Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Пресконференция преди PAIN II

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Пресконференция преди PAIN II Empty
ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди PAIN II   Пресконференция преди PAIN II Empty3/8/2011, 09:00

Всеки който ще учства във турнира молим да напише промо за предстоящият му мач на PAIN II.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Awesome
Superstar
Superstar
Awesome


Location : Plovdiv
Join date : 16.05.2011
Posts : 350
Age : 1024

Пресконференция преди PAIN II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди PAIN II   Пресконференция преди PAIN II Empty3/8/2011, 15:08


Джон се показва и почва да говори.
Морисън: Както знаете аз имам мач срещу The Celtic Warrior Sheamus за моята титла.Искам да предупредя Шеймъс,че няма да му е лесно.Е да той ме побеждавал два пъти,но последният път,когато се бихме зa титла,победителят бях аз! Плюс това няма да позволя на тази майонеза да взема моята титла.Аз съм по-добър от Шеймъс и ще го докажа,когато го туширам


Последната промяна е направена от Awesome на 7/8/2011, 15:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/ProWrestlingFedForum?feature=mhee
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

Пресконференция преди PAIN II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди PAIN II   Пресконференция преди PAIN II Empty3/8/2011, 16:03

И ето, че след Морисън на големия титантрон се показва и настоящия Европейски Шамоион Дейви Ричърдс. Всички фенове го аплодират с всички сили! Сега Дейви започва да говори:

- Не е тайна за никой от вас, че преди седмица се завърнах след доста дълго отсъствие което всички вие не забелязахте нали така? Както и да е дойдох тук за да кажа нещо на прехваления кретен Шон Майкълс .. Шон ти не си по-добър от мен, никога няма да си по-добър от мен, никога няма да имаш моите умения и най-вече никога няма да имаш моята Европейската титла! Но това не е всичко.. Нека ти разкажа каква е причината да съм по-добър от теб. Тя е следната през годините в които аз се занимавам с този велик бизнес съм бил в много федерации с една единствена цел и тя е да бъда шампион! През годините съм се наранявал много и то все сериозни контузии. Лекарите са ми казвали да се откажа от кеча просто да продължа на пред като някакъв друг не като кечист. Истината е такава, че аз никога не се отказвам от целите си доказателство за това е мачът ми срещу Чък Тейлър след него си нараних вратът много сериозно лекарите ми казаха просто да предам титлата си и да продължа на пред все едно не е било нищо и знаете ли какво направих аз? Знаете ли? Замислих се сериозно над всичко случило се напоследък и осъзнах, че ако не за друго то трябва да се преборя с това заради съпругата си която ме подкрепи във всичко това. Тя ми каза Дейви просто можеш да се откажеш но ако силно уважаваш постигнатото от самия себе си просто се напъни и се върни в TNWG!


Пресконференция преди PAIN II DaveyRichardsSpeak-1

Аз просто се оправих и сега съм още по-добър от всякога. Истината е, че вярвам в себе си и знам, че мога да те победя Шон ти не си по добър от мен и аз ще го докажа след като ти счупя всички издъхнали кокали! Това беше всичко което имах да кажа.. Музиката на Дейви зазвучава в залата и той вдига Европейската титлата високо над главата си ..

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Пресконференция преди PAIN II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди PAIN II   Пресконференция преди PAIN II Empty7/8/2011, 09:43

След думите на Ричърдс, Майкълс застава до микрофона и започва да говори:

Пресконференция преди PAIN II Michaels-sm

- Дейви да ме наречеш кретен е напълно абсурдно, това показва, че си от нищожна класа и, че нямаш богат речник.Колкото и да се опитваш едва ли ще ме сломиш аз съм "The Heartbreak Kid" Shawn Michaels, а ти си човек под мойта класа.Аз ще взема твоята титла, не го казвам просто на думи Дейви, титлата ти ще бъде моя и тогава ще почне нова ера.Не мисля само, че ще успея, АЗ ЩЕ ГО НАПРАВЯ.Дейви имаш ли способноста да биеш едни от най-великите легенди в кеча днес?Да на PAIN II ще имаш възможността да се изправиш срещу един от тях - Шон Майкълс, но много ще си изпатиш с думите които каза за името.Ти оскверни името и всичко което съм направил през годините.Казваш на хората, че ще ми счупиш краката?След като ти забода Sweet Chin Music и заключа Figure Four Leglock на жалките ти долни части на твоето тяло Майкълс ще вземе титлата и ще ти се изплюе в лицето, Дейви.Ти си никой и никога няма да бъдеш това което е Майкълс бил някога и сега, не знам дори как си взел тази титла Дейви, може би си се бил с шепа идиоти които са на твоето ниво, но сега е различно!Майкълс ще си тръгне със злато на рамо каквото и да стане!

След тези думи Майкълс поглежда към Ричърдс и вижда колко бясно гледа към него.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Пресконференция преди PAIN II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди PAIN II   Пресконференция преди PAIN II Empty7/8/2011, 14:56

След речта на Майкълс Шеймъс се приближава към микрофона и започва да говори:

Пресконференция преди PAIN II 13823874_11n

- Чухте ли как ме нарече Морисън? Майонеза това мразя най-много почти всеки път когато мина край някой той започва да коментира "Ей това е този снежен човек" "Вижте майонезата" писна ми. Много хора твърдят, че не съм добър кечист.. Е това не е така те го казват само зареди кожата ми. Морисън ще видим кой е майонезата на турнира по късно ще му забода Brogue Kick и ще чуете 1, 2, 3 и това ще е краят на мача и announcer-а ще изкрещи името ми и ще каже, че аз съм новият шампион така, че всички вие да чуете и когато ви срещам по улиците ще казвате "Вижте това е онзи който размаза от бой Джон Морисън" и ще спрете да ме обиждате. Само почакайте 17:00 и ще видите, че аз доказвам думите си с дела.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

Пресконференция преди PAIN II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди PAIN II   Пресконференция преди PAIN II Empty7/8/2011, 15:11

В залата за пресконференции влиза Чък Тейлър, който заема мястото си, опитващ се да не показва никаква емоция.

Пресконференция преди PAIN II Normal_EVOLVE_Aries_vs_Taylor008201

Chuck Taylor: Хората, дошли преди мен, казаха някои доста силни думи. Как щяли да направят това, как щяли да направят онова... но дали наистина ще го направят? Как мислите? Дали ще затвърдят думите си, чрез действията си? Не отговаряйте, запазете отговорите си за себе си. Тази вечер ще участвам в един от мачовете, в които са се осъществявали най-много контузии и наранявания. Наградата е голяма и я искам повече от всичко. Мисля, че съм готов напълно, за да се изкача по стълбата, да съборя който и да е от върха и и да хвана куката, след което да откача куфара, който ми гарантира почти сигурна победа срещу човека, който ще си тръгне от Pain II като Световен шампион... Не ме интересува дали това ще е CM Punk или The Rock, казвал съм го и преди. Нощта няма да е лека и за тях двамата, жалко... за тях! Когато откача куфара, без значение срещу кой ще трябва да се изправя, аз ще използвам договора си тази вечер и ще цапардостам победителя в лицето с него, след което ще му направя Awful Waffle през него и съдията ще отброи 3!... Оу, не се отличавам от другите хора, казали какво ще направят преди мен. Но нищо, ще видим какво ще се случи в GTS мача. Пожелавам успех на противниците си, защото въпреки всичко - аз съм честен човек. Punk... пожелавам успех и на теб. Наистина искам ти да спечелиш, за да може кеширането ми... да е още по-сладко...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пресконференция преди PAIN II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди PAIN II   Пресконференция преди PAIN II Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пресконференция преди PAIN II
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пресконференция преди Pain III
»  Пресконференция преди PAIN IV 2013
» Пресконференция преди Road To Pain 2011
» Пресконференция преди ROAD TO PAIN 2012
» Пресконференция преди Destination War '12

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: PAIN II-
Идете на: