Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Пресконференция преди Pain III

Go down 
+4
BadKitty
GOAT
Geor4
Rage
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty31/3/2012, 13:55

Тук, в тази тема за Пресконференцията преди най-престижният TNWG турнир, Pain III. Вие и всички супер-звезди (User-и) на TNWG можете (желателно е) да излезете и да дадете прогноза за мача си както и за другите, и въобще за целият турнир пред журналистите, зад кулисите на федерацията. Целта на Пресконференцията е, да дадете последен hype преди мача ви на PPV-то. Препоръчително е участниците от по-големите и важни мачове за вечерта да дадат своите прогнози. Припомням, че това е най-"големият" турнир на fed-a (Total Nonstop Wrestling Game) и е желателно да дадете кратко promo с кечиста си!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty5/4/2012, 19:01

Пресконференцията е отключена всеки може да се изяви със своят кечист/кечистка. Темата ще остане отключена до 7 Април в 00:00.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty5/4/2012, 19:57

Joey Styles & Todd Grisham са застанали с микрофон в ръце за да обявят началото на пресконференцията на PAIN III.

Grisham: Добър ден, драги фенове вие сте на живо, вие сте с TNWG, ние сме София и тази Събота ще станете свидетели на най-голямото изживяване за всеки българин - PAIN III на Стадион Васил Левски.
Styles: Здравейте от мен, за мен е огромна чест да съм част от това събитие, днес тук са много важни хора за федерацията, няма да изброявам имена за да е изненада.

В залата зазвучава песента на "The COO Of TNWG" Kelly Kelly. Тя дава началото на това събитие само няколко дни преди PAIN III.

И ето го и първият от участниците на най-голямото събите това е не кой да е, ами William Regal! Той бива приветстван от феновете с бурни аплодисменти като застава зад микрофона и започва да говори:

- Здравейте, здравейте и аз се радвам да ви видя. Знаете ли днес за първи път заставам зад този микрофон като кечисти и знаете ли много ми харесва усещането. Така трябва да се усещате и вие защото това е "The Greatest Stage Of Them All". Най-важният момент за хора като мен, на този ден ще се напише история която всеки един кеч фен ще запомни. Сигурен съм, че вече нямате търпение, но малко остана, много малко. Днес съм дошъл да кажа последните си думи преди турнира, но каквото и да кажа ще се повторя. Джарет време е за този мач за който говорим от седмици насам, мач в който няма да има правила и всичко е позволено, това ще сложи край на всичко, определено е така. Каквото и да стане ще се постарая да спечеля този мач и мръсотията от тази титла да падне и тогава ще настъпи нова ера. Нова ера без глупостите на Джарет, нова ера с начело на William Regal. Помня какво се случи през последните месеци, помня атаките ти над мен, помня това което стори всяка една седмици и все пак се радвам, че изчистих името си и се радвам, че мога да забавлявам тези хора тук и днес. PAIN III - финалният мач, мястото където ще приключи всичко за което се боря в последните месеци, благодаря ви!

Рийгъл се дръпва от подюма и застава настрани където раздава автографи.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty6/4/2012, 12:13

В залата гръмва песента на "The Best in the world at what he does" Chris Jericho!! Всички медии пляскат и са станали, за да се порадват на леко рошавия и западнал Jericho все пак не е бил на ринга от 1-2 месеца.

Пресконференция преди Pain III WrestleMania+25th+Anniversary+Press+Conference+kD3A__OleEHl

- Здравейте всички. Аз съм Chris Jericho. Най-добрият в света в това което правя! Както всички знаете не бях на ринга известно време, но Коуди Роудс също не беше. Това ми дава известно предимство. Разбира се Chris Jericho wannabe-то Christian ще бъде около ринга, но аз знам как да се погрижа за него. На турнира съм сигурен, че ще запазя титлата си в един доста лесен за мен мач. Имал съм доста опоненти и съм ги побеждавал! Победих William Regal.. Победих Джеф Джарет. Аз победих почти всеки в целия roster на TNWG! Това ще направя и с Cody. Ще го добавя в моя списък с wannabe-та защото той открадна моят бавен и мъжествен глас. А аз много мразя хора да крадът моята личност моят талант... CODY....AT PAIN 3... ITS GONNA BE THE END OF THE WORLD.... AS YOU KNOW IT!

Джерико се усмихва и се маха от сцената и отстъпва мястото на следващият. Смели думи от това старо куче на TNWG! Ще видим как ще се представи на PAIN не сме го виждале от 2 месеца на ринга.


Последната промяна е направена от laiok на 6/4/2012, 19:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
BadKitty
Superstar
Superstar
BadKitty


Location : ГрадЪТ (а.к.а Гоцето)
Join date : 07.03.2012
Posts : 279
Age : 32

Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty6/4/2012, 14:53

Журналистите се блъскат все повече и повече в опитите си да се доберат по-близо до звездите на TNWG. Апаратите щракат непрекъснато, микрофоните се блъскат един в друг, а суперзвездите на федерацията са застанали по местата си, съпроводени от няколко охранителя, за по-сигурно.

Пресконференция преди Pain III Wmmpc4

Ашли е застанала най-отпред, заедно с още няколко свои колеги, и е готова всеки момент да каже няколко думи. Просто изчаква търпеливо журналистите да се поуспокоят след изказването на Крис Джерико. Когато всичко най-после отново е приведено в нормален ред, Ашли се усмихва мило за апаратите и камерите, и започва да говори:

- На PAIN III ще бъде моят дебютен мач - срещу Кандис Мишел. Първоначално трябваше Мики Джеймс да се бори за Hot Championship-а, но тъй като тя е неспособна за този момент да го направи - с удоволствие ще взема титлата АЗ. И ще покажа на всички, че титли и постижения се печелят не само с високо самочувствие и празни приказки, а и с умения... и частична липса на дрехи. Нали все пак това искат да видят феновете...

Усмихва се доволно и вдига ръка нагоре, свива пръсти и taunt-ва съвсем за кратко. Арсеналът ще си го остави за мача.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty6/4/2012, 15:19

И след Ашли на ринга излиза един човек, който ще участва в може би един от най-бруталните мачове на турнира Pain! Това е претендента за Европейската титла на Pain 3 в Steel Cage-Randy Orton! Нека чуем какво ще ни каже!

Пресконференция преди Pain III Randy-Orton4

Такааа... Така... На турнира Pain 3 аз, Ренди Ортън, ще се изправя срещу един от вашите любимци, моето "друже", Били Кидман! В тази клетка ще видите как Ренди Ортън ще си тръгне от ринга като вашия нов шампион за пореден път аз ще покажа класата си срещу тази мижитурка, която всеки си мисли, че отново ще ме победи! Е, не подценявайте вашия ШАМПИОН! В тази клетка ще използвам всички оръжия които открия да използвам срещу Кидман и след това той най-после ще получи RKO и ще бъде туширан а след това той както казах ще съжелява че се е срещнал на един ринг с мен. "The Leggend Killer", "Apex Predator" "The European Champion soon" няма да остави нещата така. Този човек ще бъде изпратен в болницата, а аз ще гледам как го изнасят, а вие ще ме освирквате, освирквате, но нима си мислите, че ми дреме? Никой от вас няма да е доволен след мача, но на мен пак няма да ми пука. На мен не ми пука за никой от вас и на турнира ще докажа че аз наистина съм по-добрия от Кидман като си тръгна от турнира като новия Европейски Шампион!
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty6/4/2012, 17:10

След като Ортън се отдръпва от микрофоните, журналистите нямат търпение да разберат кой е следващият който ще даде кратко резюме за мача си пред тях.. В този момент завесите се размърдват и сред тях се показва Батиста! Той заема позиция пред микрофоните и започва да говори..

Пресконференция преди Pain III Images?q=tbn:ANd9GcRjA1QxZ8932SdnjN06RMnDD2eyrbJaPDgWZe4pAoP5R5X_MyEGGO3SnnJTvw

- Добър вечер на всички! Нека караме по същество.. Ето, че аз ще имам възможността да стане част от шампионите на TNWG, ето, че тази вечер е най-престижното PPV! Pain III.. това е името на турнира, на който аз ще разгромя опонентите си и ще си тръгна от мача като Хардкор шампион. Това е името на най-важният турнира, на най-важното и чакано събитие на всички времена. Аз ще взема активно участие в него, аз ще съм човека който ще си тръгне като победител! Нещо повече.. аз ще "пенсионирам" опонентите си, след нашият мач те няма да могат да стъпят на ринга. Те няма да мога да направят нищо. В мача няма правила което много ще улесни задачата ми, в мача аз съм фаворит. Миналата седмица пребих шампиона Ви. Показах на какво съм способен, а това което показах е една малка частица, едва 1/3 от това на което съм способен. Това не е игра, съветвам и двамата да внимават защото се забъркаха с погрешният живот. Те ще съжаляват затова, че са ме разгневили, целият ми гняв, сила и мощ ще бъдат изляти върху техните безпомощни тела Цялата тази ярост ще бъде моето бойно оръжие. Тази вечер ще се чупят маси, глави, ще се правят невъзможно неща, ще има неописуеми ходове, тази вечер е моята вечер!

Батиста се оттегля от подиума и отива при останали супер-звезди, коя ли ще е следващата звезда, решила да даде пгоноза преди мача си?
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty6/4/2012, 19:55

След Дейв Батиста се появява и настоящия Телевизионен шампион - Джеф Джарет! Той застава на масичката и започва да говори:
Пресконференция преди Pain III Jarrett-sm
- Първо искам да кажа добър вечер! Въпреки различията които имаме всички вие не може да отречете, че аз все още съм най-добрия! Журналистите започват да освиркват Джеф а той продължава: Като цяло този турнир се гради само и единствено на една единствена вражда и това е враждата между мен и Уилям Рийгъл! Тази вечер аз и Уилям ще се срещнем за последен път! След този мач един от нас двамата никога повече няма да се върне в TNWG.. но също така един от нас ще си тръгне с ето тази титла: Джарет вдига Телевизионния пояс високо над главата си.. Тази титла не е просто титла, през тези 3 месеца в които е моя аз вдигнах нейния престиж така както никой до сега не го беше правил! Спокойно мога да кажа, че това е най-престижната титла в TNWG! Рийгъл казва, че ако я вземе ще изчисти мръсотията от нея но всъщност няма как да изчисти историята и! Точно с тази титла аз го елиминирах на Road To Pain.. незабравим момент, просто не мога да спра да се смея. Публиката в залата бурно освирква Джарет а той казва финални думи. Тази вечер всичко ще свърши.. тази вечер един ще си тръгне с Телевизионната титла а друг ще си тръгне по пътеката на разочарованието и следователно от TNWG! Тази вечер ще бъде сложен края на една добре изградена вражда продалжила в рамките на 4 месеца.. тази вече всичко ще свърши. Всичко ще свърши... След тези думи Джарет взема своята титла и си тръгва под бурните освирквания на хората в залата.
Върнете се в началото Go down
SwEEt_CaNdYyY
New User
New User
SwEEt_CaNdYyY


Join date : 11.06.2011
Posts : 38
Age : 28

Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty6/4/2012, 20:30

Ето я и Кандис Мишел - една от главните претендентки за хот титлата.. Тя се появява след Jarrett. Всички журналисти я снимат. Тя се усмихва и започва да говори:
Пресконференция преди Pain III L
- Ето ме и мен.. Нямам търпение да дойде турнира PAIN III и да взема хот титлата. Аз ще я взема, защото я заслужавам най-много... Ашли няма да ме победи, защото тя не я заслужава. Ашли ти освен да се събличаш друго не можеш, така че не си мисли, че ще ме победиш. Жалка си...Всъщност колкото и добра да си нищо няма да ти помогне в мач срещу дива от моята класа!!!! След турнира ще ме видите с титлата. Благодаря на всички, които ме подкрепят. Обичам ви!! Кандис се усмихва и си тръгва...
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty7/4/2012, 16:12

Ето,че след Кандис AJ Styles застава зад микрофона.

Пресконференция преди Pain III AJ+Styles+Dove+Awards+Press+Conference+PBrjHnzZHfZl

Числото 25!То ми донесе късмет на миналия турнир,където разгромих жалките тела на тези които бяха останали.Сега на Pain III аз съм в главният мач и ще го спечеля.Скалата си мисли,че се завръща просто ей така и решава да се бие с Тейлър.Получи мача,но нима си мислиш,че всичко ще бъде същото тази вечер!?Нима мислиш,че ти си на върха,или че си най - добрият тук!?Дните ти на върха на федерацията приключиха още миналата година!Миналата година Скалата спечели RTP,но на PainII доказа каква издънка е.Е тази година няма да е по - различна ти ще загубиш за пореден път,а Чък...Той е лесен прилича на 15 годишно хлапе.Няма да ми е трудно да го разкарам.

Стайлс се оттегля,като преди това чупи микрофона.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пресконференция преди Pain III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   Пресконференция преди Pain III Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пресконференция преди Pain III
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Пресконференция преди PAIN II
»  Пресконференция преди PAIN IV 2013
» Пресконференция преди Road To Pain 2011
» Пресконференция преди ROAD TO PAIN 2012
» Пресконференция преди Go To The Top 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: PAIN III-
Идете на: