Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Пресконференция преди Halloween Havoc 2011

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6889
Age : 26

Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди Halloween Havoc 2011   Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Empty27.10.11 14:03

Ако желаете може да направите своето изявление преди турнира.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Awesome
Superstar
Superstar
Awesome


Location : Plovdiv
Join date : 16.05.2011
Posts : 350
Age : 1024

Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Halloween Havoc 2011   Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Empty28.10.11 10:05

Eто,че Гейбриъл се появява в залата. Той е готов да даде своето интервю.
-Както знаете аз се присъединих към ростера на TNWG преди месец. Аз веднага се проявих, като спечелих мач, който ми гарантира мач на Halloween Havoc за Hardcore титлата. След това продължавах да се изявявам, като всяка седмица печелих мачовете си. Останах не победен. И ето, че настъпи време за турнира. Тази вечер аз ще си тръгна шампион. Още по-малко се притеснявам, когато Хийт е до ринга..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/ProWrestlingFedForum?feature=mhee
ChampViaDQ
Superstar
Superstar
ChampViaDQ


Join date : 14.05.2011
Posts : 223

Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Halloween Havoc 2011   Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Empty29.10.11 9:17

Sara Del Rey се качва на подиума след което започва да говори:

- Знам, че всички вие си мислите, че Крис не е в състояние да участва в мача на турнира но всъщност не е така. 2% това е някаква шега просто за пореден път коментаторите показват какви кретени са всъщност... А колкото до теб Стайнер, ти за пореден път доказа колко жалък си. Но запомни Крис вече не е сам той има моята подкрепа и както съм жена мога точно в този момент да ти сритам задника старче! Малко остана съвсем малко остана до момента в който ти ще лежиш по средата на ринга окървавен и давещ се в собствената си кръв а върху теб с крак на гърдите ти и държащ Българската титла ще стой един човек чието име е Крис Хироу!

След тези тежки думи Sara Del Rey слиза от подиума и напуска залата...
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Halloween Havoc 2011   Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Empty29.10.11 19:29

Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Randy-Orton-Pictures-13

Сега зад микрофона застава ОртънЗдравейте дами и господа!През изминалия месец се случиха доста неща,аз бях побеждаван много пъти вярно е,но тази вечер имам добро предчувствие и мисля,че скоро ще бъде новият телевизионен шампион.Не знам къде се е скрил Крисчън,но когато се качи на ринга с мен ще усети новият Ренди Ортън!!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Halloween Havoc 2011   Пресконференция преди Halloween Havoc 2011 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пресконференция преди Halloween Havoc 2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNWG HALLOWEEN HAVOC 2011
» Пресконференция преди Go To The Top 2011
» Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011
» Пресконференция преди Over The World 2011
» Пресконференция преди Mayhem 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Halloween Havoc 2011-
Идете на: