Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show: Segment with nWo

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

1. Opening Show: Segment with nWo Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show: Segment with nWo   1. Opening Show: Segment with nWo Empty23/8/2024, 19:59

'Rampage Saturday Night'





Spoiler:

___________________
1. Opening Show: Segment with nWo Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

1. Opening Show: Segment with nWo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with nWo   1. Opening Show: Segment with nWo Empty27/8/2024, 23:16



1. Opening Show: Segment with nWo ZZzX0re

КАКВО ОТКРИВАНЕ НА ШОУТО, ДАМИ И ГОСПОДА! NWO СА ТУК, ДАМИ И ГОСПОДА! Световният шампион редом с X-Pac, Viescera, Shawn Michaels, Booker T, X-Pac, Scott Steiner и Scott Hall се показват в началото на рампата. Нещата в тази групировка стават доста запечени. Summerscream трябваше да е успешне по план, но той не бе напълно. Nash стана Световен шампион, но Carlito изгуби срещу Sting, а Michaels изпадна в безсъзнание в своя мач срещу Ospreay. Само че Nash видя, че на Michaels загубата не е била леваашка като на Carlito и затова той бе прогонен. Все пак Shawn и Nash са много стари приятели и няма как да го изхвърли заради една загуба, пък и Shawn Michaels обеща, че ще докара Global титлата в TNW. Това явно е стигало за Kevin Nash. Така де уж плановете вървяха по план, титлите щяха да са в nWo, но тогава... Booker T загуби своята титла миналата седмица срещу Miro. Това със сигурност не се е харесало на Kevin Nash и сега ще трябва да се вземат мерки. Може би сега ще се спомене кога Booker ще си иска реванша. Защо не и тази вечер? NWO НЕ МОЖЕ ДА ЧАКА ПОВЕЧЕ! Момчетата са вече на ринга, Nash взима микрофон и е готов да говори!

Kevin Nash: - Момчета... Не знам от къде да започна. Преди Summerscream в главата ми се въртяха много неща. Как ние ще доминираме в тази компания. Как аз ще взема Световната титла, как Shawn ще смачка Ospreay, как Carlito ще ни отърве от този цирей Sting КАК BOOKER ЩЕ СИ ЗАПАЗИ ТИТЛАТА... Shawn не бе туширан, той изпадна в безсъзнание, но е отдаден на идеята "nWo", той е готов да докара втората главна титла тук и се бори със зъби и нокти да превземем компанията. Carlito не бе достоен да защитава цветовете на НеСеРе и затова бе изгонен. Та, тези дни имах доста сериозен разговор с Mr. Wallstreet и също така с един от най-добрите ми приятели - Shawn Michaels. Michaels повече ще ви каже по случая, тъй като той бе причината този разговор да се проведе и точно неговата позиция и че мисли толкова за nWo ми показа, че той наистина е отдаден на идеята nWo, а не е като някой от вас, който е тук за слава и въпреки това СНАСЯ ИНФОРМАЦИЯ НА КОЙТО НЕ ТРЯБВА... Shawn, ти си.

1. Opening Show: Segment with nWo ZdgLuNg

- Благодаря ти за думите, Kev. Не ми беше лесно след тази унизителна загуба, но аз си заставам зад думите. NWO ЩЕ ДОМИНИРА НАД ВСИЧКО И ВСИЧКИ! Само че, за да стане това ще трябва да махнем излишните, а тук на ринга има един такъв типаж. Pac, спокойно. Не си ти, братко! С теб се познаваме от толкова години. Знам че си лоялен към нас и искаш да успеем. Лошото е, че има хора, които не искат да успеем и въпреки това седят тук и се наслаждават на нашата слава. Потта, която ни се стича по телата в стремежа си да бъдем номер едно изглежда напразно, докато има такива хора като този, за който говоря. ЧОВЕКЪТ, КОЙТО ОТ ДЕН ПЪРВИ НЕ ХАРЕСАХ! От ден едно аз знаех, че този въобще не е надежден. *Shawn Michaels сочи към Booker T!* Кажи ми Booker, вие маймуните наистина ли сте толкова тъпи? BOOOOOOOOOO! О я стига... КАК ПО ДЯВОЛИТЕ, ПОПАДНА ТУК? Та ти мязаш наистина на маймуна, която е била изтървана и сме я взели ей така да седи за украса. Обясни ми наистина, толкова ли сте тъпи вие маймуните или бананите, които ядеш ти увреждат шибания мозък? Публиката започва да псува Shawn Michaels за думите му над Booker T! От ден едно разбрах, че не ставаш за нищо. Толкова си жалък, че дори сам се издаде. Когато попитах всички на масата дали Kevin Nash има шанс срещу Sami Zayn само ти с половин уста каза, че не се знае нищо. Беше те срам да кажеш - не. Ти не вярваше в Kevin и стискаше тайно палци на Sami Zayn. Каза, че ти е приятел, защото ти помогнал с онзи филм за бавноразвиващи. Тук не приемаме такива оправдание, копеленце. Ако искаш да участваш във филми за хора без мозък лесно мога да те уредя. Ще те вземат за главна роля. И без това си търсят маймуни като теб, които да им свършат работата. Също така имам информация как си искал мачът за Световната титла да бъде отменен или да не признаят победата на Kevin Nash. Както виждаш ние сме тук, а Zayn го няма и няма да се върне никога повече, ако той реши да стъпи отново на ринга, аз ще го екзекутирам и ще го отстраня от играта завинаги. Та, след като получих разрешение от Nash да изгоня къртицата и излишъка от този стейбъл... Време е да обявя решението си. BOOKER... YOU'RE FIRED!

1. Opening Show: Segment with nWo ZJ6IbYp

SWEET CHIN MUSIC!!

SWEET CHIN MUSIC НАПРАВО ГО ПРИСПА! BOOKER Е ИЗГОНЕН ОТ NWO И ТО ТОВА Е ДОШЛО ОТ SHAWN MICHAELS! Явно е успял да убеди Kevin Nash, че Booker T само се пречка на този стейбъл и ще трябва да бъде изгонен. Shawn доста прекали с думите, той получава бурни освирквания от феновете. Нарече Booker T маймуна. Ако всички си мислехме, че ще видим дали Booker ще си ползва реванша, то май няма да е скоро... Случи се по-лошо. Бе изгонен от nWo, а до преди две седмици беше с титла и уж от доверените хора на nWo. Michaels сам призна, че от ден първи не е харесвал Booker T. Намерил е причините да го разкара от тук и той вече не е част от nWo. Глутницата е решена да разкарва певците и загубеняците от отбора! САМО ВИЖТЕ КАКВО СТАВА! VIESCERA ГО ХВАЩА, А X-PAC И NASH ОТИВАТ И МУ КЪСАТ ПОТНИКА И СЛЕД ТОВА ГО ПУСКАТ НА ЗЕМЯТА! След което момчетата се събират в центъра на ринга и правят 'клика'! КАКВО НАЧАЛО НА ШОУТО! НИКОЙ НЕ ОЧАКВАШЕ ПОДОБНО РАЗВИТИЕ НА НЕЩАТА, НО ЕТО НА! BOOKER T Е ИЗГОНЕН ОТ NWO, А ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА, ДАМИ И ГОСПОДА!

1. Opening Show: Segment with nWo TZlUpx2 1. Opening Show: Segment with nWo OPyVK0T

Dimarata and Teodosiy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show: Segment with nWo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening show: Segment with Will Ospreay
» 1. Opening Show: Segment with The New Millennium
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w LA Knight
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w TNW Global Champion MJF
» 1. Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 558-
Идете на: