Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
GOAT II
New User
New User
GOAT II


Join date : 01.07.2011
Posts : 17

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 EmptyСъб 14 Яну - 15:53

Голдъст и Чък Тейлър се изправят на крака и се вкопчват един в друг, Голдъст засилва Чък и го събаря със Саблен удар.След това Голдъст изправя Тейлър и му прави PowerSlam.Голдъст се качва на обтегача и изчаква Чък да се изправи след това го поваля с Missile Dropkick.Голдъст опитва туш, но имаме повдигане на 2.Голдъст ядосан и разярен изправя Чък и му прави Power Bomb.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 EmptyСъб 14 Яну - 15:55

Мача продължава.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 EmptyСъб 14 Яну - 16:05

Goldust е готов да забоде своя финишър, той сигнализира за него, но когато Чък се изправя забива силен ритник изневиделица, отблъсква се от въжетата... и имаме Spinning Heel Kick! Право в гърлото на Голдъст, който се хваща за него и пада на земята! Тейлър не му оставя време да мисли, а скача напред... Senton Bomb в тялото на "The Bizarre One"! Chuck е в своя вихър, той бързо вдига Голдъст на крака и го засилва към обтегача, следва мощен Clothesline в гърлото му! Чък се отдръпва назад и отново набира засилка, скача високо... и заковава коляното си в челюстта на Goldust! Това е един от signature ходовете на CM Punk, дали Чък иска да ни каже нещо с това движение?! Да, той се смее подигравателно към камерата, явно това е насочено към контузения Пънк! "The Kentucky Gentleman" обаче се разсейва, като Голдъст се опитва да го избута назад, но получава силни юмруци в главата! Тейлър го хваща здраво и се засилва напред с тялото му... Bulldog! Чък няма намерение да се спре - той се вдига на крака с kip-up! "The Sexy" Chuckie T няма да остави Голдъст да диша! Той се качва на обтегача и скача... Frog Splash! Перфектно изпълнение, но от този ход пострадаха и двамата! Taylor присвива очи, в знак, че изпитва болка, обаче се изправя бързо, готов за още бой!... Но изглежда, че това ще бъде краят! Chuck "прерязва" гърлото си с палеца си и отмята косата си назад, нервно! Голдъст се клатушка и когато се изправя на крака... БИВА ПОСРЕЩНАТ С OMEGA DRIVER! CHUCK ГО НАПРАВИ! ТОЙ НАНИЗА ФИНИШЪРА СИ! Имаме опит за туш - 1... 2... дали Тейлър става двукратен TNWG World Heavyweight шампион?!
Върнете се в началото Go down
ChampViaDQ
Superstar
Superstar
ChampViaDQ


Join date : 14.05.2011
Posts : 223

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 EmptyСъб 14 Яну - 16:20

1.....2..... и Чък Тейлър печели своята втора Световна титла!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Go to The Top 2012-
Идете на: