Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Пресконференция преди Go To The Top 2011

Go down 
+2
Sashundera
Geor4
6 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

Пресконференция преди Go To The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди Go To The Top 2011   Пресконференция преди Go To The Top 2011 EmptyЧет 20 Яну 2011 - 14:52

Всеки който ще учства във турнира молим да напише промо за предстоящият му мач.

___________________

Пресконференция преди Go To The Top 2011 VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 26

Пресконференция преди Go To The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Go To The Top 2011   Пресконференция преди Go To The Top 2011 EmptyПет 21 Яну 2011 - 17:30

Скалата се показва.Той започва да говори:
AJ Styles е мръсен предател.И идиот!Жена му изневерява и вместо да и бие майната и се моли като ангелче да се върне.Той захвърли Fortune заради една която го играе на малкия си пръст.От този ден Fortune вече се разпадна.Или поне аз напускам.Няма да се занимавам с откачени хора с китари,точка.Но за това после ще мисля.Дами и господа,вие гледате към следващия СВЕТОВЕН ШАМПИОН НА TNWG.След 24 часа ,ще пребия единия и ще го туширам.След това и другия ,ще се кача десет метра във въздуха и ще окича златото.Тогава ще започне The Rock Era.Помнете
това..if you smell..what the champ is cooking.
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

Пресконференция преди Go To The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Go To The Top 2011   Пресконференция преди Go To The Top 2011 EmptyПет 21 Яну 2011 - 17:48

Това е Кърт Енгъл.Той идва на своята пресконференция.И казва както казах и преди няма да се спра пред нищо за да взема титлата.Нито Острието,нито никой друг ще ме спре да се кача отново на върха на TNWG!Ортън и Острието могат да се съюзяват,да ме нападат,но накрая ще има само един победител и това ще бъда аз.Не ме интересува,че Острието е създал тези мачове,не ме интересува,че Ортън е най-младия TNWG BG шампион.Защото те не са Кърт Енгъл аз съм Кърт Енгъл и съм носител на повече титли от тях двамата взети заедно.Аз съм най-добрия кечист в тази федерация.И на Go to the top отново ще съм вашия Български Шампион и отново ще съм на върха на TNWG!
Енгъл си тръгва и отива да раздава автографи
.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

Пресконференция преди Go To The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Go To The Top 2011   Пресконференция преди Go To The Top 2011 EmptyПет 21 Яну 2011 - 22:22

Музиката на Ки се чува из цялата зала на пресконференцията, а публиката в нея аплодира "следващия Световен шампион"! Той застава зад микрофона, но преди да почне да говори прави таунтове на публиката и показва, чрез жестове, че титлата скоро ще е около кръста му! Той се настанява удобно и започва да говори:

-Е, как е?Най-накрая отново се виждаме! През изминалите месеци, аз не бях много активен, тук на този ринг, пред мен, но на утрешната дата, аз смятам да покажа как се играе тази игра! "Вашият" шампион, който оглавява федерацията, скоро ще бъде сменен от МЕН! Аз ще се докажа веднъж за винаги и ще блесна през очите на всички Ви! Скалата вече е изиграл своите карти, той се е нагледал да "чудеса" в този бизнес, а онзи старец, който "държи" златото в ръцете си, вече е показал "всичко" от себе си! Та, думата ми ще стане истина! Утре на турнира "Go To The Top" аз ще надвия жалкарите, които се мислят за повече от нас - indy-тата, и за такива, които чрез "красота" и "пари" се издигат до "небето"! Скала, утре ти ЩЕ срещнеш самия МЕН! Никога не сме били очи в очи, но шампиона няма да ни е нужен! Аз и ти, човече, аз и ти сме бъдещето на тазия компания - пардом - САМО И ЕДИНСТВЕНО АЗ! През месеците съм казвал много неща по адрес на "Скалата" и на Мисава, а те не са били грешни! Мислите си, че като изляза на ринга, ще приказвам няколко часа, колкото да мине времето, а самите ми думи да са пълна лажа, но ВИЕ ГРЕШИТЕ! Мисава, ти не си ми пречка - ghetto stomp, dragon sleeper - DONE! Скала - ghetto stomp, FINAL FOUR - DONE! Това, което предстои за тях, е много повече от това, което са преживели до СЕГА! Утре, Вие ще разберете защо ме наричат " The World Warrior ", а след мача ще разберете защо съм казвал, че съм "Next World Champion"! Това е краят за Мисава! Неговия славен период ОТМИНА! Казвал съм го преди, ще го кажа и сега! - МИСАВА, СКАЛА ИМАЙТЕ КЪСМЕТ, ЩЕ ВИ Е НУЖЕН! .. WHEN IM HERE! THIS f'n FEDERATION .. NEVEEER .. EVEEEER BEEE SAMEEEEEEEE!WOOOW!

Ки се отдръпва от микрофона и поздравлява феновете си, а думите му няма да останат безнаказани!Бъдете с нас и утре!
Върнете се в началото Go down
suicide12345
Superstar
Superstar
suicide12345


Join date : 07.01.2011
Posts : 154

Пресконференция преди Go To The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Go To The Top 2011   Пресконференция преди Go To The Top 2011 EmptyПет 21 Яну 2011 - 22:40



Боже мили това е Суисайд.Какво прави тук ?Той няма мач на Go to The Top.Защо е тук?Нека все пак чуем какво ще каже.
Пресконференция преди Go To The Top 2011 22700


-Разочарован съм!!!Почти цялата федерация има мач на турнира!!!А...аз НЯМАМ!!!Последните два мача се раздадох колкото мога!Едва не пребих Пънк.Ако не беше хитрото му измъкване щях да бъда бъдещ шампион на ППВ-то.Само поне 1 мач ...Не ми дадохте поне още 1 шанс да се изевя!!!ЗАЩО?????Знаете ли аз няма да мирясам
зокато не получа МАЧ!!!
-Той се запъти към съблекалните и нападна първия когото видя.Това е скалата който го отнася по вина на друг.Явно Суисайд е бесен и нанася Suicide Solution на земята в съблекалнята Пресконференция преди Go To The Top 2011 1167798_o
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Пресконференция преди Go To The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Go To The Top 2011   Пресконференция преди Go To The Top 2011 EmptyСъб 22 Яну 2011 - 9:21

Пресконференция преди Go To The Top 2011 56784502miya24219200974830PM
Лилиан: Ето,че и една истинска шампионка току-що дойде в залата. Дами и господа, Кели Кели..
Кели: Здравей, Лилиан..
Лилиан: Здравей, Келз .. много от феновете ти се питаха какви в момента са отношенията ви с Ашли Масаро, след като тя демонстративно излезе на ринга без да ти окаже никаква помощ в хандикап мача ти?
Кели: Отношенията ми с Ашли са чисто и просто НИКАКВИ. Не поддържаме връзка от доста време, но това, което мога да кажа е,че Масаро постъпи хитро от една страна. Всеки мисли за интереса си .. а определено в неин интерес е да не съм на 100 %. Аз обаче съм и тази вечер .. ще стъпча жалкото й съществуване и ще й покажа колко много още има да учи, за да се нарече шампионка.
Лилиан: В това сме убедени, Кели. Но все пак няма как да не попитам и нещо друго - очакваш ли някаква намеса от членове на Fortune?
Кели: Винаги очаквам неочакваното и се приготвям за него. Винаги имам план Б и .. затова държа този шампионски пояс.
Лилиан: Ей Джей вече напусна Fortune .. и ..
Кели: Виж, Лилиан .. радвам се,че Ей Джей напусна Fortune и подкрепям решението му. Ако ще питаш дали сме се събрали .. което със сигурност ще питаш .. ще ти кажа ДА .. това обаче далеч не означава,че отношенията ни са същите. Трябва ни малко време и спокойствие.
Лилиан: Окей, Кели .. благодаря ти много ..
Кели: Чао,чао .. и приятно гледане тази вечер ..

Кели напуска залата под овациите на феновете .. очаква ни невероятно PPV.
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1240
Age : 27

Пресконференция преди Go To The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Go To The Top 2011   Пресконференция преди Go To The Top 2011 EmptyСъб 22 Яну 2011 - 11:59

Лилиан:Дами и господа виждаме Джеф Харди.. Сега ще му зададем няколко въпроса.....
Джеф как реши да дойдеш при нас в TNWG,и защо реши че трябва да помогнеш на Ей Джей?
Джеф:Първо искам да благодаря на всички мои фенве които ме подкрепяха в трудните ми моменти!А защо реших да се върна тук-Първо в WWE не ме оцениха там аз бях накакъв клоун а тук поне моите фенове са истински... А на въпроса за Ей Джей отговорът е прост,защото беше в беда!Ей Джей е най-добрият ми приятел тук и ако не беше той сега нямаше да съм в TNWG!
Лилиан:А какво мислиш за приятелката му Кели?
Джеф:Оуу ами тя е красива и много талантлива... С Ей Джей са чудесна двойка и много се радвам че се събраха!
Лилиан:А какво мислиш за опонента си Джеф Джарет?
Джеф:Ами незнам ще го видя що за стока е на ринга ,защото досега не съм се бил с него,междодругото много се радвам че мачът е Extreme Rules!
Лилиан:Благодаря че ми отдели малко време.. Чао!
Джеф:Чао! Харди се запътва към съблекалнята си за да си почине !
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

Пресконференция преди Go To The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Go To The Top 2011   Пресконференция преди Go To The Top 2011 EmptyСъб 22 Яну 2011 - 18:00

И ето ни броени минути преди да започне първия турнир за годината.И виждаме не кой да е а самия Ей Джей Стайлс.Той бе пребит от свойте приятели - FORTUNE.Стайлс застава до микрофона и започва да говори:

- Няма да говоря за постъпката на Fortune, защото всеки знае, че те са нищо без мен.Точно така аз създадох този стейбъл и аз ще го разруша когато си по искам.И Jarrett може да си завре китарата отдзат.Постъпката на Джеф Харди беше добра, но на мен не ми е нужна помощ мога да се справям сам.Но не очаквах, че Харди ще ме спаси след като имахме една много жестока война.Но днес нито ще говоря за Fortune, нито за постъпката на Харди.Днес ще говоря за моя опонент Крисчън Кейдж.Както казах преди няколко седмици той се мисли за велик след като ме победи на Over The World, но днес аз ще успея да го победя, защото днес е моя ден.Отново аз ще изгрея и след като го победя ще се докопам отново и до Световната Титла.А след това отново ще бъда в центъра на тази федерация.Крисчън бъди готов, защото след мача ще трябва да заведат в болница.Ще се погрижа да се мъчиш от болка докато се опитваш да се изправиш, а аз ще ти се изсмея в лицето като вдигна трофея над главата си.Ще станеш за посмешище каквото беше в WWE,TNA и където и да било другаде.Днес ще те онижа както никога до сега.Днес TNWG ще се сдобие с нов Cyber Space Champion!!

След тези думи Ей Джей отива и сяда на стол до другите..

___________________

Пресконференция преди Go To The Top 2011 VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





Пресконференция преди Go To The Top 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Go To The Top 2011   Пресконференция преди Go To The Top 2011 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пресконференция преди Go To The Top 2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пресконференция преди Over The World 2011
» Пресконференция преди Mayhem 2011
» Пресконференция преди Revenge 2011
» Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011
» Пресконференция преди Halloween Havoc 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Go to The Top 2011-
Идете на: