Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Пресконференция преди Road To Pain 2011

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди Road To Pain 2011   Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty8/7/2011, 23:19

....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Road To Pain 2011   Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty9/7/2011, 21:20

Дами и господа време е да разберем кой ще открие пресконференцията преди турнира Road to Pain 2011

ЛОЛ...Ето че човекът изглежда е Трите Хикса...Публиката крещи от радост играта взима микрофон и казва

-Хайде стига толкова ръкопляскания...На турнира ще имам тежката задача да участвам в може би мача на годината...RTP мача...Та така аз ще се изправя срещу много добри суперзвезди в този мач,но ще се постарая да спечеля и да спечеля мач на най-големия турнир,който всички вие очаквате-Pain и то за Световната титла...Наистина много ще се постарая за да победа всички...Сигурно вече знаете че си знам номера,но нека не го разкривам,скъпи фенове...Той е тайна...Е айде аз си отивам...Надявам се да ме подкрепите в моя мач...

Той напуска залата а публиката му ръкопляска.
Върнете се в началото Go down
Nick_Blade
New User
New User
Nick_Blade


Location : Бургас / Пловдив
Join date : 20.12.2010
Posts : 48
Age : 33

Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Road To Pain 2011   Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty10/7/2011, 00:16

Colt Cabana влиза в залата с черни очила и марков костюм. Не след дълго той застава пред репортерите с усмивка на лице и дава път на егото си:

" - Знаете ли какво става на 6 май 1980 година? Някой , който да знае събитията на тази свещенна дата? Не? НЕ? Не знаете датата на раждане на спасителя? СЕРИОЗНО? Не знаете за раждането на Scott Colton? Не знаете кой е той? Ще ви разкажа неговата история. Той е бил човек , като всички вас , давайки всичко за работата си , която обичал повече от жена си , повече от семейството си. Видите ли в един слънчев ден той получил договор , който му давал възможност да работи в най-голямата е-кеч индустрия денс. След всичките години , които е прекарал по независими федерации , Скот , пропит от умора и желание да е в голямата лига , че моментално приел. Всичко вървяло по вода , а мечтата му да грабне световна титла била се по-светла и по-светла. Ала изведнъж се появила лошата участ в нашата приказка - русата лоша , тъпа и куха , празна , изпълнена с лайна гарга.. на име Дегзим , която не спирала да бута младока надоло и надоло и надоло и надоло... докато в един момент на Scott не му писнало , скъсал договора си и духнал далеч. Развел се с жена си , скарал се с близките си и останал сам. Съвсем сам. В този момент Scott Colton умрял в съня си. Но душата му оцеляла. Така се родил Colt F'N Cabana. Кечистът , който знае цената си и няма да позволи на руси Дегзимовци и глупави твари да му попречът към върха. Аз дойдох в тази федерация , защото хората зад кулисите знаят цената ми. Ще преуспея и ще покоря върха, Запомнете го , роби , запомнете какви ви каза Colt Cabana на 09.07.11 година. Ще си спомняте и ще разправяте на вашите деца за мен. Ще знаете и разбирате. Всяко нещо с времето си. Cabana out. "

Егати речта. Cabana ясно изрази намеренията си. Следващата спирка - TNWG World Heavyweight Championship match. Дали е възможно?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Road To Pain 2011   Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty10/7/2011, 13:27

А, ето го и Чък Тейлър! Той влиза в залата и заема мястото си, като видимо е доста нервен. Той имаше шанс да влезе 12ти, но след това си изигра една много лоша шега с повторното теглене на номер.

Chuck Taylor: Да, да, да, сам съм си виновен. И това е така, не оспорвам никого. Номер 4, номер 4. Какво ми пречи да остана до края?! Трябва да се справя с 19 разярени животни, които ще дадат всичко в името на победата. Не е непосилна задача, нали?! Виждали сте какво съм правил преди, а и по всяко време мога да мина под най-долното въже, за да изкарам оръжие, което да ми донесе елиминация. Не отричам и, че мачът ще бъде изключително тежък и напрегнат, но все пак, победителят отива на Pain II. Няма значение дали Foley ще победи Flair, не ми пука кой ще е в мача за World Heavyweight титлата на Пейн, не ми пука дали това ще бъде само CM Punk, CM Punk и Скалата, че и Honky Tonk Man да дойде - ще победя. Punk, посвещавам тазвечершната си победа на теб! И не забравяй откъде тръгна! Казвам съм ти го и преди, казвам ти го и сега. Не забравяй кой те измъкна от жалката дупка, в която беше преди месеци. И запомни чрез кого стана WHC. Ако не спечеля тази вечер, нищo. Има много други възможности пред мен. А, сега, какво щях да кажа... хмм... Oh well, whatever, nevermind...


Taylor поглежда нагоре и си тръгва. Минути ни делят от Road to Pain мача. Кой ли ще победи?!
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Road To Pain 2011   Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty10/7/2011, 15:16

Ето,че и Харди е при нас.Джеф тази вечер ти няма да защитаваш титлата си,но ще се биеш в мелето.Според теб как ще се развият нещата?

Кка ще се развият ли!?Аз ще преметна доста звезди над въжето и мисля да спечеля мача.Аз ще направя така че на Pain да се бия с Пънк,да му взема титлата и да бъда първич воек с Трелевизионната и Световната титла.Ясно ми е,че в този мач ще има много обрати,но залогът е голям и няма да пропусна нито един шанс за атака.


А разбра ли кой е човека който те атакува?

Не,но ви обещавам да разбера и да сложа край на кариерата му.

Харди с усмивка се запътва към съблекалнята си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Road To Pain 2011   Пресконференция преди Road To Pain 2011 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пресконференция преди Road To Pain 2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пресконференция преди ROAD TO PAIN 2012
» TNWG Road To Pain 2011
» Road to Pain (2021): The Road Begins
» Пресконференция преди Go To The Top 2011
» Пресконференция преди Over The World 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: RTP 2011-
Идете на: