мерки. Не може да се продължава по този начин, защото лично мен ми е гадно, че хората дават наистина не малко пари за билети, за да дойдат да ни гледат, а гледат буквално пародия. Знам, че ще питаш какво имам предвид, затова направо ще ти кажа. Не е нормално уж-шампионката Ей-Джей Лий, която няма да говоря по какъв начин си запазва титлата на два пъти и носителката на куфарчето Пейдж да играят едва ли не заедно срещу мен. Това наистина надмина всякакви граници. Федерацията знаеше много добре, че ако Ей-Джей е реферка, то аз нямам шанс да победя. Не е първи случай това и започва да става досадно как нито една от тях не може да се справи с мен сама. Страх ги е от мен! Всички! Никоя не може да се изправи срещу мен в честен двубой, а винаги играят нечестно, защото са страхливи. Да, аз съм безстрашна и не ми пука още колко време ще играя сама срещу всички, но ми пука за хората дошли да гледат кеч, а не индийски любовни сериали за приятелството и любовта. Да бъдеш безстрашна, означава да се изправиш срещу трудностите и с гордо вдигната глава да продължиш. Да бъдеш безстрашна, означава, че можеш и без помощта на този и на онзи да побеждаваш. Аз съм Ники Бела и ще продължавам да се боря в тази дивизия като единствената, която прави нещо сама и играе честно.
Renee: Ники, виждам, че си разпалена, но може ли да ми кажеш какво мислиш за предстоящия мач на турнира?

#TNW365 - Page 13 Maxresdefault

Nikki Bella: Какво да очаквам? Очаквам да победя, тъй като възмездието е неизбежно и не може да ставаме свидетели повече на подобни мачове. Това е жалко просто. Да, ще дам всичко от себе си както във всеки мач за победа и колкото и да се защитават, на турнира страхливите зайци ще трябва да се изправят един срещу друг. Когато срещнат Ники Бела обаче ще бъдат вкарани по хралупките си.
Renee: Доста силно интервю Ники, пожелавам ти успех, защото ти наистина си всеотдайна и във всеки мач се раздаваш до край. Дано спечелиш титлата, която ще ти отива несъмнено! Успех!
Nikki Bella: Благодаря ти Рене, целувки и на зрителите! Обичам ви!


#TNW365 - Page 13 Tumblr_ndpgw7BmnE1txmsuro4_250
Върнете се в началото Go down
Nikki Bella
Superstar
Superstar
Nikki Bella


Location : Scottsdale, Arizona, United States
Join date : 13.03.2015
Posts : 352

#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty15/6/2015, 03:09

#TNW365 - Page 13 A0a65d264052219

Renee: Здравейте! При мен е Ники Бела, която иска да сподели може би нещо след мача. Та, така! Здравей Ники, радвам се да те видя, как си в момента?

#TNW365 - Page 13 Main-event-091614-nikki-bella-renee-young

Nikki Bella: Чувствам се страхотно, да. Чувствам се повече от страхотно и искаш ли да знаеш защо?
Renee: За...
Nikki Bella: Защото се наслаждавам на комедията, в която участват голяма част от дивите в ростера. Я почакайте малко! Това кога сме го виждали? Не е ли жалко? Смешно е! Това е позор за целия бранш и трябва да бъдат взети мерки. Не може да се продължава по този начин, защото лично мен ми е гадно, че хората дават наистина не малко пари за билети, за да дойдат да ни гледат, а гледат буквално пародия. Знам, че ще питаш какво имам предвид, затова направо ще ти кажа. Не е нормално уж-шампионката Ей-Джей Лий, която няма да говоря по какъв начин си запазва титлата на два пъти и носителката на куфарчето Пейдж да играят едва ли не заедно срещу мен. Това наистина надмина всякакви граници. Федерацията знаеше много добре, че ако Ей-Джей е реферка, то аз нямам шанс да победя. Не е първи случай това и започва да става досадно как нито една от тях не може да се справи с мен сама. Страх ги е от мен! Всички! Никоя не може да се изправи срещу мен в честен двубой, а винаги играят нечестно, защото са страхливи. Да, аз съм безстрашна и не ми пука още колко време ще играя сама срещу всички, но ми пука за хората дошли да гледат кеч, а не индийски любовни сериали за приятелството и любовта. Да бъдеш безстрашна, означава да се изправиш срещу трудностите и с гордо вдигната глава да продължиш. Да бъдеш безстрашна, означава, че можеш и без помощта на този и на онзи да побеждаваш. Аз съм Ники Бела и ще продължавам да се боря в тази дивизия като единствената, която прави нещо сама и играе честно.
Renee: Ники, виждам, че си разпалена, но може ли да ми кажеш какво мислиш за предстоящия мач на турнира?

#TNW365 - Page 13 Maxresdefault

Nikki Bella: Какво да очаквам? Очаквам да победя, тъй като възмездието е неизбежно и не може да ставаме свидетели повече на подобни мачове. Това е жалко просто. Да, ще дам всичко от себе си както във всеки мач за победа и колкото и да се защитават, на турнира страхливите зайци ще трябва да се изправят един срещу друг. Когато срещнат Ники Бела обаче ще бъдат вкарани по хралупките си.
Renee: Доста силно интервю Ники, пожелавам ти успех, защото ти наистина си всеотдайна и във всеки мач се раздаваш до край. Дано спечелиш титлата, която ще ти отива несъмнено! Успех!
Nikki Bella: Благодаря ти Рене, целувки и на зрителите! Обичам ви!


#TNW365 - Page 13 Tumblr_ndpgw7BmnE1txmsuro4_250
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty17/9/2015, 16:27

EARLIER ON - BACKSTAGE. 


Styles : Интересен момент, който камерите са уловили от настоящото шоу, е разговор между Ей Джей Лий и Марис. Така че нека видим записът и може би ще разберем малко повече.
Tazz : ROLL THE FOOTAGE!  

.................................................................................................................

AJ Lee : Здравей, Марис. Имаш ли минутка? 
Maryse : Попринцип да, но за теб - едва ли. 
AJ Lee : Важно е и все пак е свързано с бъдещето на женската девизия. Марис, виж.. на предстоящия турнир, аз оглавявам Team Rampage. Знаеш колко се нуждаем от победата на ППВ-то. Ростерът на Madness е достатъчно силен, а Саша Банкс ще направи всичко възможно, за да привлече стабилен отбор. Знам,че имаме противоречиво минало - както с теб, така и със съотборничките ти, но...
Maryse : Но какво, Ей Джей? Май беше напът да предложиш на Nexus да се присъединят към теб? Оу, чакай .. ти предложи това само на мен, защото имаш обясним страх, че когато с Бланк и Линч се съберем, ситуацията става рискова? Или може би просто си наясно,че нито една дива не може да ни стъпи на малкия пръст и искаш да ти спечелим мача на The Great Bulgarian Bash?


#TNW365 - Page 13 8361478S


AJ Lee : Явно ме разбра погрешно, Марис. Не се страхувам от нито една от вас, но разчитам на теб да направиш правилния избор. Беки е rookie и понякога не следва логиката на нещата. А Кели .. за никой не е тайна,че имахме доста голяма вражда, която едва не й струва кариерата, естествено,че ще игнорира предложението ми. Но ти можеш да убедиш и двете,че да бъдете част от Team Rampage е една добра инвестиция - не само за шоуто, но и за вас, защото за никой не е тайна още едно нещо - интересът към Нексъс рязко спадна. Не си ли съгласна?
Maryse : Ей Джей, коментарите ти са меко казано забавни, но трябва да знаеш едно нещо - ние в Нексъс не търсим ничие внимание, особено на заблудената публика в залата и пред екраните. Ако искаме да сритаме нечий задник, ще го направим. Независимо дали този задник е на член от Team Madness, ИЛИ ТВОЯ. Минутката ти мина, мъник. Ще помислим над гениалната ти идея, но следващия път ще е по-добре да подбираш думите си по-внимателно. 



Марис подминава Ей Джей и се запътва към своята съблекалня. Какво ли означаваше заключителната реплика на `The French Beautie`? 
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2280
Age : 31

#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty29/9/2015, 00:50

Renee Young: Привет, уважаеми зрители, включваме се в backstage броени моменти след "буйния разгар" между Стефани МакМеън и Бишоф. Аз съм Ренее Йънг и в моята компания е Кевин Оуенс, който се завърна на връх юбилейното издание на Rampage. Кевин, защо избра да се завърнеш на Rampage#200, това планувано ли беше или просто искаше да си изпатиш на Ерик Бишъф!?

#TNW365 - Page 13 Owensyalngbackstage1

-Много пикантен въпрос от твоя страна, Ренее. Не съм сигурен дали да отговоря, честно да ти кажа. Все пак има едни неща които не бива да ги изричам пред ефира, и също такива, които си ги пазя в тайна, но ще се опитам да бъда откровен. Дълго време докато бях извън кадър чаках този жалък нещастник да си получи заслуженото, и се радвам, че взех част от "изпращането" на тази отрепка вън от TNWG. От самото ми идване тук, не съм спирал да говоря за това как искам да "разкарам боклука от TNWG", и мога да те уверя само едно - онова, което причиних на онзи изтръпнал сдухан дъртак, беше САМО НАЧАЛОТО. Едно време, аз вкусих провала и да ти кажа, хич не ми беше "готино", но беше факт, че не успях да си свърша работата както трябва. Позитивната страна е, че всичко това се промени в добра посока. Да ти кажа честно, нямах представа че точно Rampage#200 се оказа момента, в който аз трябваше да "блесна" и да зарадвам публиката отново с моето величие. Въпреки, че не ме интересува за тях в момента, някак си им съчувствам, защото и аз бях част от тях през времето когато ме нямаше. Сам виждах на къде отиват нещата и когато получих обаждане от Стефани, не мога да опиша как буквално съм ревал от кеф. От това си направих извод, че стандартите на TNWG са паднали доста ниско, продукта е под всякаква критика, и си помислих: "Кой е по-добър да вдигне рейтингите, от Кевин Оуенс!?" И заради това приех офертата, и както виждаш, всичко върви по мед и масло. Аз се върнах обратно и отново сея разруха, както един мой приятел Таз обича да казва: "Какво по-хубаво!?". Общо взето това е историята. Пак ти благодаря, че подхвана този въпрос. Имаш ли нещо друго което да ме попиташ!?

Renee Young: Всъщност да, Кевин. Сега наистина, ако си ми верен приятел, изплюй камъчето! Какви са ти бъдещите планове в TNWG!? Кажи честно. Познавам те, и знам, че имаш такъв, за това не се прави на невинен!

#TNW365 - Page 13 Owensyalngbackstage3

-Ти майтапиш ли се с мен!? Аз никога не се правя на невинен, ясно ли е!? Ако не ти е ясно, значи и ти си като всичките фенове, които си мислят, че само като скандират "Fight Owens Fight", "Kill Owens Kill", "This Is Awesome" или каквото и да е, ще направят някаква промяна, и че всичко ще им бъде поднесено на сребърна чиния. Трябва да се научат къде им е мястото, и че аз съм отговорът към решаването на много проблеми. Но не се успокоявай, защото моите намерения никак не са добри. Запиши си го на бележка: АЗ-НЕ-СЪМ-ДОБЪР-ЧОВЕК! Онова, което наистина искам е именно да направя такъв impact, че да се запомни в историята, и да промени тази КОЧИНА завинаги! Дали ще СТЪПКАМ тази кочина която е TNWG в момента или ще я превърна в по-добро място!? Това е въпросът, който трябваше да ми зададеш. Но ти пропусна шансовете си, и следователно аз няма да отговоря. Колкото до сегашния ти въпрос, ще ти отговоря с 10 думи: ДОЙДОХ ТУК ЗА ДА ПЕЧЕЛЯ ТИТЛИ И ДА ИЗКАРВАМ ПАРИ! Мисля че бях достатъчно изчерпателен. Благодаря ти за отделеното време, Ренее! Чао-чао!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty30/9/2015, 19:44

Снимка на Ейрис с BBF Bulgarian титлата минути преди дебюта му:
#TNW365 - Page 13 CAQomnKUwAAUkHC
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





#TNW365 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 13 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 13 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: