Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011   Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 EmptyСря 18 Май - 13:45

Всеки който ще учства на турнира молим да напише промо за предстоящият му мач.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011   Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 EmptyПет 20 Май - 19:49

Кърт Енгъл идва към стаята за пресконференции.Той е първият,който идва тук.
-Както знаете на турнира,който идва аз ще смажа шампиона на Боклукчийската улица Скалата,вижте неуважаеми дами и господа аз го уважавам,но той не може да се мери с мен.Аз отново ще се боря за Титлата в тежка категория.Независимо от кой ще я вземе,аз ще съм човека,който ще му я отнеме IT'S TRUE!
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011   Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 EmptyСъб 21 Май - 16:22

Ето че към нас се приближава Телевизионния ни шампион Джеф Харди!Джеф минава покрай Енгъл гледат се злобно Енгъл му подава ръка какво ли ще направи Харди?Джеф го гледа стискат си ръцете и продължава напред.Искам само да кажа че тази вечер ще се помни винаги защото Аз и Острието ще победим и ще си запазим титлите.Крисчън много си наперен и доволен ,но тази вечер ще си получииш заслуженото помни ми думата!Харди продължава напред по коридорите и отива в съблекалнята си!
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011   Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 EmptyСъб 21 Май - 16:40

И ето, че след Джеф идва и Хернандез той е с усмивка на лицe... Хернандез започва да говори: Ще бъда кратък тази вечер аз ще те победя Зак и не само това ще сложа край с кариерата ти ... А след това аз ще стана главен претендент за Телевизионната титла .. За мен дори няма значение кой ще я спечели тази вечер защото никой от кретените които ще играят за нея не може да се мери с моята мощ но истината е, че тайно се надявам Джеф да я спечели причините ще ги запазя за след като стана претендент искам да знаеш Джеф тази вечер ще викам за теб а след това ще ти отнема златото помни това ... Сега Хернандез се запътва към саблекалнята си ....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011   Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 EmptyСъб 21 Май - 18:45

Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 64687781Ms_bella512201133623AM

Todd Grisham : Ето я и една от дивите, които тази вечер има шанса да направи история .. а именно .. Кели Кели. Нека я посрещнем с бурни овации ..
Кели: Благодаря ви .. здравейте ..
Todd Grisham : Здравей, Кели .. виждаме се за пръв път от доста време, което изключително много ме радва ..
Кели: Е, Тод .. прав си .. мина доста време, аз взех една дооста дълга почивка по принуда, и доста дълго се борех за място в card-a .. и определено се целех към шампионския колан ..
Todd Grisham : Тази вечер обаче мачът ще е отборен ..
Кели: Да, Тод .. виждаш ли кое е и хубавото .. ще е нещо ново, ще е нещо зашеметяващо .. за пръв път в историята на федерацията, титла ще бъде Unified-ната .. а за нас с Мишел ще е голяма гордост да носим тези шампионски пояси ..
Todd Grisham : Заставате срещу твоята дългогодишна таг партъорка - Анджелина Лов и бившата ти партнъорка - Велвет Скай. Мислиш ли,че това ще даде някакво отражение върху мача?
Кели: Ще даде дотолкова, доколкото съм запозната с всяка тяхна маневра .. не вярвам да има изненади .. и не вярвам да ми е трудно да предвидя всеки техен ход. Все пак .. те доста бързо забравиха кой е техният ментор и коя дива БЕШЕ, Е .. и ще продължава да седи на върха .. доколкото нашето притиятелство и партъорство с Анджелина и Велвет .. IT`S ALL IN THE PAST .. бях склонна да мисля,че онова същество - Уинтър е направило нещо на Анджелина, но след като вашата "шампионка" реши да се измъкне по същия начин, то нещата ми станаха напълно ясни.
Todd Grisham : Но .. Кели .. Уинтър наистина има контрол над ..
Кели: Шшшт .. тук аз говоря .. Уинтър е една не особено лицеприятна личност, за която ще се погрижим веднага след като с Мишел вземем титлите .. тази вечер обаче .. всичко ще се струпа над Велвет Скай и Анджелина Лов .. и няма нищо .. абсолютно нищо, което те могат да направят за да ..

Но какво !? Това са Анджелина Лов и Велвет Скай .. те нападнаха Бланк в гръб .. сега те подритват Кели из импровизираната сцена .. виждаме обаче,че и Мишел МакКуул се намесва .. тя буквално "разбута" Лов и Скай .. Уинтър също се насочва към сцената като прави знак на Анджелина и настоящата шампионка да прекратят атаката ..
Можем да очакваме най-доброто в женската девизия тази вечер ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011   Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пресконференция преди BREAKING DOWN 2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Breaking Down 2011-
Идете на: