Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty18/11/2011, 14:59


WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 4055571w
AJ Styles (c) vs. CM Punk


Ред на излизане:
1.CM Punk
2.AJ Styles

Ред на писане:
1.CM Punk
2.AJ Styles

Начало - 19:00
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty19/11/2011, 17:12

*CULT OF PERSONALITY*

=================
Look into my eyes,
what do you see ?
Cult of Personality
I know your anger,
I know your dreams
I've been everything
you want to be !
I'M THE CULT OF
PERSONALITY !

=================


- Please welcome, from Chicago, Illinois,
weighting at 222 lbs, standing in 6 ft 1,
"The Straight-Edge Savior", "Best in The World",
C.. M.. PUNK !!!


Ето го и него! Straight-Edge Saviour отново е в тази федерация! Най-добрият на света е пред очите ви! Той крачи по рампата на TNWG ! Punk кляка в началото на рампата и прави своят таунт !
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Punk.
"IT'S CLOBBERIN' TIMEEEEEEE !!!"
След таунта който обра всички освирквания, Пънк се обръща с гръб към ринга, за да покаже на всички от залата си надписа "The Best in The World" ! След като най-добрият сред нас се наслади на момента се обръща с лице към ринга и продължава с бавна походка !
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Punk...
Си Ем преминава рампата, като обира всички освирквания от феновете в тази зала. Сега се качва по стълбите, след което се обляга на въжетата и наблюдава със вцепеняващият си поглед всеки един от освиркаващите го неблагодарни фенове на този спорт в тази зала ! След дълго стоене от външната страна на ринга Пънк влиза вътре, след което се качва на оптегача и прави своят таунт !
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Punk.....
"WHAT TIME IS THIIIIIIIS ?!"
CM Punk слиза от оптегача и се отдръпва в един от ъглите където съблича тениската си на която пише "Best in The World", хвърля я в публиката и започва да се подготвя за мача !
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty19/11/2011, 17:16



Announcer:Ladies and Gentlemen Please Welcome from Gainesville, Georgia The TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION ... A...J STYLES!


И това е той "The Phenomenal One", AJ Styles.Той излиза под бурните освирквания на публиката.Той пристъпва бавно към началото на рампата, Стайлс прави своят таунт, а зад него гръмват pyro ефекти.

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Im-im

Ей Джей върви по рампата и влиза на ринга и отново прави своя таунт.Стайлс се оттегля в единия ъгъл и зачаква началото на мача си.

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Az-sam-az-sam

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty19/11/2011, 17:18

Начало.
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty19/11/2011, 17:30

Рефера проверява Пънк и Стайлс дали не носят някакви опасни и непозволени предмети. Ето че Той ги проверява след което дава начало на мача. Пънк отива близо до Стайлс след което двамата започват да се гледат злобно. Стайлс се обръща към публиката след което прави таунт. Следват усвирквания от страна на публиката. Пънк се засмива след което също таунтва а залата направо ще експлодира. Публиката е в еуфория. Стайлс забива шамар на Пънк. The Straight-Edge се обръща моментално на другата страна. Гледа няколко секунди в една точка след което се обръща и се нахвърля на Styles. Пънк забива страшни тупаници в лицето на Ей Джей. Чоп след чоп. Стайлс успява да го избута и да се изправи, но не за дълго. Пънк отново го поваля със Dropkick. След това изпълнение Стайлс се изправя, а Пънк го хваща за ръката засилва го към въжетата и много бързо го поваля със Spinning Wheel Kick. Пънк успявам да запише първият туш в мача на вечерта. Той естествено бива неуспешен. См се изправя след което се качва на въжетата и започва да причаква опонента си. Стайлс се изправя след което бива повален на тепиха със Missile Dropkick. След това Пънк се обръща към публиката и прави още един таунт. Залата направо ще се срути от овациите на публиката. Пънк успява да изправи Стайлс и да го запрати към въжетата след което също се засилва и със Clothesline го изхвърля извън ринга. Стайлс лежи на 1 метър от ринга. Той се изправя и се обръща а там го чака засилилият се към него Пънк който го поваля със Suicide Dive!
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 3711160Y
След това изпълнение Пънк се изправя. Той вдига Стайлс и го качва на ринга. Пънк също се качва замо че седи в ъгъла на ринга от външната му страна. Той изчаква опонента си да се изправи след което отскача и това е Springboard Clothesline! След това изпълнение имаме още един опит за туш. Ей Джей намира сили и се повдига на две. Пънк сяда до него след което започва да му говори нещо докато го нлага. Рефера успява да отдръпне Пънк от лежащото в средата на ринга тяло на Стайлс. Рефера прави забележка на Пънк който отново се нахвърля на Стайлс. Започва се отброяване - 1....2....3....4 и Пънк се осъзна и се махна от тялото на Стайлс. Рефера отново му повтаря забележката, а Пънк кимва с глава. СМ се отдръпва в единият ъгъл и причаква Стайлс да се надигне. Ей Джей се обръща на колене пред него, а Пънк се засилва и това е Shining Wizard by SM Punk! AJ лежи и не помръдва. SM му приковава краката като отброява заедно с рефера. Уви отново имаме повдигане. Засега Пънк успя да вземе надмощие в мача, но ще успее ли да го запази до самият край... Пънк се опитва да заключи захват за предаване на Стайлс, но ето че не успява. Стайлс се измъква. AJ се надига и се засилва към Пънк, но бива уловен и това е PUNK HANDLE DRIVER!
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Punk%20Handle%20Driver
Туш по средата на ринга имаме ли нов шампион ?!?!?
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty19/11/2011, 17:34

1........2....... и Ей Джей намери силите с които да се повдигне! Мача продължава!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty19/11/2011, 18:35

Мача който бива наблюдаван пред повече от 20 000 фенове продължава в полза на Пънк.Претендентът без да се бави след опита за туш изправя Стайлс и му прави Hip Toss последван от Преспивателно, Стайлс е в лошо положение, но успява да се оттърве от захвата на Пънк.Стайлс се наддига бавно, бавно и запраща Пънк към единият обтегач, Стайлс се засилва към Пънк който е облегнат на обтегача скача и Пънк се отмества а Стайлс нанизва лицето си в обтегача, Пънк го хваща и му прави Samoan Drop, последван от туш, но и повдигане.ЕЙ Джей се измъква подло изпод най-долното въже, Пънк се изправя ядосан и се оттласква от въжетата и това е Suicide Dive за Стайлс.Пънк и Ей Джей лежат извън ринга известно време, но Пънк вече се наддига и връща Стайлс на ринга като опитва туш, но следва повдигане.Стайлс и Пънк се изправят на крака и започват да си разменят удари, Стайлс запраща Пънк към въжетата и го поваля с Standing Dropckick.Стайлс бързо се изправя и хваща Пънк за главата като му нанася няколко удара в нея, а след това засилва претендента отново и го премята с Belly To Belly Supex, Стайлс опитва туш, но следва повдигане.Стайлс се изправя на крака и хваща Пънк за врата и го изправя, а след него му забожда Enziguri Kick.ЕЙ Джей минава на ръба на ринга скача и опитва 450 Splash, но какво .. Пънк се отмества на време и Стайлс размазва своето тяло в тепиха, Пънк опитва туш 1......2.... Повдигане.Пънк тръгва да изправя Стайлс, но следва Roll Up 1....2.... KICK OUT.Styles and Punk се изправят едновременно на крака, но Пънк отнася Enziguri Kick отново, а след това Стайлс минава на ръба на ринга като изчаква Пънк да се изправи на крака, а след това следва Flying Forearm за Пънк и опит за туш 1......2.....???

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 3398084S

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty19/11/2011, 18:40

1......2.... и Пънк се повдига! Мача продължава!
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty19/11/2011, 18:53

Този мач продължава със пълна сила. Пънк и Стайлс дават всичко от себе си, а ние нямаме търпение да разберем кой ще е World Heavyweight Champion след мача. Виждаме че Пънк, отново връща нещата под свой контрол като успява да изненада Стайлс със чудесен саблен удар. След това изпълнение и двамата лежат по средата на ринга и не мърдат. Пънк успява да се изправи пръв. Той хваща Стайлс и го засилва към въжетата след което го изненадва със Standing Dropkick. Styles не остана много много приятно изненадан, а Пънк седи и се наслаждава на безпомощното му тяло. Стайлс успява да се изправи на колене, а Пънк го хваща през врата след което поглежда внимателно феновете си и му забожда главата в пода със чудесно DDT. Пънк опитва туш, но ето че късмета се усмихна на Стайлс и той успява да си сложи крака на въжетата. Пънк не може да повярва колко близо беше до Световната титла. Този мач обаче продължава. СМ излиза извън ринга след което се приготвя. Той отскача и имаме Springboard Dropkick. Пънк започва да таунтва, а през това време Стайлс застава на коленен пред него. Ето че Имаме и една чудесна Комбо комбинация от Пънк. Той започва да забива ритници в гърдите на Стайлс след което го поваля по гръб като си забива коляното право в лицето му. Пънк се изправя след което изкрещява "It"s Clobberin Time". Публиката направо полудя като чу това. Виждаме че Стайлс се изправя, а Пънк го качва на раменете си. Стайлс започва да се съпротивлява и дали тоа няма да е GTS ?! Неее, това е TKO BY PUNK FOR WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION - AJ STYLES!!!
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 3637057Z
Чудесно изпълнение на Пънк. Той не успя да забие Go To Sleep на Стълес, но пък все пак успя да му забие TKO. Пънк седи в единият ъгъл след което се качва на него. Той внимателно причаква опонента си, но ето че Стайлс бързо се изправя и се качва на третото въже при него. Двамата започват да се налагат. Въпрос на време е някой от двамата да падне. Ето че Стайлс успява да повали Пънк, който обаче падна на крака. Стайлс се приготвя да скача, но пък сега Пънк се качва при него. След което моментално имаме Super Hurricanrana by The Best in The World - CM PUNK! След това изпълнение моментално имаме опит за туш, но дори и след това Стайлс успява да се повдигне. феновете в залата и Пънк не могат да повярват, но за наша радост този великолепен мач продължава все още! Стайлс лежи може би в безсъзнание по средата на ринга, а Пънк се извисява над него след което скача и започва да му забива чопове и кикове право в главата. Пънк започва да взима сериозно преимущество над опонента си. Той го улавя за ръката и се опитва да си прокара своята, но Стайлс скача като ужилен и се спасява. Пънк му се усмихва след което отново му се нахвърля. Стайлс се измъква след което скача, но бива уловен и WHAT THE FUCK... STYLES CLASH BY PUNK FOR AJ STYLES!!!
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Styles%20Clash
Styles беше проснат по средата на ринга, като опита от собственото си лекарство. Пънк отново успява да ни изуми имаме опит за туш. Това ли е краят???
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty19/11/2011, 18:55

Мача продължава.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: The Great Bulgarian Bash 2011-
Идете на: