Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+102
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Sev
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
106 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 33  Next
АвторСъобщение
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2764
Age : 24

#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty4/10/2015, 01:57

#TNW365 - Page 14 Backstage-car

-Камерите не отвеждат в backstage-а на залата където виждаме видимо наранения Ей Джей Стайлс да се качва вчисто нов Шевролоет,след което го запалва и отпрашва от залата!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
#TNW365 - Page 14 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Mr. No Days Off
New User
New User
Mr. No Days Off


Join date : 16.08.2015
Posts : 73

#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty4/10/2015, 02:12

Репортер: Дами и господа, тази вечер ще вземем интервю от един от най-талантливите кечисти из Rampage. А именно, Sheamus.

#TNW365 - Page 14 Talk

- Fella, слушай ме внимателно сега. Ще мълчиш и ще слушаш какво говоря докато не приключа, няма да ме прекъсваш дори и за момент, иначе зъбите ти ще изхвърчат от устата ти набързо след един корав ритник помпа. Първо, искам да кажа, че живота в София изобщо не ми харесва, защото е наистина пропаднало място и скоро ще се преместя. Второ, тук съм да говоря за 2-те ми поредни загуби от онзи плешив нещастник. Тези загуби бяха чиста случайност, в това няма абсолютно никакво съмнение. Всички знаят, че аз мога само с един Ритник помпа да счупя черепа на тази одъртяла скумрия. Факт е, че не успях да забода смъртоносния ми удар на време, но се случват и такива неща. Искам да кажа, че въпреки тези 2 загуби, не трябва никой да ме подценява. Защото аз, "Celtic Warrior", Sheamus съм готов да атакувам всеки един от съблекалните във всеки един момент. Всички трябва да се пазят от мен и да имат едно на ум. На Rampage 201, ако не бъда включен в основния спектакъл на шоуто, тогава много от лицата в съблекалнята ще бъдат наранени и то жестоко. Жаден съм за злато, слава и бой. Това са трите неща които съм сложил под мушка. Благодаря ти за интервюто, друже.

Шеймъс става от стола, а Репортера трепери от страх.
Върнете се в началото Go down
Wrestling God
Superstar
Superstar
Wrestling God


Location : NYC
Join date : 20.12.2010
Posts : 211

#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty4/10/2015, 18:18

#TNW365 - Page 14 BackstageWithJordanCofee

JBL: Орландо, видя ли това... Отново ще трябва да защитавам титлата си на следващия турнир, това е пълна лудост.
Jordan: Знам, JBL... Напълно нечестно спрямо теб. Искаше ми се санкцията ми да изтече по-бързо, за да мога да ти помогна с каквото мога.
JBL: Да, Orlando, така е. Но... С тази твоя санкция да не стъпваш на ринга, не мислиш ли, че трябва да сформираме кабинета отново?
Jordan: С удоволствие, но Amy Weber е уволнена поради употреба на марихуана, а кариерите на братята Башам бяха прекратени от Стинг... За съжаление няма да можем да ги викнем.
JBL: Да, разбрах за тях, но защо не доведем някой нов в кабинета?
Jordan: Нов? Кой например?
JBL: Не знам, ще поогледаме и вярвам, че ще намерим правилният човек.
Върнете се в началото Go down
Chief of Staff
New User
New User
Chief of Staff


Join date : 04.04.2015
Posts : 22
Age : 28

#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty4/10/2015, 18:38

Josh: Хей, Orlando! Може ли да ми отделиш една минутка. Благодаря, имам няколко въпроса. Ще започна с най-интересния. Всички се питат кой или кои ще са новите членове на The Cabinet. Надявам се, че ти знаеш нещо, нали така, ха-ха?

#TNW365 - Page 14 Fight

Jordan удря два шамара на Josh, който се залепва за някакви кашони и се държи за бузата, а Orlando Jordan го хваща за главата и го слага между краката си. Той го вдига и прави powerbomb върху кашоните, след което си отива. Защо Jordan постъпва така с невинния Josh!? А сега той просто се обръща и си отива. Какъв идиот само!
Върнете се в началото Go down
BarsakaMadafaka
Superstar
Superstar
BarsakaMadafaka


Location : Компютъра
Join date : 15.05.2010
Posts : 439
Age : 99

#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty5/10/2015, 20:20

В locker room-а влиза Люк Харпър... Той започва да блъска всичко живо и изглежда доста разярен. Той поглежда оператора и изражението му се променя драстично...

#TNW365 - Page 14 Untitled-4

- Ха-ха-ха... ТИ!! ТОЧНО ТИ, ОПЕРАТОР СМЕШЕН... Стой така, за да направя едно изявление. Първо, това което се случи тази вечер беше... Беше пълна пародия. Шеймъс, допуснах една малка грешка и ти се възползва от нея. Съдията ми коства мача, в това няма никакъв спор. За това... Шеймъс следващата седмица те предизвиквам в EXTREME RULES MATCH!!! ТОГАВА НЯМА ДА ИМА КОЙ ДА МЕ РАЗТЪРВАВА, ТОГАВА ЩЕ ТЕ ХВАНА И ЩЕ ТИ ОТКЪСНА ГЛАВАТА С ЕДИН УМОПОМРЪЧИТЕЛЕН CLOTHESLINE!! NOW , CAMERA MAN... GO TELL THAT IRISH MAN, THAT SOONER OR LATER... HARPER'S GONNA CUT HIM DOWN!!
Върнете се в началото Go down
http://www.boinosashi.com
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty13/10/2015, 23:23

#TNW365 - Page 14 NyifuOH

Репортер: Виждаме как Хардкор шампиона на TNWG Batista влиза в сградата с охрана. Както беше отбелязано, след няколко дни Батиста ще счупи рекорда на Брей Уаят за най-дълъг рейн с Хардкор титлата. Най-вероятно 'The Animal' е извикал охрана за се подсигури, че никой няма да развали таз вечершният му к0пон.
Върнете се в началото Go down
Mr. No Days Off
New User
New User
Mr. No Days Off


Join date : 16.08.2015
Posts : 73

#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty16/10/2015, 01:29


- На Halloween Havoc, аз ще дам на Харпър втори шанс!

#TNW365 - Page 14 Sheamus-treinng

- В моята страна, Ирландия, няма такова нещо като втори шанс. Ако загубиш - приемаш загубата като мъж. Слабите са отстранени и само силните оцеляват. Можех като най-големият страхливец да откажа мач реванша на Харпър, но аз го приех. А след това той ми се прави на шут и ме обвинява за това, че е непохватен и има счупен пръст? LAME!!! Люк, на Halloween Havoc не искам да имаш оправдания. Викаш ми Сантиновци, Мантиновци и го скалъпих на бърза ръка. А ти... Къф си там, Люк ли си...

#TNW365 - Page 14 Sheamos-trening2
- Ей така ще те тръшна, Харпър, ТУФ!!!

- ХАРПЪР, НА HALLOWEEN HAVOC СЕ ПРИГОТВИ ДА ИЗЯДЕШ БОЯ НА ЖИВОТА СИ, ЗАЩОТО МАЧА ЩЕ Е FALLS COUNT ANYWHERE!!! МОГА ДА ТЕ ТРЪШНА В НАЙ-БЛИЗКИЯ ИРЛАНДСКИ ПЪБ И ДА ТЕ СМАЧКАААААМ... НА HALOWEEN HAVOC, HARPER... ТВОЯТ ВТОРИ ШАНС ЩЕ БЪДЕ.......... ПОСЛЕДЕЕН!!!
Върнете се в началото Go down
Nikki Bella
Superstar
Superstar
Nikki Bella


Location : Scottsdale, Arizona, United States
Join date : 13.03.2015
Posts : 352

#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty18/10/2015, 14:37

Renee Young: Здравейте уважаеми зрители! Аз се намирам в бакстейдж и тук при мен е Ники Бела. Имам да задам няколко въпроса и дано получа отговори. И така, здравей Ники!

Nikki Bella:
Здравей, Рене!


#TNW365 - Page 14 DCIrioI



Renee Young:
Бързам да ти задам най-важния въпрос. Какво се случва в Дивас дивизията, от една страна Конфликт между тандема Кели - Беки и Пейдж, а от друга Отбор Бела, които дебнете за най-малката нестабилност в другите и нападате?

Nikki Bella:
Виж, Рене... От както съм в дивизията моите очи не са видели Кели Кели да се изправи сама срещу някого. Тя опитва чрез другите да си пази гърба и да задоволява егото си и те се превръщат в нейни жертви. Визирам голяма част от "Стейбъла" Нексъс. И какво се получи в крайна сметка?

Renee Young:
Разбирам какво имаш предвид, но защо тогава Беки Линч е тази, която остана с Кели Кели и другата част от въпроса ми беше за Пейдж, би ли довършила?

Nikki Bella: Мисля, че дори децата знаят, че Беки Линч е жадна за успехи и неопитна. Най-лесно е Кели Кели да я подмами с това, а след това да я забие както направи с останалите си поддръжнички. Колкото до Пейдж... да, това е както казах не веднъж единствената, която може да ми се противопостави поне малко и... знаеш ли? Тя предпочита да е сама и изправена срещу тях двете, отколкото изправена срещу мен.

Renee Young: Каза, че не иска да е изправена срещу теб. Отстрани наистина изглежда, че чакаш битката между трите, след което да ги сразиш и да си върнеш титлата така ли е?

Nikki Bella: Ха-ха! Сериозно ли? Имам предвид... наистина ли така изглежда? В последно време чух, че съм най-безкомпромисната, че когато видя слабо място го атакувам и още куп неща. Е, да. Истина е. А сега разбра ли разликата между Дива с тактика, сила и прозорливост и между... между... всички останали?

Renee Young: Още един въпрос, ако може. Знам, че бързаш за тренировка, но не мога да не те попитам: Кога Ники Бела ще бъде отново шампионка и лице на дивизията?

Nikki Bella: Огледай се във феновете, които ме аплодират при всяко излизане, всяко движение и се радват за победите ми. Не мисля, че от близо седем месеца дивизията е имала друго лице освен моето. А колкото до това кога ще бъда отново шампионка: Много скоро!


#TNW365 - Page 14 3mrjfhE
Върнете се в началото Go down
CHAMPviaRKO
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
CHAMPviaRKO


Join date : 02.08.2010
Posts : 278
Age : 29

#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty19/10/2015, 14:58

Renee Young: Дами и господа при мен е все още непобеденият и както той сам се нарича най-добрият в това което прави, самият Крис Джерико! Дже..

#TNW365 - Page 14 Untitled-1

Chris Jericho: Достатъчно моя мила и прекрасна Renee.. Имам само едно нещо да кажа и това е, че Джерико не е приключил с работата си тук тази вечер, искам също така да допълня, че след тази вечер.. TNWG WILL NEVER... EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER BE THE SAME AGAIN!

#TNW365 - Page 14 Untitled-2

Tazz: Какво беше това? Какво ще прави този паразит не му ли стига, че победи любимият ми кечист?
Върнете се в началото Go down
Wrestling God
Superstar
Superstar
Wrestling God


Location : NYC
Join date : 20.12.2010
Posts : 211

#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty21/11/2015, 01:44

JBL: Кейн, миналата седмица не беше много успешна, ако този тук си беше свършил работата както трябва, тогава щяхме да сме на Хавайте и да празнуваме, а не да се занимаваме с второкласни кечисти на които си мислят, че им плащат "маса" пари... Чудя се Дел Рио знае ли какво е "маса" пари, и че толкова пари, колкото имам аз, той никога няма да има... Хайде... Да тръгваме, отиваме в New York, City! Chicago не заслужават моята класа, отиваме някъде, където си струва!

#TNW365 - Page 14 MisunderstoodWithCabinet1

- Чакай малко, Орландо... Да казах нещо за теб? Имаш мач тази вечер, точно срещу човека, когото ти оплеска нещата миналата седмица. Тази вечер дано си свършиш работата добре, защото, ако не го направиш... Ти си аут от Кабинета и от федерацията!

#TNW365 - Page 14 MisunderstoodWithCabinet2
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





#TNW365 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 14 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 14 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: