Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
+3
DamonX
Sashundera
Rage
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty31/3/2012, 14:09

TRIPLE THREAT ELIMINATION MATCH
CHUCK TAYLOR © vs. A.J. STYLES vs. THE ROCK


ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Whc

Ред на излизане:
1. The Rock
2. A.J. Styles
3. Chuck Taylor

Ред на писане:
1. Chuck Taylor
2. A.J. Styles
3. The Rock

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty7/4/2012, 16:25


ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 24cc1c2c26622890






The Main Event is scheduled for one fall,and its a Elimination Match for the World Heavyweight Championship!!! Introducing First, From Miami, Florida, weighting in at 275 pounds.. The Rock!



************************************


ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Rocko

************************************

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Rocko2

Finally, its time for the main event!Biggest Match in the history of TNWG .. Скалата излиза по-готов от всякога докато публиката е на крака..

************************************


Последната промяна е направена от Sashundera на 7/4/2012, 16:33; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty7/4/2012, 16:26

Get Ready to Fly



And from Gainesville, Georgia AJ Styels!!!

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Entrada-1

==============================

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 3155370k
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty7/4/2012, 16:31


Announcer: And their opponent, from Murray, Kentucky, he is the TNWG World Heavyweight Champion... ladies and gentlemen, please welcome... CHUCK... TAYLOR!

Chuck се появява с вдигнати ръце, а публиката изригва! Той дебютира новата си тениска, която е с цел пародия на тази на CM Punk, която стана доста известна под името "Best In The World". На живо са дошли Mega Mountain, за да изсвирят своя cover на песента на Bon Jovi - You Give Love A Bad Name. Taylor се спуска надолу по рампата и влиза в ринга, като започва да прави taunt-ове, докато публиката не спира да пляска. Той предава колана си на рефера и мята тениската си в публиката, като започва да загрява. Дами и господа, всеки момент започва Main Event-ът на Pain III! Нищо в кеча не е по-голямо от това!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty7/4/2012, 16:32

НАЧАЛО НА ТОЗИ СБЛЪСЪК ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ НА TNWG!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty7/4/2012, 16:47

Звукът на биенето на гонга едвам се чува, дори и от коментаторите. Феновете просто не могат да се успокоят и още от самото начало на този мач изхабяват всичката си енергия, за да викат за своите фаворити. А те седят в ринга, гледайки се и чудейки се как да започнат. Chuck Taylor се престрашава да тръгне към своите опоненти, а AJ Styles се обръща настрани и се нахвърля на The Rock с мощни чукове. Chuck го хваща в гръб и опитва roll-up - 1... 2... повдигане! Ако AJ беше туширан това без съмнение щеше да е най-шокиращият момент в годината за TNWG, а и в цялата история на компанията! Taylor се изправя бързо и се засилва към The Rock, като започва със серии от юмруци, насочени предимно към главата и корема на съперника си. Dwayne Johnson не може да се съпротивлява, затова минава в дефанзива и се разполага над най-горното въже, като по този начин се спасява от Chuck, поне засега. Taylor отстъпва назад и се обръща, а AJ Styles е готов е заключи захват за предаване около врата му, но "Racoon City's Favourite Son" се навежда и се засилва към въжетата, оттласква се от тях и се приготвя за Clothesline, но Styles заляга и Taylor е на път да забие ръката си във врата му, но The Rock я хваща и я извърта в болезнена позиция. Chuck пада на колене и започва да вие от болка, а Styles застава настрани и наблюдава какво правят неговите опоненти, за да може да изработи тактическа схема за този толкова важен за него мач. Taylor успява да се изправи, след като публиката пляска задушно и по този начин те му помагат да противодейства на захвата на The Rock. "Mr. Get The Suitcase 2011" измъква ръката си и за част от секундата обръща тази на Rocky Maivia, който също се свлича на тепиха заради болката, която изпитва в този момент. Публиката повтаря своите действия, този път помага на Скалата и той успява да преметне Chuck пред себе си, а след това го сваля с Big Boot. Rocky раздвижва ръката си, но когато се обръща попада в капан от силни юмруци и плесници от AJ Styles. "The Phenomenal One" заковава силен Uppercut в лицето на The Rock, който пада, докато публиката охка. Styles започва да се радва и се качва на обтегача, приготвя се да скочи... но Chuck Taylor се вдига с kip-up, докато AJ е насочил цялото си внимание към Dwayne и бързо се придвижва до него, хваща ръката му и го премята напред, заключвайки Straight Jacket Headscissors!

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP StraightjacketHeadscissors

Styles заби гърба си доста жестоко в тепиха, а The Rock се изправя и вместо да се опита да попречи на Тейлър да изкара AJ от мача, той го надъхва да го направи, за да може двамата да останат лице в лице в този троен Elimination мач. Какво ще се случи?! Дали AJ е вън след само няколко минути действия на ринга?!
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty7/4/2012, 16:49

Стайлс съумява да стигне въжетата.
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty7/4/2012, 23:08

Мача е в разгара си, Скалата налита с бесни удари върху Чък и го съсипва като го приклещва в единият ъгъл. Съдята е длъжен да избута разбеснелият се The Rock настрани. Чък веднага след това забива ритник в гърба на Скалата, а той пада на тепиха, какво ли ще се случи сега? ЕЙ Джей Стайлс хваща Чък и двамата се вкопчват един в друг, Стайлс успява да надделее и следва опит за Sleeper Hold, but, YES, AJ DID IT! Световният шампион в тежка категория е в опасност, дали ще успее да се измъкне? Най-голямата заплаха в този мач е Чък, ясно е защо и двамата претенденти се нахвърлят върху шампиона. Чък все пак показва голяма упоритост и успява да се измъкне. Стайлс засилва Чък, където Скалата го посреща със страхотен Clothesline. The Rock се изправя веднага и с ЕЙ Джей Стайлс започват да обикалят в кръг около тялото на Чък. Чък се изправя с Kick-Up и започва да гледа раздвоено и на двете страни, двамата се втурват да го ударят, но той се шмугва под тях, почти се докосват, когато се спират точно преди удара. Чък се усмихва и си мисли, че и двамата в този момент са паднали на ринга, но това въобще не е така. Скалата започва да налага Стайлс и го помита със Саблен удар, а същото последва и Чък Тейлър. Скалата се развихря той налага Чък със страховитите си удари и разнищва Чък от бой. Скалата засилва Чък и следва SPPINEBUSTAAH BABY! Скалата изтегля Чък в средата на ринга и явно ще опита People's Elbow, но почакайте, Стайлс се намесва и поваля Скалата с Копие. ЕЙ Джей хваща Чък за ръката и го завлича до единият ъгъл, качва се на третото въже и това е Spiral TAP!!!Ей Джей буквално разби Тейлър.Сега го изправя и това е невероятен Rack Bomb!!!

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 4349632R

Cover
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty7/4/2012, 23:12

1.........2.................. ИИИиии 3! Да, Чък Тейлър е елеминиран от мача. Феновете гледат с отворени усти втренчено, не може да бъде! Явно ще си имаме нов шампион, но кой ли ще е той???

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty7/4/2012, 23:30

OMG, Световния шампион е аут!Невероятен плюс за Ей Джей, който успя да направи това, което Скалата не можа!Но тази вече е за друго, а именно световната титла...Веднага след това Скалата намира сили да се изправи и яростно се нахвърля на Ей Джей и отнася всичката си омраза към него, натрупана от последните седмици.Изправя го и му заключва headlock.Сега Styles се освобождава и се вкопчват един в друг.Бутат се и .. Styles избута Скалата от краката си!Невероятно!Скалата бързо се изправя и отново се вкопчват.Ей Джей напъва но.. Скалата си му върна и го избута също.Сега се вкопчват, Ей Джей извика ръката на Роки, но той се превърта и се изправя с кик-ъп, сега го засилва и го премята над него много кратно с armdrag.Хваща му ръката и се завърта.. roll up!1..2 .. НЕЕ!Това беше толкова близо, Стайлс е изненадан!Скалата го гледа и го привиква към себе си..публиката започва да скандира имената им силно.. сега отново се вкопчват.Скалата взима надмощие, Стайлс го засилва но Скалата контрира и го поваля, засилва се към въжетата, Стайлс се изправя и го прескача, сега Скалата пак го посреща но Стайлс го преобръща и сега му държи Headlock на земята.Бързо се изправят но Стайлс продължава да държи.. Скалата най-сетне го избутва но го изритва в крака..Скалата се ядоса и това беше яростен удар!!Стайлс е изненадан!Ядосва се и се нахвърля на Роки но той го бута и опитва Sharpshooter.. Стайлс бързо се изтървава от въжетата.. изглежда е доста изненадан.Скалата е в уникална форма, и се опитва да поправи грешката от миналата година.Сега Стайлс е на въжетата, и Скалата моментално го отнася с ритник, хваща го и го връща в ринга, засилва го с irish whip и..

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Samoan-drop

Samoan Drop!Скалата веднага опитва туш!1 .. 2 ..Нее!Още едно повдигане.Стайлс се изправя и отнася Скалата със саблен удар и пробва туш .. повдигане.Хваща крака на роки и му заключва захват с ръцета на бедрата..Скалата изгаря от болка.. най-сетне успява да се измъкне.Сега се засилва към Ей Джей но той го поваля отново.Бавно го изправя, но Скалата изведнъж контрира и нанизва DDT!Бърз опит за туш!


Последната промяна е направена от Sashundera на 7/4/2012, 23:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Sponsored content





ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: PAIN III-
Идете на: