Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
+4
Geor4
SevBoom
ShwN
Nina
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1644
Age : 24

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyВто Ное 24, 2015 11:57 pm

1. Edge
2. Triple H
Върнете се в началото Go down
ShwN
Superstar
Superstar
ShwN


Join date : 03.08.2010
Posts : 234

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб Ное 28, 2015 8:50 pm

YOU THINK YOU KNOW ME?


В залата избухва музиката на Острието. Той се появява, а реакцията за него е положителна. Публиката ще срути залата, те искат Острието да бъде техният световен шампион, те искат достоен Световен шампион. Острието се появява в началото на рампата и прави своят таунт.

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Untitled-13

Johnathan Styles: Ladies and gentlemen, Edge... is READY.
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб Ное 28, 2015 11:36 pm



Announcer: A-a-and now please-e-e, weightning at 255 pounds and standing in 6 ft 4 in tall...
...from Boston, Massachusett.. "The Celebral Assassin, "The Game", "The King of Kings"...
...Your World Heavyweight Champion - TRIPLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE H~!


ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Triparq-1 ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Triparq-2

Peter Senerchia: Ох, колеги! Очаква ни един наистина оспорван мач! Острието вече е на ринга, а Triple H, който се появява в началото на рампата със стил и класа. Каква зашеметяваща поява, но това не е достатъчно за победа.
Joseph Bonsignore: Феновете за със смесена реакция след появата на Triple H, но със сигурност феновете са твърдо за нов Шампион, поне повечето от тях, а на Трите Хикса не е и обърнал внимание на феновете. Той продължава напред към ринга без дори да обръща главата си назад. Edge вижда, че Triplr H почти е пред ринга и излиза извън ринга, Трите Хикса вече е пред ринга и се качва на ръба му след, което прави своят обичаен taunt.

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Triparq-3 ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Triparq-4

Michael Coulthard: Triple H веднага влиза на ринга и се насочва към единият от ъглите като се качва на него и гледа към Edge, който го гледа отдолу. Леле, колеги, нямам търпение до началото на мача. Направо настръхвам.
James Ross: И аз, Cole! А Triple H още е на въжетата като не спира да гледа към Острието, става напечено!

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Triparq-5
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб Ное 28, 2015 11:39 pm

Начало на таз-вечерният Главен мач.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
ShwN
Superstar
Superstar
ShwN


Join date : 03.08.2010
Posts : 234

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед Ное 29, 2015 5:06 pm

Мача започва, а Трите Хикса е готов за Pedigree,. Той причаква Острието и щом представителят на Edgeheads е на крака получава ритник в корема. Той обаче знае какво ще последва и Edge със сетни сили вдига нагоре своя противник, правейки му Back Body Drop. Трите Хикса е повален. Острието се оттласква от въжетата и пробва да забие Spear моментално, но Хънтър се отмества. Острието обаче се изтласква от въжетата отсреща, забивайки Spinning Heel Kick. Прекрасно изпълнение. Острието обаче не е приключил. Той irish whip-ва своя противник към ъгъла на ринга. Edge се засилва към "The King of Kings" и му прави Corner Spear. Острието продължава да забива рамото си в корема на своя противник. Той стъпва на вторите въжета. Започва да забива удари право в челото. 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... 10!! Трите Хикса обаче вижда удобен момент за контраатака и го хваща в позиция като за Powerbomb. Острието обаче забива юмруци и лакти в лицето на своя противник, Хънтър пада по гръб, a "The Rated R Superstar" сяда на гърдите му. Опит за туш, 1.. 2... и повдигане! Този мач започна да се развива доста динамично. Edge хваща кракът на своя противник. Типично за всеки канадец, "The Ultimate Opportunist" заключва Sharpshooter. Трите Хикса е в доста неизгодна ситуация, защото двамата са по средата на тепиха. "The King of Kings" се мъчи да се добере до въжетата и щом това почти става, "The Rated R Superstar" го издърпва отново по средата на ринга. Трите Хикса доста се мъчи, но не се предава. Той превърта своя противник. 1.. 2... Острието едва не загуби мача. Двамата се изправят, но по-бърз се оказва Острието, който изритва в корема Хънтър, засилва се с помощта на въжетата и забива Neckbreaker! Прекрасно изпълнение. Може би ще последва опит за туш? Не, Edge се качва на едно от горните въжета. Той причаква The King of Kings да се изправи и щом HHH е на крака, Острието отново го бута на земята с един удар рамо в рамо изпълнен от най-горното въже. Класически ход, използван масово през 80-те. Сега Острието има шанс или да опита туш, или да опита да довърши своя противник. Избира може би по-умното решение и застава в единия от ъглите. Той вдига ръката си, а Хънтър не знае какво го следва. Погледа на Острието показва "само ми ела". Той се засилва.. Spear? Не! Ритник в корема. Опит за Pedigree от HHH. Edge обаче има контраатака в такъв случай, отново вдига Трите Хикса нагоре. Този път не му прави Back Body Drop, а мята HHH по гръб. Прекрасен Alabama Slam, по подобие на този, който изпълняваше Hardcore Holly. Edge причаква своя противник, може би сега е момента да приключи с него. Hunter е на крака, но получава зверски ритник в лицето. След този Big Boot обаче HHH не пада, а Острието целеше точно това. Сега "The Rated R Superstar" пробва да го повали с Clothesline, но HHH заляга, опит за контраатака със Spinebuster. НЕ! Острието отскочи, но се изплъзна някак си от ръцете на своя противник, Edge хваща своя противник и му забива Russian Leg Sweep. Сега Острието хваща Хънтър, но той го контрира и го вкарва в обтегача, Трите Хикса започва да забива мощни чукове, но Еdge го контри...

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Allofyo3

Зъбите на Трите Хикса се забиха в кола! Острието издърпва шампиона и приковава раменете, 1.... 2.....!?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед Ное 29, 2015 5:08 pm

kick out by the game

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед Ное 29, 2015 11:30 pm

We have kick out by the game at two. Острието показва три пръста на рефера, но той не е съгласен с него. Острието дори се изправя на крака и застава пред рефера като го убеждава, че е имало три, а през това време Трите Хикса се изправя на крака и се засилва към него като го поразява с back clothesline. Edge е повален, а Triple H започва да го тъпка по гърба. Той го изправя, държейки го за главата. Той го допира до обтегача и го удря с elbow в главата след, което я удря в обтегача. Сега го хваща през главата и набива мощен vertical suplex, като придържа крака му. Това е опит за туш. Рефера забелязва това и започва да отброява. Едно, две и-и-и... ОСТРИЕТО СЕ ПОВДИГА В ПОСЛЕДНИЯТ МОМЕНТ!!! ТРИТЕ ХИКСА СЕ ИЗНЕРВЯ И ГО ИЗПРАВЯ! ТОЙ ГО ДОПИРА В ЪГЪЛА И ПРАВИ СЕРИЯ ОТ CHOPS! Edge се хваща за почервенелите си гърди, а Triple H леко се отдръпва и прави corner clothesline. Острието пада на пода по корем, а Triple H го хваща за главата и го изправя. Той прави cutter! OH MY GOD! НЕ СЪМ ОЧАКВАЛ ТОВА! EDGE Е В БЕЗСЪЗНАНИЕ, А ТРИТЕ ХИКСА ПАДА НА КОЛЕНЕ И ПОКРИВА ОСТРИЕТО! ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е... ТР, НЕ-Е-Е-Е-Е!!! ОСТРИЕТО ИЗРИТВА НАВРЕМЕ! ТРИТЕ ХИКСА НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА! Той веднага изправя Edge и започва да го удря със страшни elbows в главата. Edge дори пада на колене след няколко по-силни. Трите Хикса стъпва с един крак върху главата на Edge и го натиска, а Edge стиска зъби и не се предава. Triple H спира с това и изправя Острието. Той е леко наведен и Triple H му прави мощно DDT. След този мощен ход, Edge се хваща за главата, а Трите Хикса го хваща бързо за ръката и стъпва с коляно върху гърба му. Той започва да я дърпа нагоре, а Edge не знае какво да направи, но ето, че намира начин да се добере до въжетата с крака си и някак си да се спаси... Поне засега. "The Game" бързо се изправя и се засилва към Острието, който все още е на колене. Той го удря с коляно в главата и така го изкарва извън ринга. Edge е извън ринга, а рефера е започнал да отброява. Все пак Острието не се предава и се вдига на крака, но бива и бързо повален от "Играта". Той се бе качил на въжетата и скочи с diving axe handle. Edge се удря в обтегача, а Triple H го връща на ринга. Той също се качва на ринга, но през стъпалата, а от там направо се качва на въжетата. Трите Хикса полита и прави diving elbow drop последван от опит за туш. Едно, две... И-и-и за малко, но все пак имаме повдигане. Острието е решен да не се предава и да се бие докрай. Triple H се изправя и се насочва към ъгъла, където започва да изчаква Edge да се изправя, който започва да се изправя. Той го причаква, издебва го и... CUTTUER!!! ОЩЕ ЕДИН! TRIPLE H НАПРАВИ РАЗКАЗА ИГРАТА НА ОСТРИЕТО, КОЙТО ВСЕ ОЩЕ Е НА ПОДА! TRIPLE H СЕ ОТДРЪПВА СЛЕД, КОЕТО ПРАВИ KNEE DROP И ПОКРИВА EDGE. ЕДНО, ДВЕ, ТР... НЕ, НЕ И НЕ! ОСТРИЕТО ИЗРИТВА СТОТНА ПРЕДИ ТРЕТОТО ОТБРОЯВАНЕ! ДОРИ РЕФЕРА СЕ ИЗНЕНАДА! Какъв мач само, а това е само началото! HHH се изправя нервно и заедно със себе си изправя и Edge, но той се издърпва от него и се засилва към въжетата, но HHH го засилва към отсрещните въжета, където Edge рикошира към него.

ОПИТ ЗА CLOTHESLINE, НО EDGE ЗАЛЯГА И СЕ
ЗАСИЛВА КЪМ ДРУГИТЕ ВЪЖЕТА, НО ЯДЕ HIGH KNEE!!!

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Triparq-15

Triple H се обръща и пада върху вторите въжета, а Острието е на пода и е зашеметен след този титаничен сблъсък между главата му и коляното на Triple H. "The King of Kings" се обръща и изправя Edge, като започва да го удря с юмруци като дори не спира, но Edge прави всичко възможно, за да се спаси и бяга извън ринга, като минава под първото въже и опитва да си даде малко почивка. Той се обляга на барикадата, но Triple H излиза извън ринга и го хваща за главата. Той го удря в барикадата, а после го връща на ринга. Triple H също минава под първото въже и се връща на ринга, а Edge още е на пода и той прави опит за туш. Едно, две... И поредно повдигане от страна на Острието за, който началото на мача почна добре, но сега му куца. Както и да е, нека се върнем към мача. Triple H е хванал Edge в headlock на пода, но някак си Острието успява да се изправи на крака и да избута Triple H от себе си, но Трите Хикса се удря във въжетата и рикошира към него като го сваля с big boot. Това успя да разтресе не само главата на Edge, а и цялата зала, защото феновете избухват след този мощен ход от страна на Шампиона, който между другото е покрил Острието. Едно, две... ПОВДИГАНЕ, ДАМИ И ГОСПОДА! НИЩО НЕ Е СВЪРШИЛО! Трите Хикса изправя Острието макар и много ядосано и го засилва към въжетата. Първо го прескача, а после заляга и Острието прескача него, но когато се обръща, с обръщане си прави clothesline на "The Rated-R Superstar", който бива не само бива тежко свален като чувал с картофи. Трите Хикса не го покрива и това ме изненадва. Той го хваща за краката и прави мощен catapult с, който го забива в ъгъла. Edge се обръща люлеейки и бива свален с clothesline. Той е на пода и дори пада извън ринга под първото въже. Този път успява да се изправи сам и да се върне на ринга, където го причаква Трите Хикса, който го поваля със spear и започва да го налага с тупалки по цялото тяло. Той се свива на кълбо на пода а Triple H го изправя и го насочва към ъгъл след, което се засилва към него с corner splash и направо го сплесква като сандвич, но дори и след този ход, Острието успява да хване някак си HHH през главата и да го завлече до средата на ринга. Triple H е в опасност!

ДА, ОБАЧЕ TRIPLE H НАМИРА НАЧИН ДА СЕ СПАСИ,
КАТО МИНАВА ЗАД НЕГО И ПРАВИ ЯК BACK SUPLEX~!

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Triparq-14

И двамата са на пода и дори никой от тях не помръдва, но Triple H се обръща и поставя ръката си над тялото на Острието като така прави опит за туш. Рефера започва да отброява. Дали това е краят или има какво още да видим от Triple H и Острието за тази вечер!? Ето, че дойде време да разберем. Едно, две, това ли е краят?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед Ное 29, 2015 11:40 pm

Повдигане на едно от Острието, определено на Играта ще му трябва нещо по-сериозно за да спечели.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
ShwN
Superstar
Superstar
ShwN


Join date : 03.08.2010
Posts : 234

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед Ное 29, 2015 11:49 pm

Острието успя да изрита много трудно. Острието се кара с рефера, а Лита потупва рефера по рамото. Той се обръща, а Острието удря Острието в орехите. Той пада на земята, а Острието го покрива.Острието казва на рефера да се обърне. Едно, две-е-е.. НЕ! Острието отлепва рамото си на две и половина, а Острието се изправя. Той изправя и Острието и го засилва към въжетата, след което кляка и го хвърля отзад. Острието се засилва към ъгъла и се качва на третия обтегач. Той се обръща и скача с лакът върху Острието, след това имаме нов опит за туш, но и той не е успешен. Острието се изправя и прави лунната походка последвана от мощен лакът в гърдите на Острието. Явно Острието е можел и да танцува. Както винаги, усмивката му в изобразена на лицето. Той изчаква Острието, който вече е на крака и се засилва към него. Той го сваля с поредица удари, а рефера се опит да го отдръпне. Острието се изправя и слага крака на Острието над второто въже. Той скача с коляно, а Острието се хваща за крака и започва да се гърчи в средата на ринга. Остриетозапочва да го рита по крака, но рефера успява да го отдръпне. Той пита Острието дали ще може да продължи мача. Острието казва, че може и успява да се изправя, но Острието се залетява с мощно коляно в черепа на Острието. Той направо излезе извън ринга след него. Острието вдига ръцете си, а после се протяга над третото въже и хваща Острието за главата. Той го блъска в ръба на ринга, а Острието се смъква надолу. Острието се засилва към въжетата и се плъзва надолу. Той удари Острието с двата си ботуша и слезе при него, а се усмихва и пляска на Острието. Той го изправя и го връща на ринга, а когато влезе и той се засилва към въжетата. Острието го удря с крака и приковава раменете на Острието.


ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Untitled-17


EDGE-O-MATIC!! ТУШОВЕТЕ ВАЖАТ НА ВСЯКЪДЕ, Едно, две, три-и-и.. НЕ-Е!!! Милисекунди преди третото отброяване, Острието изритва. Острието веднага се качва на въжетата и започва да крещи на рефера. Те се карат, защото според Острието, Острието е изритал след три, но рефера е категоричен в решението си. Все пак, Острието не се предава и изправя Острието. Той му раздава правосъдия с юмруци, а после го рита в корема. Острието прикляква, а Остриетого рита в главата. Той се изправя, а Острието го сваля с мощен саблен удар. Острието падна в ъгъла, а Острието започва да го рита. Рефера се опитва да го отдръпне, но Острието го блъска. Ето, че и Острието постъпва хитро. Докато рефера не гледа, той му бръкна в очите. Острието започва да ходи назад и се държи за очите, а Острието се засилва за копие! Острието успява да се спаси с мощен ботуш право в челото на Острието. Острието застава в ъгъла и продължава да се държи за очите, но Острието се качва на ръба и му помага да се оправи. Острието му дава съвети, но Острието се изправя бързо. Той започва да удря Острието, но Острието му бърка в очите. Трите Хикса се замая на ръба, а Едж...


ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Allofyo2


.... КОПИЕ, КОПИЕ, КОПИЕ, КОПИЕ!! ОСТРИЕТО СЪСЕЧЕ ХЪНТЪР НА ДВЕ, ДВАМАТА ЛЕЖАТ ИЗВЪН РИНГА, НО ОСТРИЕТО НАМИРА СИЛИ ДА ОПИТА ТУШ, 1................ 2............
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед Ное 29, 2015 11:51 pm

Повдигане от страна на "Играта"... ТРИТЕ ХИКСА ПОКАЗВА, ЧЕ НЕ Е КУЧКА, ПОКАЗВА, ЧЕ Е ШАМПИОН!! БИТКАТА ПРОДЪЛЖАВА...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Over The World 2015-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: